- x
Vodafone Freezone Sinema Bileti 1 bilet alana 1 bilet bedava 2013 Mayıs'a kadar
96 Cevap64221 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen : invisible
Giriş

12150 Mesaj
21 Haziran 2012; 22:15:55 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

FreeZone’lulara, 21 Hazirandan itibaren, Pazartesi ve Perşembeleri günleri, sinemalarda 1 Bilet aldıklarında 1 Bilet Hediye!

Üstelik 40’tan fazla şehirde, 130’dan fazla sinemada!

Kampanyadan yararlanmak isteyen Freezone’lular, SINEMA yazıp 6666’ya SMS gönderip şifrelerini, kampanya günleri olan, Pazartesi ve Perşembe günleri anlaşmalı sinemalardan kullanabilirler.

Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa!

Esaslar

* 26 yaş altı Vodafone bireysel hat kullanıcılarından Vodafone FreeZone'lu olan aboneler için Fida Filmin anlaşmalı olduğu şehirlerde ve sinemalarda geçerli sinema kampanyasıdır.

* Kampanya’da şifre alma ve kullanma 21 Haziran 2012 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılabilir

* FreeZone’lu olmak için “FREEZONE” yazıp 1525’e göndermek ve belirlenen kosulları tasımak gereklidir.

* Kampanya hafta içi 2 gün (Pazartesi ve Perşembe), anlaşmalı tüm salon, film ve seanslarda geçerlidir. Anlaşmalı salon listesi www.vodafonefreezone.com ve www.vodafone.com.tr sitelerinde yer almaktadır. ilk ve orta öğretim sömestre, Resmi Tatil ve Bayram günleri kampanya uygulaması dışındadır, arefe günleri gibi yarım günlük resmi tatillerde ise kampanya aynı koşullarda uygulanmaya devam etmektedir.

* Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone FreeZone üyeleri, SINEMA yazıp 6666’ya SMS gönderip şifrelerini, kampanya günleri olan, Pazartesi ve Perşembe günleri anlaşmalı sinemalardan kullanabilirler. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır ve şifrenin alındığı gün boyunca geçerlidir; kullanılmayan şifreler 24 saat sonunda geçerliliğini yitirir.

* Şifre almak için SINEMA yazıp 6666’ya gönderilen tüm sms’ler 40 krs olarak ücretlendirilecektir.

* Kampanyaya katılmak için Vodafone FreeZone’lu olmak ve faturasız aktif hat kullanıcıları için son 30 gün içinde tek seferde en az 20 TL CepLira yüklemis olmak veya faturalı aktif kullanıcı olmak gereklidir.

* Kampanya kapsamında, kampanya katılım koşullarını yerine getirmiş Vodafone Freezone üyeleri, hafta içi Pazartesi ve Perşembe günleri, anlaşmalı sinemalardaki tüm salon, film ve seanslarda, söz konusu film ve seans için anlaşmalı sinemalar tarafından açıklanan ücreti karşılığında bir bilet satın aldıklarında, kendilerine ikinci bir bilet anında ücretsiz olarak verilecektir. Yani, kampanyaya katılım koşullarını yerine getirmiş Vodafone FreeZone üyesi, 1 (bir) sinema bileti karşılığında, 2(iki) adet sinema bileti elde edecektir.

* 3D filmlerde gözlük bedeli bilet fiyatına dahil olmayıp gözlük bedeli, ilgili Vodafone FreeZone üyesi tarafından karşılanacaktır.

* Kampanyaya katılım limitlerle sınırlıdır. Her FreeZone’lu kampanyadan 1 gün içinde 1 defa, 1 ay içinde en fazla 2 defa faydalanabilir.

* Kampanya katılımı için şifrelerini alan FreeZone’lular; kampanya günleri olan Pazartesi ve Perşembe günlerinde, anlaşmalı sinemalardaki POS cihazlarına telefon numaralarını ve kampanya şifrelerini girip, onay slip'ini aldıklarında, bu kişilere bir sinema bileti aldıklarında ikinci bilet ücretsiz verilecektir. FreeZone'lular biletleri anlaşmalı sinemaların gişelerindeki mevcut ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabilirler.

* Vodafone Telekomünikasyon A.S kampanyada degisiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkını saklı tutar.

* Kampanya günlük ve aylık katılım sınırlarının dışında toplam azami bilet adeti ile de sınırlıdır.

* Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

http://www.vodafonefree...1&PageName=ozgurce-izle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 21 Haziran 2012; 22:38:53 >

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür

1921 Mesaj
21 Haziran 2012; 22:33:13 

İyi oldu bu. Çok iyi...

