Şimdi Ara

Uygulama Haber 10.Bölüm 'New Star Soccer, Scribblenauts Remix, WarGames WOPR ve 11 konu'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
11.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil dünyadaki uygulama ve oyunları değerlendirdiğimiz Uygulama Haberi programımızın 10. bölümünde sizler için birbirinden farklı ve dikkat çeken oyunlara ve uygulamalara yer verdik. 

• How to Tie a Tie  (Android  ve iOS için)

• Pocket Planes  (iOS için)

• Temple Run Brave  (Android ve iOS için)

• Highway Rider  (Android ve iOS için)

• Winzip’in resmi uygulaması Android’e cıktı  (Android ve iOS için)

• Suspect Sight  (iOS için)

• WarGames WOPR  (Android ve iOS için)

• New Star Soccer  (Android ve iOS için)

• Eager Beaver   (iOS için)

• Bloop  (iOS için)

• Scribblenauts Remix   (iOS için)

• Migros Sanal Market  (Android ve iOS için)

• Luxor Evolved   (iOS için)

• Plague Inc.   (iOS için)

•  

• Teşekkürler elinize sağlık.

• Şu Zombili oyun DEAD TRIGGER bekleniyor.
  • Order & Chaos Online oyununuda inceleyebilir misiniz acaba?
  • endless run = sonsuz koşu
    match three = üçlü eşleştirme
    time killer = zaman öldürücü

Kaan bey türkçeyi unutmuş sanırım.
    ayrıca new star soccer'in yapımcısı pc'dekiyle aynı değil. o yüzden aynı dinamiği beklemek yanlış. ama çok eğlenceli bir oyun 6. sezona geldim herkese tavsiye ederim.

• new soccer star degil yahu new star soccer. hep yanlis soylediniz.
  • Android tabletlerle uyumlu olan uygulamalarada ozel olarak yer verirseniz cok guzel olacak 2-3 tane.. zira hepsi uyumlu olmuyor

• order and chaos oyunu cıkalı taa nezaman oldu adamlar daha adını bile duymamıstır kesin oyundan anladıkları yok inceleme yapıyorlar :)

• http://chat.kongregate.com/gamez/0013/9620/live/nss102.swf

New Star Soccer'ın mobil versiyonuna burdan da göz atabilirsiniz. Ben hep burdan oynuyorum. Alışkanlık yaptı.

• quote:

Orijinalden alıntı: PSN Misafiri

http://chat.kongregate.com/gamez/0013/9620/live/nss102.swf

New Star Soccer'ın mobil versiyonuna burdan da göz atabilirsiniz. Ben hep burdan oynuyorum. Alışkanlık yaptı.

büyük olunca görüntü bozulmuş gibi geldi hocam.http://www.mousebreaker.com/games/newstarsoccer/playgame şurda ideal çözünürlükte var

• Vaov güzel derleme olmuş.
  • mobilhaber diye bi site açın bsc gibi olsun kardeş site bu haberleri orda paylaşın sitenin adıyla pek bağdaşmayan haberler bunlar

• Temple Run Braveyi 0.99$dan indirmeye sunacaklarına ücretsiz sunsalarmış keşke.
    50,000-100,000 gibi komik bir indirme sayısına ulaşmış. Ücretsiz sunsalardı milyonlarca insan yüklerdi reklam gelirleriyle daha kazançlı bir yapım olurdu diye düşünüyorum. Yanlışsa eksileyin yanlışımı düzelteyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ahg53

mobilhaber diye bi site açın bsc gibi olsun kardeş site bu haberleri orda paylaşın sitenin adıyla pek bağdaşmayan haberler bunlar

oturup konuşacağınıza siz öyle bir site açın ve videolarınızı yayınlayında bizde izleyelim.

Emeğe saygı ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: armanatilgan

Temple Run Braveyi 0.99$dan indirmeye sunacaklarına ücretsiz sunsalarmış keşke.
    50,000-100,000 gibi komik bir indirme sayısına ulaşmış. Ücretsiz sunsalardı milyonlarca insan yüklerdi reklam gelirleriyle daha kazançlı bir yapım olurdu diye düşünüyorum. Yanlışsa eksileyin yanlışımı düzelteyim :)

bedava sunsalardıda çok fazla bir sayıya ulaşmazdı bence

temple run oynanabilirlik ve grafik açısından daha iyi

ilk oyundaki heyecan ve istek bravede yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • New STAR Soccer iyidir, tavsiye ederim
  • Teşekkürler sizin sayenizde indirdigimiz oyunlarda tutorialları atlar olduk :)

• popüler uygulamalar vs... gibi bir bölüm açılsa... bu ayın en popilerleri vs... oylama sonuçları gibi... daha güzel olmazmı...?

• Arkadaşlar neden incir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerle eleştiri yapıyorsunuz olabilir.Herkes hata yapabilir.Eleştirirken haklarını yemeyelim Kaan ve Gün abinin.

• New Star Soccer güzel oyun fakat geliştirilmesi gerekiyor.
    Orta sahadan şut çekiyorum, top direkte patlıyor ama yine de benden puan kırıyor
    S3 ile oynadım. Kasma olmuyor fakat pili tüketiyor. Sonrasında görev yöneticisinden baktığımda oyunun çok hantal çalıştığını fark ettim.
    Güzel oyun fakat kalitesiz yazılım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.