Şimdi Ara

iPhone 4S'i LG TV'ye Bağlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mümkün mü arkadaşlar USB ile? Asphalt 6 falan oynayabilir miyim iPhone üzerinden TV'de? İlla Apple TV mi gerekiyor? Ya da wifi üzerinden yapabilir myim? Ama TV'de wireless yok kablo çekeceğim TV'ye Lan ile bağlanacağım. Not: Jailbreak yok. LG TV 47LW5500 gibi bir şeydi televizyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gFalcon -- 20 Haziran 2012; 16:19:41 >

• Orjinal usb ile mümkün. Ancak usb kablosunun uzunluğu etkiliyor.
    Edit:http://store.apple.com/us/product/MD098ZM/A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naples -- 20 Haziran 2012; 16:25:36 >
  • Hocam bu farklı bir usb mi kutudan çıkanla olmuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın verdiği linkteki ürünü edinmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkm27

Mümkün mü arkadaşlar USB ile? Asphalt 6 falan oynayabilir miyim iPhone üzerinden TV'de? İlla Apple TV mi gerekiyor? Ya da wifi üzerinden yapabilir myim? Ama TV'de wireless yok kablo çekeceğim TV'ye Lan ile bağlanacağım. Not: Jailbreak yok. LG TV 47LW5500 gibi bir şeydi televizyon.

Apple tv alabilirsin bunun icin

• quote:

Orijinalden alıntı: MetinMumcu

quote:

Mümkün mü arkadaşlar USB ile? Asphalt 6 falan oynayabilir miyim iPhone üzerinden TV'de? İlla Apple TV mi gerekiyor? Ya da wifi üzerinden yapabilir myim? Ama TV'de wireless yok kablo çekeceğim TV'ye Lan ile bağlanacağım. Not: Jailbreak yok. LG TV 47LW5500 gibi bir şeydi televizyon.

Apple tv tam olarak ne işe yarıyor? Türkiyede kullanışlı mı yoksa bazı özelliklerinden yoksun muyuz? Bilgi verebilirseniz sevinirim internetten baktım biraz ama tam çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

quote:

Orijinalden alıntı: MetinMumcu

quote:

Apple tv tam olarak ne işe yarıyor? Türkiyede kullanışlı mı yoksa bazı özelliklerinden yoksun muyuz? Bilgi verebilirseniz sevinirim internetten baktım biraz ama tam çözemedim.

Merhaba
    Türkiye de bazi ozellikler kisitli ama ipad ve iphonunuzu kablosuz olarak baglayabilirsiniz. Hdmi cikisi ve optik cikisi bulunuyor. Bir de kumandasi :)
    İcinde ios yuklu isterseniz macdeki dosyalrininizin bazililarini gorebiliyorsunuz.
    Oyun oynarken kullanmak icin ideal ;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.