Şimdi Ara

Foxconn: iPhone 5, Samsung Galaxy S III'ü gölgede bırakacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
10
Favori
29.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Foxconn: iPhone 5, Samsung Galaxy S III'ü gölgede bırakacak

Foxconn tepe yöneticisi Terry Gou dikkat çekici açıklamalar yaptı. Ana şirket Hon Hai Precision'un olağan hissedarlar toplantısındaki konuşması China Times tarafından haber yapılan Gou, iPhone 5 (Yeni nesil iPhone)'in, Samsung Galaxy S III'ü gölgede bırakacağını söyledi. Samsung'u bozguna uğratmayı yaşam hedefi olarak belirleyen Gou, Japon elektronik devi Sharp ile yaptıkları işbirliğini de bu toplantı esnasında açıkladı.

Terry Gou'ya göre Sharp ile yapılan ortak girişim ile Foxconn önümüzdeki 3-5 yıl içerisinde Samsung'u geride bırakacak. Ortaklığın Foxconn'un panel üretimini çok daha rekabetçi bir noktaya getireceğini dile getiren Gou, çok çarpıcı bir açıklama daha yaptı. "...Japonlara saygı duyuyorum, özellikle de onların uygulama ve iletişim tarzlarına. Korelilerin aksine Japonlar sizi arkanızdan vurmayacak..." dedi. Sharp'ın Sakai merkezli 10. jenerasyon LCD panel üretim tesisinin (bu tesis aynı zamanda Gorilla Glass teknolojisinin mucidi Corning ile özel anlaşmaya sahip) %46.5 hissesini 800 milyon dolara alan Foxconn'un, bu işbirliğinden faydalanacağı ilk alan muhtemelen Apple'ın merakla beklenen televizyonunun üretimi olacak. 

Editörün Notu: Foxconn'un en büyük müşterisi Apple. Başta iPhone olmak üzere iPad ve diğer Apple ürünlerinin hacimli üretimi Foxconn tarafından gerçekleştirilmekte.

• Foxconn Batmayı garantiledi

• foxconn önce Pc için ürettiği anakartlara baksın.. kart elimde patlıyordu neredeyse :D hiç sevmiyorum bu firmayı.. ama adamlar tüm üreticilerin yan ürünlerini üretiyor helal olsun..

Kendimle çelişkiye girdim.. oşet..

• Bilmediğimiz bir şey söyleseydi keşke. Bahsi geçen firmanın "Apple" olmasını da geçtim. GS3'ten sonra çıkacak bir cihazın GS3'ün gölgesinde kalmasını beklemek deliliktir zaten.

• Bu nefret nerden geliyor:) Ayrıca LCD panellemi bozguna uğratacakmış?

OLED,AMOLED bilmem anlatabildim mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 21 Haziran 2012; 2:08:52 >
  • iğrendiğim şirket, foxconn.

• AppleTV gümbür gümbür geliyooooor =)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

iğrendiğim şirket, foxconn.

sanki diğer yarıiletkenci kardeşler işçilerine kişi başı 3000$ veriyor. bırak allasen. iğreniyormuş.

• Adam ürettiğini kötülemiyecek ya

• Olm bak git

• quote:

Orijinalden alıntı: lordrdley

AppleTV gümbür gümbür geliyooooor =)

iTV ya da iWatch ... isimlerini de unutmamak gerek :)) iSee :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcff

quote:

Orijinalden alıntı: lordrdley AppleTV gümbür gümbür geliyooooor =)
    iTV ya da iWatch ... isimlerini de unutmamak gerek :)) iSee :p

kesinlikle iTV =)

• foxconn un üretmediği ne kaldı ki el insaf ama anakartları dandik olur o ayrı
  • iphone zaten işletim sistemi ve stabilite bakımından şu anda bile gölgede bırakıyor galaxy s3üde htc one xide..
    kimse apple fan boyu oldugumu düşünmesin,xperia s kullanıyorum
  • tesbihin zorluymus dayi pesin satanlar gibide oturmusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hk@n

iphone zaten işletim sistemi ve stabilite bakımından şu anda bile gölgede bırakıyor galaxy s3üde htc one xide.. kimse apple fan boyu oldugumu düşünmesin,xperia s kullanıyorum

düşünenler daha dk 5 te -2 yi bastılar allahtan destek oldum sana =)

• bunu bekliyordum
  • Foxconn Samsung Sizin Avukatlığına Soyunduğunuz Müşterinizin Firması Gibi Senede Bir Model Çıkarmıyorki.Ayrıca En Fahiş Fiyattan Kakalamaya Çalışmıyorki.Ayrıca Rekabet İçin Elbette Ondan Aşağı Kalır Model Çıkaramazsınızki Hatırlarsan Artık Videoda Çekiyor Artık Mms De Gönderiyor Diye Reklamlarınız Vardı Sizin Uzak Günler Değil Onlar :) Sen İphone 5'i Çıkardıktan Sonra Adamlar Senin Telefonu Bir Sene Boyunca Ezecek Olan Telefonu Zaten Çıkarıcaklar Merak Etme Ve Endişelenme Sen :P Sen önce kendi ürünlerin için birşeyler vaad et ve kaliteni yükselt bırak firma kendi ürününü kendi övsün...

• quote:

Orijinalden alıntı: lordrdley

quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

iğrendiğim şirket, foxconn.

sanki diğer yarıiletkenci kardeşler işçilerine kişi başı 3000$ veriyor. bırak allasen. iğreniyormuş.

Şunlara bir bak da ondan sonra mesaj yaz.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/14849726.asp
    http://www.cnnturk.com/2010/bilim.teknoloji/teknoloji/05/25/foxconnda.10uncu.intihar/577562.0/index.html
    http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/20765537.asp

Dahası var da, sadece bir kısmı bu.
    Kapitalizimin en acımasız örneği bu şirket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 21 Haziran 2012; 3:35:39 >

• kimse apple fan boyu oldugumu düşünmesin,xperia s kullanıyorum .

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.