- x
ELEKTRONİK SİGARA
10913 Cevap575799 Görüntüleme167 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

250 Mesaj
29 Kasım 2012; 20:04:41 

quote:

Orijinalden alıntı: C0nfess0r

Alkolun icinde ne kadar bekletcez? Su anki likitten hic memnun kalmadim flavour art siparisi verdim bekliorm ins bugun elime gecer. Yeni likit koymadan temizleyeyim diyorum hem tadi icin hemde su an cihazdan pek verim alamiyorum. Umarim bu sorunum likit ile alakalidir

Alkol yalnız Etil alkol olacak %98 lik %91 lik falan yani saf olacak unutma. 5-10 dk beklet eğer kötü kosu olupta geçmiyorsa tekrar beklet 5 dk falan sonra yıkamadan peceteyle temizle.Atomizer kısmına su değdirme.Fitil kısmını su ile yıkayabilirsin sonrada peçete ile kurula.

250 Mesaj
29 Kasım 2012; 23:26:38 

Bu arada Elektronik sigara konusuna ilgi gösterenlerin sayısı yavaş yavaş artıyor.
Öyleyse özellikle sıvı kullanımı önerileri ve karışım deneyimlerinizi buraya yazsak nasıl olur.
10 üzerinden notlayalım ki kullanıcılarda gereksiz ürünlere boşuna para vermesin değilmi.
Önerilerimiz yol gösterici olur böylelikle...
Ben ilk olarak kendim yazayım:
Normal Sigara Kullanım süresi: 15 yıl
Son yıllarda içilen ortalama günlük sigara adedi: 30 Dal (1,5 Paket)
En çok içilen sigara marka ve Nikotin düzeyi : Winston Red Box 0,8 mg x 30 = 24 mg/gün
E-Sigara kullanım süresi: 35 gün yaklaşık.(Nerdeyse hiç sigara içmedim ilk günler 1-2 dal )
Kullanılan Sıvı Nikotinler ve Puanlama:
FLAVOUR ART İTALY ÜRETİMLERİ:
Maxx Blend(Marllboro)18mg/ml (VG) = 7,5 (İlk göz ağrım halen vazgeçilmez)
Cowboy Blend 18mg/ml(PG-VG) = 7 (Ekşi-Bal tadı iyi boğaz vurumu.. benim 2.-3. tercihim ama çok sevenlerde var)
RY4 18mg/ml (VG) =6,5
Cola 18mg/ml (VG) = 6 (Maxx blend'e 2-3 damla eklenince = 7,0)
Mellow Sunset 18mg/ml (VG) = 3 (Berbat)
Desert Ship (Camel) 18mg/ml (VG) = 3 (Berbat)
Citrus (Narenciye) 18mg/ml (VG) : 6,5 (Maxx blend'e 2-3 damla eklenince = 7,0)
HALO PURITY USA ÜRETİMLERİ:
Turkish Tobacco 15 ml Cam Şişe 18mg/ml (PG-VG) = 7,5 (Light sigara tadında ve aroması belirsiz, sigaraya hafif yakın Sade kullanım boğaza sigara gibi vurur ama biraz kurutur maxx blende 0,5 ml katınca 8 puan alır benden)
Smooth 8 15 ml Cam Şişe 18mg/ml (PG-VG) : 7,0 (Belirgin Bergamot aroması boğaza vurma hissi yaratır tek başına değilde maxx,ry4 ekleme karışımı 8 puan)
Torque 56' 7ml 18mg/ml (VG-PG) : 7,0 ( İlk başta hoş gelir sonra 2.gün biraz usandırır gibi.Fındıklı nescafe andırır. Boğaza vurumu iyidir USA da çok tercih edilen 3.-4. sıvıdır)
LİQUA İTALY ÜRETİMİ:
Fransız Pipo aromalı liqua 18mg/ml = 5 (Bir yerde çok övülmüştü ama kokusu iğrenç geldi içimi boğaz vurumu fena değil, sert dumanı tatmin edici ama o koku olmasa...)
DEKANG ÇİN ÜRETİMİ (ÇİN MALI AMA KALİTE ŞİŞE VE KALİTELİ ÜRETİM )
Cigar Cubano 6 mg/ml (PG-VG) = 6 (ehh hiç yoktan iyi çok hafif ama dekangların hepsinde var olan garip bir kötü koku ve tat)
Western Conqueror (Marlboro)24mg/ml (PG-VG) : 6 (dekangların hepsinde var olan garip bir kötü koku ve tat bundada var )
DEKANG PEK TAVSİYE ETMEM.
OVALE E-LİKİT İTALY ÜRETİMİ (YUNAN MALI):(DİKKAT İLAÇ FİRMASININ ÜRETTİĞİ TEK E-LİKİT KALİTE ŞİŞE VEE KUTUSU PROSPEKTÜS İÇERİR )
Ovale Black Old Tobacco 16 mg/ml 20 ml : 6,5 puan (Yumuşak tütünsü koku başta iyi gibi sonra liqua Fransız pipo ve dekang benzeri koku-aroma ama yinede kaliteli görünümü ile idare eder)
HANGSEN ÇİN MALI (MERDİVEN ALTI ÜRETİMİ GİBİ): İĞRENÇ ÖTESİ SİGARA İÇ DAHA İYİ
*VG: Vegetable Glyserin (Bitkisel Gliserin)
*PG: Propylen Glikol
------Bunlar benim nacizane yorumlarım BAŞKA DENEDİKÇE TEKRAR YAZACAĞIM LÜTFEN SİZDE YAZIN ------

583 Mesaj
30 Kasım 2012; 0:40:13 

quote:

