Şimdi Ara

Black Ops 2'den 2 Yeni Görsel Yayımlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Call Of Duty hayranlarının büyük bir heyecan ve merakla beklediği Black Ops 2'den yeni görseller yayımlandı.

Activision'ın Avrupa'da düzenlediği basın turunda gösterdiği ve multiplayer modundan alındığını düşündüğümüz görsellerde, iki ayrı mekan ve askerleri görebiliyoruz. Ayrıca askerlerin üzerindeki farklı kamuflaj tasarımları da dikkatleri çekiyor. Bu görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

• Grafik benim için hiç önemli değil benim oyunlar en fazla zevk aldığım oyundur cod resimlerde güzel ama renk paleti kötü

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • CoD serisinin grafikleri şimdiye kadar zerre kadar bile umrumda olmadı, ben oyunun eğlencesine bakarım ama FPS dünyasının en çok konuşulan ismisin, her oyunun milyonlar satıyor ama gel gör ki adına yaraşır bi yenilik yapmıyorsun. İşte bu yüzden CoD serisi çok laf yer bana göre.

• gülüyorum...:)
  • utanmadan birde görsel yayınlıyorlar
  • Grafik benim için önemli değil diye ne kadar avutacaksınız kendinizi !? Açar Minecraft oynarım daha iyi.Gerçi grafiklere laf yok pencere kırılıyor,saat parçalanıyor,kapıya çizik atılabiliyor,saksı parçalanıyor.Bunlar büyük gelişme tabi :)

• Direk Counter Strike geldi aklıma o grafikleri görünce. Bir Watch Dogs da 2012 oyunu bu da işte. Utanmadan görsel yayınlayıp E3'e katılıyorlar. 2001 oyunundan ne farkı var şu görsellerin? Yazık diyorum sadece. Teknoloji ilerledikçe sen daha çok küfür yersin ve göze batarsın cod.
  • 2. resme bakınca kantır geliyo aklıma :D
  • Abi zaten her yıl motora bağladınız insanın merak etmeye zamanı kalmıyor bir de resim paylaşıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

2. resme bakınca kantır geliyo aklıma :D
  • Directx 11 desteği var dediler geldiK

• şuraya yorum yapan bebeler call of duty'nin ne zaman zevk verdiğini anlayacaklar merak ediyorum? grafik olsa ne olur olmasa ne olur? grafik olan oyunlardan ne hayır gördük?(syndicate,crysis,bf3 vs) bize grafik değil eğlence lazım.o da codda fazlasıyla var.
  • Çok dandik .
  • quote:

şuraya yorum yapan bebeler call of duty'nin ne zaman zevk verdiğini anlayacaklar merak ediyorum? grafik olsa ne olur olmasa ne olur? grafik olan oyunlardan ne hayır gördük?(syndicate,crysis,bf3 vs) bize grafik değil eğlence lazım.o da codda fazlasıyla var.

BF3'de eğlence yok diyenler kola şişesini alıp üstüne otursun

• İnsanın yüzü kızarır biraz be bunlarda yüz kalmamış bildiğin kösele olmuş şu grafiklere bak MW 1 deki grafiklerin aynısını önümüze koyuyorlar bizim insanımızda bayıl bayıl oynuyor neymis (syndicate,crysis,bf3 ) bu oyunların grafikleri kötüymüş sen nerde yaşıyorsun söylermisin " ZAPORYAN " felan mı hani hiç duyulmadık görülmedik bir gezegenden mi geldin ?

• Beyler cs 1.6 sandım resimleri

• quote:

Orijinalden alıntı: hardrhymer34

quote:

şuraya yorum yapan bebeler call of duty'nin ne zaman zevk verdiğini anlayacaklar merak ediyorum? grafik olsa ne olur olmasa ne olur? grafik olan oyunlardan ne hayır gördük?(syndicate,crysis,bf3 vs) bize grafik değil eğlence lazım.o da codda fazlasıyla var.

BF3'de eğlence yok diyenler kola şişesini alıp üstüne otursun

• Yalnislikla ps vita versiyonuna ait görselleri yayinladilar heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

İnsanın yüzü kızarır biraz be bunlarda yüz kalmamış bildiğin kösele olmuş şu grafiklere bak MW 1 deki grafiklerin aynısını önümüze koyuyorlar bizim insanımızda bayıl bayıl oynuyor neymis (syndicate,crysis,bf3 ) bu oyunların grafikleri kötüymüş sen nerde yaşıyorsun söylermisin " ZAPORYAN " felan mı hani hiç duyulmadık görülmedik bir gezegenden mi geldin ?

Göz doktorunun numarasını vereyim mi?''grafik olan oyunlardan ne hayır gördük?(syndicate,crysis,bf3 vs) bize grafik değil eğlence lazım'' demiş adam

• Cantır ya la bu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.