Şimdi Ara

Ainol Novo Aurora II - İnceleme, Destek ve Paylaşım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.187
Cevap
30
Favori
165.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sucuklukahve

quote:

Orijinalden alıntı: skydoom

quote:

Bunun Türkiye'ye geleceği yok. Erken çıkarsa Nexus alırım, olmazsa tabletburada'dan siparişimi veririm sorunsuz olarak. Daha sıkıntı yok onlarla ilgili, gümrüğe de takmıyorlar.

sanalpazar da var aurora 2

Aurora gördüm ben ama, bir link atar mısın aurora II için? Her satıcıya da güvenilmez ama...

Edit: Şimdi baktım gördüm. Ne derece güvenilir bilemiyorum. 8 tane satış yapmış daha. Aurora II'den 100 tane geitrmiş 2 satış yapmış. 98 stok var. Buyrun linki:http://www.sanalpazar.com/Ainol-Aurora-2-Ips-Lg-Ekran-Dual-Core-1.5ghz-Android-4__isp3769780

Tekrar söylüyorum güvenilir olup olmadığı muamma.

evet muamma ama, 8 alışveriş sorunsuz sonuçlanmış sanırım. alışveriş yapanlarla irtibat kurulup bilgi alınılabilir.

ben görüştüm siparişten sonra 1 hafta içinde elimizde oluyormuş ürün, muhtemelen o da çinle paralel çalışan biri veya tedarikçisi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skydoom -- 21 Haziran 2012; 22:30:42 >

• arkadaşlar çin'den alınır niye alınmasın forumda bir sürü örneği var. sanalpazarda 400 lira o da çinden getiriyor, garantisi var mı yok hemde pahalı, varsın 15 günde gelsin 270 tl ye işi bitiriyosunuz.

bundan almak için bir albenisi olması lazım ya garantisi olacak, ürün ellerinde olacak vede fiyatı uygun olacak yoksa ne anladım ben o işten. bende ilan veririm elimde olmadan 3-5 kişi birleşirim sipariş gelince alırım çinden 10 günde ulaşır eline derim oh ne güzel iş. zaten bu tür siteler 3-4 gün sonra ürünü onaylamasan bile otomatik olarak ürünü onaylıyor ve parayı aktarıyor satıcıya, sonra birşey oldumu giti para(en azından gittigidiyor öyle).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lasvegaswings -- 21 Haziran 2012; 22:43:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

arkadaşlar çin'den alınır niye alınmasın forumda bir sürü örneği var. sanalpazarda 400 lira o da çinden getiriyor, garantisi var mı yok hemde pahalı, varsın 15 günde gelsin 270 tl ye işi bitiriyosunuz.

bundan almak için bir albenisi olması lazım ya garantisi olacak, ürün ellerinde olacak vede fiyatı uygun olacak yoksa ne anladım ben o işten. bende ilan veririm elimde olmadan 3-5 kişi birleşirim sipariş gelince alırım çinden 10 günde ulaşır eline derim oh ne güzel iş. zaten bu tür siteler 3-4 gün sonra ürünü onaylamasan bile otomatik olarak ürünü onaylıyor ve parayı aktarıyor satıcıya, sonra birşey oldumu giti para(en azından gittigidiyor öyle).

Bende Çin'den almayı düşünüyorum artıkç Macrosim çok beceriksiz bir firma.

• quote:

quote:

arkadaşlar çin'den alınır niye alınmasın forumda bir sürü örneği var. sanalpazarda 400 lira o da çinden getiriyor, garantisi var mı yok hemde pahalı, varsın 15 günde gelsin 270 tl ye işi bitiriyosunuz.

yaw zaten gelse ne kadar olcak fiyat, çinden tek tek getirip satanlar 400 lira fiyat çekiyor, kimbilir macrosim kaç diyecek

• iyi bir firmadan alirsaniz 12/13 gunde elinizde olabilir. hıiic fazla veripte turkce firmalardan almayin. bu is aynen soyle. benden alirsaniz auroura 2 yi 350 tl ye 15 gunde adresinizde olacak. gumruk garantili. var mi isteyen?
    ne anlami ver simdi benden almanin.... ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabiki hiçbir farkı yok.. ha 1 hafta beklemişim ha 15 gün yeterki ucuz ve sağlam olsun..
  • Beyler tekrardan selam,

