- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
BEREN SAAT Ve Sevgilileri
36 Cevap8519 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

256 Mesaj
22 Haziran 2012; 6:33:41 

bu kadin ve unluler camiasinda olanlar surekli sevgili degistiriyorlar bu surekli sevgili yapmadaki amac nedir, cinsel olarak ihtiyac duyuyorlar, sorunlu insanlar olduklarindan surekli kavga edip ayriliyorlar mi, yoksa reklam pesindeler mi, ufak tefek ama kiz elinden gecmiyen erkek kalmadi simdi de kenan doguluylaymis, son 1 senede benim gordugum 3 sevgili yapmis

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ata1606 -- 22 Haziran 2012; 6:35:43 >

Universite ve Bolum Tavsiyeleri Icin Danisabilirsiniz.Makine Muhendisi olarak, ozellikle muhendislik bolumleri hakkinda sormak istediklerinizi cevaplamaya hazirim.Ozel mesaj atin.

2266 Mesaj
22 Haziran 2012; 6:34:36 

kenandan sonra bende

Jason Statham
İnsanlar farklı düşünür, farklı konuşur ve farklı dövüşür.

2403 Mesaj
22 Haziran 2012; 6:36:12 

http://desmond.imageshack.us/Himg212/scaled.php?server=212&filename=kasar18ekim2jq9.jpg&res=landing
Olsada yesek sabah sabah

Methamphetamine
Methcathinone
Methylphenidate
Amphetamine
CHEMISTRYYYYYYYYY ;)

2133 Mesaj
22 Haziran 2012; 6:36:17 

hayır hep bendeydi söylenti onlar

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Haziran 2012; 6:37:03 

aha sen bu konuyu açarak, bu insanların amaçlarına ulaştığını gösteriyorsun. senin dikkatini çektiler sonuçta.
benim 3'ünden de ilk defa haberim oluyor, hiçbirini takip etmiyorum. sen de takip etmeyebilirsin.

ayrıca insanların kendi yaşamıdır, ne yapacaklarını bilirler, beni pek de enterese etmiyor.

2266 Mesaj
22 Haziran 2012; 6:38:16 

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

aha sen bu konuyu açarak, bu insanların amaçlarına ulaştığını gösteriyorsun. senin dikkatini çektiler sonuçta.
benim 3'ünden de ilk defa haberim oluyor, hiçbirini takip etmiyorum. sen de takip etmeyebilirsin.

ayrıca insanların kendi yaşamıdır, ne yapacaklarını bilirler, beni pek de enterese etmiyor.

http://inciswf.com/1298832300.swf

Jason Statham
İnsanlar farklı düşünür, farklı konuşur ve farklı dövüşür.

1791 Mesaj
22 Haziran 2012; 6:42:16 

reklam amaçlı, para ve şöhretin verdiği çabuk sıkılma diye düşünüyorum senin o kadar paran olsa bir kadına bağlı mı kalırsın ?

256 Mesaj
22 Haziran 2012; 6:42:33 

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

ben de takip etmiyorum, gunluk hurriyete bakiyorum ne olmus memlekette diye, orda ister istemez goruyorsun, zaten yazdim bunlar benim gorduklerim diye, belki de daha fazla sevgilisi oldu.

Universite ve Bolum Tavsiyeleri Icin Danisabilirsiniz.Makine Muhendisi olarak, ozellikle muhendislik bolumleri hakkinda sormak istediklerinizi cevaplamaya hazirim.Ozel mesaj atin.

256 Mesaj
22 Haziran 2012; 6:49:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

reklam amaçlı, para ve şöhretin verdiği çabuk sıkılma diye düşünüyorum senin o kadar paran olsa bir kadına bağlı mı kalırsın ?

kadin degistiriyor yalniz sevgilileri , erkekle kadin arasinda bu konuda fark olmasi lazim.

