Şimdi Ara

'Asphalt 7: Heat' Appstore'da yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
8.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Gameloft tarafından geliştirilen ve birçok platformda boy göstermiş olan serinin yeni oyunu 'Asphalt 7: Heat' Appstore'da yerini aldı.

Kaliteli grafikleri ve başarılı animasyonlarıyla dikkat çeken oyunda 60 adet kullanılabilir araç ve 15 farklı pist yer alıyor. Hawai, Paris, Rio ve Miami gibi birçok ünlü şehirde geçen oyun Ferrari, Lamborghini ve Aston Martin gibi ünlü araç betimlemeleriyle de kullanıcılara doyurucu bir içerik sunuyor. Serinin önceki oyunlarında bulunan kontrol sisteminin korunduğu oyunda seslendirmeler, müzikler oyunun hız ve aksiyon dolu ortamını başarılı bir şekilde kullanıcıya yansıtıyor. Yenilenmiş çoklu oyuncu moduyla oyuncular arasında rastgele seçim yaparak karşılaşmalar düzenleyebilen oyunda 6 farklı oyun modu ve Retina ekran desteği de sunuluyor. Yarışlardan kazanılan oyun paralarıyla daha gelişmiş araçları kullanabileceğiniz gibi bu araçları beklemeden kullanmak için oyun içi paralı satışlardan da yararlanabilirsiniz.

Kaliteli grafikleri, başarılı animasyonları ve etkileyici yarış dinamikleriyle Asphalt 7: Heat'nin hız ve aksiyon dolu dünyasına Appstore üzerinden 0,99$’lık fiyat etiketi ile buradan ulaşabilirsiniz. Android platformu içinde çıkış yapacak olan Asphalt 7: Heat'in yakın bir zamanda Google Play'de yerini alması bekleniyor.

• Ben bulamadım Tr de yok sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zevk alamazsınız bu tip yüksek grafikli oyunlardan... Telefonda oynanır mı bunlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Zevk alamazsınız bu tip yüksek grafikli oyunlardan... Telefonda oynanır mı bunlar...

Sağ-Sol'u gyroscope ile yapıyoruz,Hızlanma otomatik oluyor.Oyun sırasında kullandığımız geriye iki buton kalıyor fren ve nitro.Nesi zor anlamadım?Alışınca kolay geliyor.
  • Daha bizim storeye gelmemiş acaba ne zaman gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Zevk alamazsınız bu tip yüksek grafikli oyunlardan... Telefonda oynanır mı bunlar...

Sağ-Sol'u gyroscope ile yapıyoruz,Hızlanma otomatik oluyor.Oyun sırasında kullandığımız geriye iki buton kalıyor fren ve nitro.Nesi zor anlamadım?Alışınca kolay geliyor.

Bana anlatmana gerek yok ben 2009'dan beri oynuyorum gyroscope ile oyun... Ben zevk alamıyorum bir türlü... Oynamadığım android veya ios oyunu kalmadı hiçbiri de zevk vermedi bu tip yüksek bütçeli yapımlar arasından...

Şahsen ben 5-10 MB'lık eğlendiren oyunlardan daha zevk alıyorum grafik tutkunu olmama rağmen... Telefonda nedense olmuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jovanovic -- 20 Haziran 2012; 22:55:14 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Bana anlatmana gerek yok ben 2009'dan beri oynuyorum gyroscope ile oyun... Ben zevk alamıyorum bir türlü... Oynamadığım android veya ios oyunu kalmadı hiçbiri de zevk vermedi bu tip yüksek bütçeli yapımlar arasından...

Şahsen ben 5-10 MB'lık eğlendiren oyunlardan daha zevk alıyorum grafik tutkunu olmama rağmen... Telefonda nedense olmuyor...

Doğrudur hocam

• Android icin de hemen cikaydi iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • insan çıkışa özel free yapar be
  • asphalt serisini nedense sevemedim bir türlü real racing 3 ü bekliyorum artık onuda iphone 5 ile oynarım.
  • İnstallaus'ta yerini aldı oyun, Tam 1.1 GB :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

insan çıkışa özel free yapar be

Bide indirince banka hesabinada 100 dolar aktarsinlar

• quote:

Orijinalden alıntı: callioped20

İnstallaus'ta yerini aldı oyun, Tam 1.1 GB :)

Maşallah
  • hicbir oyunu guzel degil bu serinin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlar telefonda oynanmaz yahu. telefonda adam gibi oynan 3-5 oyun var aklıma gelenler:

1-doodlejump
    2-angry birds
    3-firuit ninja

bi iki oyun daha çıkar işte gerisi yalan:)

• Nova serisi ve modern combat serisi çok da güzel oynaniyor. ayrica cod zombileri de unutmamak lazim ;) siz oynayamiyirsaniz oyunlara suc atmayin, ben de o 'kucuk boyutlu' oyunlardan zevk alamiyorum.

Bu arada real racing de guzel araba yarisi
    Asphalt 6yi silip bunu indiriyorum hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: wustti

bunlar telefonda oynanmaz yahu. telefonda adam gibi oynan 3-5 oyun var aklıma gelenler:

1-doodlejump
    2-angry birds
    3-firuit ninja

Artı olarak:

Temple Run
    Run Like Hell
    Death Worm
    Worms
    Reckless Racing

Burada arkadaşların anlatmak istediği şey oynanış zorluğu değil. GTA 3 telefona çıktı mesela oynanmıyor. O ilk zamanlar oynadığımız zevki vermiyor. Üstelik kontroller de hiç kullanışlı değil.. Büyük ekranlı telefonlar ya da tabletler ile oynanılabilir belki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 20 Haziran 2012; 23:19:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

quote:

Orijinalden alıntı: wustti bunlar telefonda oynanmaz yahu. telefonda adam gibi oynan 3-5 oyun var aklıma gelenler: 1-doodlejump 2-angry birds 3-firuit ninja bi iki oyun daha çıkar işte gerisi yalan:)
    Artı olarak: Temple Run Run Like Hell Death Worm Worms Reckless Racing

hakikaten çok güzel yazmışsın kardeş ngage de ne oynardım worms u yav. eski günlerim geldi aklıma gece gece:)

• quote:

Orijinalden alıntı: wustti

bunlar telefonda oynanmaz yahu. telefonda adam gibi oynan 3-5 oyun var aklıma gelenler:

1-doodlejump
    2-angry birds
    3-firuit ninja

Telefon'da oyun oynamasını bilen için hiç sorun değil arkadaşım...

Subway Surf,
    SPYmouse,
    Head Soccer.
    Score,
    Temple Run,
    Where's my Water,
    Cut the rope,
    Jetpack, bunlarıda denemeni öneririm...
  • Asphalt serisi kaça kadar gidecek merak ediyorum en azından yeni bir seri çıkacakken sadece oyunun içeriği değil yapısındada biraz değişiklik olsa iyi olur yoksa bu seri kaça kadar devam eder bilmiorum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.