Şimdi Ara

ROADSTAR RDP-4310 NAVIGASYON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
15.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu cihazı internette bulamadım
    incelemek istiyorum ama ???
    kullanan veya bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmisiniz

• Cihaz güzell. Ama güncelleştirme nasıl yapılyor?
  • www.naviextras.com üzerinden üye olarak güncelleme yapabilirsiniz.
  • iyi günler bende bu cihazdan aldım ama galiba araba ses baglantısı kuramıyorum yardımcı olursanız sevinirim ..
  • fm verici varsa onunla aktarım yapabilirsiniz
  • Var mı kullanan bu cihazı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbosx

iyi günler bende bu cihazdan aldım ama galiba araba ses baglantısı kuramıyorum yardımcı olursanız sevinirim ..

hocam cihaz nasıl önerirmisin işimi görürmü.öyle çok özellikli bişey istemiyorum.ucuz ancak işini yapan bi navigasyon istiyorum.
  • cihazı 90 tlye ben de aldım. geldikten sonra görüşlerimi belirtirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibokozan

cihazı 90 tlye ben de aldım. geldikten sonra görüşlerimi belirtirim

hocam resim falanda yüklersen yorumlarına ürün gelince almak isteyenler için çok iyilik yapmış olacaksın.yanlış yola girdiğinde yeniden hesaplama hızı falan nedir merak ediyorum açıkçası.şimdiden tşk hayırlı olsun.
  • Bende nette gördüm 90 TL ye almayi düşünüyorum rota dan sapma olduğunda yeniden hesaplama hızı nasıl ?
    Bir de yakıt tüketim kalan mesafe vs gösteriyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeniden hesaplama hızını ben yeterli buldum. güncellemeyi de sorunsuz birşekilde yaptım. güncelleme yapınca cihaz on numara oldu. tavsiye ederim arkadaşlar bir tane de arkadaşıma aldırdım o da memnun kaldı. bence uygun fiyatlı bu ürünü kaçırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibokozan

yeniden hesaplama hızını ben yeterli buldum. güncellemeyi de sorunsuz birşekilde yaptım. güncelleme yapınca cihaz on numara oldu. tavsiye ederim arkadaşlar bir tane de arkadaşıma aldırdım o da memnun kaldı. bence uygun fiyatlı bu ürünü kaçırmayın

Bunun bir başka modeli var roadstar rdp 5010 ona da baktınız mi almadan önce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka bir modeline bakmadım. acil ihtiyaç vardı hemen aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.