Uzaklaştırılmış
22 Haziran 2012; 6:56:45 

Sizler çok namuslusunuz.Onlar ise çok namussuz.İşin garibi ise şuradadır.Sen onun sınıfında birisi değilsin.Dolayısıyla onun sınıfındaki insanlar böyle şeylere aa şuna bak,namussuz gözüyle bakmıyorlar.Ama senin çevren ise bakıyor.Davul bile dengi dengine.Sen asıl kim oluyorsunda bir başkasının yaşamını eleştirebiliyorsun.Sana mı kaldı neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermek.Beren Saat deseki evlenmeden beraber olmayanlar sapık zihniyetlidir diye.Birçoğunuz tepki verir.Peki bu insanın bunu demeye nasıl hakkı yok ise seninde hakkının olmadığı ortadayken siz neden bunları dert ediyorsunuz.Bu arada bu kadın 1 yılda 3 sevgili yapmadı.İlk koyduğun resimdeki kişiden 3 yıl önce felan ayrıldı.Diğer iki kişi arasında ise en az 1 yıl var.Neyse sorun bu değil.Beni yada bir başkasını ilgilendirmez.Birisi çıkıpta senin anne yada kızkardeşinin geçmişi hakkında ileri geri konuşmasına müsade etmezsin sanırım.Gerçektende konuşulcak bişey yapsalar bile.Bende etmem mesela.Ama bunu birisi bana demeye bedelini fena öder.Çünkü onun işi değil benim yada ailemin hayatını eleştirmek.Şu forumda millet kızlara kaşarr der.Çünkü onlarla yatmadıkları için..Ama bi kızla ilişkiye girmek için bu forumun en az %99u takla atar nasıl yaparım diye..Herkes önce aynada kendisine baksın..

256 Mesaj
22 Haziran 2012; 7:13:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

Sizler çok namuslusunuz.Onlar ise çok namussuz.İşin garibi ise şuradadır.Sen onun sınıfında birisi değilsin.Dolayısıyla onun sınıfındaki insanlar böyle şeylere aa şuna bak,namussuz gözüyle bakmıyorlar.Ama senin çevren ise bakıyor.Davul bile dengi dengine.Sen asıl kim oluyorsunda bir başkasının yaşamını eleştirebiliyorsun.Sana mı kaldı neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermek.Beren Saat deseki evlenmeden beraber olmayanlar sapık zihniyetlidir diye.Birçoğunuz tepki verir.Peki bu insanın bunu demeye nasıl hakkı yok ise seninde hakkının olmadığı ortadayken siz neden bunları dert ediyorsunuz.Bu arada bu kadın 1 yılda 3 sevgili yapmadı.İlk koyduğun resimdeki kişiden 3 yıl önce felan ayrıldı.Diğer iki kişi arasında ise en az 1 yıl var.Neyse sorun bu değil.Beni yada bir başkasını ilgilendirmez.Birisi çıkıpta senin anne yada kızkardeşinin geçmişi hakkında ileri geri konuşmasına müsade etmezsin sanırım.Gerçektende konuşulcak bişey yapsalar bile.Bende etmem mesela.Ama bunu birisi bana demeye bedelini fena öder.Çünkü onun işi değil benim yada ailemin hayatını eleştirmek.Şu forumda millet kızlara kaşarr der.Çünkü onlarla yatmadıkları için..Ama bi kızla ilişkiye girmek için bu forumun en az %99u takla atar nasıl yaparım diye..Herkes önce aynada kendisine baksın..

ben ahlaksiz kari vs. diye elestirmedim, sevgili diyorsun degil mi, bu kadar cok sevgili degistirilmez, eger degistiriliyorsa bunun adina sevgili denmez, burda reklam yapma istegi var gibi geliyor bana, tamam biriyle cikarsin sonra olmaz aradan zaman gecer baska biriyle takilirsin da bunlarinki boyle degil, bir bakiyosun biriyle ertesi baska biriyle , bunun normal vatandasin sevgili olmasi ile alakasi yok , sen isi benim kardesime anneme getirmeye calisarak terbiyesizlik etmissin.

1269 Mesaj

[3 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

22 Haziran 2012; 7:28:43 

İkincisi yakisikliymis. Digerleri berene yakışmıyor. Bir an once eski sevgilisine donsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Mutlak kesin olan tek şey gelecektir; çünkü geçmiş durmaksızın, sürekli değişir..