Orijinalden alıntı: mtunc52

Bu arada Elektronik sigara konusuna ilgi gösterenlerin sayısı yavaş yavaş artıyor.
Öyleyse özellikle sıvı kullanımı önerileri ve karışım deneyimlerinizi buraya yazsak nasıl olur.
10 üzerinden notlayalım ki kullanıcılarda gereksiz ürünlere boşuna para vermesin değilmi.
En çok içilen sigara marka ve Nikotin düzeyi : Winston Red Box 0,8 mg x 30 = 24 mg/gün
E-Sigara kullanım süresi: 35 gün yaklaşık.(Nerdeyse hiç sigara içmedim ilk günler 1-2 dal )
Cowboy Blend 18mg/ml(PG-VG) = 7 (Ekşi-Bal tadı iyi boğaz vurumu.. benim 2.-3. tercihim ama çok sevenlerde var)
RY4 18mg/ml (VG) =6,5
Turkish Tobacco 15 ml Cam Şişe 18mg/ml (PG-VG) = 7,5 (Light sigara tadında ve aroması belirsiz, sigaraya hafif yakın Sade kullanım boğaza sigara gibi vurur ama biraz kurutur maxx blende 0,5 ml katınca 8 puan alır benden)
Smooth 8 15 ml Cam Şişe 18mg/ml (PG-VG) : 7,0 (Belirgin Bergamot aroması boğaza vurma hissi yaratır tek başına değilde maxx,ry4 ekleme karışımı 8 puan)
Torque 56' 7ml 18mg/ml (VG-PG) : 7,0 ( İlk başta hoş gelir sonra 2.gün biraz usandırır gibi.Fındıklı nescafe andırır. Boğaza vurumu iyidir USA da çok tercih edilen 3.-4. sıvıdır)
LİQUA İTALY ÜRETİMİ:
Fransız Pipo aromalı liqua 18mg/ml = 5 (Bir yerde çok övülmüştü ama kokusu iğrenç geldi içimi boğaz vurumu fena değil, sert dumanı tatmin edici ama o koku olmasa...)
DEKANG ÇİN ÜRETİMİ (ÇİN MALI AMA KALİTE ŞİŞE VE KALİTELİ ÜRETİM )
Cigar Cubano 6 mg/ml (PG-VG) = 6 (ehh hiç yoktan iyi çok hafif ama dekangların hepsinde var olan garip bir kötü koku ve tat)
Western Conqueror (Marlboro)24mg/ml (PG-VG) : 6 (dekangların hepsinde var olan garip bir kötü koku ve tat bundada var )
DEKANG PEK TAVSİYE ETMEM.
OVALE E-LİKİT İTALY ÜRETİMİ (YUNAN MALI):(DİKKAT İLAÇ FİRMASININ ÜRETTİĞİ TEK E-LİKİT KALİTE ŞİŞE VEE KUTUSU PROSPEKTÜS İÇERİR )
Ovale Black Old Tobacco 16 mg/ml 20 ml : 6,5 puan (Yumuşak tütünsü koku başta iyi gibi sonra liqua Fransız pipo ve dekang benzeri koku-aroma ama yinede kaliteli görünümü ile idare eder)
HANGSEN ÇİN MALI (MERDİVEN ALTI ÜRETİMİ GİBİ): İĞRENÇ ÖTESİ SİGARA İÇ DAHA İYİ
*VG: Vegetable Glyserin (Bitkisel Gliserin)
*PG: Propylen Glikol
------Bunlar benim nacizane yorumlarım BAŞKA DENEDİKÇE TEKRAR YAZACAĞIM LÜTFEN SİZDE YAZIN ------

Hocam ellerine sağlık çok güzel yazmışsınız.Ben ve benim gibi birçok kişi var bu elektronik sigara ve likitleri hakkında bilgi edinmek isteyen sayenizde yararlı bilgiler edinmiş olduk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Cahiller ile yaptığım bütün tartışmaları kaybettim...

8 Mesaj
30 Kasım 2012; 14:40:40 

Selamun Aleykum;

İki gündür araştırıyorum ve elektronik sigara almaya karar verdim. Bu başlık altında yazılan hemen her mesajı da okudum ama bir türlü hangisinden almam gerektiğini bulamadım. İyice kafam karıştı.Belli başlı 3-4 marka var ve o markaların bir de alt çeşitleri var. Bana yardımcı olur musunuz? Hangisinden almalıyım, mesela ağıza sıvı falan geliyormuş bazen bunun olmadığı marka hangisi? Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum

250 Mesaj
30 Kasım 2012; 15:28:22 

quote:

Orijinalden alıntı: HuZEyfE_13

Selamun Aleykum;

İki gündür araştırıyorum ve elektronik sigara almaya karar verdim. Bu başlık altında yazılan hemen her mesajı da okudum ama bir türlü hangisinden almam gerektiğini bulamadım. İyice kafam karıştı.Belli başlı 3-4 marka var ve o markaların bir de alt çeşitleri var. Bana yardımcı olur musunuz? Hangisinden almalıyım, mesela ağıza sıvı falan geliyormuş bazen bunun olmadığı marka hangisi? Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum

En azından alttaki linkteki ürünü al %95 sızıntı yapmaz. Tabi dikkatli kullanırsan.
http://elektroniksigara...mini-kit?product_id=154
Likit olarakda yine aynı siteden şu linkten 18mg Nikotin seç (Günde 1-2 paket içenler için)
http://elektroniksigara.../e-likit?product_id=172

Başlangıç olarak bunları kullan daha pahalı olanlar da var ama pahalı olmaları onların sorunsuz olacağı anlamına gelmiyor.
Elektronik Sigarayı cebinde taşırken dikkat etmelisin mümkünse gözlükçülerden plastik mini gözlük kapları var onların içinde taşı yoksa cebinde farketmeden cihazın cam haznesinin metal birleşim kısmını kanırtıp sıvı sızmasına neden olabilirsin.

147 Mesaj
30 Kasım 2012; 18:57:54 

Yurt disinda Lavatube diye bir sigaradan bahsediliyor. Ve cokta tutuluyor sanirim. Ama tr de bulma sansimiz yok gibi. İcim sekli bana guzel geldi. Nargile gibi...

Onları incitmek istemedim.Onları sadece öldürmek istedim.

2 Mesaj
30 Kasım 2012; 20:11:13 

Herkeze merhaba..
Bende bir senelik bir elektronik sigara tiryakisiyim arkadaşlar..

Şu muhabbet varya çin malı kötü alman malı filan alın..! bilmenizi isterimki günümüzdeki teknoloji patlaması Apple gibi markalar bile ürünlerini çinde üretiyorken
yunanistan almanya italya gibi ülkelerde kalite e-sigara arayışından vazgeçin çünkü hepsi çine yaptırıyor. benim bildigim en estetik ve kullanımı güzel Ovale bile
sigaralarını çin malı dediginiz Joyetech e ürettiriyor. ki Joyetech bir numaradır.

zaten elektronik sigaranında mucidi çinlilerdir.
sizde alibaba.com dan oem e-cig ürünler seçip kendi markanızı yaratabilirsiniz.

SELAMETLE..

35 Mesaj
30 Kasım 2012; 20:54:49 

valla ben umudumu yitirmeye başladım. red kiwi ce6 modelini 1 hafta sorunsuz kullanamadım ve tam kendimden şüphe ederken başka birinde de aynı model farklı marka benzer sorunu gördüm. clearomizer i değiştircem artık yapcak bişe yok. bu arada marka ve model tavsiyesi alabilirim şöyle bikaç ay sorunsuz kullanabileceğim. bu arada dekang 24 mg mentol denedim bugün sakın yanına bile yaklaşmayın bunun. yukardaki arkadaşın söylediği gibi aroması çok keskin ama kötü bi kokusu var. bu kadar kötü olabileceğini tahmin etmemiştim şahsen

2 Mesaj
30 Kasım 2012; 21:12:13 

Normal atomizerlerin yerini tutmadıgını, plastik tadı verdigini ve çok sızdırdıgını duydum ama şahsen hiç C4-C5-C6 kullanmadım.
Tavsiye istersen Joyetech Ego-C
Hem donanımlı hem performanslı. sanırım red kiwinin pillerinide bu e-cig le kullanabilirsin.
Likite gelince Gül aroması favorim ama zor bulunuyor.

250 Mesaj
30 Kasım 2012; 22:13:44 

joyetech ego-c kartuşlu model sanırım, peki sızdırma olayı ne durumda bu cihazda?.çünkü benzer sistem biansi imist vardı plastik tanktan bi zaman sonra sızdırma yapıyor ve ağıza sıvı geliyordu kullanamadım.

