Vodafone Freezone Sinema Bileti 1 bilet alana 1 bilet bedava 2013 Mayıs'a kadar
96 Cevap60508 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen : invisible
Giriş

177 Mesaj
Katılım Zamanı:
1 Ağustos 2005;
Durum:
Forumda değil
21 Haziran 2012; 22:15:55 

FreeZone’lulara, 21 Hazirandan itibaren, Pazartesi ve Perşembeleri günleri, sinemalarda 1 Bilet aldıklarında 1 Bilet Hediye!

Üstelik 40’tan fazla şehirde, 130’dan fazla sinemada!

Kampanyadan yararlanmak isteyen Freezone’lular, SINEMA yazıp 6666’ya SMS gönderip şifrelerini, kampanya günleri olan, Pazartesi ve Perşembe günleri anlaşmalı sinemalardan kullanabilirler.

Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa!

Esaslar

* 26 yaş altı Vodafone bireysel hat kullanıcılarından Vodafone FreeZone'lu olan aboneler için Fida Filmin anlaşmalı olduğu şehirlerde ve sinemalarda geçerli sinema kampanyasıdır.

* Kampanya’da şifre alma ve kullanma 21 Haziran 2012 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılabilir

* FreeZone’lu olmak için “FREEZONE” yazıp 1525’e göndermek ve belirlenen kosulları tasımak gereklidir.

* Kampanya hafta içi 2 gün (Pazartesi ve Perşembe), anlaşmalı tüm salon, film ve seanslarda geçerlidir. Anlaşmalı salon listesi www.vodafonefreezone.com ve www.vodafone.com.tr sitelerinde yer almaktadır. ilk ve orta öğretim sömestre, Resmi Tatil ve Bayram günleri kampanya uygulaması dışındadır, arefe günleri gibi yarım günlük resmi tatillerde ise kampanya aynı koşullarda uygulanmaya devam etmektedir.

* Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone FreeZone üyeleri, SINEMA yazıp 6666’ya SMS gönderip şifrelerini, kampanya günleri olan, Pazartesi ve Perşembe günleri anlaşmalı sinemalardan kullanabilirler. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır ve şifrenin alındığı gün boyunca geçerlidir; kullanılmayan şifreler 24 saat sonunda geçerliliğini yitirir.

* Şifre almak için SINEMA yazıp 6666’ya gönderilen tüm sms’ler 40 krs olarak ücretlendirilecektir.

* Kampanyaya katılmak için Vodafone FreeZone’lu olmak ve faturasız aktif hat kullanıcıları için son 30 gün içinde tek seferde en az 20 TL CepLira yüklemis olmak veya faturalı aktif kullanıcı olmak gereklidir.

* Kampanya kapsamında, kampanya katılım koşullarını yerine getirmiş Vodafone Freezone üyeleri, hafta içi Pazartesi ve Perşembe günleri, anlaşmalı sinemalardaki tüm salon, film ve seanslarda, söz konusu film ve seans için anlaşmalı sinemalar tarafından açıklanan ücreti karşılığında bir bilet satın aldıklarında, kendilerine ikinci bir bilet anında ücretsiz olarak verilecektir. Yani, kampanyaya katılım koşullarını yerine getirmiş Vodafone FreeZone üyesi, 1 (bir) sinema bileti karşılığında, 2(iki) adet sinema bileti elde edecektir.

* 3D filmlerde gözlük bedeli bilet fiyatına dahil olmayıp gözlük bedeli, ilgili Vodafone FreeZone üyesi tarafından karşılanacaktır.

* Kampanyaya katılım limitlerle sınırlıdır. Her FreeZone’lu kampanyadan 1 gün içinde 1 defa, 1 ay içinde en fazla 2 defa faydalanabilir.

