Şimdi Ara

Archos'un çocuklara özel hazırladığı tableti ChildPad, kapasitif ekrana kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Global pazarda hızla yaygınlaşan tabletlerle artık yalnızca yetişkinler değil, çocuklar da hedef alınıyor. Archos, çocuklara özel hazırladığı tableti ChildPad'in kapasitif ekranlı versiyonunun duyurusunu gerçekleştirdi.

1 GHz saat hızında çalışan tek çekirdekli ARM Cortex-A8 işlemci, 1 GB RAM, Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi, 4 GB dahili flash bellek, microSDHC kart desteği, 7.0-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran, ön kamera ve Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantısıyla donatılan tablette özel bir yazılıma yer verilmiş. Bu yazılım çocukların hem öğrenmesine hem eğlenmesine katkıda bulunuyor.

Archos yeni tableti ChildPad için 139$ fiyat belirlemiş.

• rchos, çocuklara özel hazırladığı tableti ChildPad'in kapasitif ekranlı versiyonunun duyurusunu gerçekleştirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: lienjoui1997

rchos, çocuklara özel hazırladığı tableti ChildPadin kapasitif ekranlı versiyonunun duyurusunu gerçekleştirdi.
    />

Biri bu arkadaşı durdursun mesaj yazmak için mesaj atıp duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nehalem

quote:

Orijinalden alıntı: lienjoui1997rchos, çocuklara özel hazırladığı tableti ChildPadin kapasitif ekranlı versiyonunun duyurusunu gerçekleştirdi.
    />

Böyle dengesizleri banlamayanı neyse ağzımı bozduracaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: diemcizone

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lienjoui1997rchos, çocuklara özel hazırladığı tableti ChildPadin kapasitif ekranlı versiyonunun duyurusunu gerçekleştirdi.
    />

Merhaba, başkasının mesajlarını kendi mesajı gibi yazanların normal üye olmadığını düşünüyorum. Şu aralar forumda bot istilası söz konusu. Bu durumu admine ilettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

quote:

Orijinalden alıntı: diemcizone
    quote:

quote:

/>
    Merhaba, başkasının mesajlarını kendi mesajı gibi yazanların normal üye olmadığını düşünüyorum. Şu aralar forumda bot istilası söz konusu. Bu durumu admine ilettim.

gerçekten bu sıralar çok arttı bu hemde mesajların altında kötü resimler bulunuyor
    cevap geldimi adminden ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.