8 Mesaj
1 Aralık 2012; 10:40:07 

İlksayfada 2berk isimli arkadaş ego-c nin sürekli sızdırdığını yazmış:
alıntı
"3 aydir kullaniyorum. SOnuc olumlu.
CE 4-5-6 gibi modellerde sadece sorun yasadim. EGO-C desen likit akitmasi bir turlu bitmiyor.
Biansi iMist denen alet suan icinde denediklerimin en iyisi."

Bir arkadaş da nature ego-c yi 4 aydır kullandığını ve hiç sızdırmadığını yazmış. u ego-c den kaç tane var yahu Joyteck ego-c ile natura ego-c farklı mı?
Sanırım atomizer olması lazım iyi kalite için

8 Mesaj
1 Aralık 2012; 10:53:54 

joyetech e-roll deneyen ya da bilen var mı?

1423 Mesaj
1 Aralık 2012; 13:21:32 

beyler ce6 da sızdırma var mı ? ce6 almayı düşünüyorumda

Satılık Jiayu G3 275 tl

250 Mesaj
1 Aralık 2012; 19:06:22 

Dikkatlı kullanırsan sızdırma pek olmaz merak etme

35 Mesaj
2 Aralık 2012; 1:28:10 

Elektroniksigaran.com sitesindeki natura marka ce6 modelinin bataryasini red kiwi sarj aletimle sarj edebilirmiyim uyarmi acaba?

112 Mesaj
2 Aralık 2012; 3:22:49 

merhaba ;

bende bugün itibarı ile e-cig'e geçmiş bulunmaktayım

ürünü elektronik sigaramdan aldım, saolsunlar çok yardımcı oldular her konuda

15 yasından bu yana aktif içici olarak su ana kadar hiç bırakamamıştım bu güne kadar ve yaklasık 14 saattir hiç sigara kullanmıyorum :)

aldıgım ürün budur ;

http://elektroniksigara...ik-sigara?product_id=99

sızdırmazlıgı ; sürekli ve çok çekince az bir miktar yapıyor
çekim kalitesi ; normal sigara içmediğime gore iyi sayılır kanımca
duman ; yeteri kadar tatminkar

satın almış oldugum ürün joy-tech ego-c natura 1000 ( yukarıda ki link )

ankarada likit tedarik eden arkadaslar varsa ozelden mesaj bırakabilirler mi ?

birde batarya kısmına az miktarda likit geliyor ve bu likitde ele bulasabiliyor, bunu nasıl engelelyebilirim ?

çektiğimde ses yapıyor :)

8 Mesaj
2 Aralık 2012; 14:20:25 

tsunami ben de iki model arasında kararsız kaldım ya seninkinden alıcam ya da joyetech e-roll diye model çıkmış bu sene şık bir tasarım ondan alıcam. Sen memnun musun? Bu sızdırma problemi için bazen paketin içinde silikon kapak veriyorlarmış sende yok mu

8 Mesaj
2 Aralık 2012; 21:32:12 

bende natura kullanıyorum bu benım 2ıncı elektronık sıgaram ılk kullandıgım joyetech tı sızdarmısından ve bataryasının cabuk bıtmesı artık bıkkınlık uyandırmıstı bnde bunun uzerıne natura yı deneyım dedım ve avrupua ulkesı urunu oldugunu soledıler ve oleymıste suan 1 aydır kullanıyorum ve cok memnunum sole ozetlıyebılırz natura joyetech ın update edılmıs halıdır bence ve tek bı sıte satıyor sadece sanırım naturayı ben elektroniksigaran.com dan buldum.

3535 Mesaj
2 Aralık 2012; 23:42:08 

Arkadaşlar bende elektronik sigara alacağım bir arkadaşta Ego-S LCD +CE6 modelini buldum uygun fiyatada alacağım fakat bu modeli kullanan yorumu göremedim, 900mah. sızma olayı var mıdır? kullanan yada duyan oldu mu?

131 Mesaj
3 Aralık 2012; 0:43:12 

Sigaradan iğrendiriyormuş..

Eminem [ Fan Club ]

1147 Mesaj
3 Aralık 2012; 9:45:54 

konunun burada olması ilginç. Ben sigarayı bırakalı 2 seneyi geçti. Hergün bir paket içerdim. Elektronikle vs uğraşmayın bence, bırakıp bırakıp da başlayarak da eziyet etmeyin kendinize. Bir kere bırakın tam bırakın. Ben ağır naneli şekerler kullanarak bıraktım. Canınız istediği zaman atıyorsunuz bir tane.

Hizmet ediyorum insanlara hayvanlara doğaya. Kağıtları camları dışarıda dahi sağa sola atmayıp elimden geldiğince ayrı poşetleyip toplu çöpün yanına koyuyorum ki başkalarına para kazandırıyorum. Biten pilleri atık pil kutusuna atıp doğaya zarar vermiyorum. Yediğim etin kemiğini kedi köpeğe yiyemeyeceğim bayat ekmeği kuşlara veriyorum. Tükettiğim meyvelerin çekirdeklerini doğaya dikemezsem uygun gördüğüm yerelere serpip hiç yoktansa o tohumlara bir şans tanıyorum. Hiç zor değil inan çok mutlu oluyorum. Beruby,nakitkazan sitelerinden uzak durun.

8 Mesaj
3 Aralık 2012; 12:38:11 

sigarayı bırakmak irade meselesi irade de kişiden kişiye farklılık gösteren bir durumdur bu durumda bnde elektronik sigara ile bıraktım sigarayı ve 17 senedir günlük 2 paket sigara içerken bneimde kendi görüşüm ev kullandğım model natura ego-c 650 silver hem şık hemde akıntı sızıntı şu zaman kadar hiç olmadı ve gayet memnunum likit te liqua yada flavouer art derim kesinlikle kullandğım ürün aşağıdadır.

0

Ekteki dosya (1)

1 Mesaj
3 Aralık 2012; 13:03:45 

Benm joyetech e-roll aldım 2 gün önce ucunda lazer gibi aydınlatma düğmesi var bu çok itici bir durum özellikle kapalı alanda içerken tabiri çaizse ampul gibi ben buradayım diyor bu arada joyetechin e-cab modelleriyle hemen hemen aynı sadece dizaynı var başka hiç bir özelliği yok

353 Mesaj
3 Aralık 2012; 20:30:53 

Perşembe günü biansi imist 2 aldım. O günden bu yana toplasan 6-7 tane sigara içtim.. Tereddütlerim vardı ama e-cig işe yarıyor..

Birde anlayanlara sorum olacak.. Elektronik sigara ile birlikte plastik kir fanis ağızlık geldi.. bu meretin ağzı cok geniş..likidi koysan öbür taraftan boşalır.. Kir fanisle kullanmak için likidi nereye ekleyeceğim.

Alacak olanlarada tavsiyede bulunayım;

Konuda reklam yapıp site adresi verenlere aldanmayın.. Elektronik Sigara ve likid Türkiyede kazık fiyata satılıyor..

http://www.bargainvapour.com

ben bu siteden 2 sigara (1100 mh batarya,kılıfı, 5 tane sıvı koyacak aparatı dahil)+ 100 ml likid 200 TL'ye aldım.. Gümrükte hiçbir sıkıntı çıkmadı 1 haftada elime geçti.. Türkiyede millet uyanık olmuş çarpmak için keriz arıyorlar..

