Şimdi Ara

PES 2013'ten 8 Yeni Ekran Görüntüsü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
5.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Pro Evolution Soccer serisinin geliştiricisi Konami, Pro Evolution Soccer 2013 için 8 yeni ekran görüntüsü yayımladı. Bu ekran görüntülerinin 4 tanesinde futbolcu tasarımlarına yer verilirken diğer 4 tanesinde de stadyum tasarımları gösterilmiş.

Ekran görüntülerinde detaylı diyebileceğimiz karakter tasarımları görünüyor. Ayrıca stadyum tasarımları da güzel olmuş diyebiliriz. Ancak bir futbol oyununda grafikler kadar, fizik motoru, çevrimiçi ve çevrimdışı modlar da önem taşır. Bakalım bu sene PES nasıl bir şekilde karşımıza çıkacak.

Pro Evolution Soccer 2013 her sene olduğu gibi bu sene de sonbahar aylarında çıkışını yapacak.

• Pes 2012 ???
  • Vay konfora bak dede, seyirciler dönmeli koltuga oturmus

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hiç abartmıyor Pes beni 4 senede futboldan soğuttu.

• Stadyumlar iyi,oyuncularında çoğu gerçeğe benzemiş ama bunlar benim için ikinci planda.Oynayabilirlik,bunların gerçeğe yakın hareketlerini görmemiz lazım ki bu oyun olmuş diyelim.

• pes 2012 de defans yapacağım diye çıldırdım şutlar desen berbat oyuncu animasyonları rezil ya konamide hiç futboldan anlayan yok mu acaba plase şut denilen şey bu kadar kötü duruma getirilebilirmi bak fifaya örnek al zamanında onlar senden nasıl aldı sende al işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Fe4rless_tr

Vay konfora bak dede, seyirciler dönmeli koltuga oturmus

Bende oturup kara kara düşünüyorum bunlar niye böyle yaptı bu koltukları diye.Geçen resimlerdede çim yoktu :D Bu kadar da salak olunmaz ki ama.

• KONAMI dicek şimdi biz COD olmayacağız merak etmeyin diye bizde arkamızla gülecez.

• görselden büyük konuşmak istemiyorum ama hem fifa hemde pes bu sene oynanış dinamikleri dışında oyuna pekte bir şeyler katmayacak gibi

• yapma be konami stadyumla ilgili görsel paylaşıyorsun o koltukları hiç mi fark edemedin !? lisans konusunda fifa tarafından elin kolun bağlı maden sende saha dışını daha canlı gerçekçi hale getir hangi stadyumda seyirciler tiyatro izler gibi maç izler tribünleri hareketlendir bu sene tezahürat konusunda en azından oyuncuyu gaza getirecek etkiyi yapmasını sağla....konami sürekli oynanış, futbolcu görselleri , oyun modları üstünde yoğunlaşmaktan diğer unsurları es geçer durumda

• o koltuklar ne öyle. öncelikle lisans sorununu çözmeliler bence bu sene de pes hayal kırıklığı olucak (inş olmaz)

• Her sene pes ve fifa çıkıyor.
    Bunlarda COD'a bağladı yaaaaaaaaa.
  • BSC Misafiri
    19.06.2012 16:34:01

aynen panpa ne bu ya her sene her sene bence 6 ayda bir çıkmalı :) düşündün taşındın ortaya ne atsam da dikkat çeksem diye dimi avel !____ site yönetimi şu bsc misafirine bir çözüm bulsa artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gam3hunter -- 19 Haziran 2012; 16:43:09 >
  • Görseller umrumda olmaz. Grafiklerde öyle. Bize similasyon lazım arcade değil. Yine fanlık yapmayıp 2 yapımıda deniycem. İnşallah pes arcadelikten çıkmıştır. Hadi konami artık yap şu oyunu adam akıllı.