Air Traffic Controller

6959 Mesaj
21 Haziran 2012; 22:35:51 

vaaay ilk defa çok işe yarar bir kampanya..adam bulsam her hafta giderim yaz sezonunda..

edit: dediğim anda izmirde olabilecek en kötü sinemada var sadece..

tabii ki hiç işe yaramaz bir hal aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_mehmet -- 21 Haziran 2012; 22:37:42 >

Eski kullanıcı adı: red a!ert

12150 Mesaj
21 Haziran 2012; 22:39:11 

quote:

Orijinalden alıntı: emrekuru

keşke sinema bileti yazsaydın başlığa da. otobüs/ uçak bileti diye balıklama atladım

tamamdır

526 Mesaj
21 Haziran 2012; 22:43:50 

cinemaximumlarda geçiyomu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1121 Mesaj
21 Haziran 2012; 22:55:02 

adana cinemaximum yok.avsarla idare.edeceğiz

213 Mesaj
21 Haziran 2012; 23:04:16 

iyi oldu, teşekkürler vodafone :) 20 lira yükleme koşulu da iyi yoğunluğu az da olsa önler bence :)

8014 Mesaj
21 Haziran 2012; 23:06:30 

Çok iyi oldu bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

24 | Arrow | Alcatraz | Band of Brothers | Breaking Bad | Breakout Kings | Camelot | CSI: New York | Dexter | FlashForward | Friends | Game of Thrones | Gossip Girl | Heroes | How I Met Your Mother | Knight Rider | Kyle XY
Lost | Married With Children | Merlin | My Name Is Earl | Nikita | Oz | Prison Break | Rome | Shameless | Sherlock | SmalVille | Spartacus Series | Supernatural |Terminator: The Sarah Connor Chronicles
The Bing Bang Theory | The Confession | The Event | The Lost Room | The Walking Dead | Touch | The Pacific | The Sopranos | Two and a Half Man | True Detective | V

30 Mesaj
21 Haziran 2012; 23:07:56 

Bız ıhtıyatladık freezonelu olmaya yasımıs kurtarmıyor. Vay be... Yaslanmısız haa...

637 Mesaj
21 Haziran 2012; 23:13:22 

nerede bu sinemaların listesi yahu göremedim sitelerinde?

12150 Mesaj
21 Haziran 2012; 23:16:22 

quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

nerede bu sinemaların listesi yahu göremedim sitelerinde?

http://www.vodafonefree...1&PageName=ozgurce-izle

flashlı bir seçenek var orada.

35 Mesaj
21 Haziran 2012; 23:58:59 

öğrencilik bitti askere gideceğiz işe başlıycaz yeni yapıyorsun be freezone :) neyse faydalanırız yinede

Eğitim Birliği: İL J.K.LIĞI/BALIKESİR
Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/BALIKESİR
Celp Grubu: 2

206 Mesaj
22 Haziran 2012; 0:08:34 

iyi olmuş sonuçta rekabet oluşması iyidir :).. ben avealıyım avea da bu işe girer yakında ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edsamu -- 22 Haziran 2012; 0:10:09 >

5310 Mesaj
22 Haziran 2012; 0:50:52 

Turkcell fanı değilim ama kampanya bu şartlarla Turkcell'in Sinema kampanyası ile kıyaslanamaz bence.

1921 Mesaj
22 Haziran 2012; 0:56:27 

Daha iyi sinemalarda olsaydı keşke. Batman geliyor neyse ki her türlü izlenir iki kere

Air Traffic Controller

572 Mesaj
22 Haziran 2012; 1:12:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

Turkcell fanı değilim ama kampanya bu şartlarla Turkcell'in Sinema kampanyası ile kıyaslanamaz bence.

Turkcell'in sinema sayısı daha az gördüğüm kadarınca mesela Kocaeli'de merkzedeki en iyi 2 sinemada vodafone var turkcell yok.

241 Mesaj
22 Haziran 2012; 8:17:11 

Her FreeZone’lu kampanyadan 1 gün içinde 1 defa, 1 ay içinde en fazla 2 defa faydalanabilir

[image][/image]

168 Mesaj
22 Haziran 2012; 8:44:38 

bence bu vodafone a yakışmadı çoğu dandik sinemalarda ayrıca o limit nedir ya ayda 2 defa yuh yani turkcellde yok böle bişi sömürrr aynıra sinemalar turlcellde daha kaliteli İSTANBUL için konuşuyorum şunuda belirteyim ben vodafoneluyum ...