10 ml E-likid Türkiyede 20 TL'ye satılırken ben 100 ml'sini İrlandadan 30 TL'ye getirttim.likidden memnunum..

Hangsen Usa Malbo mix olarak geçiyor. Güven olarak ilk başta tereddüt yaşadım ama mesajlarıma anında cevap vermeleri beni cezbetti diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizin -- 3 Aralık 2012; 20:37:50 >

www.esigara.us Elektronik Sigara Paylaşım Forumu

1 Mesaj
3 Aralık 2012; 20:47:54 

Merhaba denizin ben yaklaşık 1 senedir elektronik sigara kullanıcısıyım yurt dışındanda senın dediğin fiyatlara getirdim ama kalemlğimde kalem olarak duruyorlar neden diye sorarsan arıza yaptı ve geri gönderim yapamadım sen nasıl yapmayı düşüüyorsun ve ayrıyetten hiç bir firma 100 ml likit üretmiyor bildiğim kadarıyla üreten varsada dolum yaparak gönderiyorlardır 100 ml likit alıpta expire date lerini yani son kullanım tarihlerine kadar nasıl bitirmeyi düşünüyorsun ?

250 Mesaj
3 Aralık 2012; 22:25:38 

Hangsen den likit bir kez almıştım iğrenç ötesi bir şey.Sigara içsem daha iyi ama tabi Hangsenin çakması da olabilir bilemiyorum.Gerçekten Hangsen içipte beğenen varmı merak ediyorum.100 ml likit bende hiç tercih etmem

353 Mesaj
3 Aralık 2012; 23:29:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Ercan FEdaaa

Merhaba denizin ben yaklaşık 1 senedir elektronik sigara kullanıcısıyım yurt dışındanda senın dediğin fiyatlara getirdim ama kalemlğimde kalem olarak duruyorlar neden diye sorarsan arıza yaptı ve geri gönderim yapamadım sen nasıl yapmayı düşüüyorsun ve ayrıyetten hiç bir firma 100 ml likit üretmiyor bildiğim kadarıyla üreten varsada dolum yaparak gönderiyorlardır 100 ml likit alıpta expire date lerini yani son kullanım tarihlerine kadar nasıl bitirmeyi düşünüyorsun ?

Ben günde 1-2 ml tüketiyorum.. ortalama 10 ml bana 1-1,5 hafta gidiyor.. yani ortalama 10 haftada biter. son kullanım tarihi 1 yıl?..

Arıza olayına gelince, sigarayı az içiyorum şuan.. Normal sigara günde 1,5 paket içerken bu mereti 1-2 çekiyorum yetiyor.. içimede pek fazla çekmiyorum artık..Böyle devam edeyim. 50 kere 100 TL daha veririm yeterki kurtulayım şu sigara illetinden.

353 Mesaj
3 Aralık 2012; 23:30:44 

quote:

Hangsen den likit bir kez almıştım iğrenç ötesi bir şey.Sigara içsem daha iyi ama tabi Hangsenin çakması da olabilir bilemiyorum.Gerçekten Hangsen içipte beğenen varmı merak ediyorum.100 ml likit bende hiç tercih etmem

Ben beğendim açıkcası.. İlk başta banada garip geldi ama alışınca baya güzel.Hangsen ne kullandığına bağlı.. birsürü çeşiti var.bana Usa Mix önerdiler memnunum suan.

250 Mesaj
4 Aralık 2012; 10:49:17 

Banada ilk aldığım cihazın yanında Usa mix turuncu kapak Hangsen gelmişti bir damlası bile yere dökülünce odayı iğrenç kokutmuştu.CE-4 tankın atomizerine sinen kokusu 2-3 günde gitmedi 24 mg lık dı kaldırıp çöpe atmıştım.Ama sanırım merdiven altı üretimiydi.Siz nerden aldınız ve tadı tütünsel mi aromatik mi

8 Mesaj
4 Aralık 2012; 13:52:14 

Bende 8 senelik sigara tiryakisiyim ve e-sigaraya başlamaya karar verdim. Konudaki yorumlar epey yardımcı oldu. Türk sitelerinde satılanları araştırdım. Fiyatlar yurtdışına göre çok yüksek. Neyse bir siteden almaya karar verdim. Fakat ödeme kısmı çok amatör geldi. Daha sonra ülkemizdeki insanların, insan sağlığına bakışından dolayı vazgeçtim. Aynı modelleri yurtdışında yarı yarıya buldum(Kullanılan resimler dahi aynı). Bende dhgate sitesinde bir ego-t ce6 clearomizer spiarişi verdim. Şuan kargo yolda.
Ürünün içinde
1.1100mah auto battery:2pcs
2.CE6 clear transparent atomizer:2pcs
3.wall charger :1pc
4.USB charger:1 pc
5. empty bottle:1pc
6.instruction manual:1pc(english).
7.eGo Portable Leather Case:1pc

mevcut. Ürün çinden geleceği için kargo süresi epey bir fazla. O yüzden "denizin" nickli arkadaşın önerdiği sitedende bir ürün alıcam. BIANSI IMIST CHROME almayı düşünüyorum. Likit konusunda ise çin malı ürünleri tercih edilmesi pek önerilmiyor. Bende öyle düşünüyorum. Likiti Türkiye' den de almak istemiyorum yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı. O yüzden http://www.flavourartex...ries.view&category_id=3 flavourartın kendi sitesinden alıcam. Daha önce alan arkadaş var mı ? yada bu ürünü yurtdışından nereden alıyorsunuz ?

8 Mesaj
4 Aralık 2012; 14:32:13 

merhaba evet yurt dısı fıyatları daha uygun turk sıtelerıne gore fakat yurt dısından 2 kere sıparıs verdım ve paypal araclıgı ıle odeme yaptım bırınde 5 ade lıkıt sıparıs verdm urunlerım 15 gun oldu gelmedı aradıgımda ıse urununuz teslım edıldı gozukuyor denıldı ve suan 1 ay oldu urun gelmedı 2. sıparısımı gecen hafta verdım farklı bır sıteden geldıgınde resımde gozuken urun ıle alakası bıle yok gelen ururun elıme ve muahttapın yok karsında en azından turk sıtelerınde (bazıları) muhattap ve yardım konusunda kalıtelı bır destek saglanıyor 5 10 lıra fazla verırım muhattap olucagım adam olur en azından ve kalıtelı hızmet alırım ve alıyorumda suan calısıtgım sıteden ve cevremdekılerde memnun yonlendrdıgım ınsanlar.

8 Mesaj
4 Aralık 2012; 14:49:56 

Söz konusu sağlık ise para mühim değil. Likiti yurtdışından almak istememdeki amaç ürünü direk kaynağından almak istememden geliyor. Ama güvenilir alabiliceğimiz bir yer varsa yurtiçindende alınabilir. Hangi siteden alıyorsunuz likiti ?

