Şimdi Ara

Fifa 12 /13 Sağ Analog Alternatif Çözüm (Regedit Değil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
4.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ea Sportsun forumundan alıntıdır. Foruma baktım ama bulamadım. Daha önce bu konu açıldıysa lütfen kusra bakmayın.

Fifa 11 de sorunsuz oynayabiliyorken Fifa 12de sağ analog problemi yaşanması üzerine bu çözümde de Fifa 11deki fifaconfig dosyasını kullanacağız.Adımlar:

1 -Belgelerimde Fifa 11 adlı bir dosya bulunmadığına emin olun veya varsa "Fifa 11 Eski" diye değiştirebilirsiniz.

2 -Bunu indirin -> http://www.2shared.com/file/gk8RCd12/fifasetup2.html

3 - fifasetup2 adlı dosyayı rardan çıkarıp C veya D ye yüklediğiniz Fifa 12 dosyasının içindeki Game klasörüne atınız.

(Örneğin : C:\Program Files\EA Sports\Fifa 12\Game\)

4 -Şimdi Game klasörü içinde fifasetup ve fifasetup2(bizim kopyaladığımız) diye klasörler var.Fifasetup2 dosyasının içine girin fifaconfig.exe ye tıklayın.Game Settings e tıklayıp Controller dan tuşları ayarlayın.Daha sonra Belglerimde Fifa 11 diye bir klasör oluşacak onu açıp buttonDataSetup.ini yi kopyalayıp Belgelerim/FIFA 12 dekiyle değiştirin.

5 - Şimdi Belgelerimde oluşan fifa 11 i ve Cdeki bizim attığımız fifasetup2 dosyasını silebilirsiniz ama fifasetup2 dosyası biryerlerde dursun bence daha sonra lazım olabilir.

Not:Şimdi oyunu açtığınızda sağ analog çalışacaktır ama tuşlar biraz karışmış olabilir. Ancak bunu da oyun içindeki kontrol ayarlarından düzeltebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkam17 -- 28 Şubat 2013; 16:04:20 >

• hocam çok saolun sayende sorunu çözmüş oldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.