- x
Tivibu Smart TV
26 Cevap11577 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

561 Mesaj
19 Haziran 2012; 10:31:39 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhaba.
Duyduğum kadarıyla Tivibu Smart TV test aşamasındaymış. Hiç kullanan oldu mu? Ne zaman duyurulacak? LG Smart tv'lerde çalışıyor mu?

32 Mesaj
19 Haziran 2012; 10:36:21 

beni ttnetten aradılar ve tivibu bağlayacaklarını sölediler ama hala kuracaklar bekliyorum

Yorum yazıcam yazıcam dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi ???

267 Mesaj
19 Haziran 2012; 12:01:53 

allah size akıl versiin

561 Mesaj
21 Haziran 2012; 10:17:55 

quote:

Orijinalden alıntı: castiel11

beni ttnetten aradılar ve tivibu bağlayacaklarını sölediler ama hala kuracaklar bekliyorum

Bahsettiğim tivibu normal tivibu ev değil. Yani farklı modem falan gerektirmiyor. Sadece smart tv destekli lcd tv'lerde çalışan bir uygulama. Bu uygulama ile internet bağlantısı kullanılarak tivibu kanallarını ve içeriklerini izleme hizmetinin adı ise Tivibu Smart Tv. Henüz test aşamasında. Duyurusu yapılmadı.

Linkleri:
http://85.111.3.67/smarttv
http://85.111.3.67/on-bilgilendirme-formu/419220

7021 Mesaj
21 Haziran 2012; 10:26:14 

samsung tv ime yüklenebiliyorsa almayı düşünebilirim.nat geo ve nat geo adventure için.

3 Mesaj
5 Temmuz 2012; 16:34:41 

http://www.turkey forum.com/satforum/showthread.php?t=684799

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinif11d -- 5 Temmuz 2012; 16:35:15 >

3072 Mesaj
5 Temmuz 2012; 16:37:45 

harbi kazıklamaya yönelik bi uygulama tv izlemeyi bile kota sokuyorlar

kız çocuklarını kaçırıp satacaklarını söyleyen sadistlere küfür ettiğim için yönetimden özür dilerim
Protein tozu yerine zıkkımın peki tozu için.

681 Mesaj
2 Eylül 2012; 11:05:28 

evet...
LG Tv kulanıcısıyım Tivibu web üyeliğim de var fakat smart tv de silverlight yüklü olmadığından web browserde izleyemiyorum
LG TV güncellemelerini bekliyorum

electronic bash hack'im

561 Mesaj
11 Ekim 2012; 9:45:28 

quote:

Orijinalden alıntı: ismail surek

evet...
LG Tv kulanıcısıyım Tivibu web üyeliğim de var fakat smart tv de silverlight yüklü olmadığından web browserde izleyemiyorum

Vestel Smart Tv'ler için Tivibu Smart tv uygulaması çıktı. Üyeliği de farklı. Tivibu smart tv üyeliği gerekiyor. Aylık 7,90 TL. Ne yazık ki LG ve Samnsung televizyonlar için henüz yok. Yakında bu markaları da desteklemesini bekliyoruz. Ne zaman çıkacağı hakkında bilgisi olan var mı?

46 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:53:08 

Vestel'in Smart TV sini Tivibu olarak kullandım fakat ücretsiz olmasına rağmen kapattırdım. Bir kanalı açmak tam tamına 8 dk da gerçekleşiyor. Bence en iyisi Kablolu yayın veya uydu Tivibu falan hikaye.

Birde eski bölümleri izleyebiliyorsunuz ama 3 gün sonra 3 gün önceden geliyo tekrar izle özelliği

Her seferinde Kullanıcı adı ve şifre girmeniz lazım bu yüzden 8 Dk sürüyor. TV den e mail ve şifre girmek işkence resmen her tv yi açıp kapatmanızda bunu sizden istiyor.

Bu arada Yayın Kaliteside Tatmin edici değil Uydu dan daha kaliteli yayın alabiliyorsunuz.

TTnetin bedava dağıtmasının bir nedeni var.

Kredi Başvurusu Star Tv izle Kanal D izle Show Tv izle Atv izle Kapak Fotoğrafları Rakı Fiyatları Canlı TV izle

Uzaklaştırılmış
13 gün cezanın,
8 gün 8 sa. 35 dk. kadarı kaldı.
13 Şubat 2013; 0:09:49 

tivibu smart test aşamasında daha normaldir ilk çıktığında tivibu nun hepsi boyledi ben ti,vibu web kullanıyorum gayet güzel hiç sorun yok yoğun olunca arada kopuyor

132 Mesaj
19 Nisan 2013; 21:54:51 

bugün itibarıyla lg smart tvlerdede izlenebilir.

Allah kafirden medet umup Müslümanları islaha çalışılmasını isteyenlere akıl ve feraset versin!
Feraset: zihin uyanıklığı, bir şeyi çabukça anlayış kabiliyeti...