353 Mesaj
4 Aralık 2012; 16:41:25 

quote:

Orijinalden alıntı: tiesto1381

Bende 8 senelik sigara tiryakisiyim ve e-sigaraya başlamaya karar verdim. Konudaki yorumlar epey yardımcı oldu. Türk sitelerinde satılanları araştırdım. Fiyatlar yurtdışına göre çok yüksek. Neyse bir siteden almaya karar verdim. Fakat ödeme kısmı çok amatör geldi. Daha sonra ülkemizdeki insanların, insan sağlığına bakışından dolayı vazgeçtim. Aynı modelleri yurtdışında yarı yarıya buldum(Kullanılan resimler dahi aynı). Bende dhgate sitesinde bir ego-t ce6 clearomizer spiarişi verdim. Şuan kargo yolda.
Ürünün içinde
1.1100mah auto battery:2pcs
2.CE6 clear transparent atomizer:2pcs
3.wall charger :1pc
4.USB charger:1 pc
5. empty bottle:1pc
6.instruction manual:1pc(english).
7.eGo Portable Leather Case:1pc

mevcut. Ürün çinden geleceği için kargo süresi epey bir fazla. O yüzden "denizin" nickli arkadaşın önerdiği sitedende bir ürün alıcam. BIANSI IMIST CHROME almayı düşünüyorum. Likit konusunda ise çin malı ürünleri tercih edilmesi pek önerilmiyor. Bende öyle düşünüyorum. Likiti Türkiye' den de almak istemiyorum yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı. O yüzden http://www.flavourartex...ries.view&category_id=3 flavourartın kendi sitesinden alıcam. Daha önce alan arkadaş var mı ? yada bu ürünü yurtdışından nereden alıyorsunuz ?

Bendeki Chrome ama sana tavsiyem;

http://www.bargainvapou...h/p1274299_7714546.aspx

Seçim olarakta

1100 battery,2 adet Kir Fanis Drip Tip,black carry case (ücretsiz),
USB main plug olanı isteme..usb kablonun elektrik prizine takılan başlığı.

Kir fanisin faydası tankın içine sıvı koymana gerek kalmıyor direk atomizerin içine birkaç damla döküyorsun uzun müddet yetiyor..

Kargoyla birlikte 100 ml likit'te getirttir.. Kargoyu registered olanı seç yoksa takip no göndermiyorlar.

http://www.bargainvapou...cat1274300_1558093.aspx

8 Mesaj
4 Aralık 2012; 18:56:36 

merhaba imza olayına senden fazla güldüm emin olabilirsin:)).. burası açık bir forum ve herkez faydalandığı kaynakları ve bu konu hakkındaki tecrübelerini dile getirmekte bu kimseyi rahatsız etmemesi gerekir diye düşünüyorum ve kimseye yalan söylemek gibi bir art niyetim olması için senin imza dediğin firmadan bir çıkarım olması gerek ki böyle bir saçmalık söz konusu bile olamaz. he bu şekilde reklam yapan çok fakat bunlarla alakam yok tamamen elektronik sigara ile alakalı konular takip etmekteyim hepsi bu. ve bu siteyi bende tavsiye üzerine buldum ve bu konunun geçmiş yazılarını okursan ben gibi 4 5 kişi bahsettim site hakkında olumlu yorumlarda bulunmakta bakarsan görüceksindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meralokur -- 4 Aralık 2012; 18:58:58 >

3535 Mesaj
4 Aralık 2012; 19:00:28 

arkadaşlar bende dün elektroniksigaran'dan aşağıdaki ürünleri sipariş verdim.

CE6 Clearomizer 650 mah Çift E-Sigara (Değişebilir Sistem)

Direnç: 2.8 ohm.
1.6ml likit kapasitesi.
CE6 Clearomizer değişebilir atomizer kafaları ile yenilenebilir.
Tüm Ego elektronik sigara pilleri ile uyumludur.
Pratik dolum ve kullanım.
Likit sızmasına karşı etkili.

Paket İçeriği:

2X Natura Ego batarya
2X CE6 Clearomizer
2X CE6 Clearomizer ağızlığı
1X Natura Usb Şarj aparatı
1X Natura Duvar Şarj aparat

ptt kargo ile kapıda ödeme seçeneğide var bugün kargoya vermişler. her aradığımda ( bilgi amaçlı falan yaklaşık 6-7 kere aradım ) arkadaşlara ulaşabildim. şimdilik herhangi bir sıkıntı yok set alınca kargo ücretsiz oldu ve ayrıca 20ml Flavour Art Marlboro Aroması (Maxx Blend) - (VG) hediye verdiler bende 1 tane daha yedek likit ve 1 adet daha atomizer ekledim.

yarın gelir heralde bende ilk kullanım yorumlarımı yazarım. içeriğine göre fiyatta uygun gibi geldi bana.

353 Mesaj
4 Aralık 2012; 20:05:13 

quote:

Orijinalden alıntı: meralokur

merhaba imza olayına senden fazla güldüm emin olabilirsin:)).. burası açık bir forum ve herkez faydalandığı kaynakları ve bu konu hakkındaki tecrübelerini dile getirmekte bu kimseyi rahatsız etmemesi gerekir diye düşünüyorum ve kimseye yalan söylemek gibi bir art niyetim olması için senin imza dediğin firmadan bir çıkarım olması gerek ki böyle bir saçmalık söz konusu bile olamaz. he bu şekilde reklam yapan çok fakat bunlarla alakam yok tamamen elektronik sigara ile alakalı konular takip etmekteyim hepsi bu. ve bu siteyi bende tavsiye üzerine buldum ve bu konunun geçmiş yazılarını okursan ben gibi 4 5 kişi bahsettim site hakkında olumlu yorumlarda bulunmakta bakarsan görüceksindir.

Meral hanım veya bey.. Donanımhaberin nimetlerinden faydalanmaya çalışmanızı doğal karşılıyorum. Ben faydalandığınız kaynakları açıklamanızı doğal karşılarım ama siz alenen reklam yapıyorsunuz insanları kandırmaya çalışıyorsunuz. 3 sitede aynı yorumlar yapılıyor. aynı kelimeler kullanılıyor.. Şimdi siz reklam yapmadığınızı iddia etsenizde linklerdeki yazılar hiç öyle söylemiyor..

http://www.kadinlarkulu...iyenler-buraya-172.html

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#68509385

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#68509432

http://www.sigara.org/n...ik-sikildim#comment-683

353 Mesaj
4 Aralık 2012; 23:16:10 

quote:

RY4 18mg/ml (VG) =6,5

PM'de gönderdim.. herkes bilgilensin diye burayada yazayım.

Maxx Blend'i nereden alıyorsunuz.. Bana arkadaşların önerdikleri şu sitedeki var birde sizin fikrinizi alayım.

http://www.flavourartex...cts.view&product_id=173

Bu ürünü aldık diyelim karışımı nasıl yaparız..Maxx blend ile karışım için Hangi likidleri önerirsiniz vede maxx blend dışında ne önerirsiniz.

Ben bu üründen 10 ml 5 adet alacağım.. bunun yanında karışım yapmak için ne alayım yardımcı olursanız sevinirim. Birde şöyle birşey var. 1-2 şişe getirmektense toplu getirmek istiyorum.. Kargo süreci 1-2 hafta olabiliyor.bunu hesaba kataraktan fazla almamda sakınca varmı.. Siz nasıl tedarik ediyorsunuz likidi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizin -- 4 Aralık 2012; 23:17:51 >

4305 Mesaj
5 Aralık 2012; 3:07:05 

İnternette baya bir araştırma yaptıktan sonra gördüm ki Türkiyede bu elektronik sigaraları fahiş fiyattan satıyorlar.

