- x
Acil sivilce kızarıklığı ve sivilce geçirme yöntemi lazım
87 Cevap59261 Görüntüleme23 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

10 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:20:30 

0

27 Haziran'a kadar şu sivilceden ve kızarıklığından kurtulmam lazım ve ne yapcam hiç birşey bilmiyorum.

30 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:21:59 

niye 27 haziran ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6109 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:22:19 

acil bir semamed sabun ve utalk pudra al düzenli sabah akşam kullan teninde bayaz daha çok rahatsız verir onlar şimdi

People are born free
life chained forever NBC

10 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:24:36 

quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

acil bir semamed sabun ve utalk pudra al düzenli sabah akşam kullan teninde bayaz daha çok rahatsız verir onlar şimdi

Semamed sabun kükürtlü sabun mu ? hiç bilgim yok bu konularda kusura bakma ya

6109 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:28:17 

Bu sabun kardeşim 9 tl ve taş patlasa 10 tl fiyatı var yerine göre değişiyor direk eczaneden al ..bu sabun mucize bir sabun sivilce lekeler kızarıklık herşeye birebir sabah akşam ılık su ile yıkıyacaksın sonra antibiyotik pudra al ezcaneden markası UTALK 5+6 Tl bişey oda sabunlan yüzü yıkadıktan sonra sivilceli yere sür bolca , emin ol düzelicektir çünkü senden beterdim

0

Ekteki dosya (1)

People are born free
life chained forever NBC

458 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:29:28 

mesajım takılsın bende alırım bundan

.

10 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:30:09 

quote:

Bu sabun kardeşim 9 tl ve taş patlasa 10 tl fiyatı var yerine göre değişiyor direk eczaneden al ..bu sabun mucize bir sabun sivilce lekeler kızarıklık herşeye birebir sabah akşam ılık su ile yıkıyacaksın sonra antibiyotik pudra al ezcaneden markası UTALK 5+6 Tl bişey oda sabunlan yüzü yıkadıktan sonra sivilceli yere sür bolca , emin ol düzelicektir çünkü senden beterdim

0

Gerçekten çok saol teşekkür ederim.Ben bi dolaniyim eczaneleri

6109 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:30:42 

Pudrada bu en pahalı kremlere taş çıkartır

0

Ekteki dosya (1)

People are born free
life chained forever NBC

1011 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:33:02 

bende sivilce çıkmıyo beyler :(

6109 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:33:16 

quote:

Orijinalden alıntı: ol iz vel

Gerçekten çok saol teşekkür ederim.Ben bi dolaniyim eczaneleri

rica ederim kardeşim

People are born free
life chained forever NBC

10 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:33:27 

quote:

Pudrada bu en pahalı kremlere taş çıkartır

0

Valla bilgiler için saol ya 2 sinide alcam bugünden yapmaya başlarım.

6109 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:35:21 

quote:

Valla bilgiler için saol ya 2 sinide alcam bugünden yapmaya başlarım.

hatta gitmişken eczaneye sor sebamed çok iyi dediler benim söylediklerimi sana söylicekler emin ol 18 yaşında yüzüm tarla gibi idi bu sabunlan tanıştım hayatım değişdi 28 yaşındayım halen kullanmıyorum bırakmayıda düşünmüyorum

People are born free
life chained forever NBC

10 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:36:48 

quote:

hatta gitmişken eczaneye sor sebamed çok iyi dediler benim söylediklerimi sana söylicekler emin ol 18 yaşında yüzüm tarla gibi idi bu sabunlan tanıştım hayatım değişdi 28 yaşındayım halen kullanmıyorum bırakmayıda düşünmüyorum

İyi ya iyi sıkıntı olmaktan çıktı

2389 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:37:09 

Eyvallah hemen alayım bende

Iron Maiden , Testament , Death , Insomnium , Eluveitie , Ensiferum , Mötley Crüe , KISS , GnR , Led Zeppelin , Deep Purple Exodus , Anoreksi , Arch Enemy , Buckethead , Judas Priest , Quiet Riot , Rainbow , VanHalen , Disturbed , Draconian , Katatonia AudioSlave , Anathema , Trivium , HIM , Cradle Of Filth , Children of Bodom , Marilyn Manson , Immortal , Slayer ,
Black Label Society , Ozzy Osbourne , A7X , Nightwish , John5 , Amorphis , Korpiklaani , Agathodaimon...
"Hayatta aldatmayan tek aşktır gitar...Emek verince daima kazandırır......"

