Şimdi Ara

*IMEI KAYDI hakkında bakınız.(ANA KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
101
Cevap
5
Favori
54.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şubat da kaydettirdiğim iphone da sorun yok hala kayıtlı gözükmekte
  • Ben İspanya'dan kardeşime iphone 4s getirdim ve vergisini ödedikten sonra vodafone'da telefonu kendi pasaportuma kaydettirdim. Oradaki bayan telefon 10-15 güne açılır dedi ama evde ben kendi hattımı takınca telefon çalıştı. Henüz onun hattını microsim'e çevirmedik ama acaba onun numarasının açılması mı 10-15 gün sürüyor yoksa o da hattını takarsa çalışır m?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ricketsia

Ben İspanya'dan kardeşime iphone 4s getirdim ve vergisini ödedikten sonra vodafone'da telefonu kendi pasaportuma kaydettirdim. Oradaki bayan telefon 10-15 güne açılır dedi ama evde ben kendi hattımı takınca telefon çalıştı. Henüz onun hattını microsim'e çevirmedik ama acaba onun numarasının açılması mı 10-15 gün sürüyor yoksa o da hattını takarsa çalışır m?

okadar uzun surmemesı gerekıyor acılma suresının 2 gunde acılması gerekıyor normalde zaten direk yurt dısından getırttıgınız cep telefonunuzu 15 gun kaydettırmeden kullanbılırsınız 15 gun sonra kapanır sız suan o 15 gunu kullanıyorsunuz sanırım ...
  • quote:

okadar uzun surmemesı gerekıyor acılma suresının 2 gunde acılması gerekıyor normalde zaten direk yurt dısından getırttıgınız cep telefonunuzu 15 gun kaydettırmeden kullanbılırsınız 15 gun sonra kapanır sız suan o 15 gunu kullanıyorsunuz sanırım ...

Hattı microsime çevirdik ve kullanıyoruz. Sorgulamada da belgeler onay bekliyor diyor. Bakalım zaman ne gösterecek. 15 gün sonra umarım tatsız bir durum olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ricketsia

quote:

Hattı microsime çevirdik ve kullanıyoruz. Sorgulamada da belgeler onay bekliyor diyor. Bakalım zaman ne gösterecek. 15 gün sonra umarım tatsız bir durum olmaz.

Kendi pasaportunuz sonucda bi sknti ciksa bile halledersiniz sorun olmaz. Zaten evraklarin incelenmesi 15-20 gunu bulur. Evraklar eksiksiz ve yasaya aykiri bi durum yoksa onaylanir. Buyuk ihtimal sorun yasanazsiniz siz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba aynı sorun dün itibari ile benim cihazda da meydana geldi kayıt işlemini formdan bir arkadaşa yaptırmıştım. Şuan ben cihazımı kullanamıyorum sizlerde aynı durumdamısınız? Mesaj felan gelmedi direk baktım cekmiyor ilk aklıma gelen kayıt oldu baktım malesef benim kayıtta da aynı yazı ile karşılaştım. Telefon çekse bari oda yok şuan telefonu bile kullanamıyorum malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcuctug

Merhaba aynı sorun dün itibari ile benim cihazda da meydana geldi kayıt işlemini formdan bir arkadaşa yaptırmıştım. Şuan ben cihazımı kullanamıyorum sizlerde aynı durumdamısınız? Mesaj felan gelmedi direk baktım cekmiyor ilk aklıma gelen kayıt oldu baktım malesef benim kayıtta da aynı yazı ile karşılaştım. Telefon çekse bari oda yok şuan telefonu bile kullanamıyorum malesef

ne yazıyor sorguladığınız zaman kayıt sayfasında bıreysel sorgulama yapın bırde normal cıkan sonucu buraya yazın bakalım
  • arkadaşlar benim 4s im de 3 ay boyunca;

"IMEI numarası abone kayıt merkezince geçici olarak kayıt altına alınmış olup Kurum tarafından evrakları kontrol aşamasındadır"

diye gözüküyordu ve dün sabah servis yok hatası verdiğini görünce girip baktım ve kayıt dışı duruma düştüğünü gördüm. şimdi aldığım yer tekrar kayıt ettirdi ve yine aynı şekilde gözüküyor. telefonum 2 gündür kapalı. evraklar kontrol aşamasında gözükürken telefonum açılır mı yoksa kayıtlı duruma mı geçmesi gerekiyor? bilgisi olan var mı?

