Şimdi Ara

Windows 8'deki takvim uygulaması detaylanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Windows 8'deki takvim uygulaması detaylanıyor

Merakla beklenen Windows 8’in geliştirme çalışmalarının kamuoyuna aktarıldığı ‘Building Windows 8’ blog sayfasında detaylanan uygulamalar arasında takvimde yerini aldı.

Kullanıcıların hayatlarını daha net görmeleri için tasarlandığı belirtilen uygulamada kayıtların daha kolay okunması ve dikkat dağıtıcı ögelerin uygulamada yer almamasına dikkat edildiği belirtiliyor. Kullanıcıların işini kolaylaştırmak için gösterilen bilgilerin en alt düzeyde tutulduğu takvimde önemli etkinliklerin uygulama üzerindeki renklerinin değiştirilmesine de imkan veriliyor. Metro arayüz tasarımı ile geliştirilen takvim uygulaması kullanımın kolaylaştırılması için yeni etkinlik arayüzünü sade tutulurken, verimli bildirim seçeneklerinin ve geliştirilmiş planlama ipuçlarının sayesinde uygulama daha işlevsel bir hale geliyor.

Geliştirme aşamasında kullanıcılar tarafından gelen bildirim ve önerilerinde dikkate alındığı uygulamanın ne kadar işlevsel olduğu ilerleyen dönemlerde kullanıcı deneyimleri ile daha fazla detaylanacaktır. 

• Bırakın takvimi şimdi , bu saatlerde Microsoft bir tanıtım yaptı ve bitti haberiniz var mı? Anasafyada hiçbir bilgi bulamadım. Apple yapsa 20 gün önceden anasafyada haberleri dönerdi.
  • takvimi şuana kadar hiç kullanmadım , halada kullanıcam gibi durmuyo
  • Apple yapsa 20 gün önceden anasafyada haberleri dönerdi.

• Görsellik nerede?
    Winmo ile mi rekabet edeceksin yoksa iOS ya da Android ile mi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacarslan -- 19 Haziran 2012; 8:56:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

Görsellik nerede? Winmo ile mi rekabet edeceksin yoksa iOS ya da Android ile mi???

Metro bu. İlginç bir stili var, benim çok hoşuma gitti, bir dene istersen farklı yaklaşacaksın.

• iyi olmuş farklı ama eksikleri yok değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.