Örnek : Amazon.de deki Red Kiwinin fiyatı : http://www.amazon.de/re...8&qid=1354669429&sr=1-2

Türkiyedeki fiyatları ise yine çiftli olanın 200 TL.

Ayrıca @meralokur denen şahsiyet kendi sitesinin reklamını yapıyor. Başka konularda da var.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

583 Mesaj
5 Aralık 2012; 3:51:55 

Bende 3 aydır elektronik sigarayı araştırıyorum.Gerek yurt dışı gerekse ülkemizde ki sitelerden.Anladığım tek birşey kesinlikle türkiyeden alınmamasıdır.Neuro arkadaşımızında örnek verdiği gibi 15-20 dolarlık ürünün aynısını 200-250 tl ye satıyorlar.Yaptıkları kısacası SOYGUNLUK..

Cahiller ile yaptığım bütün tartışmaları kaybettim...

35 Mesaj
5 Aralık 2012; 10:49:09 

arkadaşlar merhaba, reklam olayını bilemicem ama 10 günlük red kiwi ce6 maceram tam bir işkenceydi. natura marka clearomizeri kullanmaya başladım eskisine göre çok daha iyi. yeni alacak olanlara tavsiyem iyice araştırmalarıdır. şahsen ben e-sigara aldığımda parçaların isminden tutun ne işe yaradıklarını dahi bilmiyordum. sonra temizliğiydi sökmesi takmasıydı baya öğrendim diyebilirim. o kadar uğraşmama rağmen red kiwi yi bikaç gün sorunsuz kullanabildim. likit tedarik konusunda arkadaşlar nerden kaça aldıklarını paylaşırlarsa çok işimize yarar diye düşünüyorum.

1423 Mesaj
5 Aralık 2012; 12:27:59 

beyler haklısınız amabide şu durum var mesela kendim için konşacak olursam . 10unda maaşı alınca k.kartına para yatırıp alacam ve bı sigara illetinden bir an önce kurtulmak istiyorum ve bunun için mecbur tr dn almam gerekiyor zira 15 gün kargo beklesem 15x8=120 lira (bu sürede içeceğim sigara) ee bu 120 liraya zaten e-sigara alınıyor bu yüzden pek bi şey değişmeyecek ama 2. yi alacağımda kesinlikle yurt dışından alrım

Satılık Jiayu G3 275 tl

3 Mesaj
5 Aralık 2012; 13:52:15 

ZEHİR YOK, DUMAN VAR: E-SİGARA
Sigara nasıl bırakılır? Bu sorunun yanıtı henüz tamamen netlik kazanmazken Türkiye’de her geçen gün sigara tüketen kişi sayısını azaltmak için çalışmalar artıyor. [U][URL=http://www.esigarasepeti.net]sigara bırakma[/URL][/U]Çok sayıda sivil toplum kuruluşunun önderliğini üstlendiği bu konuda sigara tiryakilerine yardım eli uzatılıyor. Ancak çalışmalar istenildiği oranda etkili olamıyor.
Kapalı alanlarda sigara yasağının başladığı 2009 yılından bu yana içicilerin oranında yüzde 40 azalma meydana geldiği bilinirken bu rakamın yine de yeterli olmadığı ifade ediliyor. [U][URL=http://www.esigarasepeti.net]sigara bırakma[/URL][/U] 20 milyon aktif içiciden 5 milyonunun sağlıklı yaşamı tercih ettiği ülkemizde sigaraya savaş olarak en ciddi proje ise sonunda gerçekleştirildi. Sıkı durun, ‘e-sigara’ tam size göre…
TİRYAKİLİK DEVRİ BİTİYOR
Bilim adamlarının son yıllarda üzerinde yoğun olarak çalıştığı e-sigara, aktif tüketiciliği bırakmak isteyenler için en önemli fırsat. Bilindiği gibi sigara içerisinde bulunan binlerсe zararlı madde kanser riskinin yanı sıra рek çok hastalık için davetiye çıkarıyor. Bunun yanı sıra sigara [U][URL=http://www.esigarasepeti.net]sigara bırakma[/URL][/U] kullanan bir kişi dumanı üflediği sırada çevresindeki insanlara da zarar veriyor. Elektronik sigara ise tiryakilere zararsız bir yaşam sunuyor.
PİLLE ÇALIŞIYOR
Toplumun büyük kesiminin henüz kafasında soru işaretleri oluşturan Elektronik sigaranın basitliği, sigarayı anımsatıyor. İçerisinde bulunan nikotin kaрsülleri ile çalışan e-sigarayı, cihaza kaрsülü taktıktan sonra bünyesindeki рil sayesinde oldukça kolay bir biçimde kullanmak mümkün. [U][URL=http://www.esigarasepeti.net]sigara bırakma[/URL][/U] Elektronik sigara, içerken tuşa basıldığnıda aktifleştiği gibi, yapay bir şekilde ürettiği zararsız duman ile sigara keyfinin tüm özelliklerini beraberinde getiriyor. E-sigarayı kulanan kişi dumanı içine çekebilirken bir anlamda da zehirli içiciliği bırakıyor.
BEYİN NİKOTİNİ DIŞLIYOR
Elektronik sigara gerçeğin simülatörlüğünü yaparken tiryakiliği bırakmak için de bir anda sigaradan koрmaya gerek kalmıyor. [U][URL=http://www.esigarasepeti.net]sigara bırakma[/URL][/U]Uсundaki ledler ve gerçeğin tıрa tıр aynısı buharıyla tam bir sigara keyfi verirken diğer yandan vüсudun nikotine olan ihtiyacı azalıyor. E-sigara, nikotinlerin seviyesini belirli süre aralıklarıyla azalttığı gibi, bir süre sonra beyinin bu ihtiyacı sona eriyor. Yapılan araştırmalar sonucunda el alışkanlığı da karşılanırken nikotinden tamamen arınma fırsatı sağlanıyor. Ayrıca aktif içiciler, daha sonra istediği gibi elektronik sigarayı kullanmayı da bırakabiliyor.

219 Mesaj
5 Aralık 2012; 14:27:38 

Arkadaşlar merhaba,

Bende Elektronik Sigara alanlardanım Vivi Nova 2ml 2.4ohm kullanıyorum. Çiftli seti özel yapımla 150 tlye malettim. Ancak çinden gelen sıvılar konusunda endişelerim var. Bende flavourartexpress ten sipariş vermek istiyorum.

maxx blend en çok tutulanı ilgili sitede sipariş aşamasında nikotin seviyesi seçilmiyor. Birde ürünler takipsiz postayla daha hesaplı, takipli olarak tnt ile yolluyorlar aşırı tuzlu fiyata.

Bu siteden likit siparişi veren ve eline ulaşan arkadaş varmıdır. Önereceğiniz farklı siteler var ise önerilerinize açığım.

Saygılar sunarım

1953 Mesaj
5 Aralık 2012; 14:50:41 

Bir yıl öncesine kadar 29 yıl devamlı günde 1,5-2 paket içtim.Hesapta toplam=135.000 tl. ediyor.Bırakın 35'i en az 100.000 tl. zarardayım.
Tamam para önemli değil.Kendi kan tahlillerimde gördüğüm tehlikeye dikkat çekmek isterim.

