Şimdi Ara

Acil yardımmm sitelere giremiyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
23.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Unutmadan aklinizda bulunsun sizi 11820 (boyle bir numara tam hatirlamiyorum )gibi bir numaraya yonlendiriyolar orayi arayin sorununuzu belirleyin diye AMAN HA!
    Alo soygun hatti dakikasi 117 kurus benden soylemesi, hicbir halta da yaramiyor.
  • @ghost911
    Santralde bakım çalışması var şeklinde bilgilendirildim.Daha önce online işlem merkezinden kontrol ettiğimde herhangi birşey görememiştim şu anda çalışma var şeklinde gösteriyor.Hiç yok diyor ama var en azından o iyi

Acil yardımmm sitelere giremiyorum

Acil yardımmm sitelere giremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizigeAykiri -- 22 Haziran 2012; 15:33:05 >

• Sorun sanırım düzeldi geçmiş olsun

Bu sefer aradığımda modemi dahi resetletmediler (pek konuşamadılar ama olsun) ikinci arayışımda konu hakkında daha bilgili bir bayana bağladı biri allahtan ... kabul ettiler sonra sorunun onlarda olduğunu...
  • Şikayet kaydım üzerine geri aradılar. Sorunu anlattım, hattınızı kontrol ediyorum, sorun gözükmüyor vs. klişelerinin ardından, -formalite icabı- modem resetleme klasiğimizi de gerçekleştirdikten sonra, muhtemelen kendilerinde olan ama itiraf etmedikleri sorunu hallettiler. Ne onlar açıklama yapacağı, ne de ben böyle bir şey beklentisinde olduğum için. Teşekkür ettikten sonra, fazla uzatmadan görüşmeyi bitirdik :) Sonuç itibarıyla şu an için bende de sorun çözülmüş durumda görünüyor. Bir sonraki esrarengiz krize kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsencan

bende de ayni sorun var atasehir icerenkoydeyim. Bu bolgesel bi sorun degil onu soyleyebilirim. Neyse ttnet cagri merkezini aradim baya bi konustuk en sonunda ben artik bastirinca kadin soyledi yurtdisi cikislarda genel bir sorun oldugunu. Bende 2 gundur devam ediyor sorun kafayi yicem bide modemden kaynaklandigini dusunup gittim yeni modem aldim gicir gicir!! Yani tam bir rezillik ttnet yaziklar olsun. Ne musteriyi bilgilendiriyolar, ne musteri hizmetleri ne olup bittiginin farkinda, insani aptal yerine koyuyolar sacma sapan cevaplar veriyolar.

Bende içerenköydeyim aynı sorun vardı sorun şuan düzeldi bende
  • Sorun bendede çözülmüş bulunmakta,inşallah bir daha böyle bir arıza başımıza gelmez

Ve birşey aklıma geldi,n1-gayrettepe-pop daki çalışmada sonlanmış bulunmakta.Belki bir ilgisi olabilir.