Uzaklaştırılmış
22 Haziran 2012; 7:34:34 

quote:

Orijinalden alıntı: ata1606

ben ahlaksiz kari vs. diye elestirmedim, sevgili diyorsun degil mi, bu kadar cok sevgili degistirilmez, eger degistiriliyorsa bunun adina sevgili denmez, burda reklam yapma istegi var gibi geliyor bana, tamam biriyle cikarsin sonra olmaz aradan zaman gecer baska biriyle takilirsin da bunlarinki boyle degil, bir bakiyosun biriyle ertesi baska biriyle , bunun normal vatandasin sevgili olmasi ile alakasi yok , sen isi benim kardesime anneme getirmeye calisarak terbiyesizlik etmissin.

İyide bu kadın haftada bir sevgili değiştirmiyor ki.Bülent İnaldan ayrılalı 3 yıl olmuş.Ondan sonra o genç çocukla görüldü.Ondanda ayrıldıktan sonra Kenanla çıkıyor.Günümüzde insanların 3 ayda bir sevili değiştiğini düşünürsek burada abartılcak bişey yok.Ayrıca neyin reklamını yapsın.Basına diğerleri gibi sevgilisini mi göstermeye çalıştı.Ben bi kere bile bu konuyla ilgili konuştuğunu hatırlamıyorum.Eğer reklam olayını konuşacaksak bu sektörde Beren en son sıralarda yer alır.İnsanların hayatı sizi ilgilendirmez.Reklam aşkı vs. de ilgilendirmez.Bizene.Bide olayı ailene getirmedim.Dikkatini çektiyse kendimide kattım orada..Ben kendi gibi düşünmeyen,kendi gibi giyinmeyen yada yaşamayan insanlara karışanlardan acayip nefret ederim.Sana neden kimse sen salak mısın 4-5 yılda bir sevili mi değiştirilir vs. demiyorsa sende bi başkasına sen neden 1 yılda 3 sevgili değiştin vs. diye hesap soramazsın..

1656 Mesaj
22 Haziran 2012; 7:38:05 

quote:

Bağlaç olan ''de, da'' ayrı yazılır ve ünsüz benzeşmesine uğramaz.

PS 4-PSN:erbaa82

Oynadığım oyunlar : BF 4, FIFA 15, PES 2015

Uzaklaştırılmış
22 Haziran 2012; 7:41:27 

cok tatli cok guzel tamam mi

256 Mesaj
22 Haziran 2012; 7:41:44 

quote:

İyide bu kadın haftada bir sevgili değiştirmiyor ki.Bülent İnaldan ayrılalı 3 yıl olmuş.Ondan sonra o genç çocukla görüldü.Ondanda ayrıldıktan sonra Kenanla çıkıyor.Günümüzde insanların 3 ayda bir sevili değiştiğini düşünürsek burada abartılcak bişey yok.Ayrıca neyin reklamını yapsın.Basına diğerleri gibi sevgilisini mi göstermeye çalıştı.Ben bi kere bile bu konuyla ilgili konuştuğunu hatırlamıyorum.Eğer reklam olayını konuşacaksak bu sektörde Beren en son sıralarda yer alır.İnsanların hayatı sizi ilgilendirmez.Reklam aşkı vs. de ilgilendirmez.Bizene.Bide olayı ailene getirmedim.Dikkatini çektiyse kendimide kattım orada..Ben kendi gibi düşünmeyen,kendi gibi giyinmeyen yada yaşamayan insanlara karışanlardan acayip nefret ederim.Sana neden kimse sen salak mısın 4-5 yılda bir sevili mi değiştirilir vs. demiyorsa sende bi başkasına sen neden 1 yılda 3 sevgili değiştin vs. diye hesap soramazsın..

yaw arkadas birak sen niye onun avukatligini yapiyorsun, surda acmisim konuyu iki muhabbet edicez dur bi hele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ata1606 -- 22 Haziran 2012; 7:50:29 >

1611 Mesaj
22 Haziran 2012; 7:58:09 

İyi yabancıya gitmiyor

Yaş 16
BİR DAMLA KAN BİR CAN DEMEKTİR www.turkiyekanbankasi.com
BİR DAMLA KAN BİR CAN DEMEKTİR https://twitter.com/trkykanbankasi
BİR DAMLA KAN BİR CAN DEMEKTİR https://www.facebook.com/groups/turkiyekanbankasi/

