Şimdi Ara

NAVİTECH 2012 MODEL QXV SERİSİ NAVİGASYONLARI SATIŞA SUNUYOR (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
798
Cevap
14
Favori
109.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gurzan

Merhabalar.

http://www.hepsiburada.com/liste/navitech-qxv-444-primo-43-yeni-nesil-tmsli-vr-navigasyon-cihazi/productDetails.aspx?productId=otdelqxv444&categoryId=257643&navq=categoryid%3d257643%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_maxdisplaynrvalues_brand%3d-1%26fh_secondid%3dotdelqxv444%26fh_lister_pos%3d6%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bnavitech%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631_253575%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631_253575_257643%257d%26fh_refview%3dlister

http://www.hepsiburada.com/liste/navitech-qxv-524-primo-5-yeni-nesil-tmsli-vr-navigasyon-cihazi/productDetails.aspx?productId=otdelqxv524&categoryId=257643&navq=categoryid%3d257643%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_maxdisplaynrvalues_brand%3d-1%26fh_secondid%3dotdelqxv524%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bnavitech%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631_253575%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631_253575_257643%257d%26fh_refview%3dlister

Bu iki cihazdan birini almayı düşünüyorum. Ancak kafam karıştı.

Bu cihazlarla Trafik bilgisi kullanabilmek için bu aparatı almak zorunda mıyım? >>>http://www.hepsiburada.com/liste/navitech-tmn-10-trafik-mesaj-sarj-adaptoru/productDetails.aspx?productId=otdeltmn-10&categoryId=257643&navq=categoryid%3d257643%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_maxdisplaynrvalues_brand%3d-1%26fh_secondid%3dotdeltmn-10%26fh_lister_pos%3d7%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bnavitech%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631_253575%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631_253575_257643%257d%26fh_refview%3dlister

Net bilgi arıyorum.
    İlginize Teşekkürler.

Evet iki cihazdada şayet uyumlularsa TBS aparatı almak zorundasınız.

• Gurzan kullanıcısına yanıt
    ikisi içinde ayrıca aparat almanıza gerek yok kutunun içinden çıkıyor
    http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=61&pid=552
    http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=61&pid=557
    buradan inceleyebilirsiniz.
    bir iki çok bilgilendirici (!) mesaj vardı burada silinmiş, şaşırtıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresefe -- 16 Ağustos 2013; 14:28:20 >

• Tek bir tbs aparatını aynı markanın farklı cihazında kullana biliyorsak bu güzel. Her cihaza aparat almak gerekmez ozaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyintel

Tek bir tbs aparatını aynı markanın farklı cihazında kullana biliyorsak bu güzel. Her cihaza aparat almak gerekmez ozaman.

bunu daha önce bende merak edip sormuştum
    aynı markanın tbs aparatını farklı modeller arasında kullanabiliyorsunuz.
  • Dün QXV 521 aldım dokunmatik çok kötü bazen çalışmıyor sonra düzeliyor bazen de hiç çalışmıyor geri göndereceğim...
  • Bir tanıdığımın yanına uğradım navitech vr 533 almış kutusuyla masanın üstünde görünce hayırlı olsun dedim yeni almış oda dokunmatik algılamıyor değişim yaptırmış yerine gelende aynı iade yapacağını söyledi. Ekran kalibre ayarı yap dedim aradık öyle öyle bir ayar yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogoksel

quote:

Orijinalden alıntı: ERDA

Navitech QXV521 Cihazı toolbox a bağlarken aşağıdaki hata mesajını alıyorum.
    Teknik destekden gelen yazı toolbox u kaldırın yeniden yükleyin oldu.
    Ama çözüm olmadı toolbox un son versiyonu yüklü.
    Bu uyarıyı alan arkadaş vamı?
    Yoksay dediğimde toolbox a bağlanıyor.
     NAVİTECH 2012 MODEL QXV SERİSİ NAVİGASYONLARI SATIŞA SUNUYOR