* Kampanya katılımı için şifrelerini alan FreeZone’lular; kampanya günleri olan Pazartesi ve Perşembe günlerinde, anlaşmalı sinemalardaki POS cihazlarına telefon numaralarını ve kampanya şifrelerini girip, onay slip'ini aldıklarında, bu kişilere bir sinema bileti aldıklarında ikinci bilet ücretsiz verilecektir. FreeZone'lular biletleri anlaşmalı sinemaların gişelerindeki mevcut ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabilirler.

* Vodafone Telekomünikasyon A.S kampanyada degisiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkını saklı tutar.

* Kampanya günlük ve aylık katılım sınırlarının dışında toplam azami bilet adeti ile de sınırlıdır.

* Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

http://www.vodafonefree...1&PageName=ozgurce-izle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 21 Haziran 2012; 22:38:53 >

913 Mesaj
Referanslar: 2

Katılım Zamanı:
21 Eylül 2010;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
21 Haziran 2012; 22:33:13 

İyi oldu bu. Çok iyi...

Referanslar: ressam_7 - darkstone78 - vedatkara - syruse - evrekas- turkuaz50 - yesil-111 - metrikk - secilburgaz - benliharun - elfen_lied - lordspear - aileia - 25485a - pvp_headshot - chatlaxs - catamaranoo - ceviz ağacı - catry - maxmeteor - greenflash - tenahiz - çaylaq - uncrowned king - Ps3 takas-satış bölümünden 4-5 arkadaş...

3690 Mesaj
Referanslar: 11

Katılım Zamanı:
20 Nisan 2002;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
21 Haziran 2012; 22:35:51 

vaaay ilk defa çok işe yarar bir kampanya..adam bulsam her hafta giderim yaz sezonunda..

edit: dediğim anda izmirde olabilecek en kötü sinemada var sadece..

tabii ki hiç işe yaramaz bir hal aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_mehmet -- 21 Haziran 2012; 22:37:42 >

-Sattığım ürünleri satış sitelerinden 12 taksitle alabilirsiniz.Ancak referanssız arkadaşlara sadece direk para aktarma tarzı satışlar,referanslı üyelere ise güvenli alışveriş tarzı satışlar yapabilirim.
-tsunami41 nickli arkadaş izmirden x1800xl vga alacaktı ve alacağı kişiye güvenmeyip tam tamına 375ytl yi benim hesabıma geçti ve benden elden almamı rica etti kartı ki sadece forumdan tanışıklığımız var.ben de kartı alıp anında kargoya verdim....bu bile yeterli sanırım...teşekkürler tsunami41 =)...devamı profilde
NOT: rezerve sadece ürün ücretinin yüzde 20si kapora ile yapılır bıktım sözünden dönenlerden[size]

177 Mesaj
Katılım Zamanı:
1 Ağustos 2005;
Durum:
Forumda değil
21 Haziran 2012; 22:39:11 

quote:

Orijinalden alıntı: emrekuru

keşke sinema bileti yazsaydın başlığa da. otobüs/ uçak bileti diye balıklama atladım

tamamdır

416 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Ekim 2010;
Durum:
Forumda değil
21 Haziran 2012; 22:43:50 

cinemaximumlarda geçiyomu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

195 Mesaj
Referanslar: 7

Katılım Zamanı:
16 Ocak 2007;
Durum:
Forumda değil

21 Haziran 2012; 22:55:02 

adana cinemaximum yok.avsarla idare.edeceğiz

368 Mesaj
Referanslar: 6

Katılım Zamanı:
5 Ekim 2008;
Durum:
Forumda değil

21 Haziran 2012; 23:04:16 

iyi oldu, teşekkürler vodafone :) 20 lira yükleme koşulu da iyi yoğunluğu az da olsa önler bence :)

Referanslarım: azizcinar (kontör satıldı), AcHy (kontör satıldı), Ankara1234 (divx player satıldı), macgyver33 (divx player satıldı), signore (kupon satıldı), OnuR (kupon satıldı)

427 Mesaj
Referanslar: 13

Katılım Zamanı:
14 Eylül 2008;
Durum:
Forumda değil

21 Haziran 2012; 23:06:30 

Çok iyi oldu bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

19 Mesaj
Katılım Zamanı:
27 Nisan 2012;
Durum:
Forumda değil
21 Haziran 2012; 23:07:56 

Bız ıhtıyatladık freezonelu olmaya yasımıs kurtarmıyor. Vay be... Yaslanmısız haa...