• Yahu hic adam gibi bir oynanis videosu yayinladilarmi Allah askina ne bekliyorsunuz pes'ten ? Her sene ayni videolar ayni haberler ayni görseller klassik konami :))))

• quote:

Orijinalden alıntı: gam3hunter

görselden büyük konuşmak istemiyorum ama hem fifa hemde pes bu sene oynanış dinamikleri dışında oyuna pekte bir şeyler katmayacak gibi

aynen her ikisininde grafikleri önceki oyunlarıyla aynı duruyor.ben zaten bu sene pes ten bir şey beklemiyorum PES 2014 çok iyi olabilir grafik bakımından çünkü oyun motorunu değiştirecekmiş KONAMI...
  • Şuna yüzde yüz eminimki fifa'nın oynanışı pesde olsa ibre tam tersine dönerdi ve pes 10m fifada 3m belki satardı.Hele tam tersi olsa yani pesin görselliği fifada olsa şu an pes oynayan kalmazdı eminim bundan.Ha Türkiye'de yine oynanır çünkü fifa'ya karşı müthiş bir önyargı ve alışkanlık var.

Görsellik umurumda değil diyen arkadaşa katılıyorum.Bize özgür futbol oyunu lazım.Bırak konami oyuncu benim kontrolümde olsun karışma oraya.Zaten yapay zekan gerizekalı.Birbiriyle çarpışan futbolcular mı dersin.Gol atarken önüne geçen futbolcular mı dersin.Üzerine gelen topu kaleye alan kaleciler mi dersin.Rahat pozisyonda topa uçan kaleciler mi dersin.Gereksiz yere kalesinden çıkan kaleciler mi dersin.Hakemler ayrı berbat zaten.Gole gidersin adam arkadan kayar kırmızı bile görmezler.Online sistemi berbat rakibe biraz fazla gol atınca kaçıp senin maç tamamlama oranını düşürerek hem benzer kişilerle oynamanı sağlıyor hemde daha zor rakip buluyor.İYİDE BANANE KONAMİ.BEN Mİ KAÇIYORUM.KİMİN KAÇTIĞINI GÖRÜYORSUN NEDEN BANA CEZA KESİYORSUN.

Zaten maç tamamlama oranı düşük kişiler hep yüksek puanlı oluyor 600 seviyelerindeler çünkü yenildiklerini anladıklarında netin hızını düşürüyorlar böylece bağlantı kötüleştiği için maçı iptal ediyor konami.Keşke bunları anlayıp daha güzel bir ceza verse maçtan kaçana daha çok puan kaybettirse örneğin.

Oyuncuların moralleri süper ama yinede koşamıyor oynayamıyorlar.Bir maçın gidişatını ilk dakikalardan anlıyorum artık.Çünkü maç boyunca hep aynı şeyler oluyor.Gol attırmak istemezse eğer mümkün değil bir şekilde atamıyorsunuz.Ama rakibe attırmak istediğinde ona buna çarpıp gol oluyor.Ama attırmak istediği zaman varya olmayacak goller atıyorsunuz.Messi iki kule arasından gol atabiliyor yada olmadık şutlar atılıp gol oluyor.
    Kornerlerde adam seçmek nedir yaa !!
    Frikik atışında eğer siz atmayıp sisteme attırırsanız nasılda gol oluyor biliyormusunuz.Aynı şekilde kornerlerde öyle.
    BEŞ PARA ETMEZSİN KONAMİ.BAŞKADA BİRŞEY DEMİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 19 Haziran 2012; 19:25:51 >

• BSC Misafiri

19.06.2012 16:34:01

Her sene yeni bir sezon başladığı için olmasın?:S

• biz bıktık onlar bıkmadı 'pes' et artık! bu grafik motoruyla bir cacık olduğu yok anlamadın mı konami!
    Yeni bir motor'a geçme zamanın 4 sene önce doldu ama bu insanları sömürmek aptal yerine koyduğun yetmezmiş gibi saçma sapan açıklamalarda da bulunuyorsun..
    Yeni motor kullan artık!

• PES 2012,5

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.