572 Mesaj
1 Mayıs 2013; 15:06:56 

quote:

Orijinalden alıntı: kaya7

bugün itibarıyla lg smart tvlerdede izlenebilir.

Lg smart tv'de nasıl kullanılır bu sistem? Tivibu cihazına yine gerek var mı? Tivibu ev mi tivibu web üzerinden mi izleniyor?

132 Mesaj
1 Mayıs 2013; 15:08:48 

premium kısmında görebilirsin,online ttnet kullanıcı adın ve şifrenle giriş yapabilirsin,herhangi bir cihaza gerek yok

Allah kafirden medet umup Müslümanları islaha çalışılmasını isteyenlere akıl ve feraset versin!
Feraset: zihin uyanıklığı, bir şeyi çabukça anlayış kabiliyeti...

12 Mesaj
11 Mayıs 2013; 11:56:54 

Tivibu Smart TV Artık LG Smart TV’lerde

İşlerinizin yoğunluğundan izleyemediğiniz filmlerin, kaçırdığınız dizilerin yanı sıra yüzlerce film ve diziye istediğiniz an evinizin rahatlığında ulaşabileceğiniz Tivibu Smart TV uygulaması artık LG Smart TV’lerde. Üstelik, LG ve TTNET iş birliği ile ilk üç ay TTNET’lilere hediye!

Tivibu Smart TV Kampanya Kodu İle Nasıl Seyredilir?

1- Bilgisayarınız üzerinden www.tivibu.com.tr adresine gidip “Üye Ol” butonuna basınız.

2- Açılan ekranda “SMART TV” servisini seçiniz.

3- Ekranın sağ üst köşesindeki KAMPANYA KODUM VAR butonundan aktivasyonu gerçekleştiridiğinizde, kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Kampanya Koşulları

3 ay ücretsiz hediye Tivibu Smart TV paketinizi kullanmaya başlamak için 6606’ya LG yazıp gönderin kampanya kodunuz cebinize gelsin. Göndereceğiniz SMS operatörünüzün SMS tarifesi üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilecektir.
Bu kampanyadan sadece TTNET internet abonesi olan, 2012 veya 2013 model LG Smart TV kullanıcıları faydalanabilir.
Bu kampanya 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerlidir. En geç bu tarihe kadar SMS yolu ile kodunuzu alabilirsiniz.
Cebinize gönderilen Kampanya Kodunu en geç 31 Aralık 2013 tarihine kadar www.tivibu.com.tr adresinden aktive etmeniz gerekmektedir.
3 ay boyunca Smart TV paketindeki tüm içerikler (Kırmızı Halı servisindekiler dahil) ücretsiz olarak izlenebilecektir.
3 ay ücretsiz Smart TV kullanımının ardından üyeliğinizi iptal ettirmediğiniz takdirde aylık 7,90 TL servis bedeli TTNET faturanıza yansıtılmaya başlanacaktır. Aylık 7,90 TL servis bedeli Kırmızı Halı servisinin içeriklerini kapsamamaktadır.
LG Smart TV üzerinden Tivibu servisine erişebilmek için TV’nizi en son yazılım için güncellemeniz gerekmektedir.
Sorularınız ve detaylı bilgi için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden destek alabilirsiniz.

293 Mesaj
30 Haziran 2013; 19:07:46 

lg lm660s te kullanıyorum 3ay kampanya kodu ile kullanıyorum 2ay oldu iptal ettirmeyi düşünmüyorum bulunsun ama biri büyük iki handikap var
1.her girişte kullanıcı adı ve şifre istemesi
2.filmlerde sansür var
can sıkıntısında recep ivedik2yi izliyeyim dedim ama sansürlüydü argo ve küfürde ses yok::((
iptal edersemde sebebi sansür olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

293 Mesaj
30 Haziran 2013; 19:09:28 

quote:

Orijinalden alıntı: ismail surek

evet...

tivibu webte sansür var mı filmlerde acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

412 Mesaj
9 Ekim 2013; 12:49:59 

tivibu ev kullanıyorum ve memnunum. tv yi değiştirirken tivibu smart özelliği olan bir tv alayım da kablo ve kumanda karmaşasını mümkün olduğunca azaltayım diyordum ama eğer bu şekilde ise hiç bulaşmamak lazım.

bir örümcek nasıl amaçsızca dolaşırsa.. bize göre amaçsızca ama ona göre???

561 Mesaj
9 Ekim 2013; 14:57:47 

Tivibu Smart tv'yi yeni aldığım LG smart tv'de kullanıyorum. Şimdilik 3 ay ücretsiz. Kırmızı halı filmleri de bedava. Kanal sayısı 30. Bu sayı artması gerekiyor. Canlı tv'si güzel ama, uydudan daha iyi değil. Asıl önemli noktası Tekrar İzle fonksiyonu. Bu fonksiyonu çok güzel ve görüntü kaliteli. Takılma da olmuyor.