529 Mesaj
Katılım Zamanı:
15 Aralık 2007;
Durum:
Forumda değil

21 Haziran 2012; 23:13:22 

nerede bu sinemaların listesi yahu göremedim sitelerinde?

177 Mesaj
Katılım Zamanı:
1 Ağustos 2005;
Durum:
Forumda değil
21 Haziran 2012; 23:16:22 

quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

nerede bu sinemaların listesi yahu göremedim sitelerinde?

http://www.vodafonefree...1&PageName=ozgurce-izle

flashlı bir seçenek var orada.

111 Mesaj
Katılım Zamanı:
11 Aralık 2011;
Durum:
Forumda değil
21 Haziran 2012; 23:58:59 

öğrencilik bitti askere gideceğiz işe başlıycaz yeni yapıyorsun be freezone :) neyse faydalanırız yinede

2042 Mesaj
Referanslar: 144

Katılım Zamanı:
20 Nisan 2011;
Durum:
Forumda değil

22 Haziran 2012; 0:08:34 

iyi olmuş sonuçta rekabet oluşması iyidir :).. ben avealıyım avea da bu işe girer yakında ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edsamu -- 22 Haziran 2012; 0:10:09 >

->world kartım ile kampanya bulunan sitelerden indirim yaparım.
->cinemaximum' ücretsiz gidebileceğiniz sinema kodu >6 tl ( toplu alımda indirim, 3d ve imax' te geçmez sk:31 aralık)
->uygun fiyatlı pepsi ve cocacola açma halkası

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

299 Mesaj
Referanslar: 14

Katılım Zamanı:
19 Mayıs 2009;
Durum:
Forumda değil

22 Haziran 2012; 0:50:52 

Turkcell fanı değilim ama kampanya bu şartlarla Turkcell'in Sinema kampanyası ile kıyaslanamaz bence.

913 Mesaj
Referanslar: 2

Katılım Zamanı:
21 Eylül 2010;
Durum:
Forumda değil

22 Haziran 2012; 0:56:27 

Daha iyi sinemalarda olsaydı keşke. Batman geliyor neyse ki her türlü izlenir iki kere

Referanslar: ressam_7 - darkstone78 - vedatkara - syruse - evrekas- turkuaz50 - yesil-111 - metrikk - secilburgaz - benliharun - elfen_lied - lordspear - aileia - 25485a - pvp_headshot - chatlaxs - catamaranoo - ceviz ağacı - catry - maxmeteor - greenflash - tenahiz - çaylaq - uncrowned king - Ps3 takas-satış bölümünden 4-5 arkadaş...

366 Mesaj
Referanslar: 0
Katılım Zamanı:
14 Ağustos 2010;
Durum:
Forumda değil

22 Haziran 2012; 1:12:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

Turkcell fanı değilim ama kampanya bu şartlarla Turkcell'in Sinema kampanyası ile kıyaslanamaz bence.

Turkcell'in sinema sayısı daha az gördüğüm kadarınca mesela Kocaeli'de merkzedeki en iyi 2 sinemada vodafone var turkcell yok.

Dükkanım:
http://www.sanalpazar.com/dukkan/Teknofur__u244484

175 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Ocak 2008;
Durum:
Forumda değil

22 Haziran 2012; 8:17:11 

Her FreeZone’lu kampanyadan 1 gün içinde 1 defa, 1 ay içinde en fazla 2 defa faydalanabilir

Alışverişlerim:
OnuR, Majesteleri_84, omeravalar, Umut Aşkın, shumin, ilkdostun, Itachi, 19G05S

41 Mesaj
Katılım Zamanı:
5 Eylül 2011;
Durum:
Forumda değil
22 Haziran 2012; 8:44:38 

bence bu vodafone a yakışmadı çoğu dandik sinemalarda ayrıca o limit nedir ya ayda 2 defa yuh yani turkcellde yok böle bişi sömürrr aynıra sinemalar turlcellde daha kaliteli İSTANBUL için konuşuyorum şunuda belirteyim ben vodafoneluyum ...

