Şimdi Ara

Yeni iPhone'un 19 pinli konnektör ile gelme ihtimali güçleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
5.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni iPhone'un 19 pinli konnektör ile gelme ihtimali güçleniyor

Bugüne kadar bazı parçalarına ait olduğu iddia edilen görüntüler ve video çalışmaları internette yayınlanan yeni iPhone modelinin 19 pinli bir mini konnektör ile gelmesi ihtimali güçleniyor.  

TechCrunch sitesinin tedarik zincirindeki 3 bağımsız kaynağa onaylattığı habere göre MacBook cihazlarındaki Thunderbolt girişi ile benzer ölçülere sahip 19 pinli bir konnektör, standart 30 pinli konnektörün yerini alacak.

30 pinli konnektör iPod touch 3G ürününden bu yana iOS cihazlarında kullanılmaktaydı. Ancak Apple'ın yeni Mac ürünlerinde MagSafe 2 adlı yeni portu sunması, cihazlarında yer kazanmanın ön plana çıktığını gösteriyor. 

Daha küçük bir konnektör yapısı bugüne kadar gündeme gelen iddiaların ortak noktası oldu. Siteye göre 19 pinli konnektör bağlantısı üretilmeye başlanmış durumda. 

Muhtemel bir konnektör değişimi elbette ilk olarak aksesuar üreticilerini etkileyecektir. Yeni iPhone ile birlikte eski modellerle kullanılamayacak tamamen yeni bir aksesuar trendi de başlamış olacak. Ekim ayında tanıtılması beklenen yeni iPhone için aksesuar üreticilerinin fazla zamanı yok. Bununla birlikte yeni iPhone modelinde19 pinli konnektörün kullanılmasıyla diğer iOS cihazlarının da bu konnektöre geçiş yapması kaçınılmaz olacaktır. 

• Gelsin bakalim...

• iPhone yalanlarına, dedikodularına tam gaz devam. Kimin umrunda konnectörün kaç pin olduğu. iPhone alacakların bilyonda biri bile önemsiyormu acaba. Yinede kesinleşsinde haber diye yazın ama sırf dedikodu olacak diye yeni iPhone'u alma eğilimine zerre kadar etkisi olmayacak bir değişiklğin dedikodusunu haber diye vermek, artık yuh diyorum.

• Yine bana ayak uydurun hesabı işlemede , bu applenin modası geçti ama hala en büyük benim havasında takılıyor. Dock hoparlör ve birçok ek aparat alanlara yazık olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Yine bana ayak uydurun hesabı işlemede , bu applenin modası geçti ama hala en büyük benim havasında takılıyor. Dock hoparlör ve birçok ek aparat alanlara yazık olacak

Fandroid misin nesin anlamadım ki...
    İPhone 4 700 liraya temiz bulunurmusta ....geveylisi 800 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle bir degisim olsa bile alacaklar icin kesinlikle engel teskil etmiyor,nokia bile ince uclu sarj girisi cikarttiginda o modellerde,cihazin kutu icerisine donusturucu koyarak musteriyi memnun etmisti,ins.iphonede bu gibi bir yola basvurarak 30 luk pinleri 19 pine cevirecek bir apart koymayi unutmaz!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: fearfactory

Boyle bir degisim olsa bile alacaklar icin kesinlikle engel teskil etmiyor,nokia bile ince uclu sarj girisi cikarttiginda o modellerde,cihazin kutu icerisine donusturucu koyarak musteriyi memnun etmisti,ins.iphonede bu gibi bir yola basvurarak 30 luk pinleri 19 pine cevirecek bir apart koymayi unutmaz!!!

kutuya koyacağını sanmıyorum ancak yapar böyle bi aksesuar.. 40-50 dolardan satılır tabi orası ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuffkiLLe -- 23 Haziran 2012; 19:51:15 >
  • quote:

Boyle bir degisim olsa bile alacaklar icin kesinlikle engel teskil etmiyor,nokia bile ince uclu sarj girisi cikarttiginda o modellerde,cihazin kutu icerisine donusturucu koyarak musteriyi memnun etmisti,ins.iphonede bu gibi bir yola basvurarak 30 luk pinleri 19 pine cevirecek bir apart koymayi unutmaz!!!

