Şimdi Ara

'Galaxy Note II' Ekim ayında gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
4.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 'Galaxy Note II' Ekim ayında gelebilir

Samsung'un telefon/tablet arasında konumlandırdığı ve kullanıcıların büyük bir ilgi gösterdiği Galaxy Note'un devamı olacak yeni modelin Ekim ayı içerisinde çıkış yapması bekleniyor.

Yeni nesil Galaxy Note'ta daha ince ve kırılmaz bir düz ekran (UBP) kullanılacağıbelirtiliyor. Esnek ekran teknolojisinin öncülü olduğu söylenen 'UBP' teknolojisi sayesinde daha ince bir kasa tasarımıyla birlikte gelmesi beklenen cihazın, dört çekirdekli bir işlemciye, 12 megapiksellik bir kameraya ve kapasitesi arttırılmış bataryaya sahip olması bekleniyor. Diğer taraftan Galaxy Note'un sahip olduğu 5,3 inç'lik ekranın daha da büyüyeceğine iddia edilse de bu oldukça düşük bir ihtimal gibi görünüyor.

'Galaxy Note II' olarak adlandırılması beklenen cihazın daha hızlı ve ince yapısıyla sohbahar aylarında adından sıkça söz ettirecek gibi ancak bu bilgilerin şu an için dedikodu niteliğinde olduğunu belirtmekte de fayda var.

• Daha da ekran büyürse Galaxy Tab diye çıkar Adamlar tablet gibi yeni bir cihaz getirdiler bence onu korurlar.
  • 5.3inch yerine 5inch olsaydı daha kullanışlı olurdu şahsen ben galaxy player 5.0 kullanıyorum ele note dan daha güzel oturuyor.

• Bence ekran boyutu değişmeyecektir. Tasarımda aynı kalabilir. Donanımda iyileştirmelere gider Samsung. Ve galaxy note'da bir anda eskimiş olur. Bütün FARKLI şirketlerin AYNI politikası.
  • mali 450 kullanılmasını bekliyorum valla gerçek HD super amoled plus ekran 5000 mah batarya
  • bunu döt cebimize mi koyucaz. ayıptır.
  • Ekranı daha da büyütürlerse fazla satış yapamazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon için maksimum boyutlara bence SIII ile erişildi.Note'u almayı düşünüyordum.

Üstteki resimlerde IPhone SIII ve Note'un orjinal boyutları mevcut.
    Bence SIII'ün boyutlarının üzerindeki her telefon taşama sıkıntısı yaratır.
    Ki SIII bile fazlasıyla büyük.

Bence daha büyümemeli.

• EN BÜYÜN NOTE malum 5.3 :D

• Hala büyüklüğüne dem vuranlar var.
    Akıl fikir diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Response.Write

Telefon için maksimum boyutlara bence SIII ile erişildi.Note'u almayı düşünüyordum.

Üstteki resimlerde IPhone SIII ve Note'un orjinal boyutları mevcut.
    Bence SIII'ün boyutlarının üzerindeki her telefon taşama sıkıntısı yaratır.
    Ki SIII bile fazlasıyla büyük.

Bence daha büyümemeli.

IPhone Slll ? Yeni mi çıktı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jocco

bunu döt cebimize mi koyucaz. ayıptır.

Bıkmadınız gitti yahu. Zorla veriyorlar sanki. İhtiyacı olan alır ihtiyacın yoksa almazsın.
    Minareyi çalan bile kılıfını ayarlıyorsa bunu alan da koyacağı yeri düşünüyordur herhalde.

• Edebiyatımıza Noktalama İşaretlerini İlk Getiren Şinasi Bunu Görse Ağlardı Heralde .

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf_han

quote:

Orijinalden alıntı: Jocco

bunu döt cebimize mi koyucaz. ayıptır.

Bıkmadınız gitti yahu. Zorla veriyorlar sanki. İhtiyacı olan alır ihtiyacın yoksa almazsın.
    Minareyi çalan bile kılıfını ayarlıyorsa bunu alan da koyacağı yeri düşünüyordur herhalde.

Sanane kardeşim adam istediği gibi eleştirir telefon fazlasıyla büyük bana görede var mı diyeceğin ?
  • Kasa aynı kalsın. Ekran kasanın içinde büyüsün. Çerçeve yer kaplamasın, Çerçeveye SAMSUNG yazıcam diye 0.5 inç ekranı küçültüyorlar.

• Ne ilginç bir telefon

• almayın kardeşim büyükse zorlamı satıyorlar ya

• quote:

Orijinalden alıntı: KiowagEE

quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf_han
    quote:

Orijinalden alıntı: Jocco bunu döt cebimize mi koyucaz. ayıptır.
    Bıkmadınız gitti yahu. Zorla veriyorlar sanki. İhtiyacı olan alır ihtiyacın yoksa almazsın. Minareyi çalan bile kılıfını ayarlıyorsa bunu alan da koyacağı yeri düşünüyordur herhalde.
    Sanane kardeşim adam istediği gibi eleştirir telefon fazlasıyla büyük bana görede var mı diyeceğin ?

Avukatı mısınız o "adam"ın? Bu "ürün" bir telefon değil "hibrit" bkz:http://www.uludagsozluk.com/k/hibrit/. Ayrıca posta koyar bir tavırla yorum yapmanın kimseye faydası yok?

• Biraz daha büyüyünce zaten tablet oluyordu...
  • Kasa ölçüleri aynı kalmak şartıyla ekranın büyümesinde bir sakınca görmüyorum daha geniş görüş açısı her zaman iyidir...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.