Muavin olmak (ACİLL)
28 Cevap3438 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

141 Mesaj
21 Haziran 2012; 23:26:59 

Merhaba arkadaşlar şuan yaşım 17 bir ay sonra 18 e girceğim ve bir seyahat firmasında muavin olmak istiyorum Malum okullarda tatil ve bu tatili iyi değerlendirip biraz para kazanmak istiyorum ve maaşları ortalama ne kadardır ? .Bu iş nasıldır fazla yorucumudur ve çok zormudur ? Uyku sorunum olmaz otobüsle çok seyahat etmişliğim var seyahat etmek ile muavin olmak farklı ama hiç yoktan ortamı biliyorum ve yaştan dolayı sıkıntı olurmu fiziğim düzgün allaha şükür diksiyonum iyi ve son olarak bir sorum daha olacak Host ile muavin arasındaki fark nedir şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Prestige -- 21 Haziran 2012; 23:47:30 >

141 Mesaj
21 Haziran 2012; 23:47:03 

Hiç mi yok bu işi bilen veya yapan ya acil arkadaşlar bir an önce bir işe başlamam lazım

67 Mesaj
21 Haziran 2012; 23:50:18 

Sefer basi para aliyorsun. Benim arkadas 80 tl urfa istanbul seferinde aliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

"Devlet için tek gerçek vardır.Devletin bekası."

141 Mesaj
21 Haziran 2012; 23:51:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

Sefer basi para aliyorsun. Benim arkadas 80 tl urfa istanbul seferinde aliyordu.

Sağol bilgi için ama biraz daha açıklayıcı bilgiler lazım.

25 Mesaj
21 Haziran 2012; 23:59:28 

geçen sene bir tur firmasında aynı görevi yapmıştım. öncelikle uyku ve yemek duzenı dıye bırşeyın kalmıyor. burdan antalyaya gıdıyorsun 13 saat,yolcuları dağıt valizlerini ver. sonra arabayı temızle doneceklerı al 45 dakka sonra geri yola çıkıyorsun. Ama guzel yanları da var. kafa yolcular olursa keyifli geçer mesain. çeşit çeşit insan da var sıkıntı yaratabılecek tarzda. Ama en guzel yanı dınlenme tesıslerınde bedava yemek

yagizkarahann.wordpress.com

1133 Mesaj
22 Haziran 2012; 0:09:09 

zerzavatçı bu konuda bilgili ondan yardım alabilirsin

..:: DH Elektronik Kulübü ::..

Genç Otomasyoncu :))

141 Mesaj
22 Haziran 2012; 0:14:45 

quote:

Orijinalden alıntı: TheJournalist

geçen sene bir tur firmasında aynı görevi yapmıştım. öncelikle uyku ve yemek duzenı dıye bırşeyın kalmıyor. burdan antalyaya gıdıyorsun 13 saat,yolcuları dağıt valizlerini ver. sonra arabayı temızle doneceklerı al 45 dakka sonra geri yola çıkıyorsun. Ama guzel yanları da var. kafa yolcular olursa keyifli geçer mesain. çeşit çeşit insan da var sıkıntı yaratabılecek tarzda. Ama en guzel yanı dınlenme tesıslerınde bedava yemek

Hocam maaş durumu nedir peki

141 Mesaj
22 Haziran 2012; 0:16:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

zerzavatçı bu konuda bilgili ondan yardım alabilirsin

zerzavatci abinin profili kapalı baktım

360 Mesaj
22 Haziran 2012; 1:06:05 

yolculuk yapmayı sevdiğin için bu işi düşündüğünü varsayıyorum vazgeç. Hergün farklı yerlere gitsen neyse ama günlerce aynı yol üzerinde mekik dokumak hoş birşey değil.

Çal Çingene

7267 Mesaj
22 Haziran 2012; 1:13:00 

Dostum uyku senin için önemliyse, 5 paralık insanlara gece 4 te karamel makiyato hazırlamak (elmalı çay istendi benden) zoruna gitmeyecekse, bacakların yorgun argın seni taşıyamazken yolcunun birisi ne kadar az servis yaptın deyince (ki firmanın verdiği programı uygularsın) kızmayacaksan, kro şoförlere tahammülün varsa gir.

Ben çalıştım. Kamil Koç'ta.İzmir'de herifin birisiyle tartışıp 60 Tl ceza yedim. Bagaj kapağını üzerine indirdiğimi falan iddia etti. Kafası güzeldi sanırım ama yolcuydu ve mecburen haklıydı firmaya göre.
Sonra oradan ayrdıldım.

Otobüs iş Türkiye firmalarında yapılacak iş değil.

