Şimdi Ara

PART TİME İŞ İMKANLARI (ANA KONU) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
666
Cevap
138
Favori
113.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar üniversitede okuyorum lcw de facto koton collezione gibi yerlerin parttime işlerine başvurdum.
    ama kyk dan geri ödemesiz burs da alıyorum ve sigortalı bi işe girdiğimde bursun kesilme ihtimali varmış bu konuda kesin net bi bilgisi olan var mı?

2011 in konularında da asgari ücretin altında maaş alıyosan kesilmıyor diyenler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AR!F

bu satış danışmanı olmak için napmak lazım, ben bi türlü kabul edilmiyorum, tipte sağlam ama

Bende kabul edilmedim ayar oldum suana kadar butun magazalara basvurdum klasik laflari bizz size doneriz ayar oldugum konu suki gordugum magazalarda iki kelimeyi bira araya getiremeyen tipten yoksun tipleri nasil aliyolar aklim almiyor where is the adalaet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet 18 yaş altı part time çalışmak isteyenler ne yapmalı. bu konuya bir açıklık getirebilir misiniz. 16 yaşındayım yazın part time çalışmak istiyorum. yakınımda 2 tane avm var. de facto gibi mağazalar alırlar mı. carrefour gibi yerler mesela ?
  • Yaz okuluna kaldığımı varsayarak, ben de başvurabilirim.
    Arkadaşım Zara'ya part time olarak girdi, 1000 TL maaştan söz ediyordu.
  • Arkadaşlar yeni bir konu açmayım dedim buraya yazıyım en iyisi.
    17 yaşındayım lise 3 bitti bu sene. Annemin yanında işe girecektim fakat dün haber vermemişler iptal oldu yani orası az önce netten iş ilanlarına bakarken Starbucks'ı gördüm ve hemen gireyim dedim. Şimdi bizim buradaki Starbucks'a ben haftada en az 3-4 gün giderim saatlerce otururum ortamını falan bilirim o yüzden sıkıntım olmaz. Şimdi esas soruma geleyim ben telefonu değiştireceğim S4 alacağım o yüzden çalışabildiğim kadar çalışmam lazım 12 saat bile olur 2 ay çalışmayı düşünüyorum iş ilanına baktığımda lise(öğrenci) aranan kriterlerde yazıyordu. Ne diyorsunuz para işine?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak3810 -- 22 Haziran 2013; 12:50:54 >
  • Yok mu yardım edecek birisi?
  • konyada iş arıyorum bi el atın
  • kariyer.net bi boka yaramıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CroxLine

kariyer.net bi boka yaramıyor.

+1. 7 ay önce cinemaximum'a başvuru yaptım daha dün aradılar ayrıca. Umursamıyorlarki adamlar !
  • quote:

valla kriterlerime uygun 15 tane ilana başvurdum, 4 tanesi geri döndü, 2 kişi işe başla dedi, şimdi tekliflerden birisini seçtim çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_1991

quote:

valla kriterlerime uygun 15 tane ilana başvurdum, 4 tanesi geri döndü, 2 kişi işe başla dedi, şimdi tekliflerden birisini seçtim çalışıyorum

hayırlı olsun bro. Darısı başımıza da ramazanda da çalışılmaz ki şimdik

• quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun bro. Darısı başımıza da ramazanda da çalışılmaz ki şimdik

eyvallah teşekkürler, valla ramazan değil temmuz-ağustos ayında çalışılmıyo yani 40 derecede :D bide ben masabaşı iş yapıyorum klimalı ortamda, Allah dışarda çalışanlara yardım etsin

• 18i doldurmadım. mezunum part-tıme iş arıyorum. Ankara
  • Ankara da bende dün gittim 5-6 mağazaya başvurdum ama hiç biri geri dönecek gibi değildi Çünkü iş tecrübesi yok bizden daha iyi elemanlar çıkacaktır illaki onları öne koyarlar bu yazda işsiz işsiz evde oturucam galiba yaş 18
  • ogrenciyim is tecrubem yok.istanbulda aylik en az 1000 tl geliri olacak full time bir iş onerirmisiniz?

• quote:

quote:

is tecrubeniz var miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

quote:

is tecrubeniz var miydi?

iş tecrübesi olarak freelance-home office olarak çalıştığım bir kaç yer vardı ama başladığım işle en ufak bi alakası yoktu sadece cv'mde 22 yaşında olmama rağmen 4 yıl iş tecrübesi yazmış oldum

• quote:

quote:

quote:

quote:

is tecrubeniz var miydi?

iş tecrübesi olarak freelance-home office olarak çalıştığım bir kaç yer vardı ama başladığım işle en ufak bi alakası yoktu sadece cv'mde 22 yaşında olmama rağmen 4 yıl iş tecrübesi yazmış oldum

peki ben is tecrubem olmamasina ragmen varmis gibi yazsam problem olur mu?:) anlasilir mi yani?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

is tecrubeniz var miydi?

peki ben is tecrubem olmamasina ragmen varmis gibi yazsam problem olur mu?:) anlasilir mi yani?

iş yerine göre değişir ama önemli kurumsal firmalarda cv'nizde referans olarak çalıştığınız yerden birisiyle görüşüp sizin hakkınızda bilgi alıyorlar.. bu adam nasıldı? işten neden çıktı? falan gibi sorular soruyorlar.. eğer tanıdık birisini bulursanız falan ayarlayabilirseniz denenebilir sahte iş tecrübesi ama bence gereksiz risk almaya değmez bi şekilde anlaşılır heralde, o kadar insan kaynakları diye bölüm var, boşuna değildir diye düşünüyorum bide mülakat esnasında yalan olup olmadığını anlamak için sohbet edermiş gibi 40 defa farklı şekilde ne iş yaptığını öğrenmeye çalışıyorlar, bi yerde çuvallarsanız falan salladığınız anlaşılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit_1991 -- 10 Temmuz 2013; 13:45:02 >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.