Bireysel sorgulamada da "onay bekliyor" gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuRDeN -- 7 Eylül 2012; 9:04:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omere

quote:

Merhaba aynı sorun dün itibari ile benim cihazda da meydana geldi kayıt işlemini formdan bir arkadaşa yaptırmıştım. Şuan ben cihazımı kullanamıyorum sizlerde aynı durumdamısınız? Mesaj felan gelmedi direk baktım cekmiyor ilk aklıma gelen kayıt oldu baktım malesef benim kayıtta da aynı yazı ile karşılaştım. Telefon çekse bari oda yok şuan telefonu bile kullanamıyorum malesef

ne yazıyor sorguladığınız zaman kayıt sayfasında bıreysel sorgulama yapın bırde normal cıkan sonucu buraya yazın bakalım

IMEI SORGULAMA

IMEI : 3593870xxxxx
    Durumu : IMEI numarası abone kayıt merkezince geçici olarak kayıt altına alınmış olup Kurum tarafından evrakları kontrol aşamasındadır
    Kaynak : Yolcu beraberi kaydedilen cihaz
    Üretici : Üretici: Sony Ericsson Mobile Communications AB
    Pazar Adı: U5i Model Bilgileri: AAD-3880058-BV
    Sorgulama Tarihi 07.09.12

Bireysel Sorgulama Yaptıgımda ise

BİREYSEL BAŞVURU SORGULAMA
    Takip No IMEI Sonuç
    13075223 3593870373xxxx Onay Bekliyor
    Sorgulama Tarihi 07.09.12

2 gündür Telefonumu kullanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcuctug -- 7 Eylül 2012; 1:35:12 >

• Onay bekliyorda kaç ay bekliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRDeN

arkadaşlar benim 4s im de 3 ay boyunca;

"IMEI numarası abone kayıt merkezince geçici olarak kayıt altına alınmış olup Kurum tarafından evrakları kontrol aşamasındadır"

diye gözüküyordu ve dün sabah servis yok hatası verdiğini görünce girip baktım ve kayıt dışı duruma düştüğünü gördüm. şimdi aldığım yer tekrar kayıt ettirdi ve yine aynı şekilde gözüküyor. telefonum 2 gündür kapalı. evraklar kontrol aşamasında gözükürken telefonum açılır mı yoksa kayıtlı duruma mı geçmesi gerekiyor? bilgisi olan var mı?

Hattinizi kullanmaniz gerek suanda gecici kayit yaptirilmis 15 gun icinde onaylanmasi gerekir onaylanmassa tekrar kapanacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landscapee -- 7 Eylül 2012; 10:43:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: küçükjunior

Onay bekliyorda kaç ay bekliyor?

15-20 gun icinde onaylanmassa buyuk olasilikla kapaniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: omere

quote:

Orijinalden alıntı: BuRDeN

arkadaşlar benim 4s im de 3 ay boyunca;

Hattinizi kullanmaniz gerek suanda gecici kayit yaptirilmis 15 gun icinde onaylanmasi gerekir onaylanmassa tekrar kapanacaktir.

2.günün sonundayım hala açılmadı maalesef, imei sorgulamada da bi değişiklik yok

• Malesef 3. akşamı da bitirmek üzereyim halen telefonumu kullanamamaktayım. Kayıt işleminde gelişme yok. Formdan kayıt yaptırdığım arkadaşa ilettim 3-4 gün bekle açılır dediler.
  • quote:

Malesef 3. akşamı da bitirmek üzereyim halen telefonumu kullanamamaktayım. Kayıt işleminde gelişme yok. Formdan kayıt yaptırdığım arkadaşa ilettim 3-4 gün bekle açılır dediler.

sanırım seninle aynı derdi paylaşıyoruz, hayırlısıyla bir an evvel açılır inşallah telefonlarımız.
  • Kayit yaptirdigi halde telefonu cekmeyen arkdaslar cihazi kapatip aciyomusunuz ara ara?

• quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Kayit yaptirdigi halde telefonu cekmeyen arkdaslar cihazi kapatip aciyomusunuz ara ara?

Allah attığını tuttuğunu altın etsin, allah ne muradın varsa versin, yaw hiç aklıma gelmedi hay aklınla bin yaşa, telefon açılmışKim bilir ne zamandan beri açıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuRDeN -- 9 Eylül 2012; 17:44:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Kayit yaptirdigi halde telefonu cekmeyen arkdaslar cihazi kapatip aciyomusunuz ara ara?

En az 50 defa açtım kapttım ama tık yok:)
  • arkadaşlar benimde 5 gün önce telefonumu kapattılar. aradım aldıgım yere tamam kayıt yaptıracagız dediler. telefonun içine babannemin hattını takmıştım. kendi hattımıda başka telefona taktım. bu sabah cebimde titredi ve bi kaç bildirimim güncellemelerim falan geldi acıldı diye sevindim. babannemin turkcell hattını cıkartıp kendi avea hattımı taktım ama tık yok. turkcell hatta sıkıntı yok avea da var anlamış degilim. ve imei sorgulamada bende de

IMEI : ***************
    Durumu : IMEI numarası abone kayıt merkezince geçici olarak kayıt altına alınmış olup Kurum tarafından evrakları kontrol aşamasındadır
    Kaynak : Yolcu beraberi kaydedilen cihaz
    Üretici : Üretici: HTC Corp
    Pazar Adı: HTC PI39200 Model Bilgileri: HTC PI39200
    Sorgulama Tarihi 12.09.12

yazıyor.

• Arkadaşlar bende uzun zamandır kaydettirecek pasaport arıyorum. Bu işi yapanlar var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.