Şimdi Ara

Sony Xperia Ion, ABD pazarına giriş yaptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
5.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Sony Mobile, ilk kez Tüketici Elektroniği Fuarı'nda teknoloji severlerle bir araya getirdiği Xperia Ion'u, ABD'de satışa sundu.

1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm MSM8260 Snapdragon S3 platformunun, Adreno 220 grafik biriminin ve 1 GB RAM'in güç verdiği Xperia Ion, Android 2.3.7 ''Gingerbread'' işletim sistemi, 4.55-inç boyutunda ve 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran, Full HD video kaydedebilen 12 megapiksel kamera ve 1900 mAh bataryayla geliyor.

AT&T, Best Buy ve Sony mağazalarındaki yerini alan Xperia Ion için 2 yıllık sözleşme karşılığında 99.99$ fiyat belirlenmiş. Akıllı telefonun Avrupa versiyonunun ise eylül ayına doğru boy göstermesi bekleniyor.

• ABD de 99 $ 2 yıl kontratla burada 24 ay tahaddüt aylıkta 100 lira para isterler

işte Türkiyedeki kullanıcılara geçirilen telefon vergi kazıkları

• sen gel ülkendeki yerleri sat sonra neden böyle oldu de

900 liralık telefonu 1500 lira almaya mahkum milletiz biz.

• Eylülde Avrupa'da ama S3 işlemci ve 2.3.7 ile...peh pehh pehh

• sony erıcsson dan ayrıldımı

• doğmadan ölü cihaz kimsede merak bırakmadı eski işlemci eski işletim sistemi vesayreeeeeeeeeeeeeeeee ölme eşşeğim hayabusa geliyor 50 pisi ...

• quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

sony erıcsson dan ayrıldımı

Hayır ayrılmadı Sony Ericsson'un tüm hisselerini aldı.

Birde "ColDasHeLL" rumuzlu arkadaş kim kime nereyi satmış ve bunun telefonun fiyatıyla alakası ne akşamdan kalmasın galiba?

• sony artik biraz farklilik yap be kocum. hep ayni cihaz ayni arayuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yeni sonylerin alt taraflarındaki çıkıntı çok büyük değilmi

• Bunun tasarimi xperia s den daha iyi.. O alttaki cikinti yok bunda.. Daha guzel yani.. Turkiyeye ne zaman gelir acabaaa..

• quote:

Orijinalden alıntı: darqshade

Bunun tasarimi xperia s den daha iyi.. O alttaki cikinti yok bunda.. Daha guzel yani.. Turkiyeye ne zaman gelir acabaaa..

"Akıllı telefonun Avrupa versiyonunun ise eylül ayına doğru boy göstermesi bekleniyor" yani ancak Ekim gibi...

• Sanırım artık fiziksel home tuşu olan telefon çıkmayacak. :(

• Nedense bana tasarımlar hep aynı geliyo sony de eskisi gibi telefonlar yapsaya biraz Arc ve ya Neo gibi

• arc dan sonra bozdu sony. gerçi donanımsal anlamda çok önceden bozmuştu zaten. ama tasarım anlamında da bir arc değil yeni telefonlar. ayrıca arayüz geçişleri ve browser da çok fazla lag var. s3 platformu ve android 2.3 kullanırlarsa olacağı bu. sonra niye zarar ettik, niye ürünlerimiz satılmıyor.

• fiyat farkının ana sebebi kur farkıdır; vergi, kar sonra gelir.
    Türk lirasının değerlenmesi şarttır.
    öte yandan alet iyi duruyor alınası bir telefon.

• koysana şu modele snapdragon s4 ile andreno 225 peynir ekmek gibi satsın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

fiyat farkının ana sebebi kur farkıdır; vergi, kar sonra gelir.
    Türk lirasının değerlenmesi şarttır.
    öte yandan alet iyi duruyor alınası bir telefon.

HTC One X 550 dolar civarı bir telefon ve Türk parası ile 1000 TL gibi bir fiyata geliyor.
    Bu telefonu genelde 1.999 TL gibi fiyatlarla satıyorlar, kur farkından geriye kalan 999 TL 'lik vergi ve kar da yeterince fazla bence.

AT&T
    No Commitment price $549.99
    2-year contract price $199.99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iGroN -- 25 Haziran 2012; 14:12:45 >

• bu telefon Avrupaya gelmeyecek!..sadece avrupaya uyarlanmış yeni bir isim altında gelecek,dolaysıyla donanımda mutlaka farklılıklar olacaktır...eski işlemci Andorid 2.3 falan filan diyenlere duyurulur...

haberde ''avrupa versiyonu'' diyor, avrupaya geliş tarihi demiyor...kaldıki Sony bu cihazın sadece Amerika'ya özel olduğunu duyurmuştur.

• quote:

mağara serinmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

mağara serinmi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.