Şimdi Ara

LG 47LM660S Kanal Ayarlama Yardım. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
16
Favori
218.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arrisale

quote:

Orijinalden alıntı: arrisale

quote:

Orijinalden alıntı: leren

quote:

Orijinalden alıntı: lacheros

quote:

Orijinalden alıntı: lacheros

merhaba. bende 42lm660s var. dediğiniz gibi ayarları girmeye çalışıyorum ama uydu alıcı/verici seçemiyorum. televizzyon kapanıp açılıyor. daha önce böyle bir sorun yoktu. yardımcı olabilirseniz sevinrim..

edit: fabrika ayarlarına aldım tv yi düzeldi sorun.

sorun tekrar başladı. alıcı/verici seçemiyorum tv yeniden başlıyor

42lm640 TV var aynı sorun ben de var uydu ayalarına girince TV kapanıp açılıyor.

Ayni problem bende de var lg47lm860v kullaniyorum ve bazen verdigim o paraya aciyorum

Malesef arkadaslar ben 11844 v 02222 frekanstan sinyal alamiyorum tek tek frekans ekleyipte ile bazi kanallari buluyorum fakat hepsini bulamiyor

bugun acunun kanalını accam dıye elım kasındı kanal eklıcem derken dıgerlerınıde sılmısımkı baska secenek yoktu ıptal ediyrum dıye sile tıkladm silindi.. arastırma sonucunda
    SETTİNGS>AYAR>UYDU AYARI>UYDU EKLE
    Menüden bu sıra takip edildikten sonra

UYDU 1 'e TURKSAT 42E ayarlanacak,
    LNB FREKANSI; 9750/10600
    uydu alıcı verici 11012 V 30000
    LNB GÜCÜ: AÇIK
    DİSEqC: A

UYDU 2 ye DİĞERLERİ Ayarlanacak
    DİSEqC: B

Bunları ayarladıktan sonra EXIT Yapıp tekrardan
    SETTINGS>AYAR>OTO AYARLAMA>UYDU>YOK>İLERİ

Yapıyoruz, toplam 1 saate kadar süren aramadan sonra tüm kanallar gelmiş olacak.

Kolay gelsin..

soyle bişey buldm yaptım aynen ve smdılık eksık yok gıbı ..

• Turksat uydusundan her arama yaptığıma çıkan kanallar ve sıralamalar değişiyor. Sebebini anlamıyorum. Uydu tek ise belirli bir kanal sırası ve sayısı olması gerekmez mi?

11444,11012,10730 denedim hepsinde sinyal seviyelşeri ve kanallar farklı yokmu bunun bir standartı yada en iyisi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nikogrk -- 14 Ocak 2014; 11:48:16 >
  • arkadaşlar merhaba 1 hafta önce 47 la 660 tv aldım. tv izlerken bazı kanallar sürekli gidiyor özellkle show tv ntv spor falan. uydu kablosunu direkt elimle ekledm merkezi sistem var elimle oynattığımda kanal geliyor sonra 3-5 dk sonra yine gidiyor. kanalı izliyorum var kanal değiştiriyorum 3-5 dk sonra o kanal gidiyor var mı başına böyle bi olay gelen yardımcı olabilecek biri
  • SU FORUMU OKUDUM DEĞİŞİK DEĞİŞİK AYARLAR VAR
    HANGISI NASIL YAPILIYOR
    TURKSAT İÇİN
    11012 V 30000
    10970 V 30000
    12015 H 27500
    11844 V 2222
    11041 V 8400
    DİSECQ A SECILMELI
    HOTBIRD İÇİN
    10719 V 27500
    10992 V 27500
    DISECQ B SECİLMELİ

N A S I L Y A P I L A C A K
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal78

arkadaşlar merhaba 1 hafta önce 47 la 660 tv aldım. tv izlerken bazı kanallar sürekli gidiyor özellkle show tv ntv spor falan. uydu kablosunu direkt elimle ekledm merkezi sistem var elimle oynattığımda kanal geliyor sonra 3-5 dk sonra yine gidiyor. kanalı izliyorum var kanal değiştiriyorum 3-5 dk sonra o kanal gidiyor var mı başına böyle bi olay gelen yardımcı olabilecek biri

aynı tv de aynı sorunu ben de şuan yaşıyorum bi çözüm bulabildin mi?

bazı kanallar sinyal yok diyor. ? yardımcı olursan sevinirim
  • Kendinize ait bir çanak kurmanın yolunu bulun yada çatıdan itibaren size gelen kabloyu değiştirin.Size gelen sinyalle alakalı.
  • onbakay O kullanıcısına yanıt
    Bu frekansları girdiğimde frekans değerleri %0 olarak görünüyor.

