Şimdi Ara

Trakyada Atiker Lpg Ustası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar o kadar kararsızımki lpg siz aldım diye araçtan soğuyorum resmen.
    Ben çorluda oturuyorum 99 Basicline 16 v GOlf var.Maddi yönden brc taktırma imkanım olmadığından atiker taktırmayı düşünüyorum.Ama çorludaki Atiker takan ustaların bu işin gerçekten eğitimi almamışlar, dışardan öğrendikleriyle yaptıklarını kaç kişiden duydum.Kendi dayım olsun, teyzemin oğlu olsun hep tatile gittikleri yerde taktırdılar.Bana çorlu civarında golfte sorun çıkınca harbiden çözebilecek tecrübeli usta önerebilirmisiniz.Lüleburgaz silivri vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desing -- 19 Haziran 2012; 13:34:28 >

• Yardım bekliyoruz..
  • Can otogaz Atiker Çerkezköy yetkili servisi. Corolla ve Honda araçlara montaj yaptırdık 40k oldu sıkıntı yaşamadık. 7260305 arayın görüşün karar verin. Ben memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler tavsiyeniz için,başka tavsiyelerde bekliyoruz.
  • Golfe taktıran varmı aranızda,en çok korktuğum rolentideyken araba stop ediyormuş sıcak havalarda..
  • Ben de lpg dönüşümü düşünüyorum uzun zamandır edirne-çorlu-tekirdağ-keşan -farketmez yeterki sağlam bir marka ve usta olsun ama bulamadım sanırım sırf bu iş için istanbula gidicem.
  • Brc Taktıracaksanız çorludaki brc ustaları çok iyi işlerinin ehli onlara taktırabilirsiniz...Babam arabasını orada taktırdı işi biliyorlar.
    Aksoy otomotiv
    mete aksoy
    0282 673 2753
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.