Navitech teknik servisten mi kaldırıp yeniden yükleyin dediler. Soruyu yada problemi kesinlikle yanlış anlamışlar. Bu mesaj Navitech cihazların tümünde çıkar. Çünkü cihaz hiç wm6 ekranına düşmez, iGo doğrudan kapanır, bu nedenle de toolbox kuraldışı kapanma verir. Tüm kullanım kitabı, sitedeki pdf lerde vb yoksay diyerek devam edin diye belirtir zaten.
    Bu cihazınızın çalışma şeklinden kaynaklanıyor merak etmeyin

bendede navitech QXV 714 var..bendede aynı uyarıyı verip duruyor..cihazı alalı 2 gün oldu hala pc ye bağlayamadım.hem naviextras toolbox da cihazı göremiyor hem normal pc de göremiyor..dolayısıyla ne güncellemelere bakabildim nede pc ye bir yedeğini alabildim..çözen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim..delco ya mail attım,cevabını bekliyorum,henüz gelmedi...saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu_Gunesi

quote:

Orijinalden alıntı: Jackquın

navigasyonu cama sabitleyen tutacağım kırıldı nereden temin edebilirim arkadaşlar ?

Ben cama sabitleyip trafik görüntümün azalmasını istemedim.
    Cama takılan kısmın vidalı kısmınından göğüs üstündeki magic pad üzerine koyuyorum.daha keyifli..

özür dilerim tam anlayamadım nasıl yaptığınızı..daha güzelse bende deneyebilirim..bendede QXV 714 var..7 inç olması güzel ama cama yapıştırmadan farklı bir çözüm düşünüyorum..saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyintel

Bir tanıdığımın yanına uğradım navitech vr 533 almış kutusuyla masanın üstünde görünce hayırlı olsun dedim yeni almış oda dokunmatik algılamıyor değişim yaptırmış yerine gelende aynı iade yapacağını söyledi. Ekran kalibre ayarı yap dedim aradık öyle öyle bir ayar yoktu.

Bende buraya sıkıntı olacakları yazmıştım ama uçmuş birilerine gene dokunmuş heralde neyse alacak olanlar bu muhteşem cihazları iyi araştırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• diğer markaları kötüleme timi yine iş başında
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresefe

diğer markaları kötüleme timi yine iş başında

Yok standart olan şeyleri yazdık yok olmuş. Dedimki primo çökerse arayüz yok (varmı ?) ekranda kalibrasyon istenirse yok (varmı ?) 3 ayda bir harita çıkmıyor (çıkıyormu ?) gebze- kocaeli tmc yok (varmı ?) Varda bilmiyorsak kusura kalmasınlar ama yoksalar niye mesaj silinir ayrı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

quote:

Orijinalden alıntı: aresefe

diğer markaları kötüleme timi yine iş başında

Yok standart olan şeyleri yazdık yok olmuş. Dedimki primo çökerse arayüz yok (varmı ?) ekranda kalibrasyon istenirse yok (varmı ?) 3 ayda bir harita çıkmıyor (çıkıyormu ?) gebze- kocaeli tmc yok (varmı ?) Varda bilmiyorsak kusura kalmasınlar ama yoksalar niye mesaj silinir ayrı

başarılarının devamını diliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Orijinalden alıntı: yalıçapkını35

Yazılım güncellemesi mi bilmiyorum, güncellemeler var dedi ve 3 parça dosya güncelledi, sonra cihaz güncel diye yazdı, yazılım güncellemesi toolbox'tan nereden yapılacak? Ve yazılım güncellemesi hangisi oluyor? yardımcı olursanız sevinirim. Not: bir de güncellemeden sonra adres bul'da klavye çıkmaz oldu :( Yedekten ilk haline geri getirdim, düzeldi...

Hocam bu sorun sadece sizde değil şu sıralar Navitech cihaz kullanan herkeste oldu sanırım.Forumda aynı sorunları yazan arkadaşlar var.Tahminimce toolbox ta bir karışıklık var bunuhttp://www.navitech.com.tr/contact.asp buradaki iletişim bilgilerinden firmaya iletin derim.Firmadan bir çözüm üretilir sonucuda paylaşırsanız sevinirim.

QXV-714 kullanıyorum yeni versiyonu sorunsuz yükledi, adres bul da ise sistem gereği zaten doğrudan klavye çıkmıyor. yerleşim birimi yada sokak adına tıkladığınızda klavye görünür hale geliyor. Sabit bir klavye de değil zaten her harf ekleyişte sorgu çalışarak sonuçları daraltıyor ve çok hızlı isme ulaşılıyor

merhaba..bende QXV 714 aldım.navigasyon görüntüsü normal diğer cihazlarda görünen gibi..3d bina görüntüsü kavşak görüntüsü falan yok..gerçek yolda gidiyormuş gibi görünmesi gerekmiyormuydu..sizde nasıl görüntü..saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: efor4

quote:

Orijinalden alıntı: _u_Ğ_u_R_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ERDA

Navitech QXV521 Cihazı toolbox a bağlarken aşağıdaki hata mesajını alıyorum.
    Teknik destekden gelen yazı toolbox u kaldırın yeniden yükleyin oldu.
    Ama çözüm olmadı toolbox un son versiyonu yüklü.
    Bu uyarıyı alan arkadaş vamı?
    Yoksay dediğimde toolbox a bağlanıyor.

