Şimdi Ara

Galaxy S III patladı, Samsung konuyu araştırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
3
Favori
39.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S III patladı, Samsung konuyu araştırıyor

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S III'le ilgili olumsuz bir durum yaşandı. İrlandalı bir kullanıcı, yeni aldığı Galaxy S III'ün duyulabilecek bir gürültü ile patladığını rapor etti ve görselleri ülkesindeki bir forumda paylaştı. Haberimizin altında yer alan galerideki fotoğraflardan da anlaşılabileceği üzere, cihazın altında yer alan Micro USB bağlantı noktasının bulunduğu kısımda yanmaya bağlı ciddi bir hasar oluşmuş durumda.

Konuyla ilgili açıklama yapan Samsung, Galaxy S III'ün alt kısmında yaşanan bu durumun ısıya bağlı bir hasar olduğunu, konuyla yakından ilgilendiklerini ve daha detaylı bir açıklamayı ilgili cihaz üzerindeki kapsamlı çalışmalarını tamamladıktan sonra açıklayacaklarını ifade etti. Dört çekirdekli Exynos Quad işlemcisine sahip olan Galaxy S III, bu alandaki en dişli rakibi olan HTC One X kadar olmasa da yoğun yük altındaki kullanımlarda çift çekirdekli telefonlara göre daha sahip olduğu güçlü donanımın doğası gereği daha fazla ısınma gösteriyordu. Yaşanan bu olayın neden kaynaklandığıyla ilgili olarak gözler Samsung cephesinde olacak ancak unutulmaması gereken nokta şu ki, elektronik cihazlarda bu tür olaylar yer yer patlak verebiliyor.

Hatırlanacağı üzere Japonya'da satılan Apple iPod'larda da patlama sorunu yaşanmış, konu yargıya taşınmıştı. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Samsung Galaxy S III patladı

• elinde patlasa temiz tazminat alırdı

• İnşallah insan elindeyken patlamaz

• Firmaların çok dikkat etmeleri gerekiyor. Bunlar tamam olabilen şeyler sonuçta kulağında li on battery tutuyorsun veya bir sürü elektronik aksam fakat dikkatli olunmalı yani.
    Ya o adamın kulağındayken patlasaydı? Çok kötü gerçekten.

• Herzaman bu tarz şeyler ortaya çıkar ama benim gerçekliğiyle ilgili olumsuz düşüncelerim var

• Bende Satış Anlamında Patladı Sandım.
  • minnacık cihazların içine üçer beşer çekirdek sıkıştırırsan olacağı budur ;);)

• Çok kötü bir şey gerçekten birde konuşurken olsaydı olacakları düşünemiyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • elinde patlasaydı samsung un başı çok ağrırdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihaz tam bi fiyaskoydu erdi abi ile mesut abinin incelemesindende gördük bunu resmen bu iphone 4S gibi ara model olmuş ben iphone5 ve note 2 yi beklicem valla...

• Selam
    Haber dogru ama olay bana hic gercekci gelmedi, cihazin o bölgesinde öyle aman aman palayacak birseyin olduguna inanmiyorum. Bataryasi patlasa yada USB giris kismi tamam derdim ama O bölgede inanmiyorum.
    olay bir karalama kampanyasina benziyor. yakinda benzer patlamalar birkac ülkede yasanabilir buna hazirlikli olmaliyiz.
    Bana kalirsa Apple'in isi al su cihazi patlat ver resimleri piyasaya demistir ve bir kac ülkede daha yapacaktir. cünkü cihazda karaliyacak bir taraf göremediler
    Tamamen kedi fikrim yaniliyorda olabilirim
    Saygilar...
  • YAW BİZ ALAMIYOZ PARASIZLIKTAN ADAMLAR PATLATIYO :s

şaka biryana nasıl patladı o yaw :?

• bu inanmıyorum diyenler... umarım bir gün yerde kulağınızın parçalarını toplamak zorunda kalmazssınız!..

• bu cihaza hiç ısınamamıştım zaten.biraz kurcaladım sarmadı, s2 gibi bişey. s2 si olan kullansın alacaklarda one x alsın her türlü iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslan66_ -- 21 Haziran 2012; 15:48:21 >
  • 1 şişesiyle 1000 tabak yıkayan fairy aşkına !

• gerçek olabilir baya ısınyor :D
  • Samsung Galaxy C3 modeli bu ya karıstırmayın arkadaslar :D

• Siz patlamadan patlamaz :)
    Sizin için tasarlandı.

• insanın aklına provakasyon amaçlı olduğu da gelmiyor değil ama öyle bir problem var sa samsung'un işi hakkaten zor aceleye gelen bir üretim mi oldu acaba bilinmez. Kaynaklanması ısıdan kaynaklanacağını sanmıyorum galaxy s2'de baya ısınıyordu ama hiç böyle bir olay olmamıştı.

• Bomba gibi cihaz patlayacak tabi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.