3224 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:37:26 

önce sakalları kes yüzün bi nefes alsın daha sonra tedaviye başla

10 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:40:13 

quote:

Orijinalden alıntı: €rché.19o3

önce sakalları kes yüzün bi nefes alsın daha sonra tedaviye başla

Doğru söylüyorsun valla çıkmışken berberede gidiyim

82 Mesaj
21 Haziran 2012; 17:40:21 

acnelyse Krem
0

Sonra Dua etmeyi unutma

• İnsan sevdiğini öldürür diye bir söz vardır ya. Aslında bakın, İnsanı öldüren hep sevdiğidir.

• 4521 Mesaj
    21 Haziran 2012; 17:40:26 

quote:

0

Bende alayım şu sabunu bi hocam.

6109 Mesaj
    21 Haziran 2012; 17:44:01 

quote:

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

Bende alayım şu sabunu bi hocam.

kesinlikle neden dersen kullanmaıdğım sabun krem kalmadı ciddiyim, bu sabun cildi kurutuyor ama tahriş etmiyor düzenli kullanmakda 1 ay yetebiliyor işin garip tarafı öyle hoş bir kokusu varki benim vazgeçmediğim parfüm markamdan bile daha hoş kokusu, vark sebamed parfüm çıkarsın direk ona kaçarım gerçekten çok kalite bir sabun neden övüyorum çünkü 18 yaşında sivilcelerimden ağladığımı biliyorum abatrtısız 5 günde cildimin değişimine bende inanamadım o gün bugün eksik etmedim değermi değer üstüne tanımıyorum rakip yok

People are born free
    life chained forever NBC

10 Mesaj
    21 Haziran 2012; 17:45:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Psychiatrist

acnelyse Krem
    0

Sonra Dua etmeyi unutma

Valla hepsini sorucam gidiyorum eyvallah bu arada.

6109 Mesaj
    21 Haziran 2012; 17:47:53 

şu anda tekrar yıkadım yüzümü sanki yüzümden bir deri alındı bu kdr ferahlık olamaz ya SEBAMED AKAR

People are born free
    life chained forever NBC

3827 Mesaj
    21 Haziran 2012; 17:48:29 

sabuna bir bakayım mesajim bulunsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

10 Mesaj
    21 Haziran 2012; 17:54:32 

quote:

0

aynen kardeş. bunun jel versiyonunu ve artı olarak eritretin kullanıyorum sivilce derdi kalmıyo.

3 kutu jel kullandıktan sonra bugün itibariyle sabuna geçtim ekonomik bakımdan sıkıntıdayım da

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

128 Mesaj
    21 Haziran 2012; 17:58:05 

quote:

şu anda tekrar yıkadım yüzümü sanki yüzümden bir deri alındı bu kdr ferahlık olamaz ya SEBAMED AKAR

senin sivilceler muhtemelen ergenlik bitince geçmiştir yoksa genetik akne(ki arkadaşta görünen o) sebamedle geçmez.sebamedi ilah yapmışşsın eyw iyi temizleyicidir yağ oranını dengelr sivilce çıkması bir nebze durdurur ama tek başına bir hiçtir orta ve ileri düzey aknelerde

6109 Mesaj
    21 Haziran 2012; 17:58:19 

quote:

Orijinalden alıntı: If I Were Einstein

aynen kardeş. bunun jel versiyonunu ve artı olarak eritretin kullanıyorum sivilce derdi kalmıyo.

