Şimdi Ara

PART TİME İŞ İMKANLARI (ANA KONU) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
138
Favori
113.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tansaşta çalışanlar biraz bilgi verebilirlerse sevinirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

quote:

Orijinalden alıntı: arzucmn

Bir öğrenci için çalışılabilecek en iyi yerlerden biri (benim için en iyisi) Starbucks..
    Haftada 20 saat çalışıp 550 tl maaş + 100 tl yemek + Haftalık 10 tl ye yakın tip + kota tutarsa 50 tl prim. 5 gün 4 saat yaygın bir shifttir ama bazı mağazalarda bu durum öğrencinin programına göre değişebilir. Mesela ben C.tesi pazar 8 saat, hafta içi bir günde 4 saat çalışarak 20 saati tamamlıyorum. Yanı haftada 2,5 gün. Giyim mağazalarında çalışmaktan, Özellikle fastfood restoranlarında çalışmaktan kat kat daha iyi.

Sigorta yapmasalar oluyormu.Yani sigorta yapılması zorunlumu

Büyük ihtimal zorla yaparlar.Tuhaf durum sigortayı çalışan istemiyor bu sefer

Evet sigorta zorunlu. Neden burs mu alıyorsun?

• quote:

quote:

quote:

Bir öğrenci için çalışılabilecek en iyi yerlerden biri (benim için en iyisi) Starbucks..
    Haftada 20 saat çalışıp 550 tl maaş + 100 tl yemek + Haftalık 10 tl ye yakın tip + kota tutarsa 50 tl prim. 5 gün 4 saat yaygın bir shifttir ama bazı mağazalarda bu durum öğrencinin programına göre değişebilir. Mesela ben C.tesi pazar 8 saat, hafta içi bir günde 4 saat çalışarak 20 saati tamamlıyorum. Yanı haftada 2,5 gün. Giyim mağazalarında çalışmaktan, Özellikle fastfood restoranlarında çalışmaktan kat kat daha iyi.

Evt.Kyk şart koşuyor.sigorta yapılırsa bi yerden.Keserim diye

• quote:

quote:

quote:

quote:

Akıl vermek gibi olmasın ama yerinde olsam bursa tercih ederim çalışmayı. Hem sigortan da olmuş olur hem de daha iyi para alırsın. Ama onun dışında küçük kafelere girebilirsin. Sigorta yapmaz bu tarz yerler. Mesela ben yaz tatilinde hafta içini bu gibi yerlerde çalışarak değerlendirdim. Haftasonu da starbucksta.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Akıl vermek gibi olmasın ama yerinde olsam bursa tercih ederim çalışmayı. Hem sigortan da olmuş olur hem de daha iyi para alırsın. Ama onun dışında küçük kafelere girebilirsin. Sigorta yapmaz bu tarz yerler. Mesela ben yaz tatilinde hafta içini bu gibi yerlerde çalışarak değerlendirdim. Haftasonu da starbucksta.

Tşk ederim hocam.Şimdilik burs+ufak tefek dükkanlarda sigortasız çalışma seçeneklerini düşünüyorum.

ilerde çok paraya sıkışırsam öyle yapacağım.Sigortanın yatmasıda cabası tabi.

• Varmı başka part time işler
  • üniversite öğrencisi olarak önerebileceğiniz part time iş arkadaşlar, cumartesi pazar pazartesi öğleden sonraları boşum mesela ?
  • Ben de part time iş arıyorum.Akşam 8 den gece 01:00 a kadar bir çok iş yapabilirim.Malum şartlarda maaşımız yetmiyor.En iyi yaptığım iş on parmak klavye kullanıyorum.Kitabı önüme koy bilgisayara geçireyim o derecede yaniama böyle bir iş aramıyorum tabi part time iş olduğu için işin ne olduğu önemli değil.
  • kariyer.net ten starbucks için başvuru yaptım. şimdi ne olacak, cevap ne zaman gelir. ona göre bi kaç yere daha başvuru yapacam.
  • Bil-kay da dönemsel işler var 6 aylık falan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

kariyer.net ten starbucks için başvuru yaptım. şimdi ne olacak, cevap ne zaman gelir. ona göre bi kaç yere daha başvuru yapacam.

belki hiç gelmez 20 yere başvurdum profil bile incelenmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Later

quote:

kariyer.net ten starbucks için başvuru yaptım. şimdi ne olacak, cevap ne zaman gelir. ona göre bi kaç yere daha başvuru yapacam.

yapma ya ben bi kaç gün içinde işe başlarım diye düşünüyordum

şaka bi yana, şimdi mağazalarına gitsem ben, orda başvursam böyle bi şansımız var mı? yoksa sadece internetten mi başvuruyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 11 Kasım 2012; 0:48:17 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Last Later

quote:

yapma ya ben bi kaç gün içinde işe başlarım diye düşünüyordum

şaka bi yana, şimdi mağazalarına gitsem ben, orda başvursam böyle bi şansımız var mı? yoksa sadece internetten mi başvuruyoruz?

var ama aynı şey form dolduruyorsun bekliyorsun.

• Bizim evin yakınına küçük bi avm açıldı simit sarayı kahve deposu lc waikiki felan var bi de özel bi cafe var ben ille internetten mi başvuru yapmam lazım gidip sorsam şubeye part time çalışan alıyo musunuz diye ne cevap alırım?
  • Bende Ankara'da Part-Time çalışacak bir iş arıyorum,umarım bulabilirim.
  • Bende istanbulda arıyorum. veri giriş gibi bir iş olursa ne güzel olur
  • Arkadaşlar a101 de part time maaş ve çalışma saatlerini bilen var mı?
  • salı cuma cumartesi pazar boşum.Part time çalışmak istiyorum.ama ben sessizim sıkılganım sesim az çıkıyor gür değil.
    Sizce nasıl bir iş uygun olur benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoRe`i -- 21 Aralık 2012; 18:07:03 >
  • ben de istanbul da öğrenciyim part time yada full time iş arıyorum akşam başlayım gece biten bir iş olsa süper olur özellikle siname salonlarında çok güzel olur ama kariyer sitelerinden dönen olmadı başka nereler başvurayım nerelerden dönen olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barış90 -- 23 Aralık 2012; 17:12:50 >
  • Part time bi işe başvurmak istiyorum ama daha önce hiç çalışmadım refaransım yok. Kariyer.net den falan başvururken referans kısmına bişeyler sallasam daha önce lcw defacto gibi yerlerde çalışmış gibi göstersem sorun olur mu işe alınırken?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.