4 Mesaj
Katılım Zamanı:
27 Mayıs 2012;
Durum:
Forumda değil
22 Haziran 2012; 8:48:02 

Bulunduğum yerde 2 sinema var ve ikisinde de geçerli kampanya. Yaşasın FreeZone :D

17 Mesaj
Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
13 Şubat 2005;
Durum:
Forumda değil

22 Haziran 2012; 8:54:12 

iyiiii

9 Mesaj
Katılım Zamanı:
17 Şubat 2008;
Durum:
Forumda değil
22 Haziran 2012; 9:31:45 

Ayda 2 defa olması kötü olmuş.

844 Mesaj
Referanslar: 25

Katılım Zamanı:
28 Haziran 2003;
Durum:
Forumda değil

22 Haziran 2012; 9:31:47 

okulların tatil olduğu günlerde geçerli değil. Yaz tatilinde böyle bir kampanya başlatmak 3 ay önceden hazırlık yapmamız için mi acaba?

837 Mesaj
Referanslar: 47

Katılım Zamanı:
2 Kasım 2007;
Durum:
Forumda değil

22 Haziran 2012; 11:22:36 

quote:

Orijinalden alıntı: azraim

iyi oldu, teşekkürler vodafone :) 20 lira yükleme koşulu da iyi yoğunluğu az da olsa önler bence :)

Adamlar bir kampanya yapmış 10 şart koşmuş...

Meraklanmayın yoğunluk zaten olmazdı. Çünkü ayda 2 kullanım sınırı şartı da var.

Allahtan sinemaya kimle gideceğimize karışmamışlar...

Turkcelin bu konularda tozunu yutar vodafone ancak.....

Alış veriş yaptıklarım Albani;hdmi kablo aldım,Seyido; parfüm sattım,Frknbsrn; parfüm,çakmak vs. sattım,Alfredo;parfüm sattım,Pegasus44;parfüm sattım,Luciferian;parfüm sattım,Surpentor;parfüm sattım,Seghri;MP3 player sattım,SupremeXXL;saymakla bitmez:),Themehmetoner;parfüm sattım,Dragonstory;Xbox arcade jasper sattım, Süsse; Xbox Arcade Jasper sattım,BellOfHeaveN Kinect sattım, Headbangerr Ps3 Guitar Hero Rock of Warriors Seti sattım, Feiter Ps3 GH 5 Gitarı sattım,Raptor94hazer Xbox Guitar Hero Rock of Warriors seti sattım, Mratt Xbox Kinect Sensör ve Adventures oyunu sattım,Zmrw xbox usb alıcı sattım, Crash_35 Xbox Kinect sensör ve Adventures Seti sattım, Black_belt Xbox usb alıcı sattım,Mybsmdy Xbox Kinect sensör ve Adventures Seti ve Xbox Rock of Warriors Seti sattım,Elektrik79 Xbox GH 5 Gitarı sattım,Joker17Back Xbox 4 GB Slim sattım, İlkeaktürk Xbox GH Rock of Warriors Seti sattım,Eagle Claw Xbox&PC usb alıcı sattım, Newerenough Xbox GH Rock of Warriors Seti sattım,Aftershave Xbox gitar sattım, Karandiru Xbox Kinect Sensör sattım,Holy_Sh*t Ps3 GH 6 Warriors of Rock Seti sattım,Lord Nemesis xboxgh6 gitar seti sattım,chenkyy samsung S2 sattım,Trueno Xbox Elit sattım,SengulerUnited Xbox Elit konsol sattım.Ahmet_Kagan Xbox Arcade Jasper Sattım