5-6 yıl önce sigara içerken tam kan tahlilinde trombosit(ilik)oranı 75.000-80.000 lerde gezer ve bu yüzden sık sık tahlil yaptırmıştım.Kansermiyim,değil,hepatit değil,bir hastalık yok ama ilik üretimi var,kanda ilik az.

İşte arkadaşlar;bir adam diğerine kızdığında iliğimi kuruttun bee,der ya hani bu zararlı da aynen öyle bırakın akciğer kanseri olmayı falan.Yani kanser etmesi bile devede kulak kalıyor.İnsanın iliğini kurutuyor dostlar.

Bir yıldır içmiyorum,yeni kan tahlilimde trombosit(ilik oranı) 373.000 tekrarlı haa.Üst sınıra dayanmış çok şükür.

Nasıl bırakırsanız bırakın,ister bu aletle ister champix ile.Tabi irade,tam karar verme işi ayrı mesele.Ama bırakın,lütfen içmeyin arkadaşlar.

Vel hasıl;tüm insanlığın içmemesi dileklerimle.

Hak perest olmayan put perest olur.(İsmail ÇETİN R.A)

250 Mesaj
5 Aralık 2012; 15:37:55 

quote:

Orijinalden alıntı: istceko

Arkadaşlar merhaba,

Bende Elektronik Sigara alanlardanım Vivi Nova 2ml 2.4ohm kullanıyorum. Çiftli seti özel yapımla 150 tlye malettim. Ancak çinden gelen sıvılar konusunda endişelerim var. Bende flavourartexpress ten sipariş vermek istiyorum.

maxx blend en çok tutulanı ilgili sitede sipariş aşamasında nikotin seviyesi seçilmiyor. Birde ürünler takipsiz postayla daha hesaplı, takipli olarak tnt ile yolluyorlar aşırı tuzlu fiyata.

Bu siteden likit siparişi veren ve eline ulaşan arkadaş varmıdır. Önereceğiniz farklı siteler var ise önerilerinize açığım.

Saygılar sunarım

Toscanamall adlı siteyi öneririm 3,69 Euro Flavourart 10 ml.
Romanya dan hemen yolluyor.Ben 5 kez aldım 8-10 günde geliyor ücretsiz posta ptt kargo ile geliyor.Yalnız Flavourart ürünlerinin aromasını ve bazı maddelerini flavourart firmasından alıyorlar pg-vg oranlarını kendileri özel şişeye koyup ayarlıyor bu yüzden ucuz oluyor ama kesinlikle orjinal Flavouart sarf maddeleri kullanıyoırlar.Zaten flv.art siteside toscanaya ürün sattığını doğruluyor.

20 Mesaj
5 Aralık 2012; 16:02:43 

arkadaşlar aranızda EGO CE9 T2 modelini kullanan var mı? bu tanklı olan bi model ve sanırım tanklı olan modeller kartuşlulara göre daha kullanışlı (okuduklarımdan, araştırdıklarımdan bunu anladım.)

bi sorum daha var; internette bu e-sigaraların hiçbir şekilde koku yapmadığı yazıyor. bu gerçekten öyle mi ya hu? tamam ortada sigaradaki gibi yanan bi şey yok ama likit buharlaşınca falan da bi kokusu olmuyor mu? eğer öyleyse gerçekten süper bi olay. cevap verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaeasy -- 5 Aralık 2012; 16:05:09 >

1423 Mesaj
5 Aralık 2012; 16:17:14 

quote:

Orijinalden alıntı: istceko

Arkadaşlar merhaba,

Saygılar sunarım

hocam 150 tl ye türkiyeden mi aldınız yurtdışından mı getirttiniz

Satılık Jiayu G3 275 tl

296 Mesaj
5 Aralık 2012; 16:42:53 

dayımın sigara içmesine eşi kızıyodu 100 liraya almış bi elektronik sigara hep cepte arada çekiyo gerçek sigara yakıyo eşi geldimi elektroniğe sarılıyo öle saçma bişiler işte :D

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

250 Mesaj
5 Aralık 2012; 16:47:29 

quote:

Orijinalden alıntı: zaeasy

arkadaşlar aranızda EGO CE9 T2 modelini kullanan var mı? bu tanklı olan bi model ve sanırım tanklı olan modeller kartuşlulara göre daha kullanışlı (okuduklarımdan, araştırdıklarımdan bunu anladım.)

bi sorum daha var; internette bu e-sigaraların hiçbir şekilde koku yapmadığı yazıyor. bu gerçekten öyle mi ya hu? tamam ortada sigaradaki gibi yanan bi şey yok ama likit buharlaşınca falan da bi kokusu olmuyor mu? eğer öyleyse gerçekten süper bi olay. cevap verirseniz sevinirim.

CE9 yeni çıkan bi model henüz denemedim.Kesinlikle koku falan olmuyor hatta güzel kokuyor.Dışarıya zararlı duman falan çıkmıyor sadece nikotin partiküllü buhar çıkıyor ve anında yok oluyor.

4305 Mesaj
5 Aralık 2012; 17:12:56 

quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

beyler haklısınız amabide şu durum var mesela kendim için konşacak olursam . 10unda maaşı alınca k.kartına para yatırıp alacam ve bı sigara illetinden bir an önce kurtulmak istiyorum ve bunun için mecbur tr dn almam gerekiyor zira 15 gün kargo beklesem 15x8=120 lira (bu sürede içeceğim sigara) ee bu 120 liraya zaten e-sigara alınıyor bu yüzden pek bi şey değişmeyecek ama 2. yi alacağımda kesinlikle yurt dışından alrım

Ben zamanında amazon.de den kulaklık almıştım 5 günde gelmişti. 1 haftayı geçeceğini sanmam.

20 Mesaj
5 Aralık 2012; 17:58:06 

quote:

CE9 yeni çıkan bi model henüz denemedim.Kesinlikle koku falan olmuyor hatta güzel kokuyor.Dışarıya zararlı duman falan çıkmıyor sadece nikotin partiküllü buhar çıkıyor ve anında yok oluyor.

teşekkür ederim hocam. satan arkadaş da yeni model demişti zaten. o zaman alınca ben buraya yazarım deneyimlerimi.

3535 Mesaj
5 Aralık 2012; 18:48:45 

quote:

teşekkür ederim hocam. satan arkadaş da yeni model demişti zaten. o zaman alınca ben buraya yazarım deneyimlerimi.

hocam merhaba

Bende ce9-t modelini alacaktım ankarada bir arkadaş satıyor fakat ayın 26 sında aradığımda 1-2si gibi gelecek ben arayım seni gelince dedi ben ayın 3ünde aradım hala gelmedi dedi, bende elektroniksigaran sayfasından sipariş ettim akşam 8de telefonda destek hattından konuşarak siparişi verdim ertesi gün kargoya verdiler ve ptt kapıda ödeme ile bugün öğlen ürün teslim edildi, alırken 1 adet yedek maxxblend marlboro vermişleri 18mg bende kargo ücretsizken 1 adet daha sipariş edeyim dedi onda 9mg istemiştim ürünler eksiksiz geldi fakat 9mg yerine nikotinsiz modeli yollamışlar aradım biraz önce arkadaşlar sağolsun özür dileyip yarın hemen 9mg olandan ücretsiz göndereceğim size hediyemiz olsun ozaman dediler. ben satan arkadaşlardan gayet memnun kaldım, ha doğru yurtdışında 50 dolarlık ürün bizde 160-200 lira ama ben kafam ağrımasın diye bu arkadaşlardan aldım gayet güzel kutusunda herşeyle gönderdiler. az önce biraz içtim ve gerçekten sıgaranın yerini dolduracak gibi geldi, şansa sıgaram bitmişti bugün gelirken almadım bunu içeceğim bakalım nasıl olacak.