356 Mesaj
22 Haziran 2012; 8:10:07 

sanane læ züğürt anca bakarsın oturduğun yerden

“Beşiktaş şampiyon olsun, maç kazansın, kupa kaldırsın diye tutulmaz. Beşiktaşlılık bir değerler manzumesidir. Dürüstlüktür. Ahlaklı olmaktır. İyi insan olmaktır. Bir insan falanca fitbolcuyu, filanca başkanı sevdiğinden değil, takım sürekli şampiyon olduğu için hiç değil öncelikle ve esasen bu değerlere inandığı için Beşiktaşlı olur” Süleyman Seba
Gerçekleri tarih yazar tarih yine OLCAY ŞAHAN!

2113 Mesaj
22 Haziran 2012; 8:17:06 

aslında bu kız ünv de okurken yarışmaya katılıp ünlüolmasını filan sağlayan bir sevgilisi varmış. sonra adam trafik kazasında ölüyor. Kız ondan sonra zıvanadan çıktı. atlet değiştiri gibi herif değiştiriyor.
0

buda meşhur olduğu yarışma ve ölen sevgilisi
0

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1791 Mesaj
22 Haziran 2012; 8:30:11 

quote:

kadin degistiriyor yalniz sevgilileri , erkekle kadin arasinda bu konuda fark olmasi lazim.

beren saat sevgili buluyor ünlü ve zengin adam bundan sıkılıyor ayrılıyorlar yani erkek ayrılıyor berende başka erkeğe gidiyor zaten birbiriyle bağlantılı bunlar sen yanlış anlamışsın.. Ki bayanlar içinde aynı şey geçerlidir demet akalın vs örneklerde var.

1269 Mesaj
22 Haziran 2012; 10:39:59 

Ünlülerin çoğunda olan bir şey. Biri ile sevgili olurlar evlenirler, sonra boşanma aa bi bakmışsın başka bi ünlüyle. Türkiye'de zirvede olan ünlülerin evli olmaları çok zor bence

Samsung Galaxy S4 - Black Edition

Uzaklaştırılmış
22 Haziran 2012; 10:58:44 

Ya birde bu kadının nesini güzel buluyorlar anlamıyorum.

1379 Mesaj
22 Haziran 2012; 11:10:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

Size giren çıkan mı var ? Terbiyesiz herifler.

selam ben beren.
bu davranışını çok beğendim numaranı özel mesaj ile gönderirmisin?

Eskişehir Osmangazi University English Language Teaching (ELT)

94 Mesaj
22 Haziran 2012; 11:14:54 

quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

selam ben beren.
bu davranışını çok beğendim numaranı özel mesaj ile gönderirmisin?

793 Mesaj
22 Haziran 2012; 11:16:28 

İnsanların kaç sevgili değiştirmesi size ne arkadaşım.

O zaman sen söyle bize sen kaç sevgili değiştirdin.Şimdi sen bir sürü sevgili değiştirince normal olupta o insanlar sevgililerinden ayrılınca mı olay oluyor.

Kaldı ki anlaşamamışlardır ayrılmışlardır.Sanki ilk tanıştığın insanla evlenmen gerekir diye bir zorunluluk mu var...

6371 Mesaj
22 Haziran 2012; 12:07:00 

Fatmagül'ün Suçu Ne de bitti. Şimdi nasıl izleyeceğiz Beren'i?

yok size imza mimza, şımarıyorsunuz sonra...

2389 Mesaj
22 Haziran 2012; 12:10:18 

quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Fatmagül'ün Suçu Ne de bitti. Şimdi nasıl izleyeceğiz Beren'i?

