Şimdi Ara

Ev Sinema Sisteminde Projeksiyon ve Perdenin, Önemi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
6
Favori
12.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Arkadaşlar , bende bu keyfe dahil olmuş bulunmaktayım , çoğu arkadaşımız çok ısrar etmesine rahmen , 50 inç. tv aldım ama o bile keyif vermedi , gözümü karartıp perde olayına hiç demo yapmadan giriş yaptım ve doğru karar verdiğimi gördüm...

Bu başlığı , projektör düşünen arkadaşlara bir fikir ve teşvik konusunda yardım amaçlı açtım , çünkü ev sinema sistemlerinde güncel bir projektör başlığı yok ...

Buradan , başta serdar , can ve sevgili Proav tuncay beye ilgilerinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim ...

Cep telefonu ile çekilmiş bir kaç resim ekleyip biraz görsellik sunayım , müsadenizle

Ev Sinema Sisteminde  Projeksiyon ve Perdenin, Önemi !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersin.clk -- 5 Temmuz 2012; 9:55:19 >

• Perde boy 250 cm yükseklik 1,90 cm...

• Epson wifi adaptör, ve pioneer set...

• Epson TW 6000W

• Hayırlı uğurlu olsun, aynı ürünü takip eden birisi olarak güzel seyirler dilerim. Perde konusunda da yardımcı mı oldular, nedir perde, markası vs. storlu mu?
  • iyi dileklerin için tesekurler... Evet perde konusunda yardımcı oldu tuncay bey , motorlu perde , altta tv var iyi oluyor ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda prj camiasına seni de kattık ,yeni sistemin hayırlı olsun Ersin.

yerleşim olarak sağda ki koltuk, muhtemelen imkan yoktur ama sağ front ve sub 'ın bir ksımını kapatmış.

perde de üniteden dolayı olsa gerek biraz yukarıda kalmış. (izleme hizasına göre)

tabii waf ve salon yerleşimlerimizin verdiği imkanlar doğrultusunda sistemlerimizi yerleştiriyoruz

benzer durumlar hepimiz de var maalesef kimimiz de kapı kimimiz de koltuk başa bela

çok da yapacak bir şey yok...

Sana keyifli seyretiler diliyorum.
  • Hayirli olsun Ersin, gule gule kullan. Projeksiyon kesinlikle baska bir boyuta geciriyor sinema sistemini..

• Çok güzel duruyor, hayırlısı olsun

Sizden istegim gece karanligindada resim paylaşırsanız çok makbule gecer, tw6000 ve Tuncay beyin verdigi perdenin performansını merak ediyorum...

• Evet serdar , bu kararda senin etkin büyük ...

Yerleşim konusunu hiç açma waf faktörü malum ...

Keyif tartışılmaz , yaşanması gerekir derler ya aynen

Sertaç sağol eksik olma, evet kardeş perde çok farklıymış , hep ön yargılı davranıyordum ama hata etmişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArGoDa

Çok güzel duruyor, hayırlısı olsun

Sizden istegim gece karanligindada resim paylaşırsanız çok makbule gecer, tw6000 ve Tuncay beyin verdigi perdenin performansını merak ediyorum...

Sağol arkadaşım, resim olayını halledeceğim inş. foto makina bir akrabamda gelsin bir kaç iyi kalite foto paylaşırım
  • Hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun ersin bey

sub'ı almaya geldiğimde 50'' tv o mesafeden banada küçük gelmişti.

Film keyfi şimdi başlıyor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: wendor

Hayırlı olsun ersin bey

ne yaptın sistemi @wendor,toparlayabildin mi?
  • Benim finaller 2 hafta önce bitti daha yeni yeni bakabiliyorum bu işlere

geçen hafta paradigm ve polk dinletisi yaptım, kısa sürdü ama fazla dinleyemeden çıktım

fakat dinlediğim kadarıyla paradigm önde gidiyor şu anda,en kısa zamanda yine gideceğim. dinlemeye devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: by@li

Hayırlı olsun.

Sağolasın abi , senin sistem kadar olamasada
  • quote:

Orijinalden alıntı: wendor

Hayırlı olsun ersin bey

Eksik olma kardeşim sağolasın, mesafe 4,20 aynen , çocuklar 4-7 yaşında , baba akşam oldu hadi film açarmısın deyip başımın etini yiyorlar , bunu firsat bilip eğitici görsellikler seyretttirmek lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin.clk

quote:

Orijinalden alıntı: by@li

Hayırlı olsun.

Sağolasın abi , senin sistem kadar olamasada

Sende sağol Ersin ama benim sistemde de abartılı bir yan yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by@li -- 22 Haziran 2012; 9:39:06 >
  • Yapma abi , alçak gönüllü olmana gerek yok , sayılı sistemlerden bir tanesi

Aklıma takılan bir şey var , tw6000 de fan sesi var , tam başımın üstünde acaba yakın durdugu içinmi sesi duyabiliyorum , bir süre sonra alışıyorsun, bu ses 9000 de varmı acaba ?
  • TW9000 ve 9000W modellerinde de var evet. En çokta 3D film izlerken ilk başlarda ses fazla çıkıyor ama sonra azalıyor zamanlada alışıyorsun. Ben şuanda çok farkında olmuyorum. Zaten film izlerken o ses kaybolup gibiyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.