Şimdi Ara

Mobil oyunculuğun kontrollerini değiştirebilecek bir 'Kickstarter' projesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
6.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Akıllı cihazların hayatımızı girmesiyle birlikte bu cihazlar için geliştirilen aksesuarlar ve kontrolcüler gitgide çeşitlemeye başlıyor.

Geçtiğimiz günlerde 'Kickstarter' bağış kampanyası ile başlayan 'Ringbow' projesi dokunmatik ekrana sahip cihazlar üzerindeki oyunlarda kontrolü arttırmayı hedefleyen bir elektronik yüzük olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım ve teknolojik yeterlilikleri sağlanan bu kontrolcü yüzlüğün üretim, kalite kontrol ve dağıtım aşamalarını sağlamak için 100 bin dolarlık bir bütçeye ihtiyacı var. Birçok işlevi olan Ringbow, 9 yönlü D-pad kontrolü sağlayarak mobil oyunlarda daha kolay bir oynanış sunuyor, ayrıca buton olarak da kullanılabilen kontrolcü de hassasiyet ayarları da bulunuyor. Android ve iOS işletim sistemlerine entegre olarak çalışabilen 'Ringbow' bluetooth desteği ve ayarlanabilir kordon yapısı sunuyor. Tam şarjda 5 saate yakın pil ömrü sunabilen kontrolcü micro-usb üzerinden şarj ediliyor. 'Ringbow' oyunlar dışındaki uygulamalarda da kullanılabiliyor. Ringbow'un sadece mobil platformla sınırlı kalmadığı, bilgisayar ortamında da kullanılabileceği de belirtiliyor. 

Kısa bir süre içerisinde ihtiyaç duyulan paranın yaklaşık %40’ını toplamayı başaran projeye, minimum 10$’lık bağış yapabiliyorsunuz ve daha üst miktarlarda çeşitli hediye paketlerine sahip olabiliyorsunuz. Eğer sizde bu projeye destek olmak isterseniz projenin 'Kickstarter' sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    'Ringbow' görselleri
    'Ringbow' görselleri
    'Ringbow' görselleri
    'Ringbow' görselleri
    'Ringbow' görselleri
    'Ringbow' görselleri

• Tr gelir mi bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasil oynancagi hakkinda bilgi verilseymis.

• beğenmedim

• Bu Kickstarterden Bazen Çok Güzel Projeler Çıkıyor :)

• Evlilik Töreninde Yakışır

• Cihazı tek elle tutucaz yani
  • Bu tip projelere bagista bulunanlarin olmasi ne guzel sey. Bizdeki bagis kulturu ne yazikki caminin okulun otesine gecmiyor. Onunda topluma faydalari var tabi ama yeni teknolojilere arajtirmalara yapilan bagislarinda topluma getirecegi katmadegeri unutmamak gerek.

• değişik:) ileride daha net ve ayrıntılı bir açıklama yapılır heralde
  • İphone 5 reklamları daha güzeldi :D bu ne be cidden ne işe yaradığı bile belli değil
  • Sade,ufak,taşınabilir bir Gamepad tasarlayamadılar gitti.Bu ne şimdi?

• 00.08 den sonrasını izlemedim (oyş)
  • bu ne aga zikirmatiğe benziyor. zaten ekrana dokunacaksam onu ne diye takayım bi kere daha dokunurum. boş boş işler. tutmaz bu.

• Evet mobil oyunda kontrol sistemlerinin gelişmesi kesinlikle gerekiyor ama bu sistem dokunmatik bağımlılığını ortadan tamamen kaldırmalı yine dokunmam gerekecekse hiç bir anlamı yok. Gamepad tarzı kablosuz kontrolcüler daha mantıklı olabilirdi...

• Şu cihaz sadece Android ve iOS'ta çalışırsa iyi olur.
  • sitede minimum 1$ yazıyor 10$ dolar olan paket

• 9 dolar olsa olmaz.İllaki 10 dolar bağış istiyorlarr r r r r

• Bugün Ntv vb haber sitelerine düşen bir haber geldi aklıma. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: #etiket

Bugün Ntv vb haber sitelerine düşen bir haber geldi aklıma. :D

nasil bir haber?

• Valla ben de bir acayiplik var heralde. Hiçbirşey anlamadım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.