Şimdi Ara

iPad 2 16 GB WiFi alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iPad 2 16GB WiFi 900 Liraya alınır mı ?

Satıcı bayi adıma fatura kesileceğini ve 2 yıl Bilkom garantisinde olduğunu iletti. Sıfır açılmamış jelatinli kutusunda...

Sizce fiyat uygun mu ? Yeni iPad çıkmışken bu ürüne bu kadar para vermeye değer mi?

Çok ihtiyacım yok, amacım, eve notebook almaktan ziyade daha küçük daha taşınabilir, film-video izleyip, müzik dinleyebileceğim ve görüntüyü tv'ye aktarabileceğim bir ürün bulmak.

aslında üründe Flash olmaması kötü. bu beni düşündürüyor, o yüzden iPad'de kararsız kalıyorum. Çünkü birçok video sitesinde sorun çıkaracak.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Pc yoksa git bı pc al bu cihaz pc olmadan hiçbir ise yaramıyor. Film Tv'ye görüntü filan laptop ile daha iyi olur ipadle bunların hepsi sıkıntı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınır önce ama aslında bir laptop alsanız daha iyi olur masaüstü bilgisayarınız varsa alınabilir ama ipadi bir dizüstü bilgisayar ile kullanmak daha iyi olacaktır iPad garantili ve açılmamış ise fiyat iyi sayılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sence Alnmaz. 300 Tl daha ver yeni ipad al.
  • en iyisi bildiğimizden şaşmamak. bi nb alıp işimizi öyle görmek daha sağlıklı olacak.

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan_s

Arkadaşlar herkese Selamlar,

Satıcı bayi adıma fatura kesileceğini ve 2 yıl Bilkom garantisinde olduğunu iletti. Sıfır açılmamış jelatinli kutusunda...

Sizce fiyat uygun mu ? Yeni iPad çıkmışken bu ürüne bu kadar para vermeye değer mi?

Çok ihtiyacım yok, amacım, eve notebook almaktan ziyade daha küçük daha taşınabilir, film-video izleyip, müzik dinleyebileceğim ve görüntüyü tv'ye aktarabileceğim bir ürün bulmak.

aslında üründe Flash olmaması kötü. bu beni düşündürüyor, o yüzden iPad'de kararsız kalıyorum. Çünkü birçok video sitesinde sorun çıkaracak.

bu fiyata nerde buldun acaba bnde alacamda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozen74

quote:

Orijinalden alıntı: cihan_s

Arkadaşlar herkese Selamlar,

bu fiyata nerde buldun acaba bnde alacamda :)

teknosada 890 tl

• Bence fiyat makul değil. Türkiye'de garantisiz olunca sıkıntı olmaz diyorsanız 200 TL ekleyip yeni iPad almanızı öneririm.
  • teknosada ki fiyatı sadece bugünlük mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozen74

teknosada ki fiyatı sadece bugünlük mu acaba

Bu gune ozel stoklar bitmek uzereydi sanirim ama emin degilim belki kalmistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalpazar'da 899 TL. orada bu fiyat.

ancak hem bir önceki teknoloji olması hem de bazı eksiklerinin olması nedeniyle almaktan vazgeçtim.

şuan galaxy tab 8.9" wifi+3g inceliyorum. eğer karar verirsem onu alacağım. 930 lira fiyatı var ürünün.
  • Alınır kaçmaz!Kanımca yeni iPad ile iPad 2 arasında aman aman bir fark yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 30secondstomars

Alınır kaçmaz!Kanımca yeni iPad ile iPad 2 arasında aman aman bir fark yok.

o kadarda degil yani sadece 4 kat iyi grafik işlemcisi yeter onu gectim retina ekran ama 200 tl fark var bence ipad 2 daha ucuz olmalı 600 felan olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

Orijinalden alıntı: 30secondstomars

Alınır kaçmaz!Kanımca yeni iPad ile iPad 2 arasında aman aman bir fark yok.

o kadarda degil yani sadece 4 kat iyi grafik işlemcisi yeter onu gectim retina ekran ama 200 tl fark var
    bence ipad 2 daha ucuz olmalı 600 felan olmalı

iPad 2nin de avantajı daha ince ve hafif olması.Hemen hemen ikisi de aynı gorevi görüyor çok ekstra bir özellik eklenmedi yeni versiyonunda retina ekran ve iki megapiksellik bir kamera geliştirilmesi dısında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 30secondstomars -- 23 Haziran 2012; 21:34:38 >
  • herşeye rağmen ipad2 890 tl fiyatı ile alınır duruyordu bence ama eğer maddi sıkıntı yok ise yeni ipad almak lazım
  • ikinci el 650 700 arası al en mantıklısı daha fazla verilmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.