Şimdi Ara

Medal of Honor: Warfighter Sistem Gereksinimleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
7.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Frostbite Engine 2'yi tam anlamıyla kullanan ilk oyun Battlefield 3, konsol sürümleri kırpılmış halde çıkmıştı, PC sürümünde de oyunculara zor anlar yaşatmıştı. Frostbite 2'nin bir başka oyunu Medal of Honor: Warfighter'ın sistem gereksinimleri de en nihayetinde açıklandı.

Oyunun Origin sayfası aracılığıyla elde edilen bilgilere göre Medal of Honor: Warfighter'ın sistem gereksinimleri, PC oyuncularının çoğuna yine zor anlar yaşatacak gibi. Zorunlu bir internet bağlantısının haricinde, Windows XP'yi desteklemediğini de gördüğümüz Warfighter'ın sistem gereksinimleri aşağıdaki gibi;

- Minimum Sistem Gereksinimleri
    İşletim Sistemi: Windows Vista SP1
    İşlemci: 2.4GHz Intel Core 2 Duo / 2.7GHz Athlon X2
    RAM: 2GB RAM
    Sabit Disk: En az 20 GB
    Ekran Kartı: NVidia 8800 GTS 512MB VRAM / ATI Radeon 3870 512MB VRAM
    Ek Özellik: 1Mbps veya daha hızlı internet bağlantısı

- Önerilen Sistem Gereksinimleri
    İşletim Sistemi: Windows 7 SP1
    İşlemci: 3GHz Intel Core 2 Quad / 3 GHz AMD Phenom II X4
    RAM: 4GB RAM
    Sabit Disk: En az 20 GB
    Ekran Kartı: NVidia GTX 560 1024 MB VRAM / ATI Radeon 6950 1024MB VRAM
    Ek Özellik: 1Mbps veya daha hızlı internet bağlantısı

• Normal bir sistem istiyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • çok şükür bunuda fullde oynayacaz :D

• satın alıcam bunu hemde kesin

• meraba arkadaslar bu konu ile ilgili forumda konu acmak uzereidim ama bu haberi gorunce vazgectim. sorum su benim ps3 ve iyi pc sahibiyim ama bu oyun hangisine alacami karar veremedim. sizin yorumlariniz nedir hangisine almayilim (yani bu oyun pc nin hakkını veriyor mu battlefield 3 gibi yoksa konsoldan bir port mu olacak) simdiden teskkurler

• mozai
    24.06.2012 01:27:33

kardeş şimdi bunu çıkmadan bilemeyiz konsoldaki kalitesi ne olur görmek lazım ama kontrol yapısı olarak hangisinde rahatsan orada oyna bence iyi bilgisayar varsa orada oyna bende bf3 bilgisayara aldım

• Önerilen de tek yetmeyen GHz :D Benim ki 2.6 ya çıkıyor en fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: mozai

meraba arkadaslar bu konu ile ilgili forumda konu acmak uzereidim ama bu haberi gorunce vazgectim. sorum su benim ps3 ve iyi pc sahibiyim ama bu oyun hangisine alacami karar veremedim. sizin yorumlariniz nedir hangisine almayilim (yani bu oyun pc nin hakkını veriyor mu battlefield 3 gibi yoksa konsoldan bir port mu olacak) simdiden teskkurler

PS3'de oynamayın bence elinizde iyi bir pc sistemi varsa. Battlefield 3'ü oynamadım mesale bu yüzden. Frosbite 2 yeni konsollara ve güçlü PC'lere göre tasarlandı. PS3 ve Xbox 360'da kırpılıp verilecektir oyun. Zaten oyun içi görüntüler hem PC'den Medal of Honor'ın.

• bence pcye al daha ucuz olur bence ps3e exc. Oyunlari al. Ama yinede ciktigi donem senin verecegin bir karar hangisi sana daha mantikli gelirse onu sec
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozai

meraba arkadaslar bu konu ile ilgili forumda konu acmak uzereidim ama bu haberi gorunce vazgectim. sorum su benim ps3 ve iyi pc sahibiyim ama bu oyun hangisine alacami karar veremedim. sizin yorumlariniz nedir hangisine almayilim (yani bu oyun pc nin hakkını veriyor mu battlefield 3 gibi yoksa konsoldan bir port mu olacak) simdiden teskkurler

Bence PC'ye al çünkü hem yüksek grafik elde edersin hemde mouse + klavye ile rahat oynarsın ;)

• iyi bakalım sistem kurtarıyor yine

• BF3 İle Aynı BF3 Oynayan Bunuda Oynar.

• İnternet multiplayer oynamak için gerekli heralde ?
  • konsolun varsa rahatsın arkadaş. siz bakmayın pc de oynayın diyenlere konsolu olmayanlar konuşuyorlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

konsolun varsa rahatsın arkadaş. siz bakmayın pc de oynayın diyenlere konsolu olmayanlar konuşuyorlar :D

Frame Düşmesinden Oynayabiliyorsan Buyur Kardeşim Oyna

• yazmıcaktım ama yazcam.pcdeki frame düşmesiyle ps deki frame düşmesi aynı değil.bilgisayar tuş kombinasyonlarını geç algılıyor ps de frame düşse bile bastığın anda algılar.buda ps de frame düşsede oyunu oynanabilir yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kratos_03

yazmıcaktım ama yazcam.pcdeki frame düşmesiyle ps deki frame düşmesi aynı değil.bilgisayar tuş kombinasyonlarını geç algılıyor ps de frame düşse bile bastığın anda algılar.buda ps de frame düşsede oyunu oynanabilir yapıyor.

nerden duydun diyecem ''ben oynarken öyle hissediyorum '' gibi basit cümleler ediceksin diyelim ki öyle...frame düştükten sonra tuşlar erken algılansa ne olur algılanmasa ne olur...hedefi adam gibi isabet ettiremedikten sonra ne önemi var...

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

konsolun varsa rahatsın arkadaş. siz bakmayın pc de oynayın diyenlere konsolu olmayanlar konuşuyorlar :D

yoo bende 3 konsolda var ama bu tarz multi oyunlar pcde daha iyi olduğu için bende pc diyorum şahsen
  • Allah aşkına bf3 ü bir pc de oynayın bir de konsolda neyin ne olduğunu anlarsınız :) adamlar konsolda öyle bir kısmış ki oyunu ünlü oyunların mobil sürümleri olur ya kalitesiz resmen öyle olmuş.Bakalım moh nasıl olacak ben ümitliyim ama ilk oyundaki gibi kanmak istemiyorum.İlk oyunda müthiş diye aldık sonuç hüsran(gerçi multisini sevmiştim)

• quote:

Orijinalden alıntı: kratos_03

yazmıcaktım ama yazcam.pcdeki frame düşmesiyle ps deki frame düşmesi aynı değil.bilgisayar tuş kombinasyonlarını geç algılıyor ps de frame düşse bile bastığın anda algılar.buda ps de frame düşsede oyunu oynanabilir yapıyor.

kardeşim bu oyunu konsola almak bence saçmalık pc varsa pc'ye almak daha iyi çünkü grafiklerde battlefield 3 gibi konsolda kısılacak tahminim birde fiyatı var pcde 100 lira olursa konsolda 150 lira...(birde ekran kartın iyiyse 60 fps oynamak var)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.