416 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Ekim 2010;
Durum:
Forumda değil
22 Haziran 2012; 11:29:50 

quote:

Orijinalden alıntı: darksnr

bence bu vodafone a yakışmadı çoğu dandik sinemalarda ayrıca o limit nedir ya ayda 2 defa yuh yani turkcellde yok böle bişi sömürrr aynıra sinemalar turlcellde daha kaliteli İSTANBUL için konuşuyorum şunuda belirteyim ben vodafoneluyum ...

sanki 2 günde 1 sinemaya gidiyosun çoğunu indirip izliyosun zaten

82 Mesaj

Katılım Zamanı:
28 Haziran 2008;
Durum:
Forumda değil

22 Haziran 2012; 11:55:28 

quote:

Orijinalden alıntı: YÛCEL

1 ad. kod var ilk pm atan arkadaşa verebilirim, yalnız bu akşam 22:00 a kadar geçerli.

Pazartesi Perşlembe geçerli hocam . Napsın adam bugün kodu

534 Mesaj
Referanslar: 5

Katılım Zamanı:
11 Nisan 2004;
Durum:
Forumda değil

22 Haziran 2012; 11:57:15 

quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

quote:

1 ad. kod var ilk pm atan arkadaşa verebilirim, yalnız bu akşam 22:00 a kadar geçerli.

doğru söylüyosun yaw, kafa uçmuş , zaten dün akşamda okumadan yollamıştım mesajı :D

41 Mesaj
Katılım Zamanı:
5 Eylül 2011;
Durum:
Forumda değil
22 Haziran 2012; 14:40:50 

quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

quote:

doğru bildin 2 günde bir sinemaya gidiyorum ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darksnr -- 22 Haziran 2012; 14:41:19 >

416 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Ekim 2010;
Durum:
Forumda değil
22 Haziran 2012; 14:48:06 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

quote:

doğru bildin 2 günde bir sinemaya gidiyorum ;)

tebrikler o zaman madalyan hazır :)

82 Mesaj

Katılım Zamanı:
28 Haziran 2008;
Durum:
Forumda değil

22 Haziran 2012; 15:31:45 

quote:

quote:

quote:

doğru söylüyosun yaw, kafa uçmuş , zaten dün akşamda okumadan yollamıştım mesajı :D

Gitti 40 krs hocam :):)

561 Mesaj
Katılım Zamanı:
10 Ekim 2011;
Durum:
Forumda değil
22 Haziran 2012; 15:51:15 

dün yanlıslıkla şifre aldım kesin giderim diyen varsa vereyim şifreyi

edit:Bugün cuma yeni jeton düştü. Boş yere harcadık şifreyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.Sanchez -- 22 Haziran 2012; 15:54:31 >

7 Mesaj
Katılım Zamanı:
1 Temmuz 2010;
Durum:
Forumda değil

23 Haziran 2012; 14:44:24 

bu da turkcell gibi tatilde geçerli olmayan bir sinema kampanyası mı? eğer öyleyse niye tatil de çıkarmışlar bu kampanyayı?

2278 Mesaj

Katılım Zamanı:
22 Ekim 2010;
Durum:
Forumda değil

23 Haziran 2012; 15:10:38 

quote:

Orijinalden alıntı: kemalsaygin

bu da turkcell gibi tatilde geçerli olmayan bir sinema kampanyası mı? eğer öyleyse niye tatil de çıkarmışlar bu kampanyayı?

Turkcell kampanyası resmi tatillerde geçerli değildi. Bayram, özel gün vs. gibi. Yaz tatili ile ilgili bir şey yok.

338 Mesaj

Katılım Zamanı:
10 Haziran 2007;
Durum:
Forumda değil

23 Haziran 2012; 15:23:19 

Bizde sadece babam Vodafone kullanıyor, her iki hatta kendi üzerine, biri faturalı biri ön yüklemeli.. Freezone'lu olamıyoruz sanırım öyle değil mi?