Fatmagül'ün suçu ne vol 2

Iron Maiden , Testament , Death , Insomnium , Eluveitie , Ensiferum , Mötley Crüe , KISS , GnR , Led Zeppelin , Deep Purple Exodus , Anoreksi , Arch Enemy , Buckethead , Judas Priest , Quiet Riot , Rainbow , VanHalen , Disturbed , Draconian , Katatonia AudioSlave , Anathema , Trivium , HIM , Cradle Of Filth , Children of Bodom , Marilyn Manson , Immortal , Slayer ,
Black Label Society , Ozzy Osbourne , A7X , Nightwish , John5 , Amorphis , Korpiklaani , Agathodaimon...
"Hayatta aldatmayan tek aşktır gitar...Emek verince daima kazandırır......"

5273 Mesaj
22 Haziran 2012; 12:24:46 

yalnız o değil de beren saat hafta 40.000 lira alıyormuş yeni sezonda hiç bir dizide yer almayacağını açıklamış ve 60.000 lira teklif etmişler bu kadar göz önünde olmasa bu kadar popüler olmazdı o parayı da teklif etmezlerdi.Tamamen duygusal yani...

seat ibiza 1.6 stella kırmızı

LG G2

10765 Mesaj
22 Haziran 2012; 12:28:21 

beren saatin şöhret olmadan önceki oyunculuk yarısmasının bilirm..sırf onubn için izlerdim o programı..o zaman çok tatllıydı hala öyle....

215 Mesaj
22 Haziran 2012; 12:30:10 

quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

aslında bu kız ünv de okurken yarışmaya katılıp ünlüolmasını filan sağlayan bir sevgilisi varmış. sonra adam trafik kazasında ölüyor. Kız ondan sonra zıvanadan çıktı. atlet değiştiri gibi herif değiştiriyor.
0

buda meşhur olduğu yarışma ve ölen sevgilisi
0

ah be abicim yarışmayı dün gibi hatırlıyorum, ne kadar yazık, düşünsene ölüyoruz bizden sonra kalanlar hayatlarını nasıl yaşıyor erkeklerle gününü gün ediyor, böyle hayatın ben..

1925 Mesaj
22 Haziran 2012; 12:42:16 

quote:

ne alaka?

Ben bir yılda 3 sevgili değiştiriyorsam kızlar da değiştirebilir.Niye fark oluyormuş ?

Şimdi eminim ana bacı muhabbetine giriceksin.

256 Mesaj
22 Haziran 2012; 12:43:07 

quote:

Orijinalden alıntı: jang

ah be abicim yarışmayı dün gibi hatırlıyorum, ne kadar yazık, düşünsene ölüyoruz bizden sonra kalanlar hayatlarını nasıl yaşıyor erkeklerle gününü gün ediyor, böyle hayatın ben..

cocuk olmeseydi de iki aya kalmaz baska birini bulurdu beren yani ortada zaten guclu bir ask yok.

Uzaklaştırılmış
22 Haziran 2012; 13:24:48 

Abicim haklısın ünlü oldular diye herşeyi yapabileceklerini zannediyorlar.Halkımızda cahil bu tür şeylerle ilgileniyor yani sözüm meclisten dışarı.Yok kiminle kalkmış kiminle yatmış.Bu kadar göz önünde olmalarına izin vermemeliyiz.Açıkçası nefret ediyorum aynı senaryodan giden 10000 tane dizi var , haberleri açıyorum bunlar , gazeteyi açıyorum bunlar , sabah televizyonu açıyorum e gene bunlar , müzik kanalı açıyorum ha altyazıda gene bunların ne yaptıkları.Halkımız fesatlaştı iyice.

215 Mesaj
22 Haziran 2012; 13:48:56 

quote:

cocuk olmeseydi de iki aya kalmaz baska birini bulurdu beren yani ortada zaten guclu bir ask yok.

haklısın dostum insanın içinde varsa yapar ama ölüm apayrı bişi sonuçta insan kendini ölenin yerine koyunca çok kötü hissediyor

54 Mesaj
22 Haziran 2012; 14:12:20 

herkes sıraya girsin,kaynak yapmayın beyler

706 Mesaj
22 Haziran 2012; 14:15:01 

Her röportajında eski ölen sevgilisini unutamadığını söyler kendisi.

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
1 gün 2 sa. 53 dk. kadarı kaldı.
22 Haziran 2012; 14:15:39 

0

bi bülent kaldı herhalde
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » BEREN SAAT Ve Sevgilileri
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453