Şimdi Ara

Samsung Galaxy SIII(i9300) Sıkça Sorulan Sorular / Destek / Sorularınız (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
49
Favori
349.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: modoste

c-pen kalem denen aksesuardna kullana arkadaş varmıdır
    filmlerde karanlık sahnelerde parmak izlerinin belrmesi gıcık ediyo azcık :) bu kalemi kullanna varsa bu izlerdne kurtulmuş mu oluyoruz
    bu kısma yazmamam lazım ama diğer kısma yazdım ilgilenen olmadı bu kalemi en çabuk nerden nasıl alırım

C-pen kalem diyorum arkadaşlar aksesuarlarda var almak kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz
  • Beyler gelen aramalarda S Voice yi kullanarak reddet veya cevapla diyorum ama çalışmıyor bu seçenek aktif olduğu halde sizce ne yapmalıyım ??????
  • Emeği geçenlerin ellerine sağlık.
    Cihazın ingiltere çıkışlı olduğunu nasıl anlayabiliriz?
  • Avea 3g ile youtubeta video izleyemiyorum. apn seçeneğinin ismini internet olrak değiştirdim bu sefer hiç internete girmiyor, çözüm nedir?
  • Merhaba,

Oncelikle boyle bir konu actiginiz icin cok tesekkur ederim. Siz ustadlara sormak istedigim soru su. Eger cevaplayabilirseniz cok sevinirim. Saygilar.

Benim cihazim s3 europe version 32gb white. Biraz evvel kies kurdum laptop'a ve s3 u bagladim fakat "unable to connect to GT-I9300. Failed to retrieve device information" diyor her seferinde ve cihazimi gormuyor. Troubleshooting de yaptim ama sonuc ayni. Neden kaynaklaniyor olabilir bu sorun?

Edit: Sorunu cozdum. Kies'i kapatip yeniden baslattim ve kendi kendine cihazi buldu. Tesekkur ederim yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syswork -- 13 Temmuz 2012; 18:46:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazukan

Avea 3g ile youtubeta video izleyemiyorum. apn seçeneğinin ismini internet olrak değiştirdim bu sefer hiç internete girmiyor, çözüm nedir?

ilk 2 sekmeye internet yazın.Bu şekilde sorun olmuyor wap ayarını da silin gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

quote:

Orijinalden alıntı: lazukan

Avea 3g ile youtubeta video izleyemiyorum. apn seçeneğinin ismini internet olrak değiştirdim bu sefer hiç internete girmiyor, çözüm nedir?

ilk 2 sekmeye internet yazın.Bu şekilde sorun olmuyor wap ayarını da silin gitsin.

varsayılan ayarlara dön diyince sorun kendiliğinden çözüldü
  • arkadaşlar benim sorum kilit ekranla ilgili.

kilit ekran süresi 1 dk olmasına rağmen bazen bazı ekranlarda 1 dk dan önce ekran kilitleniyor. bu neden oluyor sizce?
  • selamlar sonunda bende s3 sahibi oldum.

s2 de mesaj yazarken mikrofon tuşuna basıp konuşarak otomatik yazdırabiliyorduk. s3te neden mikrofon tuşu bile yok mesaj-klavye ekranında? ben mi bulamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsserhat -- 13 Temmuz 2012; 20:50:34 >
  • quote:

quote:

filmlerde karanlık sahnelerde parmak izlerinin belrmesi gıcık ediyo azcık :) bu kalemi kullanna varsa bu izlerdne kurtulmuş mu oluyoruz
    bu kısma yazmamam lazım ama diğer kısma yazdım ilgilenen olmadı bu kalemi en çabuk nerden nasıl alırım

C-pen kalem diyorum arkadaşlar aksesuarlarda var almak kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

c-pen kalem kullanan bilen varsa yazabilir mi nerden alınır.
  • quote:

quote:

quote:

c-pen kalem kullanan bilen varsa yazabilir mi nerden alınır.

Ebay de var 30–40USD arası.

Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsserhat

selamlar sonunda bende s3 sahibi oldum.

s2 de mesaj yazarken mikrofon tuşuna basıp konuşarak otomatik yazdırabiliyorduk. s3te neden mikrofon tuşu bile yok mesaj-klavye ekranında? ben mi bulamadım?

Sol altta 2. ayarlar ikonuna basın mikrofonu görürsünüz samsung klavyede.

Kolay gelsin

• Arkadaşlar telefona yüklenen uygulamalar SD karta aktarılabiliyor mu? Bir sitenin yorumlarında uygulamaların telefona uyumlu olsa dahi SD karta aktarılamadığını sadece müzik resim vb. şeylerin SD karta aktarıldığını okudum doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C3nK35

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: C3nK35

Arkadaşlar bir üst konudada yazdım ama burayı yeni gördüm benim problemim internet paylaşımı konusunda bilgisayarıma ne kablolu nede kablosuz internet veremiyorum bağlantı kuruluyor ama internet yok diyor

Samsung CBD Modem Driver adinda bir surucu var. Bu surucu buyuk ihtimalle yuklenmediginden bilgisayar internet erisimini saglayamiyor. Telefonu Kies acik bir sekilde dururken bilgisayara baglayin. Daha sonra Kies te Secenekler gibi bir menu olacak o menuden Baglanti Sorunlarini Gider diyin. Tum driver lari bastan yukleyecek.

Eger birsey degismezse yaptiginiz ayarlari kontrol edin. Ayrica operator kaynakli bir sorun da olabilir.

Birsey degismezse tekrar yazin baska bir cozum yolu arariz.

Mesajlari ust uste yazdigim icin kusura bakmayin mobilden girdigim icin baska sansim yok.

Hata bende kusura bakmayın kies programını masaüstüne kurdum ama laptopa kurmak aklıma bile gelmedi desem yeridir ki iphone'lada itunesle kullanıyorum :D

Kies kurdum ama değişen bir durum olmadı bağlantı sağlıklı olarak kuruluyor ama telefondaki interneti sanırım bilgisayara aktarılamıyor avea kullanıyorum mobil servis açık internet paylaşımı açık acaba eksik kısım neresi olablir
  • Bir sorum olacaktı lockscreen ekranına 4x2 yazan hava durumunu ekleyemiyormuyuz,sadece ana ekrana atıyor.Bunun için bir program vs var mı ..Güvenlikten kilit ekranına attığı hava durumunu begenmedim küçük duruyor

• Bende de soyle bisey var
    Ekran bazen kendi kendine yaniyor-sönuyor
    Bu durumu yasayan yada yardimci olabilecek varmi acaba?

• arkadaşlar benim sorum kilit ekranla ilgili.

kilit ekran süresi 1 dk olmasına rağmen bazen bazı ekranlarda 1 dk dan önce ekran kilitleniyor. bu neden oluyor sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaka

Bende de soyle bisey var
    Ekran bazen kendi kendine yaniyor-sönuyor
    Bu durumu yasayan yada yardimci olabilecek varmi acaba?

Bende telefonu aldigim ilk zamanlarda benzer sorunla karsilastim. Hatta o kadar ki cihazdan sogumustum. Fabrika ayarlarina geri donunce sorun duzelmisti. Isterseniz siz de deneyin...

• quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903
    Sol altta 2. ayarlar ikonuna basın mikrofonu görürsünüz samsung klavyede.

Kolay gelsin

Teşekkür ederim :D

Birde ben widget ve tema indirmek istiyorum ama bulamadım nasıl indirebileceğimi? + Wallpaperlar nedense kırpmadan olmuyor. Anlamadım gitti.

Ve birde 70 küsür mg lık bi güncelleştirme var deniyordu. bende çıkmadı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsserhat -- 14 Temmuz 2012; 16:53:43 >
  • Arkadaşlar ben rom yükledim ama beğenmedim ve orjinale dönmek istiyorum ne yapabilirim orjinal romun zipli dosyası varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.