82 Mesaj

Katılım Zamanı:
28 Haziran 2008;
Durum:
Forumda değil

23 Haziran 2012; 15:29:23 

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Bizde sadece babam Vodafone kullanıyor, her iki hatta kendi üzerine, biri faturalı biri ön yüklemeli.. Freezone'lu olamıyoruz sanırım öyle değil mi?

Hocam yaş kaç ?

338 Mesaj

Katılım Zamanı:
10 Haziran 2007;
Durum:
Forumda değil

23 Haziran 2012; 15:38:39 

quote:

quote:

Hocam yaş kaç ?

Babam 45'inde, Vodafone hatlar onun üzerine.. Ben 21imdeyim..

82 Mesaj

Katılım Zamanı:
28 Haziran 2008;
Durum:
Forumda değil

23 Haziran 2012; 16:06:50 

quote:

quote:

quote:

Hocam yaş kaç ?

Babam 45'inde, Vodafone hatlar onun üzerine.. Ben 21imdeyim..

Çok kolay . Babanızla beraber vodafone bayisine gidiyorsunuz. Babanızın üzerine olan bir telefonu elinize alıp , bu hattı ben kullanıyorum . Fakat hat babamın üzerine . Kendimi hat kullanıcısı olarak kaydettirmek istiyorum diyeceksiniz . Eğer yok öyle bir şey falan derse inanmayın , üsteleyin , bilgisiz bir çalışandır . Bilgisayardan hat kullanıcısı olarak sizi kaydedecekler . Ondan sonra freezone a geçiş yapabilirsiniz .

7 Mesaj
Katılım Zamanı:
1 Temmuz 2010;
Durum:
Forumda değil

23 Haziran 2012; 19:41:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Turkcell kampanyası resmi tatillerde geçerli değildi. Bayram, özel gün vs. gibi. Yaz tatili ile ilgili bir şey yok.

dostum yaz tatilinde geçerli değiş gençturkcell. sinemada görevliye sormuştum. bu vodafon da da aynı durum geçerli mi?

2278 Mesaj

Katılım Zamanı:
22 Ekim 2010;
Durum:
Forumda değil

23 Haziran 2012; 19:59:33 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

dostum yaz tatilinde geçerli değiş gençturkcell. sinemada görevliye sormuştum. bu vodafon da da aynı durum geçerli mi?

Emin değilim ama Vodafone'a tırt sinemalar kalmış. Adam gibileri Turkcell almış gibi görünüyor.

70 Mesaj
Katılım Zamanı:
30 Temmuz 2006;
Durum:
Forumda değil
23 Haziran 2012; 20:32:43 

gnctrkcll kampanyası yaz tatilinde geçerli

7 Mesaj
Katılım Zamanı:
1 Temmuz 2010;
Durum:
Forumda değil

23 Haziran 2012; 21:09:33 

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

dostum ya sen yanlış biliyorsun ya da bilet alırken sorduğum farklı iki sinema bana yalan söyledi :)

70 Mesaj
Katılım Zamanı:
30 Temmuz 2006;
Durum:
Forumda değil
23 Haziran 2012; 21:30:43 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

dostum ya sen yanlış biliyorsun ya da bilet alırken sorduğum farklı iki sinema bana yalan söyledi :)

Bu kampanya anlaşmalı sinema salonlarında Pazartesi ve Perşembe günleri tüm seanslarda geçerli olup, bayram tatilleri, ilk ve orta öğretim sömestre tatil dönemleri kampanyaya dahil değildir.
Buna göre geçerli. Pazartesi gideceğim bakalım ne olacak.

