Şimdi Ara

SATILIK SİYAH iPHONE 4S 16 GB (Satıldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 28 Ağustos 2012; 13:08:20 >

• sıfır diye ikinci el satan şahıs ürünü iade almıyormu peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19

sıfır diye ikinci el satan şahıs ürünü iade almıyormu peki?

Arkadas degisim yapacagını söylemişti ama o dakika'dan sonra ona ulaşmak mümkün olmadı o yüzden de fazla ısrar etmedim ve cihazdan da soğuduğum için satışa çıkardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 25 Haziran 2012; 10:32:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorunlu alışverişler kısmında epey yer kaplıyor yetter nickli arkadaş. hala da satış yapabiliyor.
  • bole adamlarin satis yapmasina hala forum yonetimi neden izin veriyorki

• yetter;
    MEHMET ABİYLE 2 ALIŞVERİŞ YAPTIK SIFIR AYARINDA DOSTA GİDECEK DEDİĞİ CİHAZ HAŞATTI..
    YANALR SOYUK İÇİNDE VE EKRAN DEDİĞİNİZ GİBİ AĞIR ÇİZİKLİYDİ..
    SONRA BENDE SİZİN GİBİ SORUNUNU BELİRTEREK ZARARINA SATIŞ YAPTIM..
    2.ALIŞVERİŞİMİZDE AYNI SORUN İLE KARŞILAŞTIM VE ÜRÜNÜ İADE ALDI..
    HOŞ BİŞEY DEĞİL AMA MALINI İADE ALABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM..
  • geçmiş olsun arkadaşım

• Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.
  • ben kendisinden hiçbirşey almadım bugüne kadar ama tanışma fırsatım oldu yaklaşık 7-8ay önce.
    birçok insan kendisinden şikayetçi ve madur durumda.. dosta gidecek denilen cihazlar,tertemiz cihazlar,mükemmel kulaklıklar hepsini okudum.
    yazık.. 3 kuruş için..
    geçmiş olsun hepinize
  • Arkadaş'tan iki adet cihaz almıştım diğerine yasal uyarı geldi az önce bundan da şüpheliyim o yüzden almak isteyen arkadaslar biraz beklesin zor durumda bırakmak istemiyorum kimseyi.

• yetter ile iki kez alışveriş yaptım. Esnafligin nasıl olması gerektiğini bilmeyen müşterisine karsı son derece ilgisiz ve verdigi sozde durmayan bir arkadas. Dikkatli olmanızda fayda var.

• Arkadaşlar uzak durunuz lütfen yetterden. Benim yaşadığım sorunu profilimdeki son mesajlardan öğrenebilirsiniz. Şimdi de utanmadan sanki yanlış yapan kendisi değilmiş gibi karşı tarafı suçlayıcı sorunlu alışveriş konuları açmaktadır. Bu durumu dikkate almanızı öneriyorum.
  • telefon satıldımı msj la dönersen alabilrim?
  • Bende kendisiyle sorun yaşadım.Kilitli cihaz aldım alıken GÜVENİLİR SATICI DİYE NE İMEİ NE MODEL NO SORDUM.
    Sonuç olarak FRANSA CİHAZI DİYE SATTIĞI CİHAZ BULGAR CİHAZI ÇIKTI.Üstünede ben kusurlu ürün satmadım diyerek iade almadı.

Eğer Kendisinden bişey alacaksanız kesinlikle iki kez hatta üç kez düşünün.Kişisel fikrimde Sakın Bulaşmayın.

Kesinlikle kendisini kötüleme veya rencide etme derdinde değilim.Sadece sorun yaşayan çok insan var.SİZLERİNDE SORUN YAŞAMANIZI İSTEMEM.

http://forum.donanimhaber.com/m_62497525/tm.htm

• forumdan telefon alırken 2 kez düşünmek gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: snuffxxx

forumdan telefon alırken 2 kez düşünmek gerekir.

Ses guven verecek tolga abi anladin sen onu :)

Bu arada kardesim gecmis olsun. Tekrari olmamasi dilegimle..

• @suleymanbostan

Eyvallah teşekkür ederim iki telefon aldık 2200 lira verdik bir de rezil olduk :)
  • internete girebilse aslında titanımı satıp bunu almayı düşünücem ama internet benim için önemli dısarı cıktıgımda sms yerine kız arakdasımla msn.den konusuyorum sms paketine para verilmez bu ülkede:)
    yetteri böyle bilmiyordum ögrenmiş oldum...

baska bi gevey ile bu sms ve internet paketi çözülüyorsa htc titan ile takas edersen üste güzel bi rakam öneririm...
  • Bu gevey ile sorunsuz oluyormuş herşey :

http://www.sanalpazar.com/Iphone-4s-Gevey-Ultra-Sim__isp3815898
  • Pm salladim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.