Şimdi Ara

İphone 4 ACILMIYOR ACİL YARDIM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR AKSAM TELEFONUMU ŞARJI BİTTİ DİYE PC YE BAGLADIM.ACILDIKTAN SONRA YAZILIM GÜNCELLENİYOR DEDİ VE BENDE YARIDAYKEN HOME/POWER TUSUNA BASARAK RESET ATTIM AMA ŞİMDİ TELEFONUM ACILMIYOR.ELMA EKRANINI GÖRÜYORUM ORADA KALIYOR.İTUNES İ DE GÖRMÜYOR.ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

• Gecmis olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sagol kardeş
  • reset at yine
  • Dfu modda denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iTunes programını ac telefonun bilgisayara bağlı iken geri yükleme yapicaksin, malesef yarıda kestiğin için güncellemeyi sistem silinmiş .

Yafa daha önce bakıp almisindir mutlaka onu yukleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan MCMV -- 20 Haziran 2012; 9:58:37 >
  • itunes telefonumu görmuyor ama
  • buna benzer bi sorun yaşadım fakat benimki itunes ı görüyodu geri yükleme felanda yaptım düzelmedi.en sağlıklısı servise gönder umarım garantisi vardır.
  • Bilgisayara tak, ireb ile dfu moda al restore et.

• Bilgisayara bağla dfu moda al iTunes den restore et. Sonra iTunes den yedeğini tele aktar. Yedek almış san tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Müşteid

Bilgisayara bağla dfu moda al iTunes den restore et. Sonra iTunes den yedeğini tele aktar. Yedek almış san tabi

güncellemenin yarısında telefona reset atan bir arkadaştan yedek almasını beklemek biraz saçma oldu sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koios

quote:

Orijinalden alıntı: Müşteid

Bilgisayara bağla dfu moda al iTunes den restore et. Sonra iTunes den yedeğini tele aktar. Yedek almış san tabi

güncellemenin yarısında telefona reset atan bir arkadaştan yedek almasını beklemek biraz saçma oldu sanki

• Çok sagolun arkadaslar ireb sayesinde yaptım telefonu şimdi güncelleme yapıyo
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.