Şimdi Ara

NetMTU - MTU ile Web Sitelerine Erişim (1.1) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.082
Cevap
89
Favori
143.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler paylaşımın için bir deneyelim sağol :)
  • Modemden mtu 392 yapınca çalıştı. Elinize sağlık.
  • Deneyen var mı arkadaşlar? İnternet hızı sadece torrentde mi artıyor? Yoksa video izlerken, oyun oynarken, idm ile download yaparken de işe yarıyor mu? Bilgisayarımda framework 4 yüklü değil.İnternet de yavaş.O yüzden programı deneyesim gelmiyor.
  • Modem arayüzüne ulaşamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 23 Haziran 2012; 19:29:33 >
  • Beyler 178'i gördüm,daha da yukarı çıkartamıyorum lanet olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

Deneyen var mı arkadaşlar? İnternet hızı sadece torrentde mi artıyor? Yoksa video izlerken, oyun oynarken, idm ile download yaparken de işe yarıyor mu? Bilgisayarımda framework 4 yüklü değil.İnternet de yavaş.O yüzden programı deneyesim gelmiyor.

İnternet hızı artışı yok, programın amacı şudur..

normalde AKK'de download açınca internette sitelerde gezemezsiniz. bu program o işlevi görür. altta indirme açıp internet tarayıcınızdan istediğiniz siteye girebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirilhan

quote:

Deneyen var mı arkadaşlar? İnternet hızı sadece torrentde mi artıyor? Yoksa video izlerken, oyun oynarken, idm ile download yaparken de işe yarıyor mu? Bilgisayarımda framework 4 yüklü değil.İnternet de yavaş.O yüzden programı deneyesim gelmiyor.

normalde AKK'de download açınca internette sitelerde gezemezsiniz. bu program o işlevi görür. altta indirme açıp internet tarayıcınızdan istediğiniz siteye girebilirsiniz.

Sadece torrentde işe yarıyorsa işime yaramaz.Ama da uğraşmışsın, eline sağlık.Mutlaka programından yararlanacak insanlar vardır.Ben pek torrentde takılmıyorum.Online oyunları, izlediğimiz videoları, idm deki indirme hızını filan 8mb yapsaydı çok güzel olurdu.

• Wuhu allahu ekber 266 Gördüm
  • quote:

quote:

quote:

Sadece torrentde işe yarıyorsa işime yaramaz.Ama da uğraşmışsın, eline sağlık.Mutlaka programından yararlanacak insanlar vardır.Ben pek torrentde takılmıyorum.Online oyunları, izlediğimiz videoları, idm deki indirme hızını filan 8mb yapsaydı çok güzel olurdu.

teşekkür ederim, program IDM'de de işe yarar..

bakın şunu anlatmaya çalışıyorum,

diyelim siz atıyorum Max Payne 3 adlı oyunu indiriyorsunuz IDM ile,
    AKK'ye girdiğiniz zaman MTU değiştirip hız yükseltirsiniz.Ama bu MTU değişimi sonucunda internet sitelerine giremezsiniz..
    Bunu sağlıyor program, siz altta IDM ile yüksek hızda Max Payne 3 indirip, aynı anda DonanımHaber'e girebilirsiniz..

normalde bunun yapılması mümkün değil, program internetinizi 2'ye bölüyor, Gezinti Modu ve İndirme Modu şeklinde..

• quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim, program IDM'de de işe yarar..

bakın şunu anlatmaya çalışıyorum,

diyelim siz atıyorum Max Payne 3 adlı oyunu indiriyorsunuz IDM ile,
    AKK'ye girdiğiniz zaman MTU değiştirip hız yükseltirsiniz.Ama bu MTU değişimi sonucunda internet sitelerine giremezsiniz..
    Bunu sağlıyor program, siz altta IDM ile yüksek hızda Max Payne 3 indirip, aynı anda DonanımHaber'e girebilirsiniz..

normalde bunun yapılması mümkün değil, program internetinizi 2'ye bölüyor, Gezinti Modu ve İndirme Modu şeklinde..

İdm'de işe yarıyorsa deniyorum hemen.

• teşekkürler hocam. superonline'da da işe yarar mı ki bu?
  • Allaaahhhhh bir yanda 400+ ile indirme yaparken diğer taraftan hiçbirşey olmamış gibi sitelere girebiliyorum

hocam Allah ne muradın varsa versin mükemmel oldu bu
  • maalesef ne denersem deneyeyim olmadı ya da ben yapamadım torrent 135-140 arası kalıyor hiç bir şekilde hız yükselme yok ve aynı anda normal şekilde internete girebiliyorum modem: inca im-300nx

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

Allaaahhhhh bir yanda 400+ ile indirme yaparken diğer taraftan hiçbirşey olmamış gibi sitelere girebiliyorum

hocam Allah ne muradın varsa versin mükemmel oldu bu

hepimizin inş.

v1.1 Sürümü Yayında!
    + Bazı mantıksal hatalar giderildi.
    + MTU sabitlenmesi bugu kaldırıldı.
    + Bağdaştırıcı seçimi eklendi.
    + Değişik .NET Framework sürümlerinde oluşan hata düzeltildi.
    + Programın aynı anda birden fazla açılması engellendi.
  • İnternet download managerde işe yaramadı malesef.Hız 120'yi geçmedi.Zaten önceden de mtu 392 yapmıştım.İdm'de işe yaramıyordu fakat torrentte hız 700kb olmuştu.
  • dostum program birçok kişinin derdine deva olmuş gibi gözüküyor emeğine sağlık

fakat bende niye böyle bir sorun yok acaba? tam hız download yaparken yavaşta olsa sitelere girebiliyorum.
  • quote:

İnternet download managerde işe yaramadı malesef.Hız 120'yi geçmedi.Zaten önceden de mtu 392 yapmıştım.İdm'de işe yaramıyordu fakat torrentte hız 700kb olmuştu.

1.) Programı indirme moduna alın.
    2.) IDM ile indirmeyi deneyin, yüksek hızlara ulaşmazsa indirmeyi durdur,başlat yapın.. yüksek hızı yakaladıktan sonra gezinti moduna geçin.(Eğer gezinti moduna geçmezseniz de indirmeye devam eder, ama internette gezemezsiniz.)
    3.) İnternette gezebilirsiniz.
  • Deneyelim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

dostum program birçok kişinin derdine deva olmuş gibi gözüküyor emeğine sağlık

fakat bende niye böyle bir sorun yok acaba? tam hız download yaparken yavaşta olsa sitelere girebiliyorum.

YouTube'a girebiliyor musun?
  • evt

bi de birşey sorcağım şimdi ben bunu yaparsam AKK bitecek mi? ben bunu anlamadım. yani 50 gb downloaddan sonra yine 800 kb s ile indirmeye devam mı edicem yoksa sadece sizin bahsi geçen sorunu mu düzeltiyor?

akk dediğiniz adil kullanım kotası degil mi o soruna deva oluyorsai ndirip kullanayım şu an 40 gb deyim ay sonuna bi oyun indirmek için tutuyorum 10 gb yi ama eğer işe yarıyorsa indireyim çatır çatır ama yaramıyorsa kalsın
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.