Şimdi Ara

İphone 4s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 4s almayı düşünüyorum ama aklım iphone 5 te kalıyo sonbaharda çıkabilme olasılığı varmış galiba ama bilmiyorum sizce beklemeli miyim?Telefon genellikle 2000 tl den satılıyor ve 16 gb oluyor ben çok da olmasa da yabancı dizi ve film atıp izlemeyi düşünüyorum sorun olur mu?Genellikle internete girmek için kullanıcam youtubeden videolara baktım gayet iyi gözüküyor sizce nasıl?Bu telefonu alırsam 3 veya 4 yıl bu telefonla kalıcam sizce bu iyi bir seçim mi yoksa piyasadaki ömrü daha uzun bir telefon önerir misiniz?Son olarak ios işletim sisteminin kullanımı kolay mı(Pek anlamam teknik işlerden android bölümüne girdim kernel rom falan öyle şeylerden bahsediliyordu ben direk telefonu alıp güncellemeleri yaptıktan sonra internete girip film falan izlemek istiyorum sorun olmaz değil mi)?Cevaplayan herkese teşekkür ederim

• Cevap vericek kimse yok mu?
  • yok çünkü bu sorduğunuz bin defa yazıldı ve tartışıldı forumda..
  • Akıllı telefon alcaksan maximum 2 yıl kullanırsın zaten uzmanlar akıllı telefon alırken garanti süresi bitene kadar kullanıcagınız bir şey alın diyolar 3-4 yıl kullanamazsın sıkılırsın telefondan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mr. eien cevap için teşekkür ederim 2 yıl sonra yeni telefon almayı düşünürüm o zaman konu silinebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.