Şimdi Ara

DALI HOPARLÖR KULLANICILARI BAŞLIĞI (Başka konu açmadan buradan devam edelim lütfen) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.254
Cevap
47
Favori
115.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam denonda bir sorun yok çünkü başka hopörlerle denedim. board derken daliyimi kastediyorsunuz.
  • topic uyuyor yahu..
    6 ay once aldıgım lector lcr center ve lector 2 kutusunda verebilrim..
    surround ve center alacaklara duyurulur..
  • 1 yıldır severek kullandığım Dali Zensor 7 hoparlörlerimi satıyorum arkadaşlar
    Kutusu garantisi yoktur, temiz durumdadır hiçbir sorunu yoktur, siyah renktir

İsteyen pm atabilir...
  • Arkadaşlar selamlar sizlerden ricam
    20 m2 lik salon için tercihiniz ne olurdu
    Zensor 7 lektor 8 yada 6
    Bütçeyi çok zorlamadan sadece tower ne tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı oda yukarıdaki resimde bende var..lector8-lector lcr-lector2 var bende...
    kesinlikle lector 8 fazla geliyor bana..50m2 den 22 m2 ye gecince..

front:lecto6
    center:lector center
    surround lector 2 veya 1

front:zensor 5
    center:zensor center
    surround:zensor 3 veya 1

+e9 sub iki takım içinde yeterli gelecektir.

selamlar..
  • Zensor 5 ler çok kçük geldi hocam gözüme s506 jamo vardı şimdi yetmez mi acaba diyorum.

• Sayın joven yorumlarınız için çok teşekkür ederim benim için çok açıklayıcı oldu bende sisteme dali vokal center ilave edip sinemaya dönerim diye düşünüyorum odanın ufak olmasından dolayı sub düşünmüyorum bana ikon 6 lar bas yönünden yeterli gelecektir ben aşırı bas seven biri değilim

Saygılar

• GreeNLaNCeLoT G kullanıcısına yanıt
    aradaşım merhaba, ikon 7 mk2 ile ilgili rahatsızlığın ne olmuştu? iyi şeyler duymuştum hakkında ama şimdi biraz kafam bulandı bu yorumunun üzerine.
  • Arkadaşlar merhaba,

Dali Rubicon'u canlı nerede dinleyebiliriz? Bir arkadaşım kullandığı Dali'leri upgrade etmek istiyor. Birlikte bir dinleti düşünüyoruz. Nerede bulabileceğimiz konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sistemimdeki son klipsch marka hoparlör olan centerı forum içi bir arkadaşımıza sattım, dali zensor vokal arayışına girdim ama stok kalmamış
  • zensor de stokmu kalmamis?iyi sattilar bu zensoru dali. dikmene falan sorsaydiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cream Audio da vardı hatta lcr de gördüm...

• Dali kule sisteme geçmek istiyorum.Dali Lector 8 hem özellik hem tasarım hemde fiyat olarak bana en yakın duran hoparlör şuan.Ancak Dali Ikon seriside dikkatimi çekti.İki serinin arasında fiyat olarak ciddi bir fark var.Dali ikon 7 nin fiyatı 4 bin TL ye yakın.Lector 8 ise 1500-2000 TL arasına bulunabiliyor.Amacım müzik dinlemek.Filmde izlerim ama evimde sinema tadında film izlemek gibi bir derdim yok.Ama konser veya canlı müzik tadında müzik dinlemek asıl gayem.Lector 8 e yakın İkon 6 var bide.Yorumlardan okuduğum kadarıyla müzik için Ikon serisi, film için Lector serisi öneriliyor.Ne derece doğru bu tavsiyeler.Birde stereo amfi alacağım için bütçemi doğru kullanmalıyım.Bütçem maksimum 3500 TL.2.el alıcam cihazları.Sıfır alsam bütçem yetmez zaten.Siz bana bu kule hoparlör modellerinden hangisi önerirsiniz ve yanında hangi stereo amfi ile en güzel ve uyumlu şekilde kullanırım bunları.Teşekkürler.
  • Amaç müzik ise kesinlikle ikon 6 tercih edin ben sinema ve müzik için kullandım çok memnunum kaldım

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Genelde EDM dinliyorum.Bass benim icin onemli.Ayrica bi sub almicam.O yuzden alacagim kulelerin bass larida guclu olmali.

• obscurhomme kullanıcısına yanıt
    Ustat o zaman tek care paradigm monitor 11 almalısınız

Ikon 7 daha az bass içeren parçalar da iyi

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Üstat paradigm mi ilk defa duyuyorum.Araştırma yaptım hemen ne sıfırı ne 2.eli satılmıyor Türkiye'de.Onu bulmakta ayrı bi sıkıntı sanırım.Lector 8 için ne dersiniz? Bass ları güçlü diyolar.
    Srcelektronik

Satıyor

Bayisi de ornek proav com tr

Bahsi gecen dalı için hic uzatmaya gerek yok

Çöp

Ikon serisi iyi oda tarzınıza gelmez

klipsch rf 82 alın işinizi fazlasıyla görecektir 2 elde 2500 tl civarında satılıyordu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: obscurhomme

Genelde EDM dinliyorum.Bass benim icin onemli.Ayrica bi sub almicam.O yuzden alacagim kulelerin bass larida guclu olmali.

size pm attım , müsait olunca bakarsınız...
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.