Şimdi Ara

Asus'dan 'Bilgisayarımı Ateşle' yarışması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
6.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus'dan 'Bilgisayarımı Ateşle' yarışması

Asus Türkiye yeni bir yarışmaya başladı. Şirketin komponent bölümü tarafından gerçekleştirilen yarışma kapsamında katılımcıların, neden yeni bir bilgisayara ihtiyaç duyduklarını anlatan bir video çekip yayınlamaları yeterli oluyor.

Yarışma sonunda en çok beğenilen video ile Asus Türkiye tarafından seçilen videoların sahipleri, Asus donanımlarından oluşan yüksek perfomanslı bilgisayarların sahibi olacaklar. Yarışma hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler Asus Türkiye'nin resmi Facebook sayfasındaki ilgili kısma girerek detayları ve katılım koşullarını inceleyebilirler.

Yarışmaya katılan kullanıcılardan gelen ilk videoları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için;

• Nedeni açık. Resimde de görülebileceği üzere (forum üyelerinin geneli için söylüyorum), yeni çıkan oyunların sûnî olarak mevcut sistemleri kastıracak ve yetersiz gösterecek şekilde programlanmalarıdır. Benim gibi iş için bilgisayar alan kişiler ise, en az 5 yıl kullanılar bir bilgisayarı. O sebeple, PC'ye çıkan oyunların tamamına yakını bile korsan olarak alınmış olsa (böyle bir imkân mümkün olsa ve multiler de dahil olmak üzere), yine de PC'ye oyun çıkartılmaya devam edilir. Çünkü PC'lerdeki donanım yenilenmesi, oyunlara göbekten bağımlıdır.
  • "3dmark11'de daha yüksek skor almak istiyorum." başlıklı bir video çekip gönderelim bakalım kaçıncı oluruz...
  • sırf facebook'a üyelik ve sayfalarını beğenme şartları yüzünden bu tür kampanyalara katılmıyorum. öyle bir hava estiriliyor ki, okuyanlar facebook çok önemli bir şey üyeliğim olmazsa ölürüm zanneder.

• bedava verseler almam amd nin buldozeri 5 para etmeyen ölü doğan bi işlemci intel akar :)

• 1-2 videoya baktım da, baya komikler. :)

• Bende birkaç video izledim. İzlediğim tüm videolarda gerçekten insanların bu bilgisayarı alma konusunda çok istekli olduklarını fark ettim..
    Bekli bende katılmayı düşünürüm :)
    Hak eden kazansın diyorum..

• Sistemlerini yetersiz gören ve cidden eski sistemlere sahip arkadaşlar için güzel bir fırsat. İnşallah ihtiyacı olan kazanır.
  • O değil de, biri Teşekkür ve Onur Belgeleri aldım, sistemi hakettiğimi düşünüyorum demiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. olan kişiye verilecek olan bilgisayarın özellikleri;
    İşlemci: AMD FX-8150
    Anakart: ASUS Crosshair V Formula
    Ekran kartı : ASUS HD 7970 DirectCU II
    Kasa: ASUS Vento 7700
    Monitör: ASUS ML238H 2ms 23”
    RAM: Corsair Vengeance 8 GB 1866 MHz
    SSD: Corsair Force GT 120 GB
    Güç Kaynağı: Corsair TX750M
    İşlemci Soğutucu: Corsair H80
    Sabit Disk: Western Digital VelociRaptor 600 GB

Bu bilgisayarı kazanan kişi o soğutucu ve fx 8150 ile rahat 6 ghz görür sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kahya Yahya -- 19 Haziran 2012; 17:01:50 >
  • Bende bir video çekip koyayım mı acaba destek olurmusunuz

Yıllardır binlerce kişinin parasının hakkını almasını sağladık, Asus bizide görürmü acaba
  • Acaba koysak mı bir video?
  • o teşekkür ve onur belgesi alan arkadaşı tebrik ediyorumda ..

o PC benim olucak .

olay videoya son 5 gün :)

• Keske imkanim olsa da cekebilsem ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Bende bir video çekip koyayım mı acaba destek olurmusunuz

Yıllardır binlerce kişinin parasının hakkını almasını sağladık, Asus bizide görürmü acaba

Bas videoyu hacı!!

• Sanada eğlence çıkar dimi
  • Donanım çok iyi fakat o kasa nedir arkadaş ? tamam sağlamdır ama tasarım rezalet şaşırdım açıkçası ama ne diyoruz verseler uça uça alırım yani hiç problemsiz acaba ben de çekeyim mi bilemiyorum bi de şey yazıyor katılım koşullarında

""ödülü Asus Türkiye ekibi tarafından ikametine ulaştırılır ve bu sırada tanıtım amaçlı kullanılmak üzere her türlü fotoğraf, ses, video kaydı yapılabilir""

bu yüzden pek hoşuma gitmedi işte son model bilgisayar verdik,çok sevin çığlık at hatta kamera açıkken sevincinden ağla çok duygulan gibisinden klasik türk televizyon reklam haretini yaptırırlar diye korkuyorum açıkçası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B6C467102 -- 19 Haziran 2012; 18:18:37 >
  • Ben yarışmaya kesinlikle katılmayı düşünüyorum ama herkesten farklı olarak biraz yaratıcı bir video çekmeyi düşünüyorum fikir bulmamda yardımcı olabilir misiniz ?

• o bilgisayarı kazananın 18- sadece oyun için kullanıcak biri olmamasını diliyorum
  • 18- yim sadece oyun için kullanmayacağımda sen neden öyle istiyorsun ki ?
    Biraz fikir verebilir misiniz yarışma için aklıma hiçbir şey gelmiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi decas -- 19 Haziran 2012; 23:16:43 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.