Şimdi Ara

Samsung'un SmartStay uygulamasına rakip geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung'un göz hareketlerini takip ederek duruma göre ekranı uyku moduna aldığı teknolojisi SmartStay, farklı bir uygulama bünyesinde Play mağazasında yerini aldı.

Marco Roccagli tarafından geliştirilen uygulama ISeeYou adını taşıyor ve SmartStay ile benzer özellikler barındırıyor. Ancak uygulamanın Samsung’la bir ilgisi yok.

Uygulama siz ekrana baktığınız müddetçe uyku moduna girmesini engelliyor. Play mağazasında ücretli ve ücretsiz versiyonu bulunuyor.

Ücretsiz versiyonda standart tarama süresi ve bekleme süresi var ve değiştirilemiyor. Ücretli versiyonda ise bu süreler değiştirilebiliyor. Galaxy SIII sahibi olmadan teknolojiyi tecrübe etmek isteyenler uygulamayı deneyebilir.

Ücretsiz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iseeyoulite

Ücretli:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iseeyoupro

• Ekrem cukurca ve samsung baltalama haberlerine hoşgeldiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 21 Haziran 2012; 12:19:44 >
  • uygulamayı galaxy note da denedım gercekten basarılı ucretlı versıyonunu da ındırmeyı dusunuyorum

• adamlar donanıma bağlı uygulama yapsaydı diğer cihazlara modlanması belki daha uzun sürerdi ama bildiğin ön kamerayla çalışan(hatta çoğu kullanıcı tam çalışmadığından bahsediyor) uygulamayı herkes yazabilir.Galaxy s serisini büyüklüğü sebebiyle sevmiyorum ancak s2 bana daha f/p cihazı gibi geliyor bu dönemde.

• Ücretli ile ücretsiz' in yerleri yanlış olmuş bence.

• bunu apple yapsaydı yere göğe sığdıramazdınız.

• samsung niye apple ı örnek almıyor ki bir şey bulduğun zaman al patentini bas davayı. hadi androide basmadın apple a bas. emre1393'ün yorumu son derece doğru bu arada.
  • Biri bizi gözetliyor
  • Bende Galaxy Note var ama işe yaramadı sildim

• Galaxy S2 ile uyumlu değil diyo

• quote:

Orijinalden alıntı: red bull racing

samsung niye apple ı örnek almıyor ki bir şey bulduğun zaman al patentini bas davayı. hadi androide basmadın apple a bas. emre1393'ün yorumu son derece doğru bu arada.

patentlerin sınırları vardır ekrana dokunarak arayüz kullanmayı patentleyemezsiniz ancak dokunmaların algılanıp işlenmesini sağlayan algoritmaları patentleyebilirsiniz aynı şekilde kinetik kaydırmayı hayatımıza sokan Apple'dır ancak artık hemen her telefonda olan bir özellik ama kimse dava açmıyor neden? Çünkü bunu herkes farklı kodlarla yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokooo -- 21 Haziran 2012; 21:35:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel çözüm ama kamerayı kullanarak daha çok enerji tüketmesin?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.