Şimdi Ara

DALI HOPARLÖR KULLANICILARI BAŞLIĞI (Başka konu açmadan buradan devam edelim lütfen) (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.254
Cevap
47
Favori
115.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde Dali Zensor 7 - Zensor 1 - ve Zensor Vokal den oluşan set mevcut evde ikinci sistem olarak kurdum ama pek kullanmaya fırsat bulamadığım için satmayı düşünüyorum rengi beyaz alalı yaklaşık 6 ay oldu dikmen faturalı, tüm kutuları ve kutu içeriği duruyor sıfır kondisyonda yanında Sonorous SP-100 ayakları da ücretsiz vereceğim fiyat olarak ta son 2.000 lira istiyorum. Almak isteyen olursa pm atsın ama yazdığım rakamın altında fiyat yazacaklar veya takas teklif edecekler boşuna parmakları yormasın
  • Arkadaşlar merhaba
    elimdeki fazla Denon Avr-X4000 i satacağım
    ilgilenenler PM
  • Bende kutusunda concept1 rear ve concept center var ikon7 mk-II lerden kalma. İkinci eli kaç para ediyor bunların?
    Yurt dışından Bose AM10 getirme çabasındayım dolayısıyla satacak olursam Dalileri fikrim olsun istedim.
  • S.Togay kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatın yarısı :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eray aklimda kaldigi kadar concept1 in sifir satis fiyat listesi de yok piyasada
    Senin Bose konusunda tek sikayetin kablo bolluguydu dogrumu hatirliyorum kapali kutu 999 usd ye degmezmi dersin? iki kez am5 aldim sattim ama am10 a ilk kez sahip olacagim test etmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Togay

Eray aklimda kaldigi kadar concept1 in sifir satis fiyat listesi de yok piyasada
    Senin Bose konusunda tek sikayetin kablo bolluguydu dogrumu hatirliyorum kapali kutu 999 usd ye degmezmi dersin? iki kez am5 aldim sattim ama am10 a ilk kez sahip olacagim test etmedim.

Ben hayatım da ac 15 kadar kötü sub gormedim her halta ugulduyor bir ton kablo

Ben bose den daha kötü sistem dinlemedim

3 driveri de küçücük olan bir sub dan ne bekler sin

Bu tarz sistemler içerisinde var focal dome den gerisi yalan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 11 Kasım 2014; 20:28:44 >

• Dogru aklimda kalmis
    Bluray konselerdeki yarattigi sahne havasi hosuma gidiyor. Fiyatta uygun olunca alayim diyorum. Begenmeyip satsam heveslisi cok elde kalmaz diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Togay

Dogru aklimda kalmis
    Bluray konselerdeki yarattigi sahne havasi hosuma gidiyor. Fiyatta uygun olunca alayim diyorum. Begenmeyip satsam heveslisi cok elde kalmaz diye dusunuyorum.

Ben ac 15 i 2300 e Sattim kur dusuk tu o zaman. Sen ac 10 o paraya satarsın al dene ben beğenmedim belki sen seversin ama

• Dogru sen aldiginda sifiri 3000 tl iken ikinci eli 2300 den satmistin. Simdi TR de 4500 tl gibi gereginden fazla sismis bir urunu 2200 tl ye sifir satin almanin maddi zarari olmaz. Begenmezsem satarim. Bir secenekte eldeki Dali concept rear cifti ve center'a 400 usd den Bose AM5 eklemek geliyor aklima ucuz yollu ne dersin? Hangi hamle mantikli?

• Buy Other Sound Equipment=BOSE
  • quote:

Orijinalden alıntı: altanpsx

Buy Other Sound Equipment=BOSE

Tamamen aynı fikirdeyim
    Ve hemen satıp baska sistem aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: altanpsx

Buy Other Sound Equipment=BOSE

kesinlike

concept centere siyah , kutulu temiz ise mantikli fiyata talip olabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah kutulu bir cift rear ve birde center. Bende bu sayfada bunun mantikli fiyatini sormustum zaten sizce nedir bedeli?

bende concept center var halihazirda satildigi son donemde sifir almistim dikmende 380 tl vermistim. ben surround back olarak bir tane daha dusunuyorum. 200 falan eder heralde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazdigim gibi elimde bir cift siyah rear ve bir tane center concept var. Bu takima tam 3 sene once 950 tl den sahip olup kutusunda faturali almistim. ikon7 leri ise 2900 tl den almistim ayni noktadan. Neredeyse hic kullanmadim. Yukarida yazdigim gibi Bose alirsam bunlar temelli bosa cikacaklar. Dolayisiyla satacaksam tamamini satmayi dusunurum acikcasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Togay -- 11 Kasım 2014; 22:52:13 >
  • Center a ayrı talip var sanırım , concept 1 lere de siyah ise ve makul bir fiyata ben talip olabilirim

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstadlar selamlar,

Bir çift Ikon 7 MK2 siyah renk ile aranıza katılmış bulunuyorum. Henuz daha anfi almadım. Digital ses girişi olan stereo anfi önerebilir misiniz? Bir optik ve bir coaxial olsa tadından yenmez :)
  • romerpils R kullanıcısına yanıt
    Her ısı ehline bırak
    Stereo amp ayrı al
    Dac ayrı al

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.