1421 Mesaj
Referanslar: 45

Katılım Zamanı:
8 Ekim 2008;
Durum:
Forumda değil

23 Haziran 2012; 23:32:06 

Bu kampanya çok sağlam oldu. Turkcell de sinema sayısı çok az. Vdf'dan memnunum

Alışverişlerim :

unspokenfear > SE W995 , Eray89 < SE Xperia X10i , gorkemdirik > SE Xperia X10i , MemQo1 > SE Xperia X1 , otomobilci_x < Huawei ideos X5 , zalman_1 > Motorola Atrix 4G , MsTms < Exper Laptop , arsoy < SE M600i , 5kursun < FujiFilm S5600 , RuHsUz PiNoKyO > iPod Touch 3G 32GB , ÖmerFarukBal > Pentax K10D , yusufaslan44 < iPod Touch 4G 32GB , gözlüklü > C903 , kaan_9292 < SE C905 , nihatxxx > iPod Touch 4G 32 GB , Şehr-i Hüzün > SE W995 , er1710 > SE C901 , musty13 > Nokia C5-03 , moRaCe < Pentax K-5 , fLava < iPhone 3GS , akinarcak < 2 adet iPhone 3GS , mitrox < 2 adet iPhone 4S , iPhone 4 32GB , enclave < Atrix , Burn in Hell < Razr XT910 slayer_00 < Galaxy S IV , cemosass < Monster Laptop

Toplamda 22100 TL İşlem Hacmi - %100 Karşılıklı Memnuniyet

11 Mesaj
Katılım Zamanı:
19 Haziran 2012;
Durum:
Forumda değil
24 Haziran 2012; 12:28:45 

İstanbul avrupaya baktım sadece o sinemalarda izleyeceğime gider normal parasıyla adam gibi biyerde izlerim. Zaten ortalık Turkcellci kaynıyo onlardan iste daha iyi

946 Mesaj
Referanslar: 43

Katılım Zamanı:
21 Ekim 2006;
Durum:
Forumda değil

24 Haziran 2012; 13:38:07 

Ne yani şimdi yaz tatili diye gidemiyor muyuz?

Referanslar: ermanunal01 (İzmir) ,Die_SouL (İstanbul), AktifBilgi (Nevşehir) ,necroshine (İstanbul), pashha27 (İzmir), pArDon! (İstanbul), plyr (İstanbul), m134 (Eskişehir), pixel (Ankara), wild (Adana), Azad__Arda (Tunceli), FelixCrail (İstanbul), 2. el alışveriş (İstanbul), scerit (Adana), oversleep (Kütahya), XuRCuVaS (Bursa), musAKka (DH Admin), eraykizilcan (İzmir), lord_xxx (İstanbul), hunmen (Sinop), cicitto (İstanbul), mustafacoban (İstanbul), Nehars (Kütahya), cenk_uygun (Ankara), SİBGATULLAH (Konya), daemonville (İstanbul), Tulgacan (İstanbul), oiven (Rize), NIKEmRe (İzmir), By_ZGN (Adana), kadiryildiz84 (Trabzon), [S]aint (İstanbul), Gomez Addams (Kocaeli), alican88 (Adana), gs007tr (İstanbul), tristen (İstanbul), serseri (İstanbul), hasNUKE (İstanbul), kamaka (İstanbul), R@N (İstanbul), Basri Mutaf (İstanbul), sharkmmm (İzmir), GOadvance (İstanbul), Miquel (Eskişehir), vincee (Edirne), goksukasim (İstanbul), cem77 (İstanbul), ManJaQ_Blade (İzmit), zefs (Isparta), iceman76 (Adana), western-digital (Ankara), selcuk666 (İzmit) - Toplam: 50

484 Mesaj
Referanslar: 67

Katılım Zamanı:
12 Eylül 2006;
Durum:
Forumda değil

25 Haziran 2012; 17:39:15 

quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Ne yani şimdi yaz tatili diye gidemiyor muyuz?

sömestrda gidemiyorsun sanırım yaz tatili diye bi şey yazmıyor

946 Mesaj
Referanslar: 43

Katılım Zamanı:
21 Ekim 2006;
Durum:
Forumda değil

25 Haziran 2012; 21:11:21