Şimdi Ara

Darkside çok yakında Appstore'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Clockwork Pixels tarafından PC ve Mac platformları için hali hazırda indirilebilir içerik olarak sunulan Darkside, bu ayın 26’sında iOS kullanıcıları ile buluşmayı planlıyor. 

200 yıldır huzur içinde yaşayan bir güneş sisteminin doğal kaynaklarının 'Krainian' adında bir imparatorluk tarafından işgale uğramasıyla başlayan oyunda asteroitler üzerinde işgalcilere karşı mücadele veriyoruz. Mobil platform için yayınlanacak olan sürümün, masaüstü sürümlerine göre retina ekran desteği ile daha kaliteli görseller sunacağı belirtiliyor. 3 farklı oyun modu ile oldukça hızlı ve aksiyon dolu seviyeler sunacak olan oyun, rekabeti arttırmak için 'Game Center' desteğini de bünyesinde barındıracak. 

iOS platformu için 26 Haziranda ücretsiz olarak çıkışını gerçekleştirmesi beklenen bu aksiyon dolu oyunun kullanıcılara paralı içerikler de sunacağını belirtmekte fayda var. 

• kısmetten öteye yol gitmez

gidermide eksi oy verdiniz len

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SellYourSoul -- 22 Haziran 2012; 14:24:30 >
  • Benim hoşuma gitmiyor bu tarz oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Benim hoşuma gitmiyor bu tarz oyunlar.

+1

uzay temalı oyunlar hiç ilgi çekici değil..
  • Mavit bunlarla post kasar her gün, oyun haberleri oyun haberleri nereye kadar
  • Iste bu gercekten iyi bir haber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam oyun haberi paylaşmasada niye paylaşılmıyor dersiniz

hoşuna gitmiyorsa okuma zorla önüne mi getirdiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Mavit bunlarla post kasar her gün, oyun haberleri oyun haberleri nereye kadar

Öyle deme la bizim de işimize yarıyor Patlat bir yorum gitsin işte.
  • quote:

Mavit bunlarla post kasar her gün, oyun haberleri oyun haberleri nereye kadar

• @AIainPROST;

Abudik bubudik yerlerde bu konuları yayınlamasınlar o zaman kardeşim. Mavit'in geçmişine bakarsanız ne kadar gereksiz haberler paylaştığını görürsünüz herkesin ilgisini çekecek birşey olsa sesimi çıkartmam;

http://forum.donanimhaber.com/m_62067331/mpage_1/f_/key_//tm.htm#62067331
    http://forum.donanimhaber.com/m_62085897/mpage_1/f_/key_//tm.htm#62085897
    http://forum.donanimhaber.com/m_62026419/mpage_1/f_/key_//tm.htm#62026419
    http://forum.donanimhaber.com/m_61938989/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61938989
    http://forum.donanimhaber.com/m_61890887/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61890887

Daha bir sürü 3-5 mesajlı olanları var. İlgi çekmediğini bir haber editörü fark edip bu konuya el atmalı. Burada oyundan bahsetmeyi çok isterdim ancak benimde MAVİT'in eski konuları altında oyun için mesajlarım olmuştur burada verilmek istenilen mesajı anlamakta o kadar çok zorlanmamak gerekir.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Catharacta Skua

quote:

Her haberinizden illa biri telefon oyunlarıyla veya telefonlar ile alakalı oluyor artık sıkmaya başladı.

Nasıl konular açılsın istersin ? Tipim nasıl SS'li gibi mi olsun Geç verilmesi dışında bu haberlerin hiç bir kötü yanı yok bir sürüde takipçisi var. Sonuçta teknoloji forumundayız.

İndiriyorum bakalım

Çok konu dışında takılıyorsun biraz başka bölümlerde nefes al bence. Ben ondan bahsetmiyorum, eskiden bilgisayarda overclock için haberler çıkardı millet sevinip deliler gibi takip ederdi şimdi artık onlardan eser kalmadı. Geçenlerde koskoca android haberi mi yayınlanmıştı ios haberimi bilmiyorum onda bile biri böyle isyan edip bir sürü artı almıştı en sonunda yönetim fark edince adamın yorumunu kaldırdı düşün artık burada daha ne desin adam.

Yeni jenerasyon akıllı telefonlarda oyun manyağı olup çıkıyor sanırım artık burada benim birşekilde yorum yapmam doğru olmaz ancak her ne kadar bu kesim düşünülüyorsa diğer kesimi de unutmamaları lazım. Artık her hafta yeni çıkan mı desem google play'de öne çıkan oyunlar mı desem bilemiyorum burada ufacık yazılar eşliğinde haber olup çıkmaya başladı benim anlatmak istediğim husus budur. Kimseye isyanım veya kinim de yok sadece bazı şeyler yenilendikçe eskiler de o kadar çok çabuk unutuluyor ama bu işi yapan hala bir sürü kişi var. Son yıllarda girilen haberlere bakarsanız daha çok hangileri ön plana çıkmış ne demek istediğimi anlayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 22 Haziran 2012; 17:09:55 >

• @Amedra

dostum ben mobil oyunları çok takip etmiyorum fakat paylaşılan haberlerden ilgimi çekiyor okuyorum göreceli bişey kimine göre gereksiz kimine göre gerekli

ana sayfada mobil haberlerin ayrı bi şekilde paylaşılacağı bi kategori olmalı diyorum fakat yoksa editöre kabahat bulmamalıyız bence

bi yerde amd haberi hemen altında app store haberi olmasa daha iyi olur tabiki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk izlenim olumlu ama androide ne zaman gelir
  • bir oyun daha
  • Guzel bırseye benzıyor

• Ne var ki böyle oyunlarda şimdi iyice şey yapmış oluyorum ben ama...
  • bunu oynayacağınıza beat hazard ultra öneririm çok çok daha güzel

• güzele benziyor android içinde çıkar inş.
  • Infınıty Blade Dungeons çıkacak mı acaba iPhone 4S'e ?
  • Amedra,

Açıkcası ne seni ne de Mavit'i tanıyorum ama yorumları okuduğumda senin tavrını gerçekten çok alakasız ve gereksiz buldum.

Paylaştığı haberlerden çok, haberi paylaşan arkadaşla kişisel sorunların ve takıntıların var sanırım.

AIainPROST'nın dediği gibi kimse seni bu haberleri takip etmen için zorlamıyor yada kafanı koltuğa bantlayıp bu sayfayı okuyacaksın da demiyordur eminim. Her haberin bir takip edeni ve kitlesi var. En basitiyle ben bu tarz oyunlardan hoşlanıyorum ve oyun çıktığında uygulamayı indireceğim.

İnsanlar gerçekten gittikçe tahammülsüzleşmeye başlıyor. Bazı şeyleri kendinize saklamanızı tavsiye ederim. Herneyse, sadece takındığın bu tavırla bazı şeyleri fazla kişiselleştirdiğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunctionDie -- 23 Haziran 2012; 7:54:31 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.