3 kutu jel kullandıktan sonra bugün itibariyle sabuna geçtim ekonomik bakımdan sıkıntıdayım da

Evet baba biraz pahalı bir ürün değiyomu değiyor , jelini bende alıcam ama sabunu eksikde etmem sıkıntını atlatırsın ya baba dert etme sağlık olsunda yeterki faydası olsun ki olmuşda zati,sivilce ve lekeleri olan arkadaşlara yardımımız dokunur az da olsa

People are born free
    life chained forever NBC

82 Mesaj
    21 Haziran 2012; 17:58:55 

quote:

1)çok az miktarda sivilcenin üzerine sür
    2)gece sür,güneşe sakın çıkma bu kremi sürdükten sonra.
    3)soyulmalar ve kızarıklıklardan sonra bepanthen sür daha hızlı iyileşir.
    4)sakın fazla sürme.etken maddesi çok yoğun yakabilirsin cildini!!

o sivilceleri en kısa zamanda bu şekilde geçirebilirsin.Krem çok ucuz ama çok güçlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychiatrist -- 21 Haziran 2012; 18:00:09 >

• İnsan sevdiğini öldürür diye bir söz vardır ya. Aslında bakın, İnsanı öldüren hep sevdiğidir.

• 482 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:06:42 

quote:

Orijinalden alıntı: gardanadam

bende sivilce çıkmıyo beyler :(

çık git kardeş :D

varmiyimyokmuyum.blogspot.com
    https://www.youtube.com/watch?v=LG0tlvPznwo&list=UUUYelU1fZoy36q1r05sFmyw

10 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:12:16 

Sebamed Sabun 12 tl aktarda buldum utalk pudra 5 lira aldık bakalım tedaviye başlıyoruz before and after yapcaz :) 26 haziran akşamı suratı gene koyarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ol iz vel -- 21 Haziran 2012; 18:13:35 >

10 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:19:46 

quote:

Orijinalden alıntı: FastMover

çık git kardeş :D

3221 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:20:25 

o kadar hizli gecmez benden soylemesi

Psn : djomer3

Uzaklaştırılmış
    Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    21 Haziran 2012; 18:22:09 

quote:

daha önce kullandım hiçte işe yaramamıştı.

10 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:22:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Sertanekmekci

senin sivilceler muhtemelen ergenlik bitince geçmiştir yoksa genetik akne(ki arkadaşta görünen o) sebamedle geçmez.sebamedi ilah yapmışşsın eyw iyi temizleyicidir yağ oranını dengelr sivilce çıkması bir nebze durdurur ama tek başına bir hiçtir orta ve ileri düzey aknelerde

Genetik akne olabilir abimde bu şekil sivilcelerle baya uğraştı sebamed sabun mucizesini deniyim olmadı doktor

Uzaklaştırılmış
    21 Haziran 2012; 18:25:03 

pudrayı nasıl uyguluyorsunuz yüze nemli yüze mi uygulanacak krem gibi yedirilecek mi nasıl olucak?

10 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:25:38 

quote:

Orijinalden alıntı: omsima

o kadar hizli gecmez benden soylemesi

27 hazirandan sonra bi anlamı yok zaten geçer inşallah

1483 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:26:43 

Diş macunu sür hocam.Kızarıklıgı alıyor denendi tarafımdan.

PSN:Darkhate90

10 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:27:39 

quote:

Orijinalden alıntı: hly-

pudrayı nasıl uyguluyorsunuz yüze nemli yüze mi uygulanacak krem gibi yedirilecek mi nasıl olucak?

Ben surata sebamedi vururum kurularım sonrada kuru olarak pudralarım bebek götü gibi bakım yapioz bu yaştan sonra surata

6109 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:28:42 

quote:

Orijinalden alıntı: hly-

kuru cilde3 tabiki sabunla yıkıyorum havlu ile kuruluyorum yüzü nemli olmıyacak yüz, sonra sivilce varsa yada tahriş varsa sürüyorum hafif yediriyorum cilde sonra kendiliğinden kurumaya başlıyo zati benim ilacım bu ikisi işin garibi çevremde bir sürü bayan arkdşaım var bende bayan arkdaşlarımın tavsisyesi üstüne başlamıştım pudraya sebamed 18+20 li yaşlarda başladım bende işe yaradı çok şükür umarım konuyu açan kardeşimize'de yarar

People are born free
    life chained forever NBC

10 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:33:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Just_Savagery

Diş macunu sür hocam.Kızarıklıgı alıyor denendi tarafımdan.