Seni ne mutlu ediyorsa onu yap, Ve insanların ne düşündüğünü asla dikkate alma..

5s den ötesi 6 :)

6 Mesaj
22 Haziran 2012; 8:48:02 

Bulunduğum yerde 2 sinema var ve ikisinde de geçerli kampanya. Yaşasın FreeZone :D

403 Mesaj
22 Haziran 2012; 8:54:12 

iyiiii

64 Mesaj
22 Haziran 2012; 9:31:45 

Ayda 2 defa olması kötü olmuş.

3986 Mesaj
22 Haziran 2012; 9:31:47 

okulların tatil olduğu günlerde geçerli değil. Yaz tatilinde böyle bir kampanya başlatmak 3 ay önceden hazırlık yapmamız için mi acaba?

1207 Mesaj
22 Haziran 2012; 11:22:36 

quote:

Orijinalden alıntı: azraim

iyi oldu, teşekkürler vodafone :) 20 lira yükleme koşulu da iyi yoğunluğu az da olsa önler bence :)

Adamlar bir kampanya yapmış 10 şart koşmuş...

Meraklanmayın yoğunluk zaten olmazdı. Çünkü ayda 2 kullanım sınırı şartı da var.

Allahtan sinemaya kimle gideceğimize karışmamışlar...

Turkcelin bu konularda tozunu yutar vodafone ancak.....

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

526 Mesaj
22 Haziran 2012; 11:29:50 

quote:

Orijinalden alıntı: darksnr

bence bu vodafone a yakışmadı çoğu dandik sinemalarda ayrıca o limit nedir ya ayda 2 defa yuh yani turkcellde yok böle bişi sömürrr aynıra sinemalar turlcellde daha kaliteli İSTANBUL için konuşuyorum şunuda belirteyim ben vodafoneluyum ...

sanki 2 günde 1 sinemaya gidiyosun çoğunu indirip izliyosun zaten

752 Mesaj
22 Haziran 2012; 11:55:28 

quote:

Orijinalden alıntı: YÛCEL

1 ad. kod var ilk pm atan arkadaşa verebilirim, yalnız bu akşam 22:00 a kadar geçerli.

Pazartesi Perşlembe geçerli hocam . Napsın adam bugün kodu

456 Mesaj
22 Haziran 2012; 11:57:15 

quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

Pazartesi Perşlembe geçerli hocam . Napsın adam bugün kodu

doğru söylüyosun yaw, kafa uçmuş , zaten dün akşamda okumadan yollamıştım mesajı :D

Halk içinde mûteber bir nesne yok devlet gibi
Olmaya devlet cihân da bir nefes sıhhât gibi
Saltanat didükleri ancak cihân gavgâsıdır
Olmaya baht u saadet dünya da vahdet gibi

168 Mesaj
22 Haziran 2012; 14:40:50 

quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

sanki 2 günde 1 sinemaya gidiyosun çoğunu indirip izliyosun zaten

doğru bildin 2 günde bir sinemaya gidiyorum ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darksnr -- 22 Haziran 2012; 14:41:19 >

Seni ne mutlu ediyorsa onu yap, Ve insanların ne düşündüğünü asla dikkate alma..

5s den ötesi 6 :)

526 Mesaj
22 Haziran 2012; 14:48:06 

quote:

Orijinalden alıntı: darksnr

doğru bildin 2 günde bir sinemaya gidiyorum ;)

tebrikler o zaman madalyan hazır :)

752 Mesaj
22 Haziran 2012; 15:31:45 

quote:

Orijinalden alıntı: YÛCEL

doğru söylüyosun yaw, kafa uçmuş , zaten dün akşamda okumadan yollamıştım mesajı :D

Gitti 40 krs hocam :):)

321 Mesaj
22 Haziran 2012; 15:51:15 

dün yanlıslıkla şifre aldım kesin giderim diyen varsa vereyim şifreyi

edit:Bugün cuma yeni jeton düştü. Boş yere harcadık şifreyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.Sanchez -- 22 Haziran 2012; 15:54:31 >

286 Mesaj
23 Haziran 2012; 14:44:24 

bu da turkcell gibi tatilde geçerli olmayan bir sinema kampanyası mı? eğer öyleyse niye tatil de çıkarmışlar bu kampanyayı?

4477 Mesaj
23 Haziran 2012; 15:10:38 

quote:

Orijinalden alıntı: kemalsaygin

bu da turkcell gibi tatilde geçerli olmayan bir sinema kampanyası mı? eğer öyleyse niye tatil de çıkarmışlar bu kampanyayı?