http://home.netone.com.tr/sonuc.asp?ticketid=2599346#tick

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost911 -- 22 Haziran 2012; 17:52:59 >
  • yabancı sitelere girme sorunu devam etmektedir ; istanbul bölgesinde genel bir çalışma var
  • arkadaşım ttnetin yaptıklarını savunmuyoruz zaten her müşteri şikayetini yetkili makamlara aktarıyoruz ama hiçbi sonuç çıkmıyor artık şeytanın avukatlığını yapmaktan başka bişi değil bizim yaptığımızda .... sorun biran evvel düzelsin istiyoruz biz de biz mi kuruyoruz santrali ; biz mi arızayı çözüyoruz ; evinize kabloyu biz mi bağlıyoruz ; ekiplerin yaptığı saçma sapan çalışmalar yüzünden işin sorumluları yüzünden çağrı merkezi personelini suçluyorsunuz ; iptal edin kardeşim hattınızı hizmet alamıyorsanız biz kabul ediyoruz hizmet veremiyoruz adil kullanım kotası yapılmasın ; hız düşmesin ; fatura yükselmesin ; yeni uygun kampanyalar gelsin istiyoruz ama yapmıyor ttnet ; bu kafayla bu ttnet daha çok müşteri kaybedecek zaten bizim laflarımızı kaale almıyorlar batacak en sonunda az kaldı ; siz merak etmeyin beddualarınız tutacak ;
  • arkadaşım ttnetin yaptıklarını savunmuyoruz zaten her müşteri şikayetini yetkili makamlara aktarıyoruz ama hiçbi sonuç çıkmıyor artık şeytanın avukatlığını yapmaktan başka bişi değil bizim yaptığımızda .... sorun biran evvel düzelsin istiyoruz biz de biz mi kuruyoruz santrali ; biz mi arızayı çözüyoruz ; evinize kabloyu biz mi bağlıyoruz ; ekiplerin yaptığı saçma sapan çalışmalar yüzünden işin sorumluları yüzünden çağrı merkezi personelini suçluyorsunuz ; iptal edin kardeşim hattınızı hizmet alamıyorsanız biz kabul ediyoruz hizmet veremiyoruz adil kullanım kotası yapılmasın ; hız düşmesin ; fatura yükselmesin ; yeni uygun kampanyalar gelsin istiyoruz ama yapmıyor ttnet ; bu kafayla bu ttnet daha çok müşteri kaybedecek zaten bizim laflarımızı kaale almıyorlar batacak en sonunda az kaldı ; siz merak etmeyin beddualarınız tutacak ;
  • bende de sorun su anda cozulmus.
  • bende giremiyorum ama sadece bir bilgisayarda. ötekiler giriyor.
    acaba dışarıda biryerde internete girmiştim o mu etkiledi?
  • bendede oldu arkadaşlar aslında çok basit bir şeymiş bilgisayarınızın tarihini düzeltin şu anki saate getirin düzelecektir bende ilk başta şaşırmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Adamay

bendede oldu arkadaşlar aslında çok basit bir şeymiş bilgisayarınızın tarihini düzeltin şu anki saate getirin düzelecektir bende ilk başta şaşırmıştım

Saat-Tarihi yanıştı düzelttim, hala açılmıyor sayfalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet 10 sene oncede yaşamıştım tarih ve saat yüzünden sorunlar yaşamıştım.
    bu seferki biraz farklı. bir gün yine forumu açayım dedim başka bir siteye yönlendi, onlinefreecollege diye birşey. o gün bugündür o adres açılmıyor! ve hernedense bir bilgisayar bunu yapıyor. internet hattını değiştirdiğim halde de yapıyor. format attım düzeldi derken 2-3 ay sonra yine yaptı
  • tarayıcını sil bidaha yükle

para kazanmaksa

http://argebeyin.blogspot.com/2013/02/blog-yazarak-para-kazanma-yollari.html
  • Düzelir inşallah
  • windows orjinal olduğu için tarayıcıyı silmekten çekiniyorum. onun için ilave programda fazla kullanmayrom.
    alındığından beri 1 format günü görmedi
  • Izmır karsıyakada oturuyorum , bugun boyunca arkadasların konuda yasadıgı sorunları yasıyorum , bazı sıtelre gırmıyor net , twıtter facebook vs.
    bu ttnet calısmalarından dolayımıydı _? sızce ne yapmalıyım yardım lutfen.
    Superonlıen kullanıyorum bu arada..
  • Arkadaşlar nereye yazacağımı bilemedim yönlendirirseniz veya yardımcı olursanız sevinirim. bilgisayarda Facebook Twiitter youtube'a falan girebiliyorum ama hiçbir dizi sitesine giremiyorum. hatta kral oyuna bile girmedi :) telefon üzerinden deniyorum girebiliyorum bütün dizi sitelerine izliyorum rahatlıkla sebebi ne olabilir. şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.