Aman hocam suratı hış etmeyelim

Uzaklaştırılmış
    21 Haziran 2012; 18:35:29 

quote:

kuru cilde3 tabiki sabunla yıkıyorum havlu ile kuruluyorum yüzü nemli olmıyacak yüz, sonra sivilce varsa yada tahriş varsa sürüyorum hafif yediriyorum cilde sonra kendiliğinden kurumaya başlıyo zati benim ilacım bu ikisi işin garibi çevremde bir sürü bayan arkdşaım var bende bayan arkdaşlarımın tavsisyesi üstüne başlamıştım pudraya sebamed 18+20 li yaşlarda başladım bende işe yaradı çok şükür umarım konuyu açan kardeşimize'de yarar

Çok teşekkür ederim sağolasın.Ben hiç duymamıştım bunu umarım kardeşime de iyi gelir.

133 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:35:43 

bizim de mesajımız bulunsun, arkadaş baya övmüş alırız bi ara

1483 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:36:03 

quote:

Aman hocam suratı hış etmeyelim

Az sürüceksin kızarıklıgı alır ve iltihapı dısarı atar hocam,doktorlar bile öneriyor bazen.

PSN:Darkhate90

6109 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:38:05 

quote:

Az sürüceksin kızarıklıgı alır ve iltihapı dısarı atar hocam,doktorlar bile öneriyor bazen.

evet bende duymuştum hatta kzuen denedi işe yarıyo dedi hiç denemedim ama tehsiri vardır illaki

People are born free
    life chained forever NBC

10 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:38:52 

quote:

Teşekkürler onuda deniyeceğim şimdi.

2398 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:44:50 

0

anca..

Hergün vuruyom guru guru gubara - CeyhanPrensiGenco

6109 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:45:35 

quote:

Ben surata sebamedi vururum kurularım sonrada kuru olarak pudralarım bebek götü gibi bakım yapioz bu yaştan sonra surata

Tabi bakıcaksın yüzüne öyle şey olurmu dostum ben 2 gün cildime bakmasam yağ kütlesi oluyor hemen cildim maf oluyor neler çekiyortuz hele bu sıcakda olduğunca fazla su tüketin

People are born free
    life chained forever NBC

458 Mesaj
    21 Haziran 2012; 18:59:55 

quote:

Tabi bakıcaksın yüzüne öyle şey olurmu dostum ben 2 gün cildime bakmasam yağ kütlesi oluyor hemen cildim maf oluyor neler çekiyortuz hele bu sıcakda olduğunca fazla su tüketin

aynen benimde 18 yaşındayım bende beyaz ten cok yaglanıyo yuzum her sabah normal sabunla yıkıyorum kurutuyo 3 saat sonra yine vıcık vıcık cok pis gosteriyo artık bu sabundan alırım bende işe yararsa devam ederim

.

10 Mesaj
    21 Haziran 2012; 19:01:44 

quote:

Doğru söylüyorsun ya surata bakım önemli sonra demesinler kafası olmasa yakışıklı çocuk diye

3455 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Reasonable
    21 Haziran 2012; 19:09:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Sertanekmekci

Aynen katılıyorum.Fazla abartmışsın bu iş bi sabunla bitseydi insanlar Roaccuten kullanıp depresyona girip dudaklarını parçalamazdı.

You are weak. Why are you weak? Because you lack... hatred!!

6109 Mesaj
    21 Haziran 2012; 19:21:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

Aynen katılıyorum.Fazla abartmışsın bu iş bi sabunla bitseydi insanlar Roaccuten kullanıp depresyona girip dudaklarını parçalamazdı.

kardeşim vallaha bende işe yaradı bende tavsiye üstüne kullandım bir hayli memnunum tabi (Roaccuten) daha etkili ve faydalıdır ama dudak çatlatma ve bir kaç yan etkisini okudum vazgeçmiştim birde insan vucudu farklı sonuçlar doğuruyor herkesin cilt yapısı bir değil tabi ama denemekde fayda var diye düşünüyorum

People are born free
    life chained forever NBC

2504 Mesaj
    21 Haziran 2012; 19:22:14 

quote:

Alnımda yağlanma(Bu sene başladı yaş 17) ve birkaç tane çok küçük iltihapsız sivilce var. Sebamed işe yarar gibi alıyım değil mi? Yani illa sivilce için değil de günlük yüz temizliği için de kullanılabilir değil mi hocam?