Turkcell kampanyası resmi tatillerde geçerli değildi. Bayram, özel gün vs. gibi. Yaz tatili ile ilgili bir şey yok.

4101 Mesaj
23 Haziran 2012; 15:23:19 

Bizde sadece babam Vodafone kullanıyor, her iki hatta kendi üzerine, biri faturalı biri ön yüklemeli.. Freezone'lu olamıyoruz sanırım öyle değil mi?

Profilim gizli değil sadece arkadaşım olanlar görebiliyor.

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

752 Mesaj
23 Haziran 2012; 15:29:23 

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Bizde sadece babam Vodafone kullanıyor, her iki hatta kendi üzerine, biri faturalı biri ön yüklemeli.. Freezone'lu olamıyoruz sanırım öyle değil mi?

Hocam yaş kaç ?

4101 Mesaj
23 Haziran 2012; 15:38:39 

quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

Hocam yaş kaç ?

Babam 45'inde, Vodafone hatlar onun üzerine.. Ben 21imdeyim..

Profilim gizli değil sadece arkadaşım olanlar görebiliyor.

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

752 Mesaj
23 Haziran 2012; 16:06:50 

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Babam 45'inde, Vodafone hatlar onun üzerine.. Ben 21imdeyim..

Çok kolay . Babanızla beraber vodafone bayisine gidiyorsunuz. Babanızın üzerine olan bir telefonu elinize alıp , bu hattı ben kullanıyorum . Fakat hat babamın üzerine . Kendimi hat kullanıcısı olarak kaydettirmek istiyorum diyeceksiniz . Eğer yok öyle bir şey falan derse inanmayın , üsteleyin , bilgisiz bir çalışandır . Bilgisayardan hat kullanıcısı olarak sizi kaydedecekler . Ondan sonra freezone a geçiş yapabilirsiniz .

286 Mesaj
23 Haziran 2012; 19:41:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Turkcell kampanyası resmi tatillerde geçerli değildi. Bayram, özel gün vs. gibi. Yaz tatili ile ilgili bir şey yok.

dostum yaz tatilinde geçerli değiş gençturkcell. sinemada görevliye sormuştum. bu vodafon da da aynı durum geçerli mi?

4477 Mesaj
23 Haziran 2012; 19:59:33 

quote:

dostum yaz tatilinde geçerli değiş gençturkcell. sinemada görevliye sormuştum. bu vodafon da da aynı durum geçerli mi?

Emin değilim ama Vodafone'a tırt sinemalar kalmış. Adam gibileri Turkcell almış gibi görünüyor.

4793 Mesaj
23 Haziran 2012; 20:32:43 

gnctrkcll kampanyası yaz tatilinde geçerli

...

286 Mesaj
23 Haziran 2012; 21:09:33 

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

gnctrkcll kampanyası yaz tatilinde geçerli

dostum ya sen yanlış biliyorsun ya da bilet alırken sorduğum farklı iki sinema bana yalan söyledi :)

4793 Mesaj
23 Haziran 2012; 21:30:43 

quote:

dostum ya sen yanlış biliyorsun ya da bilet alırken sorduğum farklı iki sinema bana yalan söyledi :)

Bu kampanya anlaşmalı sinema salonlarında Pazartesi ve Perşembe günleri tüm seanslarda geçerli olup, bayram tatilleri, ilk ve orta öğretim sömestre tatil dönemleri kampanyaya dahil değildir.
Buna göre geçerli. Pazartesi gideceğim bakalım ne olacak.

...

10322 Mesaj
23 Haziran 2012; 23:32:06 

Bu kampanya çok sağlam oldu. Turkcell de sinema sayısı çok az. Vdf'dan memnunum

iPhone 5 32 GB White iOS 6.1.2 JB | Aeria7 TANK Eclipse
Pentax K-5 / Pentax K10D | Pentax SMC-DA 18-55 mm f/3.5-5.6 AL II / SMC Pentax-FA 1:4-5.6 35-80 mm Macro | TEAM 16 GB Class 10 | Lowepro Adventura 16
Apple MacBook Pro MD102TU/A
CPU: Intel® Core™ i7 | GPU: intel HD 4000 | RAM: 8 GB DDR3 1600MHz HDD: 750 GB | Display: 13.3'' Mat LED Ekran |

39 Mesaj
24 Haziran 2012; 12:28:45 

İstanbul avrupaya baktım sadece o sinemalarda izleyeceğime gider normal parasıyla adam gibi biyerde izlerim. Zaten ortalık Turkcellci kaynıyo onlardan iste daha iyi

2812 Mesaj
24 Haziran 2012; 13:38:07 

Ne yani şimdi yaz tatili diye gidemiyor muyuz?

