Şimdi Ara

Daha büyük ekrana sahip 3DS LL, Temmuz'da Japonya'da satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha büyük ekrana sahip 3DS LL, Temmuz'da Japonya'da satışa çıkıyor

Pazarın ilk ve tek gözlüksüz 3D deneyimi sunan taşınabilir oyun konsolu olan Nintendo 3DS, piyasaya çıktıktan sonra bir süre satış rakamlarında düşüş yaşamış ancak Ağustos ayındaki 80$'lık indirim ile 17 milyon satış barajını geçmeyi başarmıştı. 

Nintendo, 3DS konsolunda da  DS oyun konsolunda izlediği XL stratejisine benzer bir pazarlama yöntemine gitti. Nintendo Direct canlı yayını üzerinden tepe yöneticisi Satoru Iwata, firmanın yeni 3DS LL versiyonunu tanıttı.

3DS LL versiyonu, ilk versiyondan farklı olarak üst kısımda 4.88 inçlik bir ekran, alt kısımda ise 4.18 inçlik dokunmatik bir ekran taşıyor. Yani ekranlar yaklaşık 1'er inç daha büyümüş oldu. Bunun dışında 4GB boyutunda bir SD kart, 3DS ve DSi XL ile adaptör uyumluluğu, daha iyi batarya, 5 farklı renk seçeneği şeklinde özellikler barındırıyor.

Japonya'da 3DS LL olarak 28 Temmuz'da satışa başlayacak model 235$ fiyat etiketine sahip olacak. ABD'de ise 3DS XL şeklinde adlandırılacak model kırmızı ve siyah renklerde 19 Ağustos'ta 200$ fiyat etiketi ile piyasaya çıkmış olacak.

Diğer ülkeler hakkında bir bilgi verilmemiş ancak tahminen bir iki ay sonrasında piyasaya sürülebilir. Iwata, artan tüketici eğilimi karşısında daha büyük ekranlı bir modele yer verdiklerini belirtmiş. Ancak mobil cihazlarda oyun imkanlarının konsol devlerini tedirgin edecek bir seviyeye gelmesi nedeniyle böyle bir hamle yapmış olabileceği düşünülüyor.

Daha büyük ekrana sahip 3DS LL, Temmuz'da Japonya'da satışa çıkıyor

• Iste.simdi yeniden 3ds alinir. Birde su bolge kodunu kaldirsinlar artik :) ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 22 Haziran 2012; 8:39:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel haber.Büyük ekranda 3boyut daha güzel olur eminim tabi gözü daha fazla yormazsa

• Nintendo farklı bir firma ve farklı şeyler yapmayı seviyor. Ben de bu yönüyle takdir ediyorum.

• wii u koluna benzedi iyice

• Ben de bu yönüyle takdir ediyorum.

• bi Allahın kulu da dememiş 2.analog nerde diye.Birşeyi de eksik çıkarma be Nintendo

• Güzel hoş iyide bana batarya süresi lazım malum 3ds 2 saatte batarya bitiyor bunda bari öyle bir sorun olmasa.

Ayrıca 2. analog eklense iyi olurdu yine ek bir aparat çıkartırlar gibi.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerede o Gameboy Colorla, Advanceyle oynadğımız günler. O zamanlar mükemmeldi Gameboy. Zaman ilerledi, ama Nintendo istediğimiz gibi ilerlemedi. Hala çocuk oyunlarıyla devam ediyor. Keşke şuan Ps Vita ve Nintendo grafikte yarışıyor olsalardı.

• işte şimdi daha güzel olmuş...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.