20 Mesaj
5 Aralık 2012; 19:56:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

hocam merhaba

Bende ce9-t modelini alacaktım ankarada bir arkadaş satıyor fakat ayın 26 sında aradığımda 1-2si gibi gelecek ben arayım seni gelince dedi ben ayın 3ünde aradım hala gelmedi dedi, bende elektroniksigaran sayfasından sipariş ettim akşam 8de telefonda destek hattından konuşarak siparişi verdim ertesi gün kargoya verdiler ve ptt kapıda ödeme ile bugün öğlen ürün teslim edildi, alırken 1 adet yedek maxxblend marlboro vermişleri 18mg bende kargo ücretsizken 1 adet daha sipariş edeyim dedi onda 9mg istemiştim ürünler eksiksiz geldi fakat 9mg yerine nikotinsiz modeli yollamışlar aradım biraz önce arkadaşlar sağolsun özür dileyip yarın hemen 9mg olandan ücretsiz göndereceğim size hediyemiz olsun ozaman dediler. ben satan arkadaşlardan gayet memnun kaldım, ha doğru yurtdışında 50 dolarlık ürün bizde 160-200 lira ama ben kafam ağrımasın diye bu arkadaşlardan aldım gayet güzel kutusunda herşeyle gönderdiler. az önce biraz içtim ve gerçekten sıgaranın yerini dolduracak gibi geldi, şansa sıgaram bitmişti bugün gelirken almadım bunu içeceğim bakalım nasıl olacak.

en azından bir kişide olması beni sevindirdi :) yarın falan da deneyimleri buraya yazarsan çok sevinirim hocam. sigara biraz büyük, hacimli sanki değil mi? benim için en büyük handikap bu gibi duruyor şimdilik. hayırlı olsun bu arada, umarım işe yayar :)

250 Mesaj
5 Aralık 2012; 20:19:07 

Elimde Ovale Elips C Silver Modeli var almak isteyen olursa PM atabilir. 250 TL.(2 Adet cihaz)
Orjinal Yunanistan malı,Silver Model.Kutu+şarj+yedek cihaz+kitapçık+boş kartuş,silikon ağızlık koruyucu.
Cihazı incelemek istersen sitesi burda. xx=ww
http://wxx.ovaleturkey.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtunc52 -- 5 Aralık 2012; 20:19:59 >

558 Mesaj
5 Aralık 2012; 22:56:08 

arkladaşlar ben bir çok sigara bırakma tekniklerini deneyen ve sonun da çok şükür bunu başarmak üzere olan bir kişiyim(1 YIL OLDU AŞAGI YUKARI).şimdi size tecrübelerimi aktarayım özel pm atablirsiniz fazla bilgi için.ilk önce hiç bir şey kulanmöadan denemeden bırakatım dedim eksinlikle olmadı yapamadım sonra azaltayım dedim (AYDA 40 PAKET SİGARA KULANIRDIM) sanki otobüs beklergibi sürekli saate baktım vakit geç,rmek için en fazla 1 ya da 2 gün azalttım sonra gene aynı sı gibi içmeye devam ettim.Baktım bu iş böyle olmayacak millet kulanıyor tv de reklamlarıda dönüyor elektronik sigara almaya karar verdim ve aldım tabii yanlış hatırlamıyorsam 250 tl falan para verdim ama sürekli eli,nzide oldugu için emzikl misali şarjı bityor ısnıyor duman ( buhar) gelmiyor vs vs bir çok sıkıntı sigara aklımdan hiç çıkmadı ve sonunda makine bozuldu ): gittim degiştirdim olmadı iade ettşim puro tipini aldım kesmedi vs vs vs sonuçta evde duryor hala isteyene eger evi yakınsa bedava ya yakın bir paraya vereblrim (2 adet var birisi puro birisi normal ). sonra yine reklamlarda dönen tamaen bitkisel bir hap aldım sanırım ilk başlarda pisikolojık etkisi oldu dahada çok canım çekti bir iki tane kulandım gerisi hikaye yine bırakamadım olmadı.veeeeeeeeee İŞTE BUNDAN SONRA DİKKATLİ OKUYUN.BİR GÜN BENDEN BİLE FAZLA SİGARA İÇENarkadaşım dediki ben sigarayı bıraktım :) inanmadım güldüm hadi len dedim baktım adam ciddi 1 haftadır içmiyor söyle bakalım nasıl bıraktın. arkadaş campix die bir ilacla bırakmış saglık bakanlıgı ücretsşiz dagıtyor( şu an dagıtmaya bilir ilacın 1 aylık ebdeli en son 180 tl idi)gidiyorsuınuz sizi muayene edyorlar bir dizi test ler yapyolar ekg kantesti akciger filmi, gibi olaylardan bahsediyorum ve doktor ileri derece tiryaki ler için öneriyor campixi (AMAN DOKTORA DANIŞMADAN SAKIN KULANMAYIN..)bazı tekn,kler de ögretyolar nefes egzersizleri vs vs .şimdi seminer hoca nın deikleri beni çok etkiledi en önemliside sigara bir hastalıkdır istisnalar hariç ama kimse iradesiyle tedavi olmaz demişti.neyse ben hocanın dediklerini harfiyen uygulamasamda en yakınını yapmaya çalıştım ve ben ayda 40 paket si,gara içen uyandıgım zaman ilk işim sigara yakmak olan birisi olarak 1 yıldır sigara içmiyorum ve inanın hiç aramyorum eger bilgi almak fikir danışmak isteyen olursa özelden pm atabilir yapa buradan ALINTI yaparak yazablir forma cevaplarım.son olarak imla hatalartından ve yanlış yazımlarda ötürü k. bakmayın saygılar.......TEKRAR EDİYORUM KAFANIZA GÖRE SAKIN KULANMAYIN ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalacar -- 5 Aralık 2012; 23:00:31 >

3535 Mesaj
5 Aralık 2012; 23:04:10 

quote:

en azından bir kişide olması beni sevindirdi :) yarın falan da deneyimleri buraya yazarsan çok sevinirim hocam. sigara biraz büyük, hacimli sanki değil mi? benim için en büyük handikap bu gibi duruyor şimdilik. hayırlı olsun bu arada, umarım işe yayar :)

hocam ben ce9 alamadım dediğim gibi alacağım arkadaşlar aramadı, bende internetten ego ce6 650mah çift sıgara aldım, bence boyut olarak gayet makul. bugün saat 3ten beri sıgara içmiyorum arada 5-6 nefes elektroniği çekiyorum inanın kesiyor ve daha hiç canım sıgara istemedi. bence bu ürün başarılı olacak.

124 Mesaj
5 Aralık 2012; 23:57:28