Acer S7-391 Ultrabook
Intel® Core™ i5 3337U 1.8 Ghz@2.60 Ghz | 4 GB DDR3 1600 Mhz Ram | 13.3" Full HD IPS Dokunmatik LED | 64 GB x 2 / 128 GB RAID0 SSD | 1.3 KG

2389 Mesaj
25 Haziran 2012; 17:39:15 

quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Ne yani şimdi yaz tatili diye gidemiyor muyuz?

sömestrda gidemiyorsun sanırım yaz tatili diye bi şey yazmıyor

2812 Mesaj
25 Haziran 2012; 21:11:21 

quote:

Orijinalden alıntı: waybe

sömestrda gidemiyorsun sanırım yaz tatili diye bi şey yazmıyor

Bugün gittim kullandım herhangi bir sorun çıkmadı

Acer S7-391 Ultrabook
Intel® Core™ i5 3337U 1.8 Ghz@2.60 Ghz | 4 GB DDR3 1600 Mhz Ram | 13.3" Full HD IPS Dokunmatik LED | 64 GB x 2 / 128 GB RAID0 SSD | 1.3 KG

8791 Mesaj
25 Haziran 2012; 21:14:39 

Süper olmuş bu.

572 Mesaj
26 Haziran 2012; 2:50:39 

Kocaeli derince kipadaki cinens'e gittim, kadın daha cihaz gelmedi dedi, boşuna gitmiş oldum, madem cihazları daha sinemalara ulaştıramadın ne diye kampanyayı başlatıyorsun vodafone! ya da cihazları göndermediğin sinemaları siteye ekleme. Bu arada Özdilek cinetime'da eklenmiş. Kocaeli'de oturanlara duyurulur. Yine de gitmeden önce cihaz var mı yok mu diye telefonla arayıp sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesil-111 -- 26 Haziran 2012; 2:58:46 >

4477 Mesaj
26 Haziran 2012; 2:55:15 

Geçiştirmek için yalan söylüyorlarsada şaşırmam yani.

53 Mesaj
16 Temmuz 2012; 13:12:13 

Bana şifre yollayabilecek arkadaş var mı buralarda?

14 Mesaj
2 Ağustos 2012; 13:32:31 

bugun sinemaya gideceğim nişanlımla ama maalesef 28 yaşında olunca vodafone freezone olmuyo..:) şifre gönderebilecek var mı? Sinemada vakit geçer en azından yoksa oruç yoruyo adamı. Pm Bekliyorum. Varsa da Yoksa da Allah razı olsun. Selametle hayırlı günler herkese...

811 Mesaj
2 Ağustos 2012; 14:32:08 

quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

Kocaeli derince kipadaki cinens'e gittim, kadın daha cihaz gelmedi dedi, boşuna gitmiş oldum, madem cihazları daha sinemalara ulaştıramadın ne diye kampanyayı başlatıyorsun vodafone! ya da cihazları göndermediğin sinemaları siteye ekleme. Bu arada Özdilek cinetime'da eklenmiş. Kocaeli'de oturanlara duyurulur. Yine de gitmeden önce cihaz var mı yok mu diye telefonla arayıp sorun.

Sanırım dolphinde de vardı

572 Mesaj
2 Ağustos 2012; 18:15:21 

quote:

Orijinalden alıntı: alprock88

Sanırım dolphinde de vardı

Evet, cihaz gelmiş. Hepsini aradım hepsinde vardı.

58 Mesaj
20 Eylül 2012; 14:31:06 

Bugün 18:10 seansı için şifre gönderebilecek yardımsever bir arkadaş var mıdır acaba?

Turkcell'de iken hallediyorduk ama bu vodafone kampanyası için çevremdekilerden şifre bulmakta zorlandım.

Yardım edebilecek olursa pm'den alabilir miyim?

Yakında Olacak Umarım...

2933 Mesaj
8 Kasım 2012; 16:54:28 

Bu akşam sinemaya gidicez vodafone'lu buldukda freezone'lusu kaldı varmı bu garibe yardımcı olcak

ukpsn-ben_seqo

12039 Mesaj
8 Kasım 2012; 17:46:47 

quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

Bu akşam sinemaya gidicez vodafone'lu buldukda freezone'lusu kaldı varmı bu garibe yardımcı olcak

yardım ederdim ama 6ayda bir 5 tl yüklediğim için şifre vermiyor galiba