Navitech teknik servisten mi kaldırıp yeniden yükleyin dediler. Soruyu yada problemi kesinlikle yanlış anlamışlar. Bu mesaj Navitech cihazların tümünde çıkar. Çünkü cihaz hiç wm6 ekranına düşmez, iGo doğrudan kapanır, bu nedenle de toolbox kuraldışı kapanma verir. Tüm kullanım kitabı, sitedeki pdf lerde vb yoksay diyerek devam edin diye belirtir zaten.
    Bu cihazınızın çalışma şeklinden kaynaklanıyor merak etmeyin

bendede navitech QXV 714 var..bendede aynı uyarıyı verip duruyor..cihazı alalı 2 gün oldu hala pc ye bağlayamadım.hem naviextras toolbox da cihazı göremiyor hem normal pc de göremiyor..dolayısıyla ne güncellemelere bakabildim nede pc ye bir yedeğini alabildim..çözen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim..delco ya mail attım,cevabını bekliyorum,henüz gelmedi...saygılar

Selamlar,

Navitech QXV ve VR serislerinde Navigasyon yazılımı Louncher olarak çalışmaktadır. Yani cihazların tek louncherı (menusü) vardır. Bilgisayarda beliren Sözkonusu uyarı, toolbox yazılımının bu özelliği görememesinden kaynaklanmaktadır. Müteakip güncellemede bu durum toolboxta giderilecektir. Bunun herhangi bir sakıncası da yoktur. ''Yokvarsay '' deyip güncellemeye devam ediniz.

teşekkürler..dediğiniz gibi yoksay tıkladım..güncellemeleri yükledim,yedeğimi aldım...saygılar

• Merhaba arkadaşlar bugün QXV-524 Primo aldım toolbox'la güncellemeye kalkınca zorunlu sistem güncellemesi diyor yapıyorum ama cihazı kapatıp açınca 800x600 için skin bulamadım ya da yok diye bir hata veriyor ve sistem açılmıyor. Toolbox'da ardından 3 adet güncelleme daha çıkıyor ama güncellesemde güncellemesemde sonuç değişmiyor.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Bu konuda tekrar acil yardım bekliyorum
    Eğer çözüm yoksa servise göndereceğim
    QXV-524 Primo son güncellemeleri yaptım ancak bir türlü hafıza kartındaki videoları görmüyor,mp4 formatı olarak ayarladım,klasör oluşturdum,menüde müzik çalar, resim gösterici var ama video oynatma menüsü yok ,hiçbir şekilde videoları görmüyor çözünürlük falan mı ayarlamak gerekiyor ?yardımınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysafran -- 23 Ağustos 2013; 9:30:00 >
  • baysafran kullanıcısına yanıt
    Bu hata büyük ihtimalle Windows 7 ,8 veya vista dan güncelleme yapty?yn için olmu?tur.bende öyle olmu?tu.
    Cihazy ilk haline döndürdüm,
    Tolboxx yeniden kurdum.
    xp den güncelleme yaptym. cihaz düzelmi?ti. ?imdi ise vista dan güncelleme yapyyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysafran

Bu konuda tekrar acil yardım bekliyorum
    QXV-524 Primo son güncellemeleri yaptım ancak bir türlü hafıza kartındaki videoları görmüyor,mp4 formatı olarak ayarladım,klasör oluşturdum,menüde müzik çalar, resim gösterici var ama video oynatma menüsü yok ,hiçbir şekilde videoları görmüyor çözünürlük falan mı ayarlamak gerekiyor ?yardımınızı bekliyorum

Resimdeki video oynatıcı menü sizde yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Orijinalden alıntı: baysafran

Bu konuda tekrar acil yardım bekliyorum

Resimdeki video oynatıcı menü sizde yokmu?

Hayır hocam yok bu nasıl olur anlamıyorum

• baysafran kullanıcısına yanıt
    Delco ile kontak kurup en doğru bilgiyi onlar verebilir.Normalde bu menü olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.