Şimdi Ara

Samsung Galaxy SIII(i9300) Sıkça Sorulan Sorular / Destek / Sorularınız (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
49
Favori
349.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben baska birsey sormak istiyorum telefonda 600 kisilik bir rehberim var bu insanlarin cogu da %90 facebook veya twitter kullanicilari
    Benim bilgisayardan bunlari duzenleyebilecegim bir program mevcut mu facebook ve twitterlarini ekelyebilecegim cunku rehberden eklemek inanilmaz ucun surecek bir prosedur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

quote:

Orijinalden alıntı: Chromer

Arkadaşlar saatlerdir uğraşıyorum. Bu ama bir türlü film atamadım hep bagladiginiz alet yanıt vermiyor ya da aletinin bağlantısı kesilmiyor hatası alıyorum napmaliyim

arkadasim ben bunu 4gb civari filim atarken yasamistim ...
    Sorun hafiza kartina atarken oluyordu telefona atarken sorun yoktu
    tahminen hafiza kartinin bicimlendirmesi ile alakali

Hallettim tamam kimse bana kies yükle dememişti ama
  • Galaxy s3 uygun oyunları nereden nasıl indirebilirim,kullandığınız bir site varmı para vermeden kullanabileceğim (apptrackr benzeri)applanet i sitesinden qr code u okutarak yükledim fakat uygulama çok sık hata verip kapanıyor indiremiyorum bişey başka bir yolu olmalı ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: artdzy

Galaxy s3 uygun oyunları nereden nasıl indirebilirim,kullandığınız bir site varmı para vermeden kullanabileceğim (apptrackr benzeri)applanet i sitesinden qr code u okutarak yükledim fakat uygulama çok sık hata verip kapanıyor indiremiyorum bişey başka bir yolu olmalı ne önerirsiniz?

+1 bende merak ediyorum bu işi. apk şeklinde mi indiricez bunları. Açıklayıcı bi şekilde anlatır mısınız.

Bir de micro sd alanlar nerden alıyor 64 gb class10 bulamadım bir türlü
  • Bilgisayar Baglanti Sorununu cozebildinizmi ben 15 gundur ugrasiyorum 6 degisik bilgisayar denedim kiesin son surumlerini media player 11 in guncellestirmelerini tekrar tekrar denedim hala sonuc alamadim :( telefonum paralel ithalat almanya romu var sanirim etkisi olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezelnurr -- 9 Temmuz 2012; 18:25:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iphonella

quote:

Orijinalden alıntı: Adnan008

quote:

Orijinalden alıntı: iphonella

Dostlar samsung usb sürücülerini yüklememe rağmen cihazı yığın bellek olarak göremiyorum,sürekli mtp usb device problemi yaşıyorum.NOTE kullanırken böyle bir durum yoktu,acaba NOTE'un USB kablosunu kullandıgım için bu sorunu yasıyor olabilir miyim?Bunun dısında hemen belirteyim ''usb hata ayıklama'' hadisesini yaptım ama sorun devam ediyor.

Aynı problemi yasayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Not: Buarada Galaxy NOTE'tan Galaxy S3'e terfi ederken takas usuluyle üzerine 500tl vererek işlemi gerçekleştirdim.Aldığım cihaz ise sadece 17 günlük :))

Ayrıca cihaz da socialhub göremedim.Aslın da var mı varsa nerede ve eğer yoksa işin bu kısmını nasıl halledeceğiz?

iphonella... cihaz şuan için sadece mtp mod destekliyo alırken KEŞKE ARAŞTIRSAYDIN AYFONLAR KADAR BASİT DEĞİL BUNLAR!.

YANİ?

Bilgisayar Baglanti Sorununu cozebildinizmi ben 15 gundur ugrasiyorum 6 degisik bilgisayar denedim kiesin son surumlerini media player 11 in guncellestirmelerini tekrar tekrar denedim hala sonuc alamadim :( telefonum paralel ithalat , almanya romu var sanirim etkisi olurmu?

• Yüksek mAH li batarya kullanan var mı? 3000mAh +

E-bayda bir araba replacement batarya var.Sizce telefonda bir sıkıntı yaratır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromer

quote:

Orijinalden alıntı: artdzy

Galaxy s3 uygun oyunları nereden nasıl indirebilirim,kullandığınız bir site varmı para vermeden kullanabileceğim (apptrackr benzeri)applanet i sitesinden qr code u okutarak yükledim fakat uygulama çok sık hata verip kapanıyor indiremiyorum bişey başka bir yolu olmalı ne önerirsiniz?

+1 bende merak ediyorum bu işi. apk şeklinde mi indiricez bunları. Açıklayıcı bi şekilde anlatır mısınız.

Bir de micro sd alanlar nerden alıyor 64 gb class10 bulamadım bir türlü

Ben uygulama adı + versiyonu (google playden) + apk yazıp googledan aratıyorum.

• Sayfa nasıl oluşturuyoruz ? widgeti sürükleyince saufada boş yeryokken pasif gozüküyor nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: muziooo

Sayfa nasıl oluşturuyoruz ? widgeti sürükleyince saufada boş yeryokken pasif gozüküyor nedense

widgeti tutun sayfanın en altında + işareti olan sayfa var onun üzerine sürükleyin
  • Şimdi yukarıdaki yatay çubuğu çekince hızlı menü geliyor ya, oradaki mod veya fonksiyonların bazılarını bilmiyorum.

