Şimdi Ara

Playstation 3'ün Yeni Firmware'i Detaylandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•    Sony'den gelen açıklamaya göre  4.20 versiyon numarasına sahip olacak olan yeni sistem güncellemesinin detayları ortaya çıktı.

Buna göre  26 Temmuz'da yayımlanacak olan güncellemeyle birlikte sistemle ilgili kullanıcıların istediği yenilikler ve hata düzeltmeleri yer alacak. Başlıca özellikleri ise şu şekilde:

-Kablosuz kulaklıklarda, mikrofonu sistem üzerinden açıp kapatabilmemiz mümkün olacak.

-Oyunlarla ilgili kayıtlarımızı toplu halde seçebilecek, kopyalayabilecek veya silebileceğiz.

-Sistemin kapanması için belli bir süre belirlenebilecek ya da sadece bir servisin kapanmasını sağlayabileceğiz (oyunun kapanması, müziğin kapanması vb. gibi.)

• Güzel özellikler geldi diyebiliriz işin özeti.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bir de şu internet tarayıcısını düzeltseler bişey olur sanki
  • 2. özellik çok iyi olmuş, geçen gün bir baktım hdd'si dolmuş sistemin, oyun dosyalarını siliyim dedim bir sürü oyun dosyası, sil sil bitmez diyip bırakmıştım.

• benim anlamadığım google'la anlaşamazlar mı chrome'un ps3 versiyonunu üretmesi için

• En çokta şu pes pacth dosyalarını atarken ızdırab çekiyorduk 300 tane dosyayı tek tek kopyala diye, kurtulacağız artık oh be :)

• 2 ve 3. özellikler gerekliydi..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.