Tanıdığımın Bulgaristan'a çalışan ufak firması var. Oradayım senelerdir her yaz. Rahatım.

Ama anladığım kadarıyla sende öyle bir şans yok.

Uzak dur kesinlikle.

Maaş ise ortalamadır. 750-900 arasında değişir. 900 alman %1 ihtimal. Uykusuzluktan ölmen gerekir.

Cezaları vs . cabası.

mantık..

1205 Mesaj
22 Haziran 2012; 2:20:43 

MUAVİN DAHA KIDEMLİDİR hosttan hemen muavin olman imkansız biraz kap işi host iyice öğren muavin 10 yıl 7 yıl sonra kaptan

MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2007 & MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2012 6 sıra silindir 422 Bg
ECZACI

1097 Mesaj
22 Haziran 2012; 2:25:09 

Yeni çıktım. 3gun çalıştım kısa yol 40 uzun yol 80 tavsiye etmem ama. Paraya aldanma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Tarihin en büyük buluşu yapılmış, proleter tip bir devlet yaratılmıştır. Yeryüzünde hiçbir güç sovyet devletinin yaratılmış olduğu gerçeğini yok edemez. Bu tarihsel bir zaferdir. Yüzlerce yıldır devletler burjuva modele göre yaratıldı ve ilk kez burjuva olmayan bir devlet keşfedildi. Yönetim aygıtımız bozuk olabilir; ama icat edilen ilk buharlı makinenin de bozuk olduğu söyleniyor. Hatta hiç kimse bu buharlı makinenin çalışıp çalışmadığını bilmiyor; ama önemli olan bu değil; önemli olan buharlı makinenin bulunmuş olmasıdır. İlk buharlı makinenin hiçbir işe yaramadığını varsaysak bile, somut gerçek, bugün artık buharlı makinelere sahip olduğumuz gerçeğidir. Yönetim aygıtımız çok bozuk olsa bile, onun yaratılmış olduğu gerçeği değişmez.
HANDİ ADAY CUMHURBAŞKANI OLMALI- TIKLA VER OYUNU

141 Mesaj
22 Haziran 2012; 7:25:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

MUAVİN DAHA KIDEMLİDİR hosttan hemen muavin olman imkansız biraz kap işi host iyice öğren muavin 10 yıl 7 yıl sonra kaptan

Hocam host nedir tam olarak ve yaptığı işler nedir ? Maaşları ne kadardır bilgilendirirsen sevinirim

312 Mesaj
22 Haziran 2012; 8:26:30 

otelde çalış.

"Türkiye’de bazı güçler var, onları anlattık kendisine. O da “Bizim gücümüz nedir” diye sordu. “Bizim gücümüz kalbimizdir” dedik. “Peki transfer?” diyor, ben “Give me two days” diyorum. Peki “Şu pozisyona adam” diyor ben bu kez “possible” deyince seviniyor ancak “But give me two weeks” dediğimde yıkılıyor. En sonunda “gücümüz yok baş edemeyiz” dedi. “Baş edeceğiz, zaten böyle kazanacağımız için sen efsane olacaksın”

Önder Özen - Slaven Bilic

137 Mesaj
22 Haziran 2012; 8:27:29 

quote:

Urfa cesur

ŞAMPİYONLUK YAKIN,IŞIKLARI KAPATIN !

1205 Mesaj
22 Haziran 2012; 10:12:58 

quote:

Orijinalden alıntı: 4Prestige

Hocam host nedir tam olarak ve yaptığı işler nedir ? Maaşları ne kadardır bilgilendirirsen sevinirim

Host firmanın değişik otobüslere verdiği servis memurudur kardeşim.Mesela ankara istanbul peron yaparsın istanbulda başka bi araçla başka şehire falan gidersin.Sürekli otobüs değiştirirsin.Muavin olmak bence daha zevkli sabit çalışırsın otobüsü falan yıkarsın perona çekersin

MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2007 & MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2012 6 sıra silindir 422 Bg
ECZACI

141 Mesaj
22 Haziran 2012; 18:15:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

Host firmanın değişik otobüslere verdiği servis memurudur kardeşim.Mesela ankara istanbul peron yaparsın istanbulda başka bi araçla başka şehire falan gidersin.Sürekli otobüs değiştirirsin.Muavin olmak bence daha zevkli sabit çalışırsın otobüsü falan yıkarsın perona çekersin

Hocam ama host luk biraz daha kolay galiba muavinin işi biraz daha zor

1205 Mesaj
22 Haziran 2012; 18:21:11 

quote:

Hocam ama host luk biraz daha kolay galiba muavinin işi biraz daha zor

aynnenn

ECZACI

141 Mesaj
22 Haziran 2012; 18:22:46 

Hocam son bir sorum olcak host luk için yaş sınırlaması varmı ?

