Şimdi Ara

YENİ YASAYA GÖRE PASAPORT KAYDI NASIL YAPILIYOR ? ANLATIMI İÇERİDE... (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.050
Cevap
42
Favori
213.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

quote:

Orijinalden alıntı: justings

Arkadaşlar yurtdışından gelen telefonu kayıt için amcaoğlumun pasaportunu kullanacağım.Ama şöyle bi durum var.Amcaoğlum en son yurtdışından türkiyeye giriş yapalı bir kaç sene olmuş bu konuda bi sıkıntı olurmu.En son ülkeye giriş olarak 1 ay diye duydum ama tam emin olamadım.Sizlerin görüşünü bekliyorum

1 ay dan faz la ise olmaz

Saolun çok teşekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasippp

az önce btk ile görüsştüm ayı durumdayım bende ancak 1-3 güne açılacağını sçylediler arada bir sim kartını cıkartıp kapatıp acıp denemen gerek tabi.

Benzer bir durumda bende vardı;
    Telefonu ilk gün açarken M6.. bilmem ne hatası veriyordu. Şebeke engellendi diyordu. Sonra M6 hatasını bıraktı ama 1 gün daha açılmadı telefon. CAFERHAN hocam 15 saatte açıldığını söyleyince, Turkcell hattımı kestirip onunlada denedim direk açıldı. Ardından vodafone la denedim oda açıktı. Kısacası mümkünse farklı hatlarlada deneyiniz.
  • Arkadaşlar Merhaba, benim arkadaşım yurt dışından 4 temmuzda geldi, 3 gün önce arkadaşın kardeşinin pasaportu ile Ziraat Bankasına gidip 115 tl harç parasını yatırdık. Fakat kardeşi 18 yaşından küçük olduğu için Turkcell bayisi anne-baba olmadan işlem yapamıcaklarını söylediler. Anne - baba da yurtdışında ve ağustosun 4'ünde işlem yapma hakkım doluyor. Parayı da yatırdık herhangi başka bir çözüm yolu bulunabilir mi ? bulunamazsa eğer Ziraat Bankasın'a gidip 115 tl'yi hemen alabilirmiyim ? veya bana verilmiş olan dekont başka birinin pasaportu üzerinden para vermeksizin birdaha, değiştirilme gibi durum var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...
  • Bankaya vergi ödemesi için gittiğimizde yanımızda pasaport olması gerekli mi? Çünkü bildiğim kadarıyla bazı bankaların online şubesinden bile vergi yatırılabiliyormuş. Pasaport olmadan bankaya gittiğimizde bizden hangi bilgileri istiyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

Bankaya vergi ödemesi için gittiğimizde yanımızda pasaport olması gerekli mi? Çünkü bildiğim kadarıyla bazı bankaların online şubesinden bile vergi yatırılabiliyormuş. Pasaport olmadan bankaya gittiğimizde bizden hangi bilgileri istiyorlar?

Tc no ve imei no yeterli başka bişey gerekmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xwool

Arkadaşlar Merhaba, benim arkadaşım yurt dışından 4 temmuzda geldi, 3 gün önce arkadaşın kardeşinin pasaportu ile Ziraat Bankasına gidip 115 tl harç parasını yatırdık. Fakat kardeşi 18 yaşından küçük olduğu için Turkcell bayisi anne-baba olmadan işlem yapamıcaklarını söylediler. Anne - baba da yurtdışında ve ağustosun 4'ünde işlem yapma hakkım doluyor. Parayı da yatırdık herhangi başka bir çözüm yolu bulunabilir mi ? bulunamazsa eğer Ziraat Bankasın'a gidip 115 tl'yi hemen alabilirmiyim ? veya bana verilmiş olan dekont başka birinin pasaportu üzerinden para vermeksizin birdaha, değiştirilme gibi durum var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...

Ana-baba ordan vekaletini fax lasın,bayi ye sor,sonra dene,aklıma bu geldi,
    Veya bankaya dekontla beraber gidip,durumu anlat,bankadan paranı alırsın
    Yatırdığın para başka bir kişiyle değitirilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caferhan -- 29 Temmuz 2013; 11:37:45 >

• 1 adet pasaport hakkım satılıktır
    Vergi hariç 150 tl istiyorum
    Edevlet kaydı olacak
    Gerekirse pm
    Veya arayabilirsiniz
    05326873258

• arkadaşlar e-devletten kaydı bitirdim

yalnız burada avea-vodafone veya turkcelle de gitmek gerektiği yazıyor, geçerli mi hala bu ?
    birde e-devletten kaydı dün yaptım ne zaman açılır telefon yardımcı olabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacikemal

arkadaşlar e-devletten kaydı bitirdim

yalnız burada avea-vodafone veya turkcelle de gitmek gerektiği yazıyor, geçerli mi hala bu ?
    birde e-devletten kaydı dün yaptım ne zaman açılır telefon yardımcı olabilir misiniz

Edevletten kayıt yaptınız zaten,bayilerle işiniz yok,
    Dün saat kaçta yaptınız?
    Normalde 15-20 saat sonra açılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

Orijinalden alıntı: hacikemal

arkadaşlar e-devletten kaydı bitirdim

Edevletten kayıt yaptınız zaten,bayilerle işiniz yok,
    Dün saat kaçta yaptınız?
    Normalde 15-20 saat sonra açılıyor

Sabaha karşı 5 de hocam

Teşekkürler akşama açılır sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

1 adet pasaport hakkım satılıktır
    Vergi hariç 150 tl istiyorum
    Edevlet kaydı olacak
    Gerekirse pm
    Veya arayabilirsiniz
    05326873258

Satılmıştır,teşekkür ederim

• e devletten kayıt yaptıtıken kendi E DEVLET şifremizle mi yoksa pasaport sahibininmi Edevlet şifresiyle kayıt yaptıracaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: revelax

e devletten kayıt yaptıtıken kendi E DEVLET şifremizle mi yoksa pasaport sahibininmi Edevlet şifresiyle kayıt yaptıracaz

Pasaport sahibinin edevlet şifresiyle

• iş bankası internet şubesinde ilgili kodu bulamadım. nereden yapıldığı hakkında bilgisi olan var mı ?
  • Arkadaşlar bende aynı sorundan muzdaribim sanal pazarda değermedya adıyla satış yapan şerefsizin birinden aldık
    uzun süredir arazi herif telde 2-3 aydır kapalı neyse sormak istediğim bir kaç gün içinde Rize'ye gideceğim
    kendime ait pasaportum var oradan Gürcistan'a günü birlik gidip gelsem dönüşte pasaport kaydı yapabilir miyim ?
    Yoksa 1 gün kalmak gerekir mi?

şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demiray68 -- 6 Ağustos 2013; 11:01:58 >
  • cevap veren yok mu arkadaşlar???
  • ben bir tane iphone 5 aldım komşumun gürcistan pasaportu var telefonu onun pasaportuna kaydettirebilirmiyiz acaba. ?iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

ben bir tane iphone 5 aldım komşumun gürcistan pasaportu var telefonu onun pasaportuna kaydettirebilirmiyiz acaba. ?iyi günler

Pasaport sahibine ait ikametgah ile kaydedersiniz

• Turkcell 25 lira istiyor, tanıdık bulmak lazım parasız yapacak bir de bize 25 normal fiyatıdır fazla isteyene vermeyin dediler utanmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katates Pızartması -- 13 Ağustos 2013; 23:02:07 >
  • Iphoneyi sattim tesekurler

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.