Kesinlikle unutmaz. Özellikle, inadına koymamak unutmak değildir çünkü.

• apple'ın bedava donusturucu sundugunu hatırlamıyorum bir apple kullanıcısı olarak. hatta bedava olarak kulaklıktan başka herhangi bişey verdiğini de..

• quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

quote:

kutuya koyacağını sanmıyorum ancak yapar tabi böyle bi aksesuar.. 40-50 dolardan satılır tabi

Zaten ins.dedim koymazsada ...kime kadar ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro

iPhone yalanlarına, dedikodularına tam gaz devam. Kimin umrunda konnectörün kaç pin olduğu. iPhone alacakların bilyonda biri bile önemsiyormu acaba. Yinede kesinleşsinde haber diye yazın ama sırf dedikodu olacak diye yeni iPhoneu alma eğilimine zerre kadar etkisi olmayacak bir değişiklğin dedikodusunu haber diye vermek, artık yuh diyorum.

Doğru söze ne hacet!..

• quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

Yine bana ayak uydurun hesabı işlemede , bu applenin modası geçti ama hala en büyük benim havasında takılıyor. Dock hoparlör ve birçok ek aparat alanlara yazık olacak

Geçen gün telefoncudaydım , elemanın birisi elinde geveyli ip4 cihazla geldi.Geveyli iphonem var 600 lira istiyorum alıyor musunuz dedi.
    Telefoncu cihazı eline bile almadan geveyli almıyoruz dedi.Satamıyoruz dedi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

Geçen gün telefoncudaydım , elemanın birisi elinde geveyli ip4 cihazla geldi.Geveyli iphonem var 600 lira istiyorum alıyor musunuz dedi.
    Telefoncu cihazı eline bile almadan geveyli almıyoruz dedi.Satamıyoruz dedi.

Tamam. Şimdi tartışılacak daha önemli seyler var.

• Ben Ekimde de tanitilacagini sanmiyorum.
    4s'de devrim niteliginde hicbir sey yokken, 4-4s arasinda 16 ay var yaklasik,
    iphone 5'in cok degisecegi (ebat, tasarim) soyleniyor. bu nedenle Ekim bana uzak ihtimal geliyor.
    Belki new new ipad ile birlikte ya da hemen once Subat-Mart gibi tanitilabilir.
  • apple size ne kadar ödüyorsa artık

bize ne kaç pinli konektör olacağından

apple yine müşterilerini kazıklamaya devam ediyor.

chipten farkınız kalmadı, yazık, eskiden haberleri bile daha kaliteliydi bu forumun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris_55

apple size ne kadar ödüyorsa artık

chipten farkınız kalmadı, yazık, eskiden haberleri bile daha kaliteliydi bu forumun.

Haber seni ilgilendirmiyor diye başkalarını da ilgilendirmiyor mu sanıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

Ben Ekimde de tanitilacagini sanmiyorum.
    iphone 5'in cok degisecegi (ebat, tasarim) soyleniyor. bu nedenle Ekim bana uzak ihtimal geliyor.

4S ara modeldi. zaten ip4 çıktıktan sonra 5 çalışmaları çoktan başlamıştı. yeni ipad adı gibi yeni çıktı bununda yenisi beklemez apple

• quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

Ben Ekimde de tanitilacagini sanmiyorum.

4S ara modeldi. zaten ip4 çıktıktan sonra 5 çalışmaları çoktan başlamıştı. yeni ipad adı gibi yeni çıktı bununda yenisi beklemez apple

benim de tereddudum bu zaten. Ara model icin 16 bekleyen firma, asil model icin acele eder mi ?
    Halihazirda 4s satislari da fena gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evolution

quote:

Orijinalden alıntı: baris_55

apple size ne kadar ödüyorsa artık

Haber seni ilgilendirmiyor diye başkalarını da ilgilendirmiyor mu sanıyorsun?

konektörün kaç pinli olup olmaması sizi neden bu kadar bağlıyor anlamış değilim.

yan sanayi apple parçaları mı satıyorsunuz.

ne yani konektör mü tasarlayacan oturup sanki.

• öyle bişeye ihtimal dahi vermiyom şu an için zor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.