Şimdi Ara

YENİ YASAYA GÖRE PASAPORT KAYDI NASIL YAPILIYOR ? ANLATIMI İÇERİDE... (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.051
Cevap
42
Favori
213.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sabahtan beri deniyorum Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı. uyarisi geliyor.Telefon ediyorum guncelleme var dediler farkli bilgisayarlardan deneyin ara sira dediler ama sonuc yok.Benim misafir yarin gidiyor yurtdisina.Kimlik pasaport bilgilerini vs aldim.O yurt disindayken yapabilir miyim ben telefonu onun uzerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mike Tyson

Hocam sabahtan beri deniyorum Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı. uyarisi geliyor.Telefon ediyorum guncelleme var dediler farkli bilgisayarlardan deneyin ara sira dediler ama sonuc yok.Benim misafir yarin gidiyor yurtdisina.Kimlik pasaport bilgilerini vs aldim.O yurt disindayken yapabilir miyim ben telefonu onun uzerine.

Tabi ki yaparsınız
    Edevlet şifresi ve pasaport bilgilerinin yanınızda olması yeterlidir
    Saatte bir kez,edevlete girip kayıt yapmayı deneyeceksiniz
    Hata vermesi sistemdeki yoğunluktan kaynaklanıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun ikindi vaktinden beri Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı. uyarisi aliyorum surekli deniyorum.Kayit yapabilen var mi acaba?

• quote:

Dun ikindi vaktinden beri Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı. uyarisi aliyorum surekli deniyorum.Kayit yapabilen var mi acaba?

3 hafta önce,ben de edevlet kaydı yaparken aynı hatayı alıyordum,
    Bir iki gün içindeki denemelerden sonra kayıt tamamlanmıştı
    Gün içinde ara ara edevlete girip deneyin,mutlaka tamamlanır

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

quote:

Dun ikindi vaktinden beri Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı. uyarisi aliyorum surekli deniyorum.Kayit yapabilen var mi acaba?

Ayni bilgisayarla mi denediniz hep?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

quote:

Ayni bilgisayarla mi denediniz hep?

Evet

• Elimde 1 adet pasaport kaydı var
    Vergi hariç 150 tl (lütfen pazarlık yapmayalım)
    2 senedir birkaç arkadaşa kayıt yaptım
    Çok şükür sorun yaşanmadı
    İlgili arkadaşlar pm atsın veya 05324814991

• Caferhan kullanıcısına yanıt
    @optimus95 nikli arkadaşa satılmıştır

• Kayit islemleri hala ilk mesajdaki gibimi yapiliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn.Martell

Kayit islemleri hala ilk mesajdaki gibimi yapiliyor ?

Harcı,vergi dairesine veya Gelirler Vergi Dairesinin internet sayfasına yatırıyorsunuz
    Kayıt sadece edevlet ile oluyor,bayilerden olmuyor

• Arkadaşlar şimdi yurt dışından bir akraba geldi ama Türk pasaportu ile giriş yapmamış parayı internet bankacılığı ile yatarsam e devlet şifresi alsak olur mu. Yoksa bayilerden mi yaptırmak gerekir

• Beyler parayi yatirdik ama 1 hafta gecti simdi kayit olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: YouLiYan

Türk vatandaşlığım ve Bulgaristan pasaportum var. Bayiden kayıt yapabilmem için hangi evraklara ihtiyacım var? Çifte vatandaş olup çözümü bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Bnde bayiden yaptircam ama nereye gidrersem e devlet diyor ayni durumdayiz

• Caferhan a teşekkür. Anlattığı bilgiler çok yararlı oldu.

• Arkadaşlar bayilerde kayıt yapılmıyor. Sadece e devletten kayıt yapılıyor. Ayrica pasaportun yurda giriş Tarihi 60 günü gecmemeli.

• Pasaport kaydindan sonra ayni pasaporta 2 yıl kayıt yapılamıyor. Mesela 2015 eylülde Kayıt yapıldı ise ayni pasaporta 2017 ocak ayında tekrar kayıt yapılabilir. Sorusu olan pm atabilir.

• Vergiler maliye nin internet vergi dairesine de kredi karti ilede yaptırılabilir.

• Arkadaşlar benim sormak istediğim konu şu, diyelim 60 gün dolmadan yurt dışından giriş ve çıkış yapıldı ve bu pasaporta ilk giriş yaptığı andaki 60 gün dolmadan kayıt hakkı kullanabiliyor mu yani pasaportun sahibi tekrar yurt dışında ama kayıt yapmak isteniyor teknik olarak prosedür nasıl işliyor böyle bir olayla karşılaşan oldu mu hiç

• 2012 tarihli bu bilgilendirme için ilk önce teşekkür ediyorum. Ve bu bilgilendirmeye yakışır bir soru sormak isterim. Gören okuyan olursada cevap beklerim :)
    Glaxy s3 neo hediye edildi. Tlfon sıfır. Kaydını yaptırdım, sorgulamada ımeı numarası yolcu berabende kayıt diyor. Benim asıl sormak istediğm wi-fi ağına neden bağlanmadığı. Hiç bir yerde kablosuz ağa bağlanmıyor. Bu konuda bilgisi olan varmıdır acaba? Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlı

Arkadaşlar benim sormak istediğim konu şu, diyelim 60 gün dolmadan yurt dışından giriş ve çıkış yapıldı ve bu pasaporta ilk giriş yaptığı andaki 60 gün dolmadan kayıt hakkı kullanabiliyor mu yani pasaportun sahibi tekrar yurt dışında ama kayıt yapmak isteniyor teknik olarak prosedür nasıl işliyor böyle bir olayla karşılaşan oldu mu hiç

Yurda giril yapınca Türk şebekesine ait simkartı telefona taktığı anda 60 günlük geri sayım başlar.
    ve 60 gün dolmadan,misal 45 gün sonra tekrar yurtdışına çıktı,
    Seneye tekrar geldiğinde telefon şebeke servisine kapalı olur.Kayıt yapması gerekir

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.