Şimdi Ara

Huawei'den 2600 mAh kapasiteli pil kullanan Ascend P1 XL akıllı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
4.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Huawei ince kasarımı tasarımı ile dikkat çeken Ascend P1 modelinin 2600mAh kapasiteli XL versiyonunu hazırlıyor. 1670 mAh kapasiteli mevcut model ile kıyaslandığında %56 daha fazla pil ömrü sunan telefon, bu açıdan bakıldığında Motorola'nın Droid Razr MAXX modelinden sonra en yüksek kapasiteli pile sahip ikinci akıllı telefon olarak gösterilebilir. 

Üçüncü çeyrekte Çin pazarında satışa sunulacak Ascend P1 XL'nin genel özellikleri anlamında piyasadaki mevcut P1 modeli ile aynı çizgide yer alması bekleniyor. 4.3-inç büyüklüğünde ve 960 x 540 piksel çözünürlüğünde PenTile tabanlı Super AMOLED'e ekrana sahip olan telefon, Texas Instruments'ın 1.5GHz'de çalışan çift çekirdekli OMAP 4460 işlemcisini kullanıyor. PowerVR SGX 540 GPU'su ile gelen telefon üzerindeki 8 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerası ile 30 kare/saniye hızında 1080p video kaydı da gerçekleştirebiliyor.

Android 4.0 işletim sistemini kullanan 2600mAh kapasiteli pille güçlendirilmiş Ascend P1 XL'nin Çin'deki fiyatı ve uluslararası pazarlara girip girmeyeceği ise bilinmiyor. 

• Türkiye ye gelirse x5 imi emekli edebilirim
  • Huawei cihazları çok iyi tam F/P ürünleri ancak Türkiyeye geç geliyor ya da gelmiyor.Aslında bu tür cihazları getirtseler çok satar X5'te olduğu gibi...

• cihat tr gelirse gercekten cok satar 800-1000 tl çivarı olsa dahi bendeki x5 de emekliye ayırırım iyide olur
  • tesk huawei iyiki varsin

• keşke boyutları ve ağırlığı da olsaydı

• Huawei Ascend P1 avrupada 450 euro iken bizde 1500 tl civarında olur yani F/P olarak düşük olur

• Huawei cihazları çok iyi tam F/P ürünleri ancak Türkiyeye geç geliyor ya da gelmiyor.Aslında bu tür cihazları getirtseler çok satar X5'te olduğu gibi...

• yine de bir motorola razr maxx değil.

• 800-1000 çıkmaz ama 1100-1300 arası gene iyi bence o fiyattaki cihazlara göre.
    Droid razr max a göre daha sağlam donanım var bu cihazda araştırabilirsiniz.

• Güzel cihaz.

• huawi urunlerin fiyat performans oldugu falan yok. sadece turkiyedeki ithalatcisi daha insafli. daha dogrusu fiyatdan degil surumden kazanmayi amacliyordu. turkiyedeki huawei x5 500kusur tl iken almanyada 200euro idi. ama 250euro olan lg optimus black 1300-1400tl di.

• inşallah vision gibi gelmez fiyatı :)
  • huaweî çok iyi işler yapıyor ama f/p ürünü olmaktan çıktı telefonları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar bir tek x5 i ucuz fiyattan sattılar oda kendi adlarını taşıyan bir telefonu ilk defa türkiye pazarına soktuları içindi vision gibi bir cihaz 800 küsürlerden satılıyorsa bu kaç para olur çok merak ediyorum f/p degil artık huawei
  • Bugun kuseri hiltonda kvk byi toplantisindaydim kvk bu marka ve zte ile isbirligi yapicakmis birde viewsonic firmasiyla suan markanin en ust segment telefonu sanirim yanlis aklimda kalmadiysa cihazin fiyati 899tl idi en dusuk modelide 499tl gayet guzel urunleri var firmanin hedefi dunyada pazar payini %10 cikarmakmis boyle urunleri uygun fiyatlara cikarirsa bence hedeflerini gerceklestirirler

• İyi de abi; ascend quad ' ı ben bildim bileli çıksın ülkemde bekliyorum ama tık yok

• Temmuzda gelicekmis hocam skin disinizi:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkiyedeki huawei x5 500kusur tl iken almanyada 200euro idi. ama 250euro olan lg optimus black 1300-1400tl di.

• dedigim gibi x5 in ülkemizde ucuz olması sadece ve sadece huawei nin türkiye pazarına kendi ismini taşıyan ilk telefonuyla girmesindendir bir nevi markanın reklam pazarlama çalışması gibi yani bundan sonra huaweiden bu kadar ucuz telefonlar beklemiyorum biz x5 alanlar bence şanslıyız şuda var bir daha huawei alırmıyım acıkcası almam yazılım gibi konularda koskoca bir 0 bu firma artı kvk ya her giden telefona 300-400 gibi tamir ücretleri cıkıyor ve fazla bilinmeyen bir marka oldugu için aksesuar bulmak işkençe resmen ilk cıktıgında ekrana jelatin alayım dedim turkcell de yok dogubank vs gezdim yok anca aylar sonra tek tük bulmaya başladım ama turkcelldekiler telefonu bile bilmiyordu bırakın aksesuarı vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 82sekko -- 22 Haziran 2012; 12:47:04 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.