Wifi: Kablosuz internete bağlanmak için
    GPS: açıp kapatabiliyoruz, ama nasıl aktif kullanıyoruz bilmiyorum ?
    Ses: Buradan sesi kısıp titreşime vs alabiliyoruz
    Ekran Döndürme: Telefonu tuttuğumuz açıya göre değişiyor görüntü, ytay bakıyorsak yatay hale geçiyor.
    Güç tasarrufu: Pil süresini uzatıyor, gerçekten.
    Bildirim: Sol üstte ufak bildirim simgeleri görünüyor, açıkken
    Mobil Verisi: Buradan hızlı bir şekilde GPRS, 3G kapatıp açabiliyoruz.
    Bluetooth: Denemedim ama adı üzerinde
    Sürüş Modu: Hiç bir fikrim yok
    Eşitleme (Senkronizasyon): Hiç bir fikrim yok

Şu GPS, Sürüş Modu ve Eşitleme'yi biri açıklayabilir mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denondj -- 10 Temmuz 2012; 9:28:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BeSuBa

quote:

Orijinalden alıntı: muziooo

Sayfa nasıl oluşturuyoruz ? widgeti sürükleyince saufada boş yeryokken pasif gozüküyor nedense

widgeti tutun sayfanın en altında + işareti olan sayfa var onun üzerine sürükleyin

Pasif gözüküyor + sayfa işareti

• sayfa sınırınız bitmiş olabilir
  • Toplamda 7 sayfa var bu kadar az sınır olması kötü eğer böyleyse

• telefonda ilk aranan numarayı sıkı sık yeniden araması gibi bir problemle karşılaşan oldumu çok uyuz bir durum arkadaş sırf bu sebepten satabilir bir çözümü varmıdır bunun
  • Merhaba, basit gibi görünen bir sorum olacak.
    39uncu madde ile bağlantılı.
    Telefonun ekranında "3G" şeklinde bir ibare çıkmıyor mu? Bende görünen H ve H+ harfleri.
    39uncu maddenin gereklerini yapıp, 3Gyi kapatınca E olarak gözüküyor ve (yavaş internet) yazıyor. ama tekrar "Otomatik" seçeneğini seçtiğimde 3G yapmıyor: H veya H+ olarak görünüyor.
    Arada sırada ise belli belirsiz 3G yazısını görüyorum. ama anında kayboluyor.
    Sorum şu: 3G özelliğini nasıl açarız?
    (GSM şirketi tarafında sorun yok, kontrol ettirdim, 3G açık gözüküyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wm1tr

Merhaba, basit gibi görünen bir sorum olacak.
    39uncu madde ile bağlantılı.
    Telefonun ekranında "3G" şeklinde bir ibare çıkmıyor mu? Bende görünen H ve H+ harfleri.
    39uncu maddenin gereklerini yapıp, 3Gyi kapatınca E olarak gözüküyor ve (yavaş internet) yazıyor. ama tekrar "Otomatik" seçeneğini seçtiğimde 3G yapmıyor: H veya H+ olarak görünüyor.
    Arada sırada ise belli belirsiz 3G yazısını görüyorum. ama anında kayboluyor.
    Sorum şu: 3G özelliğini nasıl açarız?
    (GSM şirketi tarafında sorun yok, kontrol ettirdim, 3G açık gözüküyor)

Bildigim kadarıyla H, H+ = 3G..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeterNorth

Şimdi yukarıdaki yatay çubuğu çekince hızlı menü geliyor ya, oradaki mod veya fonksiyonların bazılarını bilmiyorum.

Wifi: Kablosuz internete bağlanmak için
    GPS: açıp kapatabiliyoruz, ama nasıl aktif kullanıyoruz bilmiyorum ?
    Ses: Buradan sesi kısıp titreşime vs alabiliyoruz
    Ekran Döndürme: Telefonu tuttuğumuz açıya göre değişiyor görüntü, ytay bakıyorsak yatay hale geçiyor.
    Güç tasarrufu: Pil süresini uzatıyor, gerçekten.
    Bildirim: Sol üstte ufak bildirim simgeleri görünüyor, açıkken
    Mobil Verisi: Buradan hızlı bir şekilde GPRS, 3G kapatıp açabiliyoruz.
    Bluetooth: Denemedim ama adı üzerinde
    Sürüş Modu: Hiç bir fikrim yok
    Eşitleme (Senkronizasyon): Hiç bir fikrim yok

Şu GPS, Sürüş Modu ve Eşitleme'yi biri açıklayabilir mi :)

GPS ücretsiz olarak konumunuzu bulmanıza yarıyor. kısacası gps i açıyor. Gps açık olduğunda şarjınız hızlı tükenir.

Sürüş modu aktif ederseniz. Gelen mesajları çağrıları vs size sesli uyarıyor. Yani araç kullanırken teli elinize almadan ne olduğunu anlayabiliyorsunuz vs..

Eşitleme: Ayarlardaki hesaplarımda bulunan hesapları belli aralıklarla eşitleme yapar yani fotoğraflarınızı rehberinizi mesajlarınızı emaillerinizi sürekli senkronize eder. Açık olması şarj tüketir. Hesaplarınızın içine girerek neleri senkronize edeceğini ayarlayabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan3486

telefonda ilk aranan numarayı sıkı sık yeniden araması gibi bir problemle karşılaşan oldumu çok uyuz bir durum arkadaş sırf bu sebepten satabilir bir çözümü varmıdır bunun

Hayır 1 aylık süreçte karşılaşmadım. Umarım sizinki de düzelir
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.