Şimdi Ara

Beyler çok üzülüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen sene mayıs ayında 1.450 tl verip iPhone 3GS almıştım. O zaman en ucuz fiyatlardan biriydi. Suan görüyorum sıfır 800 tl bu iş bana çok koyuyor çok üzüyor telefondan çok memnunum hiç bir sorunum yok 8 gb model icinde 500 foto ve video 235 şarkı ve 154 tane uygulama var şarj durumu çok iyi cok cabuk sarj ediyor telefon 4.2.1 kasilma, donma vb. Şey yok hiç reset fln atmadım JB yok telefonu aldığım gün arkali önlü kaplattim birde koruma kabı aldım en ufak bir hasar yok şarj ve kullaklik dahi çok temiz telefonla aramda çok özel bir bağ var en ufak bir seyde icim cız ediyor çok üzülüyorum telefonu gece yatarken dolabıma koyup üstüne gözlük temizleme bezi ile örtüyorum kimseye elletmiyorum herseyi düzenli kutusu bile ilk gün ki gibi buram buram Apple fabrikası kokuyor o derece aşığım ben bu telefona her özelliğini kullanıyorum bu telefonu hiç bir seye değişmem 4s ten daha kıymetli benim icin suan telefonla bu satırları yazarken çok narin bir sekilde dokunuyorum ekrana canım telefonun benim beni tek üzen şey fiyatının yarı yarıya düşmesi düşük fiyatla ilgili seyleri görünce deliriyorum.

Biraz uzun oldu ama.
    Okuduğunuz icin çok sağolun sanki üstümden buyuk bir yük kalktı kesinlikle csb değildir.

İOS'la mutlu günler dilerim.

Forever APPLE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up. Yorumlarınızı bekliyorum.
  • Bi dakka sen ona tapiyosun bence bi adini koyalim bro :) ekranina narin basiyorum nedir ya :)
  • Bi dakka sen ona tapiyosun bence bi adini koyalim bro :) ekranina narin basiyorum nedir ya :)
  • Yanlış zamanda fazla para vererek hata yapmışsınız ama buna üzülerek daha büyük bir hata yapıyorsunuz
    Giden para olsun insanlar neler yaşıyor hayatta.
  • hocam biraz abarmışsın. tamam 3gs i bende seviyorum efsane model oldu ama aşıkta olma bence telefona. sonuçta elektronik bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunba53

Gecen sene mayıs ayında 1.450 tl verip iPhone 3GS almıştım. O zaman en ucuz fiyatlardan biriydi. Suan görüyorum sıfır 800 tl bu iş bana çok koyuyor çok üzüyor telefondan çok memnunum hiç bir sorunum yok 8 gb model icinde 500 foto ve video 235 şarkı ve 154 tane uygulama var şarj durumu çok iyi cok cabuk sarj ediyor telefon 4.2.1 kasilma, donma vb. Şey yok hiç reset fln atmadım JB yok telefonu aldığım gün arkali önlü kaplattim birde koruma kabı aldım en ufak bir hasar yok şarj ve kullaklik dahi çok temiz telefonla aramda çok özel bir bağ var en ufak bir seyde icim cız ediyor çok üzülüyorum telefonu gece yatarken dolabıma koyup üstüne gözlük temizleme bezi ile örtüyorum kimseye elletmiyorum herseyi düzenli kutusu bile ilk gün ki gibi buram buram Apple fabrikası kokuyor o derece aşığım ben bu telefona her özelliğini kullanıyorum bu telefonu hiç bir seye değişmem 4s ten daha kıymetli benim icin suan telefonla bu satırları yazarken çok narin bir sekilde dokunuyorum ekrana canım telefonun benim beni tek üzen şey fiyatının yarı yarıya düşmesi düşük fiyatla ilgili seyleri görünce deliriyorum.

Biraz uzun oldu ama.
    Okuduğunuz icin çok sağolun sanki üstümden buyuk bir yük kalktı kesinlikle csb değildir.

İOS'la mutlu günler dilerim.

Forever APPLE

Cool story bro!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana ilk 2 hafta öyle oluyor asık oluyorum (cihaza)sonra geçiyor

• Gecen sene bu aylarda iphone 4 1600 tl ye bulabilirken sen gidip 1450 tl ye 3gs mi aldin?
  • valla ben masadaki ekmek kırıntılarını bile iphoneumla temizliorm acaba bendemi problem var
  • Pardon ama ne iciyosun sen...

• Beyler tapma değilde sanki aramızda özel bir bağ var ben onu yatağın üstüne koysam sanki biri yatağa gelip atlayacak yere düşecek gibi hissediyorum hemen onu alıp cebime koyuyorum. Bir yere çok hafif çarpsa hemen orayı kontrol ediyorum Yan tarafı çarpsam her özelliğini kontrol ediyorum kamera, ekran hoparlör vb seyleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Gecen sene bu aylarda iphone 4 1600 tl ye bulabilirken sen gidip 1450 tl ye 3gs mi aldin?

Yanlış hatırlıyorsun herhalde gecen sene bu zamanlar i4 2. 000 tl gibi bir fiyat idi ben 2 ay araştırdım da aldım telefonu

• Yazık
  • Hayatında telefonundan daha değerli bir şey olmadığını düşünüyorum
  • Doğruyu söyle arada öpüyor musun iPhone'nu ?
  • Güzel dalga geçiyosun umarim eğleniyorsundur yok narin dokunuyormus yok ustunu bezle örtüyomuş

Yav he he

• bence tek sorun yanlış zamanda pahalı bi fiyata 3gs alman yoksa i4 alsan suan fiyat seviyesini koruyor olurdu tabi 4s in çıkmasıda sana olumsuz yansımış..yoksa böyle bi problem yaşamazdın...
  • İnsallah ciddi degilsindir

• Moralim bozuktu konuyu ve yorumları okuyunca düzeldi.
    Allah razı olsun.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.