Şimdi Ara

'Asphalt 7: Heat' Appstore'da yerini aldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
8.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asphalt 6'yı indirdikten sonra 6 ay filan güzel değil dedim ve hiç oynamadım. Bir gün canım sıkıldı açayım dedi şu oyunu. Bir kaç yarıştan sonra oyundan zevk almaya başladım . Sensörlere oynamak istemeyenler oyunun ayarlar kısmından sensörü devre dışı bırakıp başka türlü kontrol edebilir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşin Erkek

quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

insan çıkışa özel free yapar be

Bide indirince banka hesabinada 100 dolar aktarsinlar

• bu oyunu n-gage de nası oynardım çok keyifliydi... urban gt2 'ydi sanırım.Tabi n-gage in 8 yönlü pad i ve cihazın dizaynı sayesinde her oyun rahatça oynanıyordu.Şimdiki cihazlara bu tür oyunlar yerine kendi kontrol sistemine adapte olmuş yapımlar oynamak daha keyifli(misal angry birds,fruit ninja) ama tabi herkesin tercihi farklı.

• Tanitimini s3 lansmanında yapmayi biliyor gameloft ama s3e çıkarmıyor bi ay sonra cikarir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real Racing 2 gerisi yalan he birde 3 çıkarsa onu da İphone 5 le tanıtırlar inşallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Zevk alamazsınız bu tip yüksek grafikli oyunlardan... Telefonda oynanır mı bunlar...

Sağ-Sol'u gyroscope ile yapıyoruz,Hızlanma otomatik oluyor.Oyun sırasında kullandığımız geriye iki buton kalıyor fren ve nitro.Nesi zor anlamadım?Alışınca kolay geliyor.

Zor dememiş ki zaten zevk alamazsınız demiş.

Eline sağlık hocam, arkadaş anladı sonradan da kimse sanırım tam okumuyor kaç kişi mesaj attı nesi zor sen yapamıyorsun diye... Ben sanki zor dedim, zevk alamıyorum dedim...

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

insan çıkışa özel free yapar be

çok iyi fikir. Zaten ilk çıktığında kimse indirmez :ehe

• Real Racing2 ve asphalt 6 yı yanyana koyduğumda Real racing oynanış rahatlığı olarak çok çok daha iyi. Real racing 2 bu tarz oyunlardaki en başarılı seri bence.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Zevk alamazsınız bu tip yüksek grafikli oyunlardan... Telefonda oynanır mı bunlar...

Sağ-Sol'u gyroscope ile yapıyoruz,Hızlanma otomatik oluyor.Oyun sırasında kullandığımız geriye iki buton kalıyor fren ve nitro.Nesi zor anlamadım?Alışınca kolay geliyor.

Bana anlatmana gerek yok ben 2009'dan beri oynuyorum gyroscope ile oyun... Ben zevk alamıyorum bir türlü... Oynamadığım android veya ios oyunu kalmadı hiçbiri de zevk vermedi bu tip yüksek bütçeli yapımlar arasından...

Şahsen ben 5-10 MB'lık eğlendiren oyunlardan daha zevk alıyorum grafik tutkunu olmama rağmen... Telefonda nedense olmuyor...

2009 da hangi cihaz ile hangi oyunu oynuyordunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun yeni çıktığı için 1$ zamanla 6-7 $ olur bence.

• daha 6 yı oynamadım 7 cıkınca oynarım artık
  • iphone da böyle oyunları cok sevmiyorum ipad de belki ama iphone da angry birds gibi oyunlar daha güzel
  • Aventador LP700-4 te yakıyor ortalığı.

• Hazir oyun 1$ iken aldim oyunu ve oyun benim son derece hosuma gitti acikcasi.Asphalt 6'dan da daha guzel geldi bana.

• New iPad e yükleyen varmı, çözünürlük falan nasıl?
  • İphoneda oyun kac gb yer kapliyor

• Oyunda hd yazmiyor, ipad de olur mu acaba? Yukleyen var mi ipad e, asphalt 6 hd gibi goruntu kalitesi iyi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

İphoneda oyun kac gb yer kapliyor

iPhone 4 de 1.4 GB yer kaplıyor.

• "Three, two, one, go" sesini çıkaran bayandan bir tek ben mi kıllanıyorum?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.