herşey %0

sanırım uyduyla ilgili bi problem var, ama evdeki diğer tvler çekiyor? işin içinden çıkamadım, servisi aradığımda uyducu arayın dediler.

model 47 LA 660s

bakalım uyducu geldiğinde ne diyecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertyaxe

quote:

arkadaşlar merhaba 1 hafta önce 47 la 660 tv aldım. tv izlerken bazı kanallar sürekli gidiyor özellkle show tv ntv spor falan. uydu kablosunu direkt elimle ekledm merkezi sistem var elimle oynattığımda kanal geliyor sonra 3-5 dk sonra yine gidiyor. kanalı izliyorum var kanal değiştiriyorum 3-5 dk sonra o kanal gidiyor var mı başına böyle bi olay gelen yardımcı olabilecek biri

merhaba,
    ben sorunumu çözdüm benim sorun kaqblodan dolayıymıs. ek olunca hiç verim alınmıyor. prize bağladım kabloyu düzgün bir şekilde herşey düzeldi. eğer sorun devam ederse ya kabloda sıkıntı vardır komple çatıdan aşağı yenisini al yada girişte antende sıkıntı vardır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qwertyaxe

quote:

merhaba,
    ben sorunumu çözdüm benim sorun kaqblodan dolayıymıs. ek olunca hiç verim alınmıyor. prize bağladım kabloyu düzgün bir şekilde herşey düzeldi. eğer sorun devam ederse ya kabloda sıkıntı vardır komple çatıdan aşağı yenisini al yada girişte antende sıkıntı vardır

Teşekkürler, evet bende de aynı sorun varmış yeni hat çekince tamamen düzeldi.

• Uydu Alıcı verici <10970,V,30000> bölümünde bu ayarı yaparken tv açılıp kapanıyor. Neden böyle yapıyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onbakay O kullanıcısına yanıt
    merhaba lg 42la860v kullanıcısıyım uydu ayarlarıyla oynarken yanlışlıkla diseq i değiştirdiğim için tüm kanallarım silindi senin anlattığın şekilde 2 uyduya da frekansları girdim fakat manuel armaya gelip 12015 v 30000 i seçtiğimde sinyal yok diyor bana sorunun çözümü hakkında yardımcı olabilir misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

Uydu Alıcı verici <10970,V,30000> bölümünde bu ayarı yaparken tv açılıp kapanıyor. Neden böyle yapıyor acaba?

hocam frekansları tam hatırlamıyorum ama sanırım seninki gibiydi bende çok kurcaladım bnde de bu sorun oldu çok uğraştım her seferinde reset attı tv kendisine. tv yi fabrika ayarlarına geri getirdim düzeldi. senin mutlaka düzelecektir fabrika ayarlarından sonra.
  • merhaba bende bu uydudan sıkıldım artık bu sitede yazan her şeyi denedim ama imc tv ve hayat tv yayınını alamadım arkadaşlar :(
  • Dostlar, ben kanal kaydırma işşlemini daha önce gayet güzel yapabilirken şimdi yapamıyorum, (47lm760s) kanalları seçtiğim zaman, mavi olan kaydır sekmesi seçilmiyor ve yer değişikliği yapamıyorum, bu konuda yardım edebilecek var mı acaba?
  • Ayni sorun benim de basimda var kanal kaydirma yada kanala farkli numara veremiyorum. Herhangi bir kanali sectigimde bu iki fonksiyon kullanim disi oluyor. gercekten sinir bozucu bir durum. Cozumu var midir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sertanturan

Ayni sorun benim de basimda var kanal kaydirma yada kanala farkli numara veremiyorum. Herhangi bir kanali sectigimde bu iki fonksiyon kullanim disi oluyor. gercekten sinir bozucu bir durum. Cozumu var midir acaba?

Üstadım ayarlardan tekrar kanalları arıyorsun, uydu kısmını yok olarak seçiyorsun tekrar kanalların tamamını aratıyorsun. Bu işlemden sonra ise kanal yerleri değişiyor.
  • Ya hepinize çok teşekkürler tüm kanallarım var ama şimdi de program numarasını düzenleyemiyorum. Hızlı aramayı kapayıp tekrar tekrar oto ayarlama bile yaptım. Ama hiç bir şekilde program numarasını değiştiremiyorum. Ne olur yardım edin.

• Üstadım ayarlardan tekrar kanalları arıyorsun, uydu kısmını yok olarak seçiyorsun tekrar kanalların tamamını aratıyorsun. Bu işlemden sonra ise kanal yerleri değişiyor.
  • Buyrun Görüntülü anlatım

http://www.youtube.com/watch?v=OrVayYl7ZNw
  • Program düzenlemeyi bende yapamıyorum kanallar karma karışık bumu akıllı tv çok basit ve cok sacma bi sorun yardimci olan ve problemi çözmüş olanda yok anlaşılan

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.