Bazı arkadaşların çinden getirme muhabbetini okudum.Benim abim çin-tayland arası sefer yaptığı için getirecek.Ben şuan sadece google nexus tablet ile aurora 2 arasında kaldım.Bana tam fiyat söylenmedi aurora 2 için ama tahminimce $100-$110 gibi bekliyorum.
  • quote:

quote:

aynen katılıyorum.gelsede 500,550 fiyat çeker bunlar.para kazanacakları işin organizasyonunu bile yapamıyorlar,kaldı ki ürüne garanti versinler ve taahhütlerini yerine getirsinler.bi firma nasıl olurda kendini bu kadar zor duruma sokacak işe girer anlayamıyorum.

• quote:

Bunun Türkiye'ye geleceği yok. Erken çıkarsa Nexus alırım, olmazsa tabletburada'dan siparişimi veririm sorunsuz olarak. Daha sıkıntı yok onlarla ilgili, gümrüğe de takmıyorlar.

hocam burdan alışveriş yapan var mı aranızda?eternal team mı bu sitemi?gümrük sorun olurmu burdan alsak?
  • ainol aurora 2 icin (uzerinde gelen chin version) rom nasil yuklerim? rom yapinca kendisi root olucakmi? arastirdigimda livesuite ile ve CWM ile update var...hangisini onerirsiniz? bide turkce dil yuk yeni rom yukledigimde turkce dil olucakmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcupe

quote:

hocam burdan alışveriş yapan var mı aranızda?eternal team mı bu sitemi?gümrük sorun olurmu burdan alsak?

Gümrükte hiçbir sorun olacağını zannetmiyorum. Henüz gümrüğe takılan malları olmamış. Paypal üzerinden alışveriş var ve kargosu da hızlı. Ayrıca Adamlar da çok ilgili davranıyorlar. Sorun çıkmaz bence tek farkı birazcık daha pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerkenez78

iyi bir firmadan alirsaniz 12/13 gunde elinizde olabilir. hıiic fazla veripte turkce firmalardan almayin. bu is aynen soyle. benden alirsaniz auroura 2 yi 350 tl ye 15 gunde adresinizde olacak. gumruk garantili. var mi isteyen?

Tabletburada fena değil bence. Kargosu hızlı, paypal kullanıyorlar. Gümrüğe de takımıyorlar bir teknik getirmişler. 335 lira AuroraII. Bence değer.
  • quote:

quote:

iyi bir firmadan alirsaniz 12/13 gunde elinizde olabilir. hıiic fazla veripte turkce firmalardan almayin. bu is aynen soyle. benden alirsaniz auroura 2 yi 350 tl ye 15 gunde adresinizde olacak. gumruk garantili. var mi isteyen?

Tabletburada fena değil bence. Kargosu hızlı, paypal kullanıyorlar. Gümrüğe de takımıyorlar bir teknik getirmişler. 335 lira AuroraII. Bence değer.

tabii neden olmasın.. tercih meselesi. ben 265 tl ye maal ederim, 3/5 gün geç gelir, biraz da gümrük kafama takılır. diğer taraftan da 335 tl ye alınabilir... arada 1/4 oranında fark var ama.. pekii tabletburada dan alınan bir tablet teslim edildiğinde arızalı veya kırık vs olduğu anlaşılırsa nereye gönderiliyor??

• quote:

quote:

quote:

tabii neden olmasın.. tercih meselesi. ben 265 tl ye maal ederim, 3/5 gün geç gelir, biraz da gümrük kafama takılır. diğer taraftan da 335 tl ye alınabilir... arada 1/4 oranında fark var ama.. pekii tabletburada dan alınan bir tablet teslim edildiğinde arızalı veya kırık vs olduğu anlaşılırsa nereye gönderiliyor??

Yetkililerle iletişime geçiyorsun, onlar geri alıyor galiba tableti. Birde ödemeyi Paypal ile yapma imkanı var.

• Arkadaşlar ben bu ürünü sipariş verdim. aliexpress sitesinden. Bu markanın ilk modeline yapılan olumlu yorumlar sonrasında ise bu modelin videosunu izledim youtube'da hoşuma gitti ve kız arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak sipariş verdim. 12 gün içinde gelecek inşallah bi aksilik olmaz ise. Hızlı kargo ile almak zorunda kaldım 20 gün sonra doğum günü kız arkadaşımın normalde bir ayda geliyor. Onun içinde biraz fark vermek zorunda kaldım. Türk Lirası olarak 313lira verdim işte. Kaç dolar yapıyor şuanda bilmiyorum.