"You have the PetrovaFire"

3455 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Reasonable
    21 Haziran 2012; 19:27:15 

quote:

kardeşim vallaha bende işe yaradı bende tavsiye üstüne kullandım bir hayli memnunum tabi (Roaccuten) daha etkili ve faydalıdır ama dudak çatlatma ve bir kaç yan etkisini okudum vazgeçmiştim birde insan vucudu farklı sonuçlar doğuruyor herkesin cilt yapısı bir değil tabi ama denemekde fayda var diye düşünüyorum

Hocam ben yaramaz demiyorum kişiden kişiye değişir.Dediğim gibi herkesin durumu farklı.Özellikle bu sivilce konusunda herkes farklı yöntem söylüyor.Herkes kendinde denediği ve işe yarayan yöntemi en geçerli yöntem sayıyor ama maalesef böyle birşey yok.Şu ana kadar piyasadaki tek kesin çözüm sunan ilaç Roaccuten. Bende sivilce problemi yaşıyordum ergenliğin ilk dönemlerinde(12-13).Sonrasında azalmaya başladı yavaş yavaş.Roaccuten'i duyduğum zaman sivilcelerim bayağı azalmıştı.Karaciğeri çok zorlayan bi ilaç olduğu için sivilceler de geçmeye başladığı için kullanmak istemedim.Ama ileri derece sivilceler de gerçekten çok etkili.Seba-Med'in şampuanını kullanıyorum genel olarak ürünleri kaliteli diyebilirim belki işe yarar birşey diyemeyeceğim.Ama çok tavsiye ettin merak ettim bende bi bakıcam alıp.

You are weak. Why are you weak? Because you lack... hatred!!

1661 Mesaj
    21 Haziran 2012; 19:33:46 

Roaccutane kullandım ben de, üç ay önce bitti tedavi. Üç ay içinde çıkan sivilce sayısı 4. Onlarda geçiyor zaten zamanla. Yalnız tedaviye başlamakta geciktiğim için izler kaldı, onlar için de bir operasyon çıkmış onu olacağım, zımpara gibi bir şeyle kazıyorlarmış yüzü izler yok oluyormuş. Düşündüğünüz zımpara değil, farklı bir şey. Zararsız.

6109 Mesaj
    21 Haziran 2012; 19:43:30 

quote:

Orijinalden alıntı: tnng38

Alnımda yağlanma(Bu sene başladı yaş 17) ve birkaç tane çok küçük iltihapsız sivilce var. Sebamed işe yarar gibi alıyım değil mi? Yani illa sivilce için değil de günlük yüz temizliği için de kullanılabilir değil mi hocam?

günlük yüz temizleme için bile kullanılır, mesela ben bazen saçma gelebilir ama misafirliğe felan gidiyorum hani alışkınlık olmuşya birazda titiz olduğumdan gerek sabunluk var bende askerden kalma nalburcularda var 50 kuruş eheheheeheh alıyorum saunumu yüzümü yıkıyorum,ben kullandığım zaman ve kullanan çevrem sabunu sanki yüzümüze ferahlık geliyo , sanki yüzüm yük atıyo, şöyle farz et inşaattasın abi gün boyu çalışıyosun ter kan içinde , işin biter bitmez bi duş alırsın ya sanki üstünden yük kalkar bendede durum aynen o şekilde ben 2 günde bir kullanıyorum duşda cildime sabun değil sebamed kullanıyorum , mesela ben şampuan hiç kullanmam sabun kullandığım için normal sabun cildimi çok yağlandırıyor yani kısaca günlük kullanım içinde ideal .

People are born free
    life chained forever NBC

360 Mesaj
    21 Haziran 2012; 19:56:34 

Mesajım bulunsun.

2006 Mercedes-Benz Axor 1840-Kögel Maxx-Auris(Special Edition)*Vitesi Çatt! Diye 4'e Atanlar Klübü
    DH Trakyalılar Club

100 km 5.7 lt.

128 Mesaj