517 Mesaj
10 Ekim 2013; 10:36:47 

kanal sayısı az artsa tadından yenmez, birde kotayı dolduruyor, tabi tarife sınırsız ama adil kullanım kotasını geçtiği için İnternet yavaşlıyor.

Ben, beni bilmezdim ben beni....
Ben beni bilince !, sordum kim bu serseri !?

262 Mesaj
14 Ekim 2013; 12:23:10 

Lg de k. adı ve şifreden sonra dakikalarca beklenmesi gerekiyor giriş için. 5 dakikadır bekliyorum. Bu işin üzerine gitseler ve güzel bir uygulama yapsalar kablolu kutu derdinden kurtulurlar ama ülkemizde yazılım ve uygulama geliştirme çok zayıf.

5 dak. sonra ...
LG Tivibu Smart Tv ilk açıldıktan sonra hemen açılıyor. Videolar hızlı, geçişler kolay. Fakat Tivibu cihazı gibi farklı bir ip alamadığından dolayı AKK kota sıkıntısı oluşturacak ve kanal sayısı sınırlı. Tivibu nun bu platformda ilerlemesi gerekiyor eğer lig tv yi istiyorsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seraaser -- 18 Ekim 2013; 12:16:49 >

208 Mesaj
19 Kasım 2013; 9:09:35 

Iyı gunler sizlere bir sorum olacak. Bilgisi olan biri cevaplarsa sevinirim.

Yurtdışında oturuyorum ve LG smart tv im var. Tivibu smart tv icin turkiyeden bir arkadaşımı uye yapsam sizce yurtdışında tv den izleyebilir miyim?

Sorumun cevabını buldum.. ttnet uyesi olunan ip uzerinden girilmesi gerekiyormuş. yani olmuyormuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feelthesin -- 19 Kasım 2013; 9:11:06 >

Origin ID : dodobjk

1007 Mesaj
20 Kasım 2013; 13:11:42 

Değerlendirem Ben Sana Şuan 3 Ay Denemesi Bedava 6606 LG Yazıp Gönder TİVİBU.COM.TR Adersinden Kampanya Kodum Var Tıkla Sonra 2 Saat Sonra Hızmet Alıyorsun Tabi İlk Önce Fibernet Veya Hipernet Abonesı Olman Lazım En Az 35Mbit Paketine Abone Olman Lazım Nedeni 8mbit paketinde açtığında hızın 7 alıyorsan 2 düşüyor 16mbit paketinde 15 alıyorsa 4 düşüyor 20 mbit paketinde 19 alıyorsan 7 düşüyor 35mbit paketinde 34 alıyorsan 15 düşüyor

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

561 Mesaj
20 Kasım 2013; 15:24:09 

quote:

Orijinalden alıntı: exileteam

Değerlendirem Ben Sana Şuan 3 Ay Denemesi Bedava 6606 LG Yazıp Gönder TİVİBU.COM.TR Adersinden Kampanya Kodum Var Tıkla Sonra 2 Saat Sonra Hızmet Alıyorsun Tabi İlk Önce Fibernet Veya Hipernet Abonesı Olman Lazım En Az 35Mbit Paketine Abone Olman Lazım Nedeni 8mbit paketinde açtığında hızın 7 alıyorsan 2 düşüyor 16mbit paketinde 15 alıyorsa 4 düşüyor 20 mbit paketinde 19 alıyorsan 7 düşüyor 35mbit paketinde 34 alıyorsan 15 düşüyor

Bende 16 mbit internet var. Hızı gayet iyi. Görüntü kalitesi de iyi. Daha üstüne gerek yok.

1007 Mesaj
20 Kasım 2013; 16:20:15 

valla bende yetmiyor 8mbit paketi var 14 mbit hız tanımlı ama yetmiyor

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

561 Mesaj
21 Kasım 2013; 11:23:44 

quote:

Orijinalden alıntı: exileteam

valla bende yetmiyor 8mbit paketi var 14 mbit hız tanımlı ama yetmiyor

Tanımlı hız ne demek?

92 Mesaj
28 Şubat 2014; 19:35:35 

smart tv için tivibu çıktığını görünce hemen almak için netin başına oturdum ama tv kanal listesine bir baktım belgesel kanallarının hiç biri yok. Normal bildiğiniz ulusal kanallar ve yanında bir iki yöresel kanal var. Tv si olan herkes zaten bu kanlları izleyebilir. Belgesel kanalları olsaydı kesinlikle alırdım. Bu şekliyle dizilerin tekrarını izlemek isteyenler için ideal olabilir.

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git allah size akıl versiin eyvaan - 19 Haziran 2012; 12:01:53 -1
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.232