Allah yüzümüzü kara çıkartmaz inşallah. Videosunu izleyince çok heveslendim. Yorumlar da çok iyi olunca aldım. Yakında evlilik var zati hem ona hem bana almış oldum açıkçası

Velhasılkelam ürün gelince vermeden önce epeyi kurcalayacağım. O zaman görüşlerimi veya sorunlarımı burada paylaşırım. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: delioflu

Arkadaşlar ben bu ürünü sipariş verdim. aliexpress sitesinden. Bu markanın ilk modeline yapılan olumlu yorumlar sonrasında ise bu modelin videosunu izledim youtube'da hoşuma gitti ve kız arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak sipariş verdim. 12 gün içinde gelecek inşallah bi aksilik olmaz ise. Hızlı kargo ile almak zorunda kaldım 20 gün sonra doğum günü kız arkadaşımın normalde bir ayda geliyor. Onun içinde biraz fark vermek zorunda kaldım. Türk Lirası olarak 313lira verdim işte. Kaç dolar yapıyor şuanda bilmiyorum.

Allah yüzümüzü kara çıkartmaz inşallah. Videosunu izleyince çok heveslendim. Yorumlar da çok iyi olunca aldım. Yakında evlilik var zati hem ona hem bana almış oldum açıkçası

Velhasılkelam ürün gelince vermeden önce epeyi kurcalayacağım. O zaman görüşlerimi veya sorunlarımı burada paylaşırım. Saygılar.

İyi hayırlı olsun. Bir tane de kendine alsan iyiydi

• quote:

Arkadaşlar ben bu ürünü sipariş verdim. aliexpress sitesinden. Bu markanın ilk modeline yapılan olumlu yorumlar sonrasında ise bu modelin videosunu izledim youtube'da hoşuma gitti ve kız arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak sipariş verdim. 12 gün içinde gelecek inşallah bi aksilik olmaz ise. Hızlı kargo ile almak zorunda kaldım 20 gün sonra doğum günü kız arkadaşımın normalde bir ayda geliyor. Onun içinde biraz fark vermek zorunda kaldım. Türk Lirası olarak 313lira verdim işte. Kaç dolar yapıyor şuanda bilmiyorum.

normal kargoda 14-16 günde gelirdi gümrük sorunuda olmazdı. şimdi belki gümrük sorunu çıkar karşına senin kafanı takmanı istemem ama özel kargo şirketleri biraz sorunlu diye okudum bir çok yerde. eğer ist veya ankaradaysan çin kargosunu tercih etmek gerekir.

• quote:

quote:

normal kargoda 14-16 günde gelirdi gümrük sorunuda olmazdı. şimdi belki gümrük sorunu çıkar karşına senin kafanı takmanı istemem ama özel kargo şirketleri biraz sorunlu diye okudum bir çok yerde. eğer ist veya ankaradaysan çin kargosunu tercih etmek gerekir.

EMS tercih ettiysen çok sorun çıkacağını tahmin etmiyorum. Ama DHL filansa %99 gümrüğe takılır ve çok daha fazla para ödersin.

• arkadaslar 2 haftalık aurora aniol 7 yi acıl nakıt sıkıntısı yuzunden satıyorum ekran jelatını bıle ıcınde ,son cıkan oyunlar yuklu almak ısteyen pm atsın
  • arkadaşlar youtube'dan aurora 2 tabletlerin performanslarına baktım neredeyse Aurora 1 ile arasında antutu puanları haricinde hiçbir farkı yok!? Adamlar nova 3 oynuyorlar takıla takıla, asphalt6 oynuyorlar hiç akıcı değil!? Ben bu oyunlardan asphalt6'yı uyduruk bi rom ile aurora1'de denedim performans açısından neredeyse hiç fark yok!? Auroramı satıp aurora2 almayı düşünüyodum bu videoları izledikten sonra birazdaha mı beklesem diyorum? Bir tek internet performansını bilmiyorum. Aranızda hem aurora1 hemde aurora2'nin internet tarayıcı performanslarını karşılaştıran test eden var mı? Aurora2'nin internet performansı nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.