67 Mesaj
22 Haziran 2012; 18:50:33 

quote:

Orijinalden alıntı: yerimseniDH

Urfa cesur

Olm bak git ben seni yerim

En sqcma nick bu olsa gerek

Astor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

"Devlet için tek gerçek vardır.Devletin bekası."

137 Mesaj
22 Haziran 2012; 19:15:52 

quote:

Olm bak git ben seni yerim

En sqcma nick bu olsa gerek

Astor

Tatlises

ŞAMPİYONLUK YAKIN,IŞIKLARI KAPATIN !

141 Mesaj
22 Haziran 2012; 20:26:08 

quote:

Hocam son bir sorum olcak host luk için yaş sınırlaması varmı ?

Yokmu hiç cevap ?

3334 Mesaj
22 Haziran 2012; 20:30:40 

babam terminalde muavin istediğini sor

Intel Core i5 2500K//Gigabyte Z68P-DS3//Kingston 2*4 gb 1333 mhz cl9//Gigabyte GTX 660 WF//Seagate Barracuda 7200.12 500 gb 16 mb//Gigabyte Setto II 142 550 watt//Samsung S22B150 21.5" Full HD

141 Mesaj
22 Haziran 2012; 23:47:37 

quote:

Orijinalden alıntı: hærun

babam terminalde muavin istediğini sor

Hocam öncelikle muavinlik bitti bayağı zor bir iş ve o yüzden Hostluğu sorcam Host olmak için mecburi yaş sınırlaması varmıdır ve görevleri nelerdir tam olarak.

826 Mesaj
23 Haziran 2012; 12:39:05 

otobüslerde hostluk yapmak yerine bodrumda bir gece klübünde komi yada bir otelin barında barmen,komi olmak daha mantıklı en azından daha eğlenceli uğrama otobüslerle

141 Mesaj
23 Haziran 2012; 15:04:20 

quote:

Orijinalden alıntı: The_GodFather.

otobüslerde hostluk yapmak yerine bodrumda bir gece klübünde komi yada bir otelin barında barmen,komi olmak daha mantıklı en azından daha eğlenceli uğrama otobüslerle

Hocam yaşadığım şehir izmir burada çeşmede çalışan arkadaşlarım var ama otel & Bar işlerini sevmiyorum otobüslere ayrı bir ilgim var o yüzden konuyu açıp fikirlerinizi almak istedim muavinlik ve hostlukla ilgili.

141 Mesaj
6 Temmuz 2012; 22:57:43 

up

Bu saatten sonra alımlar devam edermi ? Bazı nedenler yüzünden geç kaldım bayağı

233 Mesaj
7 Temmuz 2012; 1:12:17 

Güzel klimalı bir otobüs şirketine kapak attınmı en güzel işlerden muavinlik ama en önemlisi seni yol tutmayacak yani dayanıklılıgın kuvvetli olacak gerisi boş zaten benim annemin üyesi oldugu bir dernek vardı arada gezilere giderdik 3 şöför degişdi muavin degişmedi yani kalıcı bir meslek birde adam kızını getiriyordu ilk 10 dk hizmet edip 2 saat aşagıda bir yerde yatıyordu sonra kek dagıtıp geri yatıyordu bizim gezdimiz yerleri geziyordu beleşden kebab yiyordu

Yani digecegim tur şirketine kapat atarsan süper olur gezersin yemek yersin az iş yaparsın bence en iyi meslek muavinlik

141 Mesaj
7 Temmuz 2012; 7:44:38 

quote:

Orijinalden alıntı: hayvanat9999

Güzel klimalı bir otobüs şirketine kapak attınmı en güzel işlerden muavinlik ama en önemlisi seni yol tutmayacak yani dayanıklılıgın kuvvetli olacak gerisi boş zaten benim annemin üyesi oldugu bir dernek vardı arada gezilere giderdik 3 şöför degişdi muavin degişmedi yani kalıcı bir meslek birde adam kızını getiriyordu ilk 10 dk hizmet edip 2 saat aşagıda bir yerde yatıyordu sonra kek dagıtıp geri yatıyordu bizim gezdimiz yerleri geziyordu beleşden kebab yiyordu

Yani digecegim tur şirketine kapat atarsan süper olur gezersin yemek yersin az iş yaparsın bence en iyi meslek muavinlik

Hocam iyi meslek ten olabilir ama sadece yaz tatilinde çalışıcam